Únor 2013

Týden se přehoupl:) A sluníčko svítí!

28. února 2013 v 17:41 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Achoooojky:) Tak se hlásím od babi z praxe! Jak to vypadá? :) No, tak že na 9 chodím na obecák, udělám si svoje, nebo případně pomůžu a k obědu jdu domů:) Pak pooběvám, dám si šlofíka, kafíčko, a pak hurá za hafanem:D ... v neposlední řadě na procházku s babi za příbuzenstvem, či se sestřenkou něco hrajeme:) Večer telka a chvilku na PC, ale ještě jsem se nedokopala k tomu, abych Vám napsala, já vím, jsem děsná, ale zítra odpo jedu domů, a v sobotu zase k přítelovi, poslední víkend před začátkem letního semestru :) Booože, to mě zabije:D Zas škola po 3 měsících :D:D:D

A co vy, jak se máte vy? No já pádím, si etě stvořit rozvrh na EB (moje další závislost:D) a pak hurá kukat na taxík!:) Jsem se díky babi zas začala dívat:) Jo, kukáte někdo na Gympl? :) Já zase začala a jako jsem se včera totálně nasmála:D Upa super, seriál!

Tak paaa, se zase ozvu :) Ale pozastavení oficiálně ještě trvá!:)
Vaše DelusH
P.S. HLASUJTE V POTM / POTY 2012 / ROCK STYLE

Hlásím se od přítele! (Částečné pozastavení stále trvá do 3.3.)

24. února 2013 v 12:31 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Nazdááárek :)

Pozastavení trvá teprve pár hodin a mně už se po Vás stýská!:) To je tedy paradox, co?:-D Já vím, jsem hrozná! :)

V pátek byla disco luxusní!:) Jen ta zima venku, to bylo něco! Snad z toho nebudu nemocná :D:D

Včera jsme s přítelem byli na večeři:) Hmm lidi palačinky s horkým ovocem a šlehačkou, upa mňam!:) Včerejšek byl superní:)
Teď Vám píšu ještě z postele :) Jo, zmínila jsem snídani do postele?:D Zachvilku vyrážíme k babi, no moc se mi nechce, ale co nadělám povinnosti jsou povinnosti, snad to rychle uteče, tam se ozvu, až budu mít přístup k netu a pak beru si knížky, tak třeba je dočtu, mám dvě rozečtené, tak snad :) A pak měla bych pohnout s tou mojí povídkou "Ledové srdce" na kterou teď nebyl čas:( Dokonce aj křížovky jsem si pořídila a měla bych zkouknout čtvrteční díl TVD:) Mám toho moc :-D Tak se mějte a doufám, že blog dá, nějaké normální téma týdne :-D:-D

Mějte se Paaa
DelusH :)

P.S. JSEM VE 3. KOLE V SOUTĚŽI O NEJ CELEBRITU SOUTĚŽÍM - S IAN SOMERHALDER HLASUJTE TU PROSÍM. DĚKUJUUU!:)

Částečné pozastavení kvůli praxi (od 23.2. - do 3.3.)

21. února 2013 v 18:28 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Nazdááárek lidi!

Jen Vám chci napsat, co se mnou je, že nepřidávám. Nemůžu se dokopat ani k přidání BBG (já vím, jsem děsná). Je to zvláštní, ale když máte nejvíc povinností, tak byste přidávali a přidávali. A když prakticky máte hromadu času, tak se Vám nechce lautr nic. Včera a dneska jsem hrála simíky, testovala jsem roční období :) Upa jsem u toho zrelaxovala a zítra jdu na nehtíky a večer razím s kámoškou na discotéku:) Upa se těším, už jsme spolu nebyly snad od začátku prosince, takže asi chápete, že nemám nějak myšlenky na blog.

A co se týče toho nadpisu s praxí, mám praxi, na obecním úřadě, pro který dělám bakalářku, takže ji budu dopisovat, no takže se moc tedy netěším, spíš bych dělala nějaké ty admistrativní práce, jestli mi rozumíte .... Ale má to jednu výhodu, budu celý příští týden u babi :) Uvidím se se psem a tak:) Odpočinu, tím pádem tady nebudu. Babi sice net má, ale uvažujte, nebudu přece sedět u compu, když jsem u babi, ne? Jako určitě sem kouknu a napíšu Vám co a jak (tedy, pokud to někdo bude číst ... ) Ohledně cenek za Srdíčkovou mánii, tak s těmi si musíte počkat až po tom týdnu a to už mi zas začíná škola, takže budu v jednom kole dá se říct, ale nebojte cenky budou! :)

Proto blog od soboty 23.2. do další neděle 3.3. částeně pozastavuju, kvůli mé praxi a mé nepřítomnosti, původně jsem chtěla přednastavit nějaké články, ale vůbec se mi nechce. Tak snad to pochopíte a deníček Vám přes týden někdy napíšu :)

Vaše DelusH :)

Problémy 21.století

20. února 2013 v 20:05 | DelusH |  Téma týdne


Život bez elektřiny?! Jednoznačná katastrofa pro 21. století. Co by si lidé (pravda patřím k nim i já) počali? Všechno a to naprosto všechno je dneska závislé od elektřiny. Kdyby nebyla, všechno by bylo vzhůru nohama, pracující lidé v supermarketech, by nejspíš dostali padáka, protože by mrazáky, v nichž se uchovávají potraviny nemrazily, továrny by nevyráběly, protože by roboti, které nahradily lidskou sílu, neměli být čím poháněny. Nedovedu si ani představit, co by se stalo, kdyby vypadl "internet", který řekněme si to narovinu před pár lety ještě nebyl. Když jsem byla malá, teprve začínal a do té doby, než byl tak jsem rostala i bez něj a nevěděla ani co to je. To je další problém dnešního světa, děti, které by si měli užívat svého dětství, radši sedí doma u počítače a hrají přiblblé počítačové hry, nedejbože, aby se v nich ještě střílelo. Myslím, že jeden z problémů je taky vzrůstající kriminalita, která díky tomuhle "hraní na hrdiny s pistolí v ruce" učí ty nevinné děti být někým jiným a totálně jim poblne celý mozek, že pak třeba v budoucnosti sklouznou k tomu na co "si hráli" jako malí. Možná byste mohli tvrdit, že to ta není, ale je a mám dojem, že už se to ani nezlepší, protože čím větší "vynález" někdo vynalezne, tím větší to má úspěch u obyvatelstva. Protože dnešním lidem, už nestačí málo, ale chtějí nadupanou věc, se spoustu funkcemi apod. Neříkám, že bych se toho chtěla vzdát, protože už jsem tak zvyklá, že už to ani nejde. Nedokážu si představit svět bez mobilu, rádia, blogu či ICQ. Televize bych se možná aj vzdala, přeci jen existují knížky a nebo noviny :) Ta by mi asi ani nechyběla, tedy krom mých pravidelných seriálů:D A co vy? Čeho byste se dokázali vzdát a naopak nedokázali (berme v úvahu pouze vymoženosti 21.století)?

13. MemoQuotes

19. února 2013 v 20:11 | DelusH |  Soutěžky
Nazdáárek :) Hlásím se se soutěžkou :)


O co go?
Je to velmi jednoduché - Já vám napíšu hlášku nebo úryvek z filmu či seriálu a vašim úkolem bude napsat z jakého filmu nebo seriálu to pochází případně, kdo ji vyslovil :) Vše bude v zadání ...
Hmm, beru prvních 3 až 5 lidiček!
Radek Převrátil: Pan Prtko?
instruktor Vláďa Brťka: Ne Prtko. Brťka!
Radek Převrátil: Prťka. Pane Prťka, vydržte u aparátu, moment, přepojím, ano. Vydrž, Prťka, vydrž!

Myslím, že je to velice jednoduché! A napište mi k tomu Vaši oblíbenou barvu!
Takže, ze kterého filmu hláška pochází?

Šablonky - Nina Dobrev

18. února 2013 v 18:43 | DelusH |  Šablonky

Ještě jedny šablonky tentokráte s Ninou Dobrev :)Šablonky - Kristen Stewart

18. února 2013 v 18:41 | DelusH |  Šablonky
Hodně lidí se mě ptalo, co že to vlastně šablonky jsou, proto je začnu přidávat a můžete si je stahovat a dosazovat do toho svoje obrázky, jedná se především o fan stránky celebrit, filmů či seriálů :) Ale možná budu dělat i takové obecné :)


Takhle by to třeba mohlo vypadat :) Po dosazení fotečky :)

A tady jsou už šablonky pro Vás ve 4 barvičkách ↓

Cenky - Srdíčková Mánie (10 a 13)

18. února 2013 v 18:06 | DelusH |  Soutěžky
S cenkama se dneska roztrhl pytel! :) Mám tu ještě cenky pro Luss.* za 10. srdíčko :)

Cenky - Srdíčková Mánie (12)

18. února 2013 v 13:57 | DelusH |  Soutěžky
Achoooj :) Tak animace za Srdíčkovou mánii :) Snad se Vám budou líbit, jinak není na nich můj monogram blogu, prosím neuvádějte je za své! Děkuji.

Animace - PawlušQa


Cenky - Srdíčková Mánie (10 a 11)

18. února 2013 v 13:08 | DelusH |  Soutěžky
Achooojky :) Tak mám tu první várku cenek za Srdíčkovou mánii! Jinak prosím Luss.* ty odkazy na PNG mi nejdou otevřít, prosím pošli jiné, díky!

PNG - Karamelka

PNG - PawlušQa

Super víkend po zimním semestru!:)

17. února 2013 v 23:43 | DelusH |  My Diary - DelusH:)


Nazdááárek:)

Od pátku jsem nebyla na blogu, protože jsem v sobotu v 8 ráno odjjížděla s přítelem do Brna, nákupy, Valentýnský oběd (opožděný) a poté kino :) Lidi tak uchozená jsem nebyla šíleně dlouho! Jsme dojeli k přítelovi až kolem 6 hodiny večer! :) Ale stálo to za to, ač já na tyhle velké a hlavně drahé obchody moc nejsem, i tak to bylo super! Mně stačí za míň pěněz a víc kusů, jestli mě chápete:) A na značkové věci jsem už krapet alergická, ale tak co, každý má rád něco:) To je každého věc. Celý den byl super, až na to, že v kině jsme nakonec nebyli v sobotu, nýbrž dneska - BABOVŘESKY - nová letní komedie od Trošky! Naprosto super film! :) Rozhodně to stojí za to! Doporučuju! :)


Včera jsme s přítelem koukali na Hotel Transylvánie - animák a zatraceně dobrý!:) Dorazila jsem až dneska o půl 11 večer, takže jen tenhle zběžný článek a zítra začnu tvořit cenky za Srdíčkovou mánii :) a taky nějak přidávat, už se na to mega těším!:) Konečně pohoda od učení (ačkoliv etě čekám na jeden výsledek, ale tak snad to tam zítra už bude dané!) nebo toho učitela zaškrtím!:D:D:D:D .... Jsem upa zjistila, že nic nedělat snad ani neumím už, asi si něco dobrého upeču, minule se ty muffiny, podařily! Nemáte tip na nějaký dobrý řez? :)

Tak já mizím spát a zítra přes den budu zase online :)
Dobrou :)

DelusH

Fashion Corner - Rock Style (Hlasování)

15. února 2013 v 19:10 | DelusH |  Fashion Corner
No, dlouho jsem váhala co sem dát, ale nakonec jsem se nechala inspirovat mojí kamarádkou, rockerkou :) Tak vyberte ten nej Rock Style :) Příště zkusím vytvořit něco na téma country:)

Rock Style


Fashion Corner - Prom Dress (Výsledky)

15. února 2013 v 19:03 | DelusH |  Fashion Corner
Taaak bylo to těsný, ale o jeden hlas vyhrál outfit č. 1


Pink?:D Hmmm Yes!:)

15. února 2013 v 15:29 | DelusH |  Newsky
Achooooj! No, takže co k tomu říct :) Ehm, jako vidíte ty barvy? Naprosto netypické barvy pro mě, ale tak jako růžovou mám taky ráda, ne tolik jako fialovou, ale holt se mi to šíleně líbilo k tomu záhlaví :) Asi jste si všimli, že je to záhlaví k seriálu, který jsem začala sledovat, holt jsem si nemohla pomoct :) Sice ořezat tu jedno fotku to bylo něco:D Ale podařilo se! :) Snad se s tou růžovou zžijete:)

P.S. DEJTE PROSÍM HLAS PRO - IAN SOMERHALDER ZDE KUJÍÍÍ

Past Layout 3.6

15. února 2013 v 14:07 | DelusH |  Past Layouts
Chááá, tak přeci! :)
Pořadí: 3.6
Název: I love you
Barvičky: fialová, modrá, bílá
Od: 29.1.2013
Do: 15.2. 2013
Autor: DelusH (by me)
Moje hodnocení: 95 %

Juchůůůů!:)

15. února 2013 v 12:33 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Jooooo! Mám to! Poslední zkouška je v kapse! Lidi mně bylo zle jak nikdy a ještě se mě ke všemu ptal úplně na něco jiného, než co jsem byla naučená!:D Ale mááám to! (etě počkat na jeden výsledek z písemky a tralalááá)
Bože, to bylo zkouškovéé:D Jsem přišla o tolik nervů! A teď týden volno a pak praxe:D Už se těším, že nebudu muset nic dělaaaat!:) A navíc zítra jeden kdy se otevírá E-Bradavice pro nováčky, už aby začal školní rok i tam:) Moooc, se těším :) Nooo:D mám takovou náladu, že snad půjdu udělat new layout:D nebo co:D:D:D Pokud mě tedy nepřemůže spánek:D:D:D

Tak schválně :)
Vaše DelusH :)

Valentýnský den :)

14. února 2013 v 19:57 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Ahooojky:) No tak co jak jste prožili Valentýn? Je to pro Vás obyčejný den, nebo ne? Já ho vnímám jako každý den, však když se mají lidi rádi, tak se nemají rádi nejvíce jen ten jeden den v roce, no ne? :D Valentýna jsme si s přítelem už dělali už včera, protože nám to tak časově vycházelo. Dostala jsem krásnou modrou kytici s modrou růži :) No prostě nádhera! A Raffaelo :) Miluju kokos! :) Užili jsme si spolu krásný večer, který mi dal plno sil na nadcházející den, tedy dle kalendáře svátek svatého Valentýna:D Popravdě jsem ho prožila s učením otázkám ke zkoušce pracovního práva:D No učení, spíš takové pročtení jednotlivých 20ti otázek. Zítra mě čeká poslední zkouška, lidi držte mi palce, jelikož tohoto profesora, jsme ještě na zkoušce neměli, vůbec nevím, co od něj můžu čekat, a jelikož jdu první, tak potěš vidle jako! To bude nejhorších 10 minut v mém životě:D Už aby bylo půl 11 a já to měla v kapse. (tedy, doufám:D).

Co se týče blogu, srdíčková mánie dneškem skončila, chtěla bych moc poděkovat, všem co se zúčastnili! Cenky udělám příští týden!:) Jo, dneska jsem definitivně ukončila VGS, protože nemá cenu dělat něco, když na to víc jak polovina lidí kašle. Těm třem holčinám, které výtvor poslaly a to : Em*, ♥PawlušQa♥ a Luss.* udělám cenky - jen mi musíte napsat, co by se Vám líbilo. Jo a taky budete tu mít u mě na blogu reklamu po dobu 14 dní.

Vyhodnocení - ♥Srdíčkové Mánie♥

14. února 2013 v 19:18 | DelusH |  Soutěžky
ACHOOOOJ, HLÁSÍM SE S VÝSLEDKY SRDÍČKOVÉ MÁNIE, NEJDŘÍVE BYCH VÁM CHTĚLA MOC POĚKOVAT ZA ÚČAST!

A TADY UŽ JSOU VÍTĚZOVÉ A TO CO VYHRÁLI:)

Tyrkysových srdíček tu bylo umístěno celkem 5, našli jste jen 4. No, nevadí, pod tímhle srdíčkem se skrývala:
sada 3 PNG dle Vašeho výběru :)

VÍTĚZOVÉ:
♥PawlušQa♥, Karamelka, Luss.* a Tess
Gratuluju holky!

NAPIŠTĚ DO KOMENTÁŘŮ:
ODKAZ NA FOTKY A JAKÉ TVARY SI PŘEJETE (SRDÍČKA, TLAPKY, KYTKY, MĚSÍČKY, HVĚZDIČKY)
PŘÍPADNĚ NÁPIS

Vzpomínky jsou naší součástí ...

14. února 2013 v 14:39 | DelusH |  Téma týdne
Každý z nás má hromadu vzpomínek, některé jsou smutné, některé veselé. Na některé vzpomínám ráda, u některých si zasteknu. Co probouzí naše vzpomínky? Nějaké známé místo, kde jsme dříve byli a něco jsme tam zažili. Či roční období - v létě vzpomínám na doby, kdy jsem jako malá holka hrávala před barákem s ostatními míčové hry, kdy jsem byla v jednom kuse venku a prakticky nic mi nemohla moje plány překazit. Nebo v zimě, kdy jsem s rodiči jezdila na Silvestra bobovat, pamatuju si to jako včera, dokonce jsme sebou brávali i našeho pejska. Na kterého si také vzpomenu a poslední dobou čím dál častěji. Na poličce mi stojí fotka v rámečku s mojím malým bílým kulíškem, který mi byl vždy oporou, dokázal se se mnou pomazlit. Je zvláštní, že často cítím onu vůni, kterou vždy když došel z psího salonu voněl. Ona vůně ve mě vyvolává vzpomínky na doby, kdy byl mezi námi a byl mým dobrým přítelem. Pes - nejlepší přítel člověka, který mě vítal u dveří a radostně vrtěl ocáskem :) Vzpomínky na něj mi vždy vykouzlí na tváři nepatrný úsměv, ale taky slzy, které čas od času vyplnou na povrch, protože mi chybí. Nedávno jsem v obchodě narazila na lízátko ve tvaru nohy s takovým tím prsakajícím práškem, musela jsem se smát, protože tohle jsem měla jako malá holka ráda. Je spousta věcí, na které v životě narazíme a které nám jakkoliv připomenou doby dávno minulé. Bez vzpomínek by život stál za nic. Protože to co nyní prožíváte, jednou budete vyprávět svým dětem, možná vnoučatům, Vaše zážitky radostné či u některých, kde se ani sami nepoznáváte. Je to součást života, vzpomínky udávají to, jak jsme svůj život prožili a na co budeme ve stáří vzpomínat, proto je potřeba si jich udělat co nejvíc :D.

Srdíčková Mánie - Najdi fialové srdíčko a vyhraj layout!

14. února 2013 v 14:18 | DelusH |  Soutěžky
Nazdárek dneska máme Valentýna a proto tu pro Vás mám vyvrcholení Srdíčkové mánie - dneska jsou na blogu uloženy kdekoliv (bez nápovědy) dvě tyto srdíčka

PROSÍM JEN TY SOUTĚŽÍCÍ, KTEŘÍ MAJÍ ZÁJEM O LAYOUT NA JEJICH BLOG, ABY SE ZÚČASTNILI! DĚKUJU

Zkopíruj adresu článku ve, kterém jsi ho našel/a a pošli ho do komentářů
Připiš k němu přezdívku a blog
číslo srdíčka: 14
Každý si může najít jen jedno srdíčko jedné barvy
Ten, kdo najde dřív, je jeho! Tak neváhej a hledej! :)
Přeji hodně štěstí :)