Tajný Kruh - Kniha třetí (Moc)

31. prosince 2011 v 0:08 | DelusH |  Books
Originální název: The Secret Circle - The Power
Český název: Tajný Kruh - Kniha třetí (Moc)
Autor: L. J. Smith
Vydalo nakladatelství CooBoo v Praze roku 2011 jako 1.vydání
Počet stran: 229

Něco málo ke knize: (je to stručný obsah, nebojte .. neprozradím Vám všechno ;-)
Vzhledem k tomu, že je to třetí díl, takže předtím byly ještě dva předchozí .... Diana i celý kruh se dovídá, co se stalo tehdy stalo mezi Cassie a Adamem díky Faye. Cassie se zmíní o neviditelné niti, ale než stihne jakkoliv Diana zasáhnout, začne se Cassie omlouvat, Diana ji odpustí.V další části se kruh dovídá, že na místo zesnulého ředitele nastupuje na jeho post Jack Brunswick. Faye se přidává na jeho stranu poté, kdy zjistí co je doopravdy zač a to, že je jejich hrozba ala Černý John a co víc, má s Cassie společné víc než si kdokoliv dokáže myslet. Ve škole, nastoluje naprosto


jiný pořádek, kdy členové kruhu jakožto čarodějové nemají žádná privilegia jako doposud, je tu jiný řád s vše je obráceno proti nim. Situace se ještě zhoršuje, když Černý John zaútočí na Cassie a po téhle události se Cassie ve snaze být a cítit se v bezpečí poddá Nickovi a jeho náruči. Všechno končí velkým bojem mezi Černým Johnem, Cassie jako mocnou čarodějkou a představenou spolku. A jak to vlastně dopadne? Zvítězí nebo prohrají? Zůstane Cassie s Nickem nebo na ni čeká někdo jiný? A co je to vlastně ta neviditelná nit a jak velkou moc má Cassie?

Moje hodnocení:
Vždycky jsem si myslela, že první díl trilogie je nejlepší, ale opak je pravdou. Můžu Vám říct, že polovinu knížky jsme přečetla doslova jedním dechem, a to se mi jen tak u nečeho nestane. Miluju tyhle knížky na toto téma, čarodějové, upíři, vlkodlaci to je moje ... a věřte, že když k tomu autor přidá ještě napětí, akci, romantiku, zápletku, která se postupně čtením knihy rozmotává a vy stále padáte a padát hloub a hloub do příběhu, který Vás vtáhl takříkajíc do děje, je to to pravé ořechové!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 DAN-KA DAN-KA | Web | 31. prosince 2011 v 11:54 | Reagovat

mám v pláne prečítať si tieto knihy, len si ich najprv musím zohnať...a určite budú také perfektné, ako opisuješ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama