Březen 2013

A kde je jako to jaro?!

31. března 2013 v 21:04 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Nazdárek .... To je mi, ale počasí, co? Taky u Vás tak sněží? To je děs, běs! A já, že už začalo konečně jaro! A ono nic :( chjo ....

Jinak víkend jsem byla u přítele, bylo to naprosto luxusní:) Vše bylo ideální, dokud mě nepřepadlo nachlazení, takže tímpádem lay je rozrobený, tedy záhlavko je hotovo a s tím zbytkem snad pohnu zítra ... Mám teď trošku mánii Twilight Ságy, takže si dokáže domyslet, co na tom lay bude ehm:D Ale tak třeba se Vám to bude líbit :) No, nechte se překvapit :)

A zítra už tu máme Apríl:) Teeedy, toto letí ... a jo ještě jedna maličkost, bakalářska dopsaná!:) Teď uvidím, co na to škola :) ale měsíc o ní neci slyšet :)

Vaše DelusH

Past Layout 3.7

31. března 2013 v 18:19 | DelusH |  Past Layouts
Tvořím new!:)
Pořadí: 3.7
Název: The Nine Lives of Chloe King
Barvičky: růžová, oranžová, bílá
Od: 15.2.2013
Do: 1.4. 2013
Autor: DelusH (by me)
Moje hodnocení: 75 %

H-Birthday! 2nd LAYS-DELUSH!

26. března 2013 v 19:10 | DelusH |  Newsky
Tak jsem se schválně hrabala v archivu mailu, kdy mi došel potvrzovací mail o založení blogu:) Tedy přesný čas:) lays-delush se narodil přesně 26. března 2011 v 19:10 hod.

Páááni je to už dlouhatááánská doba :) 2 roky :) Už je z toho mého blogísku takové malé batole, které se batolí a těší se do dalších let:) Myslím, že to, že tu i ve 22 letech stále jsem a bloguju :) (ovšem někdy mám problém vyjít s časem) je jen díky Vám, návštěvníkům tohoto úžasného blogísku, který má stále místo v mém srdčíku.:) A doufám, že i nadále bude! :)

Proto HAPPY BIRTHADY LAYS-DELUSH!

Vím, že tu poslední dobou moc nejsem, ale to neznamená, že nemůžeme slavit!
Zúčastni se:


Písmenkovka 0.7

26. března 2013 v 16:00 | DelusH |  Soutěžky

SLAVÍME 2. NAROZENINY BLOGU!

V čem to spočívá? :D Já napíšu slovo např. LOS a Vašim úkolem je na začáteční písmena vymyslet větu? Chápete např. takhle:
Letní Olympiáda Startuje.
Chápete? :D Věta by měla dávat smysl, ale fantazii se meze nekladnou!
Tak jdeme na to!


Utvořte větu na slovo:
OSLAVA


Tipovačka č. 25

26. března 2013 v 14:00 | DelusH |  Soutěžky

SLAVÍME 2. NAROZENINY BLOGU!

Zkus si tipnout, kolik mých rodinných příslušníků mělo v Březnu narozeniny či svátek?
Dám Vám nápovědu:
4 // 5 // 6 // 7


Bleskovka č. 26

26. března 2013 v 12:00 | DelusH |  Soutěžky

SLAVÍME 2. NAROZENINY BLOGU!


1) Achoooj :)
2) Blog dneska slaví narozeniny, co bys mu popřál/a?
3) Vybavuje se Ti nějaká seriálová či filmová scéna, ve kterém se slavily narozeniny?
4) Jaký dort bys nechala upéct tomuhle blogu, aby mu seděl na míru?
5) Když se řeknou narozeniny, jaké tři věci se Ti ihned vybaví?
6) Tvůj naprosto nejlepší dárek, který jsi na narozeniny, kdy dostal/a?
7) Koho na cenkuPísmenkovka 0.6

26. března 2013 v 8:00 | DelusH |  Soutěžky

SLAVÍME 2. NAROZENINY BLOGU!

V čem to spočívá? :D Já napíšu slovo např. LOS a Vašim úkolem je na začáteční písmena vymyslet větu? Chápete např. takhle:
Letní Olympiáda Startuje.
Chápete? :D Věta by měla dávat smysl, ale fantazii se meze nekladnou!
Tak jdeme na to!

Utvořte větu na slovo:
NAROZENINYZměna je život!:D

22. března 2013 v 19:11 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Nazdááárek :) Opět se hlásím, poslední dobou mi nějak chybíte :( :D No, a navíc jsem zjistila, že příští týden oslaví blog 2 roky! Takže bych aspoň nějakou narozeninovou bleskovku mohla spravit:)
Jinak mi máma barvila vlasy a hmmm jak byste řekli, že vypadá ohnivě červená? :D:D:D No, můj podklad světle hnědá s blonďatým melírem :D Chtělo to změnu a změna je život! :) Dneska slaví kámoška narozky, tak to jdeme oslavit, už se i celkem těším, zase někdy vypadnu ven i s holkama:D

Tak já se jdu chystat a užijte si víkend :) hlasujte za mě :::TADY::: kují
P.S. KOHO BYSTE CHTĚLI NA NEW LAYOUT?

VOTE FOR ME! TURNAJ TŘÍ KOUZELNÍKŮ

20. března 2013 v 15:56 | DelusH |  I & My, my, my ;-)
Achoooj hlásím se z toho důvodu, že jsem se přihlásila do soutěže, k mému Affs Celene, prosím hlasujte pro mě :::ZDE::: pro DelusH :) Mockrát děkuju!

(animace není mojí tvorby)

DelusH Diary → 18.3.2013

18. března 2013 v 19:11 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Ehm, asi si říkáte co se mnou je, 17.3. již uplynulo a já stále nikde. Popravdě nějak nemám ani na blog náladu. Příspěvek co jsme měli do 17.3. odeslat jsem odeslala, snad to bude v pořádku. Oficiálně jsem přihlášená na státnice a těch pěnez, ojoooj. Prostě musím to dodělat stůj co stůj. Ve škole po nás chtějí tolik věcí, že by si jeden sedl na zadek. Ze začátku jsem měla dosti rozpolcené pocity a chvílemi to vypadalo, že to asi psychicky nedám. Jelikož máme první týden státnic v sprnu a někteří jdou až v lednu. Ale tak zase si říkám, že když to dali jiní, tak já to dám taky :) Holt, optimismus nadevše:) Kdybych měla nad vším tím jen brečet, tak nwm, holt je potřeba zabojovat. Do konce března máme zase uložit již hotovou bakalářku na síť. No, asi se ptáte kolik mi toho chybí ... Hm tak nějaký ty grafy, vyhodnocení analýz, nějaká ta citace a závěr. Jo a pilotní provoz, který dávám horko těžko:D Ale to půjde! Takže se omlouvám, že nebudu tak aktivní, spíš bych to viděla na nějaký ten diary, čímž se omlouvám i SB, že neobíhám, ale věřte jsou důležitější věci a já na tohle teď nemám čas, protože prioritou je teď pro mě dodělat školu a získat titul. :)

Doufám, že kolem 1. dubna se tu objevím, taky bych chtěla změnit lay, protože ta růžová už mě krapet vytáčí. V dubnu nebudu moct změnit verzi bakalářky, takže nějaký ten čas bude, i když tvoření požadavků k zápočtu, ke všem možným předmětům a vypracováním otázek ke stánicím a zkouškám za letní semestr, asi taky nebude procházka růžovou zahradou, nu což. Já to dám! Držte mi pěsti. A ještě jednou se omlouvám.

Vaše DelusH

Anketa - Nejlepší layout z roku 2012! (I.)

11. března 2013 v 19:44 | DelusH |  About blog
Nazdááárek :) Aby to tu jen tak nestálo :) Mám tu pro Vás anketku o nej layoutek z roku 2012 .... a jelikož jich bylo za celý rok celkem 16! Tak jsou rozděleny na dvě části tedy po 8. Hlasujte pro ten, který se Vám nejvíce líbí na konci Března 2013 z téhle anketky vyberu 4 s největším počtem hlasů!

Pořadí: 1.9
Název: Time passes

POTM - Duben 2013 (Hlasování)

8. března 2013 v 19:54 | DelusH |  POTM
Ještě tu pro Vás mám hlasování na další měsíc, vybrala jsem Holly M. Combs a její současnou rodinku, tedy její tři syny a jejího přítele Joshe. Ačkoliv jsou jen na jedné všichni, i tak jsou to krásné fotečky, tak vyberte tu nejlepší!

Hlasovat můžete do konce Března 2013.POTM - Březen 2013 (Vítěz)

8. března 2013 v 19:51 | DelusH |  POTM

Ačkoliv je stále částeně pozastavený blogísek, nedalo mi to a pustila jsem se do vyhodnocení POTM za měsíc Březen 2013 a musím říct, že to bylo celkem jasné hlasování! :)


Vítězná fotka č. 4

Ta bakalářka mě zničí!

4. března 2013 v 20:16 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Nazdárek, no oficiálně je po částečném pozastavení, ale mám takový dojem, že ho asi budu muset prodloužit, ze studijních důvodů. Tedy popravdě řečeno, potřebuju dopsat v takové lepší než hrubé verzi mou Bakalářskou práci, jelikož musíme poslat nějaký odborný příspěvek na mezinárodní konferenci. To, víte jsem z toho opravdu celá "happy". Ale co se dá, dělat srpen a mé státnice se neúprosně blíží a já začínám mít pocit, že se to na mě vše hromadí ze všech stran, chjo :( Si člověk fakt nevybere, holt za všechno se v životě musí bojovat, kdo nebojuje nic nedokáže. Dneska nám bylo ve škole doporučeno, ať začneme obalovat nervy čokoládou, no jo, ale to s takovou budu zachvilku jak kulička :D:D .... Lidi, vůbec netuším, kdy se tu zjevím v plné síle, prostě do příštího týdne to musím sepsat, tak snad po 15.3. Já vím, vůbec neobíhám, ale jestli mě mé SB, pochopí, tak prostě škola (VŠ) je teď pro mě důležitější, a když už 3 roky dřu, tak to chci dotáhnout do konce, doufám, že to to pochopíte.

Zítra jdu ráno jdu zase na kontrolu s krví, a pak tradáá do školy, a tam skejsnu až do půl 6, takže domů přijedu po půl 7. Fakt vyhlídky toto. No, nedá se ... Držte mi pěsti a já se Vám zase ozvu.
Pokud si mě některé SB, chce smazat, pochopím to.

Vaše DelusH

p.s. hlasujte za mě - Ian Somerhalder - zde děkuju!