Červen 2012

Hlásím se z chaty!

30. června 2012 v 14:54 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Achojky zlatenka,
včera jsem Vám zabudla říct, že ode dneška jsem na takové menší dovči na chatě v Jeseníkách .... Máme tu net, takže se sem tam ozvu, ale moc velkou aktivitu nečekejte. Dovolená je od toho, aby si člověk užíval a né vysedával u neťasu:)

Na obrázku to je ta chatka, kde jsme :) Ve vnitř je naprosto nádherná. No, já se loučím, zachvilku razíme do Aquacentra, tak se mějte a já si jdu užívat toho horského vzduchu, pohody a whirpoolky:D

Vaše DelusH:-)

Blend - Candice Accola

29. června 2012 v 15:43 | DelusH |  Blendy ©DelusH
Achojky zlatenka, dneska byla tvořivá :-)
Hrála jsem si grafikou a vytvořila blend s Candice :)

Grafika je mé tvorby proto kopíruj jen s použítím mé ikonky nebo mého odkazu!

The Royal Face - 01 TRÉNINK

28. června 2012 v 11:43 | DelusH |  The Royal Face // Královský Líc


1. kapitola TRÉNINK
"Áááá boože, to snad ne!" vytáhla ruku zpod peřiny a zaklapla řinčející budík, který oznamoval přesně 5 hodin ráno a čas vstávat. Vzdychla, a ač by ještě dál klidně ležela v posteli a nerušeně snila, i když je pravda, že poslední noci se jí zdávaly docela podivuhodné sny, ale z nějakého důvodu, se do nich vždy každou noc ráda vracela.

The Royal Face // Královský Líc (Základní Info)

27. června 2012 v 21:35 | DelusH |  The Royal Face // Královský Líc


Anglický název: The Royal Face
V překladu: Královský Líc
Hlavní postavy: Emmeline, Aurora, Ron, Ben, Danny, Emily
Základní info:
Největší sen Emm ještě do nedávna bylo, doslova tančit na ledě, stát se profesionální krasobruslařkou a vyhrát Minstrovství světa. Po dosažení 2. místa na šampionátu, začíná mít toho neustále ho dříče den co den, plné zuby, chtěla by s tím seknout, ale nemůže pro své rodiče, které ji její sen o krasobruslení splnily, nechce je zklamat. Ikdyž má dojem, že se rozhodly z ní sedřít kůži, psychicky na straně jejího otce, kterému se neustále něco nelíbí a fyzicky na straně jejího urputného trenéra Rona, který z ní chce mít dokonalou jedničku. Ovšem stojí tohle všechno za to? A co se stane, když Emm poruší dané pravidla? Navíc ty její sny a ustavičná bolest na prsou, jsou přítěží a není tu nikdo, o koho by se mohla opřít. Co se stane, když minulost vypluje na povrch? Zjistí, co je pravda a co ne? Dokáže rozeznat co je dobré a co naopak ne?

Cenky - Crazy CrossWords 0.1

27. června 2012 v 20:17 | DelusH |  Soutěžky

Achojky mám tu pro Vás správně vyluštěné znění tajenky:
Tajenka: Bezová Hůlka

Gratuluju :)


Nový Lay - Hot Summer :)

27. června 2012 v 18:47 | DelusH |  Newsky
Dneska holt byla tvořivá a když nám začínají ty prázdniny (pro někoho už začaly :-P ), tak je tu takový taneční layoutek :) Snad se tu bude hezky vyjímat :-)

Jsou na něm tři postavy z TVD :) Upřímně nejvíce se mi líbí Candice :D

Mějte se
Vaše DelusH:)

Past Layout 2.5

27. června 2012 v 17:25 | DelusH |  Past Layouts
Dneska budu měnit :)
Pořadí: 2.5
Název: SUMMER on lays-delush
Barvičky: pastelové barvičky
Od: 8.6.2012
Do: 27.6.2012
Autor: DelusH (by me)
Moje hodnocení: 90%
Náhled:

My Graphic - TVD (3)

26. června 2012 v 14:31 | DelusH |  Avatary ©DelusH
Achojky zlatenka, dneska jsem se pustila do dalšího úkolu do VGS .... tentokráte to měly být 3 avatary s daným shootkem, no avatary nejsou moje silná stránka :D Ale tak snad se budou aspoň trošku líbit ...
Můžete je používat, ale uveďte zdroj, díky!
Grafika je mé tvorby proto kopíruj jen s použítím mé ikonky nebo mého odkazu!

Pohádka (Drabble 0.1)

25. června 2012 v 23:09 | DelusH |  *Drabble*

Achojky lidičky, tak jsem sepsala moje první drabble, vzala jsem prvních 5 slovíček, které jste mi tu psali :) Drabble má přesně 100 slov ...

Slova: krása, píseň, láska, pohádka, princezna

Sedím v houpací síti, bok po boku s mým milým. V mysli mi proudí kupa myšlenek na to, jak je mi teď krásně. Když každým mým bouchnutím srdce slyším v mysli slovíčka: Miluji Tě. Slova, jež vyjadřují lásku, jakousi písní, kterou známe jen my dva. Díváme se v dál, zrovna se na obzoru schyluje k západu slunce. Netrpělivě čekám, až slunce zapadne a přitom potichu vydechnu. "To je, krása!" Cítím na svém rameni, motýlí dotek jeho prstů, usměju se a vtisknu mu něžný polibek na rty, připadám si jako v pohádce. Mé myšlenky potvrdí jeho slova. "Miluju Tě, princezno má."

__________________________________________
Napište mi svoje slova, které chcete, abych pouužila do dalšího _-_SEM_-_

DRABBLE - Co to je a nábor slov

21. června 2012 v 21:50 | DelusH |  *Drabble*

Na jedné stránce jsem narazila na tzv. Drabble. A docela se mi to zalíbilo. O co vlastně jde? Máte 3 nebo 5 slov a musíte na nich napsat krátký příběh na 100 slov. Což dá někdy docela zabrat, ale mně se to líbí. A tak jsem řekla, že začnu psát taky, jen ty slova si prostě nemůžu vymyslet sama, to bude úkol pro Vás ..

Napište mi do komentářů jakékoliv slovo, která Vás napadne! Jedno max. 2 slova:) A já na to pak stvořím příběh, díky moc!


Crazy Word 0.1 Harry Potter

19. června 2012 v 15:31 | DelusH |  Soutěžky
Achoojky mám tu pro Vás jednoduchou křížovku :) V obrázku se nachází políčka a kde se ukrývá tajenka a a tady je legenda, co potřebujete, abyste ji doplnili.

Legenda:
1. Jak se jmenuje Harry kmotr? (příjmení)
2. Co se ukrývalo v tajemné komnatě?
3. Která kolej má ve znaku hada?
4. Jméno dívky, kterou Harry v 5.díle políbil pod jmelím?
5. Jméno kolejní ředitelky Nebelvíru? (křestní)
6. Doplň: Fénixův ... ?
7. Jaký magický tvor byl jménem Klofan?
8. Z jakého světa pochází Harryho bratrancem Dudley? (dle kouzelníků)
9.Jak se jmenuje nejrychlejší koště?
10. Jméno obřího pavouka z 2. dílu HP?


Přeji příjemnou zábavu a tajenku mi napište do komentářů:)

Sněhurka a lovec

18. června 2012 v 14:14 | DelusH

Info o filmu:
Mocná čarodějnice Ravenna (Charlize Theron) se lstí vetřela do přízně krále prosperující a mocné říše, který z ní záhy udělá královnu a pak zemře. Ravenně ale podle proroctví kouzelného zrcadla stojí ve štěstí nevlastní dcera Sněhurka (Kristen Stewart) a posedlost vlastní krásou, kterou by si ráda uchovala navěky. Všechny problémy by vyřešila Sněhurčina smrt, jenže dívka právě uprchla z domácího vězení do Temného lesa, odkud se ještě nikdo živý nevrátil. Ale královna potřebuje mít jistotu, a tak si najme odvážného lovce (Chris Hemsworth), který dostane za úkol ji vystopovat a přivést zpátky.

Temné stíny

18. června 2012 v 13:54 | DelusH

Info o filmu:
V roce 1752 vypluli Joshua a Naomi Collinsovi se svým synem Barnabasem lodí z anglického Liverpoolu, aby začali nový život v Americe. Ale ani oceán jim nepomůže v tom, aby unikli záhadnému prokletí, které jejich rodinu pronásleduje. Uplyne dvacet let a Barnabasovi leží svět u nohou - tedy aspoň město Collinsport ve státě Maine. Majitel panství Collinwood - Barnabas je bohatý pán, má moc a je to notorický playboy…dokud neudělá zásadní chybu - zlomí totiž srdce Angelique Bouchard . Angelique je čarodějnice každým coulem. Přichystá mu horší osud, než je samotná smrt: promění ho v upíra a pak ho upálí zaživa.

Havran

18. června 2012 v 13:40 | DelusH

Info o filmu:
Detektiv Emmet Fields (Luke Evans, Válka bohů) je povolán k případu brutální vraždy dvou žen. Při pátrání zjistí, že zločin se až moc podobá smyšlené vraždě, která byla do detailu popsaná v povídce spisovatele Edgara Allana Poa (John Cusack, V kůži Johna Malkoviche). Předvolá tedy tohoto sociálního vyvržence k výslechu, ale zatímco je Poe ve vazbě, dochází k další strašlivé smrti - opět inspirované jedním z jeho příběhů. Fields tedy vyzve Poa, aby mu pomohl zastavit toto krvavé šílenství… (text převzat z csfd.cz)


Sherlock Holmes: Hra stínů

18. června 2012 v 13:17 | DelusH

Info o filmu:
Sherlock Holmes býval nejchytřejším mužem salónu... až dosud. Na scéně je ovšem nový kriminalistický mozek - profesor Moriarty (Jared Harris), který se intelektuálně Holmesovi nejen vyrovná, ale jeho cit pro špatnost spolu s naprosto chybějícím pocitem svědomí mu vlastně může pomoci slavného detektiva předstihnout. Když najdou rakouského korunního prince mrtvého, podle důkazů, jak je interpretuje inspektor Lestrade (Eddie Marsan), to vypadá na sebevraždu. Ale Sherlock Holmes usuzuje, že princ se stal obětí vraždy, která je navíc pouze kouskem větší a daleko a zlověstnější záhady, kterou zkonstruoval profesor Moriarty.


Slunečný víkend :)

17. června 2012 v 22:27 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
SLUNEČNÝ VÍKEND
Achooojky zlatenka, tak co říkáte na slunečný víkend? Fajn ne? Akorát tedy ta vysoká teplota už to trošku přehání, stačilo by takový ten zlatý střed 25 stupňů, no ne? :-D No, každopádně jsem měla fajný víkend, včera jsme byli s přítelem v kině na Sněhurka a Lovec, úžasný filmík, doporučuju! (více v cultural diary). Jo a toto léto jsou upa ňaaam třešně :)

Blend - Dance as a passion

15. června 2012 v 12:49 | DelusH |  Blendy ©DelusH
Achoojky zlatenka:)
Tak zase jsem tvořila do soutěže, tentokráte blend na téma "Tanec, je můj život." Trošku jsem experimentovala a no ta animka mi dala tedy pekelně zabrat ... tak snad se bude líbit :)

Grafika je mé tvorby, proto bych prosila kopírovat jedině s uvedením mého zdroje! Děkuji.

Týjo, kde ta paní múza tak dlouho byla? :D

14. června 2012 v 20:48 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Achooojky zlatenka,
dneska se hlásím už po druhé, dneska mě chytla šílená psaní múza, no prostě jsem začala psát úplně novou povídku, už mám 2 kapitoly a něco, až jich budu mít víc, tak to sem šupnu, brzy se můžete těšit na představení povídky a nějaké info k tomu:)

By mě zajímalo, kde se tak dlouho schovávala:-D:-D Ale je fajn, že je konečně tady!

Vaše DelusH :)

Joooo je to doma!

14. června 2012 v 14:34 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Jooooo! Je to doma! Bouchejte šáňo :D:D :D Mám zápočet z práva a i opravná matika je tam! Mám to! A už si budu jen užívat volna a praxe (která už běží od 11.6 do 22.6.) Jak je naráz člověku fajn :) Ghííí :-)

My Graphic - Summer Banner

13. června 2012 v 13:01 | DelusH |  Others Graphic ©DelusH
Achojky zlatenka přihlásila jsem do VGS a naším úkolem bylo vytvořit banner s oblíbenou celebritou a na téma léto, no tak jsem něco splácala, snad to není moc :D

Grafika je mojí tvorby, proto kopírujte jen s použitím mého odkazu nebo ikonky.
Děkuji.