Tajný Kruh - Kniha druhá (Otrokyně)

11. září 2011 v 16:56 | DelusH |  Books
Originální název: The Secret Circle - The Captive
Český název: Tajný Kruh - Kniha druhá (Otrokyně)
Autor: L. J. Smith
Vydalo nakladatelství CooBoo v Praze roku 2011 jako 1.vydání
Počet stran: 221

Něco málo ke knize: (je to stručný obsah, nebojte .. neprozradím Vám všechno ;-)
Myslím, že je důležité říci, že kniha navazuje na první díl. Kniha druhá Otrokyně nese jméno dle holčiny s hnědými vlasy, jež známe pod jménem Cassie Blake. Aby se Diana, nedozvěděla co se stalo mezi ní a Adamem, je nucela "sloužit" dívce jménem Faye, která je na první pohled zlá a podlá. Cassie nalezne svou moc jako čarodějka a musí se s ní vypořádat. Kruh vyvolá jisté síly, které používal Černý John. A temná magie unikne a začnou se dít divné věci ... v městečku se stane několik nevysvětlitelných úmrtí a jen kruh může odhalit kdo nebo co se skrývá za těmito vraždami.


Tajný kruh se skládá z 12ti čarodějů a čarodějek moderní doby - tedy nejmladší generací. Vyvstává otázka, kdo bude nadále vést kruh mocných čarodějů .. bude to půvabná a dobrá čarodějka Diana nebo zlá a pomstichtivá Faye? Pro koho se Cassie rozhodne? Komu dá svůj hlas a co se doví o své rodině a o okolních rodin, členů tajného kruhu? Jaká hrozba číhá v lebce, jež sloužila Černému Johnovi? Vypořádá se Cassie s tím, že všem lže a to především Dianě? Dokáže odolat klukovi, s kterým se cítí jako v sedmém nebi?

Moje hodnocení:
Knížka je prostě luxusní a facinující od začátku až po konec. Jakmile se začtete, nebudete moc přestat. Totálně Vás vtáhne do děje, jako byste právě vy, byly na místě Cassie a museli prožívat to co ona. Je plná tajemství, čar a magie a především to co mladá generace dneska od spisovatelů žádá. Je tam napětí, akce a samozřejmě určitá dávna lovestory, protkaná tajemství rodin členů Tajného Kruhu a mohyly na hřbitově. Stoporocetně mě tahle knížka nadchla :) Něco tak poutavého jsem nečetla už dávno .. nepamatuju se, kdy jsem naposledy přečetla knížku za 3 dny:) Takže to hovoří za vše!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Lucy* *Lucy* | Web | 11. září 2011 v 17:43 | Reagovat

Ahoj na blogu je vyhodnotenie 1.kola VGS: http://oserialoch.blog.cz/1109/vyhodnotenie-1-kola-vgs :DDD

2 LussyNda LussyNda | Web | 12. září 2011 v 19:07 | Reagovat

užasna kniha :-) upa me natchla že se nemůžu dočkat dalšího dílu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama