Červen 2011

Čauky prďolové :P

30. června 2011 v 22:12 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Achooojky, neberte ten nadpis moc vážně ... to já už z naprostého vyčerpání :D Plácám :)
Dneska jsem byla na nehtíky .. (gelové ... takové střibrné třpytky a přes to bílé a růžové proužky :) A je to upa moooc dobré .... :) V sobotu odjíždím pryč .. ale do toho je ještě den :) Tak o tom teď nemluvě ... jo zlatka dneska jsem se no vlastně už včera začala koukat na seriál Pretty Little Liars ... proto ten nový obrázek:D Stahuju si díly, abych se mohla dívat .. a je to super :) Zatím jsem se dostala jen k 2.dílu :) Ale to na Slovensku doženu :) To je ten důvod, proč v sobotu odjížídím mno :) Ale tak jen na 4 dny:) A jinak dneska jsem dělala cenky za VGS, už mám hotová, 4. , 3. a 2. místo .. zítra dodělám 1. a šoupnu Vám to sem :) Okey? No já se dneska už loučím ... mějte se a Těm komu dneska začali prázky (jelikož já už je mám asi měsíc a něco ... no to víte výška mno:P ...) Tak přeju ať si ty prázky pořádně užijí :)

Vaše DelusH :)

Michael Copon - "Hey Girl"

29. června 2011 v 12:37 | DelusH

Naprosto nádherná písnička od Michaela s názvem - Hey Girl!Michael - Ghosts of Girfriends Past" Los Angeles Premiere

28. června 2011 v 19:47 | DelusH

Michael na premiéře filmu "Ghosts of Girfriends Past" v Los Angeles. Slušelo mu to :) ... na té jedné má neuvěřitelný xicht ... a jsou to 3 fotečky :)
Obnovené LAYOUTKY NA PŘÁNÍ!

27. června 2011 v 20:16 | DelusH |  Newsky
Achojky před pár minutama jsem obnovila objednávku layoutků na přání :)

Takže pokud máte zájem tak → LAYOUTKY NA PŘÁNÍ - OBJEDNEJ SI :)

Vaše DelusH :)

Layout - lucinciny-pribehy.blog.cz (na přání)

27. června 2011 v 19:37 | DelusH |  Layouty - Na přání


Achoojky, mému SB - Karamelce jsem slíbila layoutek:D Přála si ho seriálem Angelem ... do řůžové, modré a žluté barvičky, splnila jsem všechno až na tu žlutou, se mi to trošku mihlo do oranžova .. ale jinak si myslím, že se povedl, na to, že jsem ho dělala na 2x :D :D

Tady je náhled:


Tak ikonky pro SB hotové :)

27. června 2011 v 13:31 | DelusH |  Newsky
Achooojky, takže ikonky jsem zdárně udělala :) Ti co mi napsali tam mají toho človíčka, kterého chtěli:D Ti co ne:D Pokusila jsem se vybrat sama :) Tak snad se nezlobíte :)

Tak jdu udělat ještě jeden layoutek na přání:) a pak začnu zase přidávát:D Tak zatím paaa

DelusH

POTM - Červenec 2011 (Hlasování)

25. června 2011 v 20:54 | DelusH |  POTM


Achooojky ... zase se vracím se starou dobrou anketkou o nej fotku měsíce ... vždy se bude hlasovat dopředu pro daný měsíc a protože, do konce Června už nám zbývá cca 5 dní .... takt o ještě stihneme ... vybrala jsem osobní fotečky Malese :)

Tak vybírejte :)

Seznam Affs♥

25. června 2011 v 18:03 | DelusH

Sisters Site


My Affs ♥


Pokud chceš být i ty moje SB zapiš se sem → TADY

Ikonky udělám ještě dnes :)

Celkové vyhodnocení VGS

25. června 2011 v 17:20 | DelusH |  VGS

Tak a celkové vyhodnocení ....

Bylo to celkem napínavé :) A dosti o prsa, ja se říká :)

Vyhodnocení VGS - 5.kola

25. června 2011 v 16:56 | DelusH |  VGS
Konečně tu pro Vás mám vyhodnocení VGS a dle mého rozhodnutí je toto kolo poslední ......

Prosím berte v úvahu, že můj komentář k Vašemu dílu, je jen a jen můj názor!!!

ÚKOL: 5.ÚKOL

Dneska a včera výletuju :)

23. června 2011 v 21:08 | DelusH |  My Diary - DelusH:)


Achooojky zlatenka ....

omlouvám se, že nic nepřibylo jak včera tak dneska ... ale včera jsem s kámoškou vyrazila na kolo a celý den jsem byla pryč ... ujely jsme 44 km .. a pak jsem byla upa hotová a jako samé kopce :D :D :D ... a dneska jsme s kámoškama výletovaly do lázní Luhačovic, takže jsem se před chvilkou vrátila, takže tu asi taky nic už kloudného nebude ... vyhodnocení VGS tu bude nejspíš až o víkendu ... zítra to vidím na odpočinek a večer jdeme na kalbu .. takže v sobotu tu budu asik až k večeru.... tak jen, abyste věděli co a jak:)

Zatím DelusH

Wanna Be Affialites ... ?!

21. června 2011 v 11:46 | DelusH


Chceš se stát mým Affs? Ano? Tak se zapiš, ale první si přečti pravidla, nejsou nijak složité, nejsem náročná :)
1) Spřáteluju se stránkama, které se mi líbí a mám se tam co dozvědět, a mají jisté kouzlo (nemusí být jen o Malese & Michaelovi)!
2) Podmínkou je, aby tvůj blogísek byl v blogovém světě aspoň 1 měsíc :)
3) Jako SB, vyžaduju aspoň jednou za týden oběhnout! Ale pozor, normální komentování článku žádné Ahoj, obíhám! Toho bez milosti vykopnu z Affs, jestli mi toto udělá ... :)

Tak splňuješ a líbí se Ti můj blog?
Zapiš se do komentářů:
1) Nick
2) Blog
3) O čem tvůj blog je
4) koho na ikonku

A já se Vám v nejbližší době ozvu :)

Nový letní layoutek a celý blogísek do nového stylu :)

20. června 2011 v 18:07 | DelusH |  Newsky

Achoooojky :D

Nastavila jsem zbrusu nový layoutek, který tu min. ten měsíc bude vzhledem k tomu, že jsem s ním měla neuvěřitelné problémy při nastavování, vím trošku tam nahoře odskakuje, ale holt už mi to nejde napravit. Ale to není taková hrůza nemyslíte?

Jinak díky tomu, že jsem přidala Michaela a Malese jsem udělala menší změny v menu a i v položkách :D Mno grafiku teď naleznete dole v menu .. zato povídky nahoře :D Přidala jsem POTM, odstranila MovieTips a místo Favorite Site se vracím ke svým starým SB:D Takže jestli máte zájem spřátelit :D

Napište mi:) do komentářů toto:
Přezdívka
O čem Váš blog je
Jak dlouho už je v "blogovém světě"

neplatí pro Sisters Site:D Tam se nic nemění :)

Jinak na té fotečce v menu je moje maličkost :)

Tak co líbí se Vám layoutek? Jsem ho dávala dokupy celé odpoledne, ta grafika byla jednoduchá to vidíte sami, ale to nastavení byl děs:D

Vaše DelusH :)

My Stories - © DelusH

20. června 2011 v 17:14 | DelusH |  DelusH píše ...My Stories
DANCE OF DEATH
Dance of Death v překladu Tanec smrti ...
Povídka se odehrává v malebném městečku jménem Dallawile, kde v minulosti vládli upíři. V té době žili předci rodiny Chadwick. A neměli s nimi moc dobré vztahy. Ale po čase díky nejmenované čarodějnické rodině se stáhli do ústraní. Léta a léta je nikdo neviděl až na začátku 21.století přišel tajemný muž v černém s tajemným přízvukem a usadil se v tehdejším sídle upírů. Tahle generace na upíry nevěřila, brala to jako báchorku nebo legendu, kterou jim jako malým dětem vyprávěli jejich babičky. Ale po čase se začali dít divné věci ...
O pár let později, když nejstarší dítě nejmladší generace rodiny Chadwick Anabell je v maturitním ročníku potká onoho tajemného muže a naprosto jí to změní celý život.

1. Kapitola - Já a On
3. Kapitola - Muž v zrcadle
4. Kapitola - Závan minulosti
5. Kapitola - Návrat
6. Kapitola - Hrad
7. Kapitola - Setkání
8. Kapitola - Varování
9. Kapitola - VodítkoAnglický název: The Royal Face
V překladu: Královský Líc
Hlavní postavy: Emmeline, Aurora, Ron, Ben, Danny, Emily
Základní info:
Největší sen Emm ještě do nedávna bylo, doslova tančit na ledě, stát se profesionální krasobruslařkou a vyhrát Minstrovství světa. Po dosažení 2. místa na šampionátu, začíná mít toho neustále ho dříče den co den, plné zuby, chtěla by s tím seknout, ale nemůže pro své rodiče, které ji její sen o krasobruslení splnily, nechce je zklamat. Ikdyž má dojem, že se rozhodly z ní sedřít kůži, psychicky na straně jejího otce, kterému se neustále něco nelíbí a fyzicky na straně jejího urputného trenéra Rona, který z ní chce mít dokonalou jedničku. Ovšem stojí tohle všechno za to? A co se stane, když Emm poruší dané pravidla? Navíc ty její sny a ustavičná bolest na prsou, jsou přítěží a není tu nikdo, o koho by se mohla opřít. Co se stane, když minulost vypluje na povrch? Zjistí, co je pravda a co ne? Dokáže rozeznat co je dobré a co naopak ne?


1. Kapitola - TRÉNINK
2. Kapitola - SETKÁNÍ
3. Kapitola - ÚTĚK
4. Kapitola - VEČÍREK
6. Kapitola - RÁNA
7. Kapitola - CO JSI ZAČ?
8. Kapitola - POPLACH


ICY HEART // LEDOVÉ SRDCE
Mia byla docela obyčejná dívka, která měla velký sen, dostat se na právnickou školu a stát se úspěšnou právničkou. Jediná chyba bylo její již od malička nemocné srdce, které jí vypovědělo službu dřív, než mohla uskutečnit svůj sen. Osud ji však dal možnost, psát svůj příběh ještě jednou, když ji udělal andělem lásky. Jejím úkolem bylo, je a navždy bude pomáhat lidem, jež jejich srdce křadlo. Vrátit jim pocit, že láska není zatracení, ale vysvobození ze samoty, bolesti. Láska je dar, který se neodmítá.
Darren Donovan, je úspěšný ředitel advokátní kanceláře, která nese jméno jeho rodu Donovan. Po zradě, kterou mu přichystala jeho vlastní žena a jeho starší bratr, se vydal tělem i duší na cestu úspěšného advokáta ve městě. Stal se z něj workoholik, který řeší jednu kauzu za druhou a co víc. Vyhrává. Jediná prohra v jeho životě, byla jeho láska Karin. A proto už nikdy nedá, žádné ženě přístup ke svému srdci.

Co se, ale stane, když Darrenovi vstoupí do života krásná a ambiciózní studentka práv Amelie? Dokáže Mia znovu vnést do Darrenova srdce život? Nebo, je jeho srdce tak chladné, že ani Anděl lásky tady nic nevzmůže. A co teprve pak, když do hry vstoupí Anděl osudu?

1. Kapitola - DRZÁ HOLKA

Past Layout - 0.7

20. června 2011 v 16:00 | DelusH |  Past Layouts


Minulý layoutek ....
Pořadí: 0.7
Název: Buffy Summers
Barvičky: žlutá, oranožová, bílá
Od: 9.6.2011
Do: 20.6.2011
Autor: DelusH (by me)
Moje hodnocení: 100%
Náhled:


Michael - Video (Penn & Carson)

19. června 2011 v 18:34 | DelusH

Objevila jsem na youtube.com nádherné videjko o vztahu Penn & Carson z filmu Bravo Girls - Hurá do toho!Michael - Ve zkratce

19. června 2011 v 18:28 | DelusH


Michael ve zkratce:

Barva očí: Hnědá
Výška: 185 cm
Přezdívka: Mike
Pozoruhodný rys: Úsměv
Rodina: Monica Zelasko & Berlin Copon
Bydliště: Los Angeles
Koníčky: Basketball, breakdance, malování a zpívání

Photos - Bring It On: In It to Win It :)

19. června 2011 v 18:12 | DelusH
Tak zlatenka, mám tu pro Vás fotečky z filmu Bring It On: In It to Win It ... kde si hlavní roli zahrál Michael Copon v roli roztleskávače jménem Penn:)Bring It On: In It to Win It 2007

19. června 2011 v 17:43 | DelusH


Michael si v roce 2007 zahrál v taneční komedii s názvem Bravo Girls - Hurá do toho! V originální verzi Bring It On: In It to Win It! Zahrál si roli sexy roztleskávače jménem Penn v modrém týmu, který společně se svým týmem, jako každý rok přijel do campu všech rozstelskáváčů, aby všem ukázali, zač je toho loket. Že oni a jejich tým vyhraje šampionát. Proti jiným družstvům a taky jinému campu.

O filmu: (oficiální text)
Být roztleskávačkou není jen věc osobní hrdosti. Je to osud. Je to volba životního stylu, který nabízí zážitky, jaké nikde jinde nepotkáte. A když do vrtění se s třásněmi dáte celé své srdce, dokonce může přinášet i vítězství. Každý, kdo viděl alespoň jeden díl "Bravo, girls", to ví. Tentokrát čeká středoškolské hopsandy a jejich svalnaté chlapce velmi neobyčejná výzva. Právě totiž začíná All Star Cheer Camp Championship, jehož vítězky a vítězové se budou moci honosit titulem nejlepší roztleskávačský tým Spojených států. V jednom rohu stojí téměř neporazitelný tým akademie Victory, v druhém pak dva týmy akademie Spirit Thunder. I přes vzájemné hašteření je jasné, že na Victory se nedá připravit jinak než společně. Dokud West Coast Sharks a East Coast Jets nenajdou společnou řeč, nemají šanci zvítězit. A kdo ví, možná v této West Side Story s krátkými sukýnkami sehraje jistou roli i to, že kapitáni obou týmů, půvabná Carson a výstavní Penn, po sobě už brzy začnou pokukovat v míře více než malé. Dokonalá choreografie sestav, výbušné rytmy a krása mládí vládnou čtvrtému pokračování populární sportovně komediální série, v němž si hlavní role zahráli Ashley Benson a Michael Copon.

Trailer k filmu:
Moje hodnocení: 100 %
Můj tip: Ten kdo miluje taneční filmy s dávnkou romantiky a komedie v jednom rozhodně neprohloupí, když se na něj podívá! Věřte mi stojí to za to! A když je v hlavní roli Michael tak to dvojnásob :)

Michael - WB TCA Winter Press Tour Party (2005)

19. června 2011 v 17:15 | DelusH
Michael v roce 2005 na zimní párty Warner Bros ... měl zajímavé oblečení, ale slušelo mu to :) Společně s dalšími :) Tři fotečky :)