1x02 Síla proměny (The power of transformation) - TLC

5. listopadu 2011 v 16:41 | DelusH |  The Lunar Connections - Story

1x02 Síla proměny (The power of transformation)

Černé kamínky na stěnách kontrastovaly s jejich vlastním odleskem, jež se ve světle půlnočního měsíce nádherně třpytily. Děvčata stála jako zhypnotizovaná na okraji jezírka, ve kterém se pohupovala čirá a něčím až magicky tajemná voda. Bylo to jako ve snu, všude bylo naprosté ticho, měsíc svítil jako v té nejmagičtější noci v roce. Mohly by takhle stát ještě hodně dlouho, dokud jejich rozjímání, nevyrušilo náhlé zemětřesení, celá jeskyně se začala třást v základech, na zem spadlo i několik pár kamínků, které se ještě do nedávna třpytily jako ty největší drahokamy, jelikož po doteku se zemí, ztratily svůj magický efekt. Do prostřed vyvřelého jezírka nakoukl měsíc a než bys řekl švec, obloha se zatáhla a tak jak to meteorologové předpověděli, nastalo zatmění měsíce, nad děvčaty se objevil stín a náhle se k nim snesla namodralá záře, která se odrazila od hladiny jezírka a následovně se proměnila v něco co by Asme nazvala jako růžové latté a vnikla jim do prsou, odhodilo je to a ony skončily na zádech na zemi. V ten samý okamžik se ozvalo opětovné zachvění jeskyně, jež se otřásala v přívalu dalšího návalu zemětřesení. Během jedné sekundy se opět měsíc objevil na obloze a všechno vypadalo, tak jako předtím. Až na to, že kamínky, které spadly na zem, se náhle třpytily na krku dívek, navlečené na stříbrné nitce, jako paprsky měsíce.

_________________________________
Openning Credit:
Když v tom najednou procitly ze svého tranzu a první se začala ze země sbírat Christl a docela se vztekat, kde že to vlastně je. "Sakra, co to má jak znamenat?!" zapřela se dlaněmi o dosti špinavou zem a následně se posbírala na nohy, společně s ní vstala i Asme, jež její oči hleděly na tu úžasnou krásu všude okolo, najednou ji padly oči na její třpytící se kámen na krku a povytáhla nad tím nechápavě obočí. "Co to má být?" pravila a koukla na všechny přítomné okolo. Lia se též sebrala ze země a dlaně položila na stěnu, která jí tak strašně přitahovala k sobě, byla pro ni jako magnet, něco od čeho nemohla odtrhnout oči. "To je nádhera." Řekla sotva polohlasem. Za to Flora jako by přesně věděla, co tohle všechno má být, cítila se jiná než dřív, naplňoval ji pocit nepřeberného života a nikdy nevyčerpatelné energie. "Je to náš osud." Zničehonic prohlásila a Christl, Lia i Asme se na ni otočily a zmateně na ni pohlédly. "To je blbost, nechápu proč, jsme tu skončily, ani co se stalo a už vůbec proč jste tu vy a co má tohle všechno znamenat, ale jedno vím jistě. Tady nebudu už ani minutu a stejně kde je vůbec Andrew?" Začala se po něm shánět …. Ale když viděla, že tu není, prostě se sebrala a odešla. Stejně tak jako ostatní dívky.

***
Od onoho záhadného a něčím podivného večera v jeskyni uběhlo pár dní, vlastně byl první den školy a Flora stála před vysokou budovou, které se říkalo škola, na sobě červené tílko a přesto svou tmavě modrou riflovou vestičku, kterou měla zapnutou na dva knoflíčky, vlasy rozpuštěné podél ramenou, tmavě modré úzké džíny, na krku se jí houpal kámen z jeskyně. Ten její byl červený, takže se jí perfektně hodil jako doplněk k jejímu dnešnímu ohozu, přes rameno měla přehozený batoh a v rukou držela pár sešitů a učebnic do školy. "Hele Mayerová, co tu tak okouníš?! Došel Ti snad papír na ty tvoje nesmyslné psaníčka, hm?" ozval se za ní hlas nějakého kluka, kterého dobře znala, byl to ten, co ji sprostě využil kvůli sázce, byla na něj dosti naštvaná, ale z druhé strany se přesto chtěla přenést, i když její srdce jí říkalo něco jiného. Proto na tohle nehodlala odpovídat, už, se vydala kupředu směrem ke vchodu do školy, když v tom se v ní něco vzepřelo a ona se otočila, zadívala se na Dougha a z jejích úst se vydralo. "Naštěstí pro tebe ne, a já si budu psát co, uznám za vhodné, protože já v životě aspoň něčeho dosáhnu, a né jak ty, nechápu co je na tom, když se každý den hodíš v tom směšném oblečku s vycpávky po hřišti, jako nějaký idiot, který ztratil včerejší den! A počkej, vždyť ty jsi ten idiot." S těmito slovy se otočila, a nějak nechápala, že to řekla, ale co zasloužil si to, odcházela s hlavou vztyčenou a jen za sebou slyšela, jak se mu všichni z jeho fotbalového týmu smějí, a taky slyšela něco ve smyslu toho, že mu to pisatelka pořádně nandala.
Kráčela chodbou směrem ke své skřínce, jenž odemkla a vzápětí ji otevřela, uschovala si v ní svoje věci, a když zavírala dvířka, uslyšela to, jak na ni kdosi volá jménem, otočila se a spatřila před sebou Liu, která měla tentokráte, černé úzké kalhoty, bílé tílko, jež odhalovalo její ženské přednosti ve výstřihu se jí tyčil ten stejní kámen jako Floře, až na to že ten její byl světle modrý. "Tak už zase další školní rok … ještě, že pro nás už poslední." Pronesla a opřela se zády o skříňky. "To mi povídej, být víc než rok v tomhle ústavu plném bláznů, asi by mi vážně muselo přeskočit." Dodala Flora a svému výroku se musela pousmát. "No mám takový dojem, že tento rok bude fakt záhul, ale jak je vidět nic se nezměnilo" Podotkla, když spatřila na druhé straně objímající se hrdličky a to Asme a Andrewa. "Očividně vůbec." Sjela k nim pohledem a pak pohledem střelila po přicházející školní královně a jejích dělnic … aneb Christl a její roj. Společně s Liou se tomu zasmály a vydaly se do třídy.
Odpoledne měly roztleskávačky trénink a zrovna cvičily vzadu na školní hřišti. Christl jim jako kapitánka týmu předcvičovala novou sestavu, ale nemohla se nějakým způsobem vůbec soustředit na kroky. Lia seděla s Florou opodál a docela hlasitě se smály. Christl nebyla očividně ve své kůži a když se ty dvě začaly řehotat z plných plic vypěnila a ráznými kroky se vydala k nim. "Sakra, nemůžete toho nechat?!!" vyjela po nich Christl a docela naštvaně na ně hleděla. Flora se otočí ke Christl. "Hmmm, počkej … ne!" odpověděla ji docela drze, tohle by nikdy předtím neudělala. Proto na ni Christl zůstala jen hledět. "Co prosím?! Koukejte se sebrat a prostě vypadnout a hned! Tady stejně nemáte co dělat, pokud necvičíte!!! Kdo Vás sem pustil? Já toho Thomase zabiju!" na obloze se vytvořilo docela mračno, jakoby oblaka přišly odnikud a zároveň odevšad. "Hej no dobře my už jdeme." Chtěla se stáhnout Lia … "No tak to ani ve snu. Tohle je veřejný pozemek školy … Popravdě Christl, co Tě štve víc, to že tady jsme nebo to, že hledí kluci z týmu na nás a ne na tebe na tvůj roj poskakujících cácor s vrtícími se zadky, hm?" S těmito slovy vstala a založila si ruce na prsou. Její oči jí nějako divně žhnuly … a najednou ucítila, kterak jí v ruce žhne něco příjemně teplého …. Otevřela dlaň a najednou jí z dlaně vystřelil modrý paprsek přímo k nebi, vyvalila oči a všechny tři zůstaly němě stát překvapením. V tu ránu se na obloze objevily hromy a blesky jakoby se ženily snad všichni čerti, v ten samý okamžik, když se chtěla Christl otočit, aby odpískala trénink, ji i Floru s Liou kdosi chytl a jako rychlostí světla tedy v jednom okamžiku se ocitly zase zpátky v jeskyni a když se ty tři rozhlídly a před sebou spatřily Asme. "Musíme se spojit jinak tak dosáhneme toho, že se nám naše moci podvolí a my nezpůsobíme nějakou paseku." Sáhla si na svůj kámen a z něj vystřelil oslnivý paprsek přímo do středu místního jezírka. Nad jejími hlavami létaly hromy a blesky a najednou zasáhl blesk do jezírka, přičemž se odrazil od hladiny a zasáhl Asme do hrudi. Od toho okamžiku se začalo, dít něco dosti podivného voda v jezírku nabírala elektrizujících blesků, které začaly šlehat po celém okolí jeskyně. Ozvalo se divné zavrčení, a když se děvčata otočila tak místo Asme, které ještě do nedávna ležela na zemi, na ně zíralo šedé stvoření na čtyřech tlapách s velkými fialovými oči a šílenou tlamou plných děsivých zubů, které všechny znaly pod názvem VLK.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám povídka The Lunnar Connection?

Ano, moc :)
Průměr
Vůbec ne

Komentáře

1 Charmed-ka.Pavla → SB Charmed-ka.Pavla → SB | Web | 5. listopadu 2011 v 20:03 | Reagovat

Jééé další část! to je super! přečtu si to ještě dnes :) oběhnu sb a pak se sem vrátim přečíst si to :-)

2 Charmed-ka.Pavla → SB Charmed-ka.Pavla → SB | Web | 5. listopadu 2011 v 20:55 | Reagovat

Páni zajímavý! Dobře vymyšlený, těšim se na další část :-)

3 Christ Christ | Web | 6. listopadu 2011 v 20:08 | Reagovat

Úžasnej díl :) Čím dál víc se zlepšuješ !

4 Bája Bája | Web | 10. prosince 2011 v 15:21 | Reagovat

Super :) Už se těším na další díl!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama