Srpen 2011

Pro mě 1.září neplatí už rok :)

31. srpna 2011 v 21:59 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Achooooj,
dneska jsem nebyla doma ... mnozí z Vás by si asi mysleli, že jsem si užívala poslední den prázdnin! Ale není tomu tak! Pro mě 1.září neplatí už rok. Jelikož tento rok jdu do druháku na vysoké .... začínám později a to brzy dovíte kdy ;-) Ale ještě chvíli doma budu :) Což je super ... ale všem Těm, kteří zítra jdou do školy a začínají tak nový školní rok, přeju aby vykročili tu správnou pravou nohou! Hodně štěstí!

Vaše DelusH

P.S. Chystám nový design :)

Návštěvnost - (26.3. až 28.8.2011)

30. srpna 2011 v 14:49 | DelusH |  Návštěvnost

No, tahle rubrika je tu už snad od založení blogu, ale nějak jsem do ní nepřispívala .. ale myslím, že si to tenhle blogísek zaslouží .. takže ... od 26.3. do 28.8.2011 to zde bude po měsíci .. a pak zase normálně po týdnu, okey? Tak jdeme na to:)

Březen: (od 26.3. - 31.3.2011)
Celkem: 46

Tak to byly opravdu začátky mého blogu, kdy jsem ještě úřadovala plně na svém přechozím :)

Duben: (1.4.- 30.4.2011)
Celkem: 501

Tak v dubnu už mi tento blogísek ten můj na 1.místě :)

Květen (od 1.5. - 31.5.2011)
Celkem: 830

Červen (od 1.6. - 30.6.2011)
Celkem: 1253

Červenec (od 1.7. - 31.7.2011)
Celkem: 1508

Srpen (od 1.8. - 28.8.2011)
Celkem: 1345

Prozatím jen do 28.8.2011

Strašně moc Vám děkuju, za to, že sem chodíte! Mám Vás ráda!POTW - (36.týden) HLASOVÁNÍ

30. srpna 2011 v 14:00 | DelusH
Tak a mám tu pro Vás další hlasování o nej fotku týdne .. pro tento týden jsem vybrala fotečky Brittany Robertson .... která hraje v TSC hlavní postavu Cassie :)


POTW - Výsledek (35.týden)

29. srpna 2011 v 21:56 | DelusH
Mám tu pro Vás výsledky Anketky o nej obrázek tohoto týdne od 29.8.- 4.9.2011Strážce duší

29. srpna 2011 v 17:36 | DelusH |  Books
Originální název: Strážce Duší
Český název: Strážce Duší
Autor:Arnošt Vašíček
Vydalo nakladatelství MYSTERY FILM v Ostravě roku 2005 jako 1.vydání
Počet stran: 223

Něco málo ke knize: (je to stručný obsah, nebojte .. neprozradím Vám všechno ;-)
Hlavní hrdinkou je půvabná Katka Nelserová, která se setkává se spisovatelem Armínem. Společně řeší detektivní záhady, ve kterých se střídá zlo s přídavkem nadpřirozena. V knížce jsou celkem tři příběhy Tajemství Templu, kde za záhadných okolností začnou umírat lidí a díky daru, který má studetnka historie Katka. Rozluští záhadu, jelikož ji její pomocník v podobě mocného a temného Strážce duší, vždy ukáže tu pravou cestu. Další příběhem s názvem Démoni noci je historii zapomenutá historka o upírech, kteří žili v Praze. Lidé začnou umírat a Katka, Armín a policista Valdek začnou řešit případy, jediné co jim na tom nesedí, jsou jen dvě malé ranky v oblasti krku, rozplétají tuto záhadu a nakonci objeví legendu o starém upírovi a rituálu, který se právě blíží svému konci.

# 0.8 Free Layout

28. srpna 2011 v 20:36 | DelusH |  Stars Layouty
Jak jsem říkala, včera jsem splácala nový Free layoutek, holt teď trošku tíhnu k herečce Phoebe Tonkin, takže je s ní .. a řekla bych do takových dá se říct podzimních barviček už :D Ale to neva :)

#0.8
Typ: Stars
Kdo: Phoebe Tonkin
Barvičky: béžová, modrá a bílá
Rozměry záhlaví: 800x450
Popisky do menu: 13
Bonusky: Ikonka animovaná (104x44), Avatary (95x95) - počet 3
Náhled:
Stahuj ho tady↓

Nový Netbook :) a má nálada snad na 1000 :D :D :D

28. srpna 2011 v 17:35 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Achooooj bobánci :)
Dneska je má nálada snad na tisícovce .... v pátek budu mít svátek :) a tak trošku jsem si nadělila netbook ... tedy z poloviny ... polovinu mi zaplatili naši, k tomu svátku a částečně i k Vánocům už :D ale jsem strašně ráda, jsem z něho totálně nadšená ..... je červený a malinký :D a upa aaaaa se mi líbí, takže ho teď zkouším .... jinak včera jsem udělala free layoutek, ale mám ho na druhém PC, tak až se tam dostanu tak ho sem šoupnu :)

Zatím Vaše DelusH :)

Grafická múza :)

27. srpna 2011 v 17:36 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Achooojky zlatenka, včera to bylo superní! A dneska jsem dostala nějakou grafickou múzu či co :) Jsem stvořila layoutek na můj druhý blogísek o RPG .... a jako jsem si trošku hrála s texturkama :) A docela se mi to líbí :) Co říkáte vy?

Vitamín D a noční pták :)

26. srpna 2011 v 21:50 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Čaaaau .. včera a dneska jsem čerpala vitamín D na koupáku, se nedalo jinak, voda byla prostě to jediné co mě dokázalo udržet aspoň trošku při smyslech v těchhle vedrech :) Takže se mi se m pak už vůbec nechtělo, chápete ne? Za chvilku valím konečně po delší době v pátek kaalit:D Takže dneska už nic .. ale zítra se tu objevím :) Nebojte .... tak se mějte a užívejte!

Vaše DelusH

1x01 Pilot TLC

24. srpna 2011 v 19:26 | DelusH |  The Lunar Connections - Story


1x01 Pilot
Všechno na konci prázdnin. Na to, že už bylo 13. srpna, i přesto bylo dosti horko a celkově teploměr ukazoval neuvěřitelných 35 stupňů ve stínu. Většina lidí ani nevycházela ven, ale všichni už se těšili na párty u jezera u známé a všemi ve městě uznávané Christl Perabo a její rodiny. Otec Chrislt je starosta města a celkově je dosti zámožný, stačí se podívat jen, na rodinnou vilu, kterou vlastní a přebývá společně se svými třemi dospívajícími dětmi. Tahle akce se koná každoročně vždy předposlední týden o velkých letních prázdninách na lesní chatě u jezera. Letos díky velkému horku, se ale pojala v plážovém stylu. Takže na pozvánce stálo plavky sebou! Christl tak jako každý rok zvala celou svou partu a vlastně celý ročník, i když málo kdo by odmítl její pozvání. No, ale i takový by se našli, kteří by nepřišli. Jako například Flora blonďatá holčina s prvotřídním vkusem, ale ve škole je dosti za šedou myšku, která má ráda svůj klid. Nebo Lia hezká a přitom sexy holka, ovšem s drsnou slupkou, pod kterou se jen tak někdo nedostane. Ovšem dneska bylo něco co je sem obě dvě táhlo. Bylo krátce před 7 hodinou večerní a všichni se shromažďovali na chatě, vše bylo vyzdobené a doladěné do posledního detailu. Na tohle byla Christl dosti puntičkářská všechno muselo být prostě dokonalé. Celými prostory chaty se linula plážová a přitom taneční hudba. Velké dveře byly dokořán, protínaly prostory uvnitř a zároveň se jimi dalo projít na terasu až přímo k jezeru. Kde byl jak bazén, tak se dalo se ochladit přímo v jezírku.

_________________________________
Openning Credit:

__________________

Prosluněné léto nebo úmorná vedra?

24. srpna 2011 v 17:55 | DelusH
PROSLUNĚNÉ LÉTO NEBO ÚMORNÁ VEDRA?

Jelikož posledních pár dní praží jak praštěné. Zjišťuju, že to léto až tak moc nemusím. Jo, jasně sluníčko je fajn, načerpáte z něj energii a prostě celkově, pobyt na sluníčku zlepšuje náladu. Určitě máte lepší náladku, než kdyby bylo celé dny zataženo a pod mrakem. V takové zemi, bych asi nevydržela. Takže jednoduše, sluníčko je pro mě důležité, ale rozhodně v přiměřených dávkách. Léto je samo o sobě krásné roční období, nejvíc na tom asi většina z Vás ocení letní prázdniny, obohacené případným osvěžením u vody nebo v podobě dokonale studeného a osvěžujícího zázraku v podobě ať už točené nebo kopečkové zmrzliny. Opalování je jednou z hlavních činností léta a zase se dostáváme, k našemu velkému, zlatě zářivému Oskarovi :D .... Někdo se odjede opalovat k moři, někdo k jezeru... prostě opalování je takříkajíc v módě. V létě se dá tolik užívat, různé párty u bazénu, víkendy na chatě, prázdniny u babičky a nebo prostě jen lenošení doma u bazénu, případně na koupališti.
Takže kdyby nebyly tyhle příšerné horka nad 30 stupňů, protože řekněme si po pravdě, kdo z nás miluje, když na teploměru objeví rtuť na 39 stupních, no snad jen blázen. Však z toho horka, musí být každý naprosto pacený..... a co chudáci starší lidi, jako není nad optimální teplotu takových 25 stupňů, to je krásně teploučko a přitom to není žádný vysoký teplotní vrchol, ne? A co vy? Máte rádi léto? Co na něm máte nejradši? Sužují Vás tyhle vedra, tak jako mě? Nebo jste na tom opačně, milujete je?


Nesnáším bouřku!

24. srpna 2011 v 12:34 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Achojky kuřátka :)
Mno dneska v noci jsem si zase poslechla to, jak se u nás čerti žení, jako takové gřachanice, heeeej chjo :( .... a ty blýskanice ... fakt tohle počasí nesnáším! Buď je horko, až k padnutí! A nebo je hotové boží dopuštění v podobě hromů a blesků na obloze. Krucinál už s tím!
Od neděle jsem měla na prázkách sestřenku, včera odjela, takže jsem sem moc nechodila, většinou jsme něco hrály apod. Takže to se omlouvám. Dneska jsem se vypla k výkonu a konečně udělala ikonky pro SB:) Snad se Vám budou líbit ...
Včera jsem po delší době zkoukla Buffy, a heeej jsem to neviděla už asi 14dní a takové změny tam :D Se na to budu muset asik zpětně podívat, jak je vidno propásla jsem zlou Willow:) Uvažuju co s dneškem, ale jsem jak po tahu ... to bude asik tím počasím .. které se doslova zbláznilo na teploměru 39 stupňů ... tož jako kde jsme???? Já chci normální léto max. 25 stupňů .... to se nehodí jít se ven ani opalovat. Hned chytnete úpal aaaa grrrrr ..... chjo .. no nic já končím ... aspoň pro tuto chvíli ....

Vaše DelusH

POTW - (35.týden) HLASOVÁNÍ

22. srpna 2011 v 22:35 | DelusH
Jelikož začal nový týden .... mám tu pro Vás anketku na tento týden :) Takže tentokráte jsem vybrala fotečky Seleny a Taylora:D Holt jsem nemohla odolat:)


POTW - Výsledek (34.týden)

22. srpna 2011 v 21:28 | DelusH
Achoooj bobánci ... mám tu pro Vás výsledky Anketky na obrázek 34.týdne .. bylo to jednoznačné ... 2.fotka vyhrála!


Fotečka:

Válečníkova svatba

21. srpna 2011 v 14:21 | DelusH |  Books
Originální název: Wedding the Highlander
Český název: Válečníkova svatba
Autor: Janet Chapmanová
Vydalo nakladatelství Levné knihy, a. s., v Praze roku 2009 jako 1.vydání
Počet stran: 342

Něco málo o knize: (je to stručný obsah, nebojte .. neprozradím Vám všechno ;-)

Libby je uznávaná lékařka, ale jednoho dne v sobě objeví dar, který má nejspíš po své babičce a to magický léčitelský dar. Uzdraví jediným dotekem chlapce v kómatu a pak díky tomu, co udělá uteče z města, od přítele a z práce. Utíká ke své babičce, kde se rozhodne začít nový život. Najde se inzerát na koupi domu a emailuje si chlapcem jménem Robbie. Po čase odjíží do Skotska, kde začíná žít jinak ne jako Elizabeth, ale jako Libby .. ne jako lékařka, ale jako výrobkyně a prodavčka bižuterie. Pronajme si malý krámek.

5. Tipovačka

19. srpna 2011 v 20:13 | DelusH |  Soutěžky
Achoooj mám tu pro Vás tipovačku :)
Cenky udělám o víkendu za všechny soutěžky dohromady :)

Takže otázka zní:
Jakou jsme dneska měla zmrzku?

pistácie // kokos // mango
Diplomek se zmrzkou ....

Tajný Kruh - Kniha první (Zasvěcení)

19. srpna 2011 v 10:57 | DelusH |  Books
Originální název: The Secret Circle - The Initiation
Český název: Tajný Kruh - Kniha první (Zasvěcení)
Autor: L. J. Smith
Vydalo nakladatelství CooBoo v Praze roku 2011 jako 1.vydání
Počet stran: 231

Něco málo ke knize: (je to stručný obsah, nebojte .. neprozradím Vám všechno ;-)
Teenagerka Cassie Blake tráví prázdniny mimo svůj domov, a už se moc těší, až se vrátí do prosluněnné Kalifornie, tam kde je skutečně doma. Poslední týden na Cape Cod potká záhadné a tajemného kluka, kterého zachrání před spáry místních chuligánů. Prohodí s ním pár slov a takříkajíc se dotoho kluka zabouchne. On ji věnuje na památku modrý kámen pro štěstí. Cassie je z něho totálně mimo. Další den se dovídá od matky, že domů už se nevrátí její babička je těžce nemocná a proto se její matka rozhodne vrátit se domů do městečka, který se jmenuje New Salem, tam kde vyrůstala, ale odešla odtud, dřív než mohla Cassie poznal svou babičku.Cassie ač nerada začne bydlet u babičky v domě, který se na první pohled zdá jako ten největší zapádokov šikoro daleko, ale postupem času zjišťuje, že tomu není tak. Jakmile začne škola setká se s několik divnými teenagery, kterým všichni na škole říkají "Ti z clubu".

Trailer - TSC

18. srpna 2011 v 21:22 | DelusH
Acoooj tak kino se nakonec nekonalo .. zrovna jsem zkoukla trailer na TSC .. a upa se těším až už začne :) Ten, kdo umí anglicky neměl by to být pro něj žádný problém ... je to zřetelné a dobře se to poslouchá ... a jako fakt zajímavé!


Výletuju :)

18. srpna 2011 v 11:56 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Achojky zlateška,

včera jsem byla na celodenním výletě v Olomouci .. byly jsme s kámoškou v Zoo a pak se projít trošku po městě. Bylo to fajne a konečně jsem vypadla z domu :) No, dneska jelikož je venku naprosto krásně razím na koupák do místního aquaparku, kde jsem ještě nebyla ... takže jsem docela zvědavá .. a večer jsme na letní kino ... na Čertovu nevěstu .. takže dnešek mám fakt nabitý, ale tak kdo by si neužíval, ne?:)

A co vy jak si užíváte posledních dní prázdnin? Já sice začínám až 12.září, ale i tak ... není nad to si pořádně užít, když to jde, nemyslíte? :)

Vaše DelusH

POTW - (34.týden) HLASOVÁNÍ

17. srpna 2011 v 7:30 | DelusH
Achoooj hlasování na tento týden, už dávat nebudu ... proto rovnou na příští týden (22.-28.8.2011)
Vybrala jsem fotečky Ashley Benson :)Hlasujte do neděle 21.8.2011