Červenec 2011

Michael dancing :)

31. července 2011 v 22:36 | DelusH

No našla jsem videjko z After Party Bruna Marse .. kde je Michael .. nejdřív si ho tam všichni fotí a tak .. no hvězdááá a sexy, že? :D Mno a pak tam trošku tancuje :)
Michael Copon - "I Want You Forever"

31. července 2011 v 22:24 | DelusH

Naprosto nádherná písnička od Michaela s názvem I Want You Forever .. jen škoda, že k tomu nemá i videoklipy ...Nový RPG World :P

30. července 2011 v 18:10 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Achojky zlatenka,
asi moc dobře víte, jaký jsem blázen do RPG, hm? :D Mno tak jsme s kámoškou po jisté době zavřely náš starý blog o RPG světě a vytvořily zcela nový .... takže jestli jsi na tom stejně tak jak já, rád/a píšeš a máš fantazii a třeba se přes prázky nudíš, RPG je to pravé ořechové pro tebe :)

Nechci Vás vnadit, nebo takhle ...:) To ať každý posoudí sám, ale budu ráda, když se přihlásíte :) Jinak vše, jak se hraje a jak se přihlásit naleznete tam :) A co vy víte, třeba najdete i nové přátele :)


S láskou Vaše
DelusH :)

Malese with Steven McQueen

30. července 2011 v 17:04 | DelusH

Úžasné fotečky s Malese a jejím seriálovým přítelem Stevem McQueenem alias Jeremy :) Podle mě to byla nějaká autogramiáda či co .. a na jedné je i dokonce Candice :)SONSong - 2.kolo

29. července 2011 v 11:35 | DelusH |  Soutěžky

1.kolo Skončilo a dopadlo to následovně ↓

Vypadlící ... napište co chcete na diplomek :)
A vy ostatní .. je tu nové kolo, které potrvá do pátku 5.8.2011

Selena Gomez - Love You Like A Love Song


Heeeeej co to jako je! - Výpočet je nesprávný????

28. července 2011 v 17:32 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Dneska mě tu chce asi očividně někdo naštvat! Co to sakra ten blog.cz zase ztvárňuje! Nemůžu vůbec nikde v žádné prohlížeči odeslat komentáře ke článku! Furt mi to nahoře vyhazuje větu: VÝPOČET JE NESPRÁVNÝ!!!!!!!

A jak mám kruci napsat svůj názor na článek, když to nejde!!!!! Grrrrr nenávidím tyhle jejich inovace! Ať si říká kdo chce co chce, ale starý blog.cz byl prostě nejlepší!
Vaše naštvaná
DelusH

Jabadabadůůů :)

27. července 2011 v 14:23 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Nebojte nezbláznila jsem se :D No ... dobře jen maličko .. včera jsem měla naprosto den blbec s velkým B, proto jsem neměla ani náladu něco sem přidat, ale večer jsem byla zase trošku crazy, ale to je jedno ... hodně lidí ze mě asi včera nemohlo .. a to co se mi včera nepodařilo, se dneska zdařilooooooo :) Takže je to supeeeer :) Já vím, neřeknu Vám, co ale to je jedno :) Domyslet si můžete prakticky cokoliv ... booože :D no dneska večer razím na filmovku a pak s kámoškou na diskotéku .. takže dojedu až zítra :) Ale dneska by tu ještě mělo být 2.kolo SONS ... :D A taky nějaký ten shootek nebo tak něco :D a možná moje grafika:D a Včera jsem zase dostala střeštěný nápad :D :P

No nic se loučím ...
DelusH

Nový Layoutek s Emmou:)

25. července 2011 v 22:56 | DelusH |  Newsky
Achoooj ...

Tak, jak jsem říkala, tady je nový layoutek ... původně měl být s HP .. pak s Ronem a Hermionou :D ale když jsem uviděla ten shootek nešlo odolat :) Taky byl původně do černočervena:D Ale action v PS si trošku pohrály s barvičkami .. jak dlouho tu budu no min. dalších 14 dní:)

Tak co líbí se? :)

Vaše DelusH

Past Layout - 0.9

25. července 2011 v 22:29 | DelusH |  Past Layouts
Minulý Layoutek :D

Pořadí: 0.9
Název: Pretty Little Liars
Barvičky: zelená, růžová, bílá
Od: 10.7.2011
Do: 25.7.2011
Autor: DelusH (by me)
Moje hodnocení: 100%
Náhled:

Achoj bobánci :D

24. července 2011 v 23:51 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Achooooj no tak dneska jsme byla zase u babičky, jeli jsem pro bráchu, více méně jsme tam byli na kafe a trošku poklábosit a tak ... mno a pak jsem chtěla tvořit lay, já vím tento je tady asi 14 dní, ale však mě znáte ne? :) Ale uvažuju nad tím s kým bude no nechte se překvapit .... třeba budu nakonec překvapená i já :) Takže až zítra ... zítra se jdu poptat na brigošku do Kauflandu aspoň na noční inventuru, už jsem tam byla minulý rok tak snad to vyjde ...:) Tak já se loučím zítra něco přidám ....

Brou noc přeji .. DelusH :)

Videjko - Love Story Anna & Jeremy (c):DelusH

23. července 2011 v 20:39 | DelusH |  My Videjka :)
Achoooj ... dneska jsem tvořila videjko :) Původně to měl být něco jako openning k povídce, ale pak se mi zachtělo tohoto:)

Název: Love Story - Anna & Jeremy
Music: Nazareth - Love Hurts
Délka: 4 min 7 s
Autor: DelusH (by me)

Vote To Me Pls .... SONS 2.kolo :)

23. července 2011 v 19:40 | DelusH |  I & My, my, my ;-)

Achojky mocinky kuju za všechny hlasy, díky Vám jsem postoupila do druhého kola v Soutěži o nej Song ... a proto Vás teď zase žádám o hlas ... Soutěže s ↓ hlasujte TADY pro Don Omar - Danza Kuduro ft. Lucenzo KUJÍ :)


Hlavní postavy

22. července 2011 v 20:03 | DelusH |  Postavy - TLC
Hlavní postavy - čtyři ústřední hrdinky :)


Celé Jméno: Asme Toraco
Přezdívka: Asme, As, cukrle
Věk: 18
Přítel: Andrew
Rodina: Žije s matkou a mladší sestrou Penn (14)
Povaha: Je tak trošku nevyzpitatelná, dokáže v momentě vybuchnout, ale pro svého kluka by udělala první poslední, často se o nich na škole říká, že jsou jak dvě hrdličky, které bez sebe neudělají ani krok. Většinu času tráví s Andrewem, s ostatními holkama se nestýká, bere je jako něco co není potřeba mít pro život.


Rozcestí - The Lunar Connections

22. července 2011 v 19:19 | DelusH |  The Lunar Connections

Byly to čtyři naprosto obyčejné dívky, ikdyž už v kolíbce jim bylo cosi předurčeno. Nehledě na to, že se každá narodila v den, kdy byl měsíc nejvýš a co víc byl úplněk. Do té doby nebyly ani kamarádky, ale jeden večer v lese na chatě u párty jedné z nich se všechno změní. A dívky začnou zjišťovat, že nejsou jen tak obyčejné a co víc začnou odhalovat tajemství, které jim byly dány. Kladou si otázky proč právě ony? A co teď budou dělat? Budou normálně žít? Ikdyž vlastně teď už nejsou tak úplně normální, mají dar nebo prokletí? A co se stane, když vyjde měsíc v úplňku?

aneb přečti si všechny dosavadní kapitoly a dozvíš se víc ...

aneb kdo je kdo, kdo s kým a proč :D ....

aneb blnedy, wally, promo fotky a mnoho dalšího, trailery apod ...


TATO POVÍDKA JE SMYŠLENÁ A JE NAPSANÁ MOU VLASTNÍ FANTAZIÍ, VŠECHNY FOTKY A VIDEA BER JAKO FANFICTION!


SONSong - 1.kolo

21. července 2011 v 20:23 | DelusH |  Soutěžky

Achooojky ... tak tímto startuju Soutěže o nej Song .... v tomto kole vypadnou 2 songy s nejmenším počtem hlasů ...
Hlas dávám svému favoritu! Proto si o něj nepište ...

Adrian
Valerie Morales Ft Wahero- Doble vida


Čaoooo :P :D

21. července 2011 v 19:40 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Čaaaao :P
No mám trošku no spíš více perkfetní náladku, jsem byla včera u babi a dojela dneska a naprosto perfektní den :) Jsme opékali a dneska jsme se sestřenkou hrály karty a fakt super den :) No mimo to mě napadl námět na novou povídku, na chvíli aspoň do doby než zase začne TVD ... odsunu na druhou kolej ... a začnu s touto .. ovšem teď bojuju s tím, jak ji přeložit do angličtiny :) To bude oříšek :) Jako ten název .... a čekejte asik i na profily postav a videjko :D Se s tím asik vyhraju :) Mám upa nápady :) A jinak dneska tu bude SONS ... start:D Tak já se zatím loučím ...

Vaše DelusH :)

# 0.7 Free Layout

20. července 2011 v 13:24 | DelusH |  TV Layouty
Achooojky po včerejším HP ... jsem se dala na layoutek :D Uvažovala jsem taky nad tím, že bych si ho nastavila sem, ale nakonec jsem nemohla opustit tady tento :) Tak je do Free ...

#0.7
Typ: TV
Kdo: Harry Potter a relikvie smrti 2.část
Barvičky: černá, bílá, červenooranžová
Rozměry záhlaví: 800x600
Popisky do menu: 19
Bonusky: Ikonka animovaná (95x39), Avatary (95x95) - počet 7
Náhled:
Stahuj ho tady↓

Animace - Pretty Little Liars Promo - by me (0.2)

19. července 2011 v 21:31 | DelusH |  Animace ©DelusH
Achoooj tak jsem si stáhla jiný prográmek a zkouším :) Tak myslím, že takhle už je lepší :) Je opět z Pretty Little Liars a jejich proma :)

Co říkáte?

Právě jsem došla z kina ... mám smíšené pocity ... :)

19. července 2011 v 19:25 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Achoooj

před chvilkou jsem se vrátila z kina byla jsem na poslední části Harry Potterovi - relikvie smrti 2.část a jako film byl fakt dobrý, ikdyž ti co četli knížku, jako například já, jsme možná čekali něco víc .... ten konec podle mého názoru byl udělaný naprosto jinak, jasné né každý režisér se řídí dle knižní předlohy, musí do toho dát taky kousek sebe, to by pak nebylo ono. Ale víte, mám smíšené pocity, na jednu stranu to bylo fakt super a ty efekty prostě WOW, klobouk dolů. A ten konec, kdy jsou všichni starší a mají svoje děti tak ten mě rozesmál a zároveň rozbrečel. Ale na druhou stranu je mi tak nějak líto, že už je po všem, když to tak vezmu, s Harry Potterem jsem vyrůstala ... vedl mě mým dětstvím, pamatuju na dobu, kdy jsem dostala první knížku .... jo to mi bylo 11 stejně tak jako Harrymu a jeho přátelům právě v 1.díle. Je to už 10 let, co si držel, drží a držet bude HP své místečko v mém srdci! A ikdyž už všechno skončilo, na ty roky, co jsem s ním prožila jen tak nezapomenu! No začínám tu psát už sentimentálně tak bych toho asi měla nechat, ale ten kdo to prožíval tak já, ví o čem mluvím.

Animace - Specer & Wren - by me (0.1)

19. července 2011 v 14:11 | DelusH |  Animace ©DelusH
Achooojky tohle zrovna nepatří sem do této rubriky moje grafika, ale tak nějak jsem nevěděla, kam to dát:D Jsem se pokoušela o animku, holt asik Photoshop nebude ten správný editor na animace :) Neporadíte mi jaký by byl lepší?

A jinak tady je animace se Specer & Wrenem :)