Bring It On: In It to Win It 2007

19. června 2011 v 17:43 | DelusH


Michael si v roce 2007 zahrál v taneční komedii s názvem Bravo Girls - Hurá do toho! V originální verzi Bring It On: In It to Win It! Zahrál si roli sexy roztleskávače jménem Penn v modrém týmu, který společně se svým týmem, jako každý rok přijel do campu všech rozstelskáváčů, aby všem ukázali, zač je toho loket. Že oni a jejich tým vyhraje šampionát. Proti jiným družstvům a taky jinému campu.

O filmu: (oficiální text)
Být roztleskávačkou není jen věc osobní hrdosti. Je to osud. Je to volba životního stylu, který nabízí zážitky, jaké nikde jinde nepotkáte. A když do vrtění se s třásněmi dáte celé své srdce, dokonce může přinášet i vítězství. Každý, kdo viděl alespoň jeden díl "Bravo, girls", to ví. Tentokrát čeká středoškolské hopsandy a jejich svalnaté chlapce velmi neobyčejná výzva. Právě totiž začíná All Star Cheer Camp Championship, jehož vítězky a vítězové se budou moci honosit titulem nejlepší roztleskávačský tým Spojených států. V jednom rohu stojí téměř neporazitelný tým akademie Victory, v druhém pak dva týmy akademie Spirit Thunder. I přes vzájemné hašteření je jasné, že na Victory se nedá připravit jinak než společně. Dokud West Coast Sharks a East Coast Jets nenajdou společnou řeč, nemají šanci zvítězit. A kdo ví, možná v této West Side Story s krátkými sukýnkami sehraje jistou roli i to, že kapitáni obou týmů, půvabná Carson a výstavní Penn, po sobě už brzy začnou pokukovat v míře více než malé. Dokonalá choreografie sestav, výbušné rytmy a krása mládí vládnou čtvrtému pokračování populární sportovně komediální série, v němž si hlavní role zahráli Ashley Benson a Michael Copon.

Trailer k filmu:
Moje hodnocení: 100 %
Můj tip: Ten kdo miluje taneční filmy s dávnkou romantiky a komedie v jednom rozhodně neprohloupí, když se na něj podívá! Věřte mi stojí to za to! A když je v hlavní roli Michael tak to dvojnásob :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama