Červenec 2013

DelusH Diary 31.7.2013

31. července 2013 v 22:39 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Tik, ťak :) Hodiny ubíhají, stejně jako dny ... a státnice už pomalu začínají klepat na dveře! Uháááá!:D:D:D Blíží, se to blíží ... a já už opakuju všechny 4 moduly :) To je dobrá zpráva, ale ještě musím zrobit prezentačku k bakuli a připravit si ústní projev + odpovědi na otázky k oponentce :)

Dneska jsem byla ve městě, koupila jsem si opětovně barvu na vlasy, protože ta moje už vypadá příšerně:D:D ...., tentokráte Třešňově červenou :) Tak uvidíme :) K tomu jsme s kámoškou mluvily přes týden o kávě s příchutí, tak jsem si zašla do čajovny, kde prodávají i kávu ... a co byste řekli na kávu s příchutí Belgických pralinek? :D Uvidíme, jaká bude :) Ke konci jsme ještě s mámou vlezly do obuvy, kde měli 30 % slevy na všechny boty :) Tak mám new růžové sandály :) Lidi za 140 Kč! No, to je cena:D

Vrcholem všeho, bylo, když jsem dojeli domů a před barákem jsme zjistily, že jsme zabudly tašku v obchodě :D:D:D Moje nervy, to byl šok! ...Tak zpátečka:D No, lidi měli jsme fakt štěstí, někdo ji našel a nechal u pokladny!:) Uuuuf! ....

Jo, jinak jsem o víkendu viděla v telce seriál o upírech, takže to mě hned zaujalo :D:D Tak jsem si ho stáhla a můžu jen doporučit, je to o magických bytostech a má to kriminální zápletku a zatím se mi to celkem líbí ... je to o městečku The Gates, kde hledají domov a útočiště za bránou, rodiny které jsou nějakým způsobem jiné a které chtějí mít normální život, jako všichni ostatní. Viděla jsem zatím jen dva díly, ale určo budu koukat dál! Jo, jinak ten seriál se jmenuje stejnojmeně jako to městečko The Gates:)

Tak to je zatím vše, saaakra jsem se rozepsala :)
Mějte se a dobrou noc :)
DelusH

Bleskovka č. 29

31. července 2013 v 11:19 | DelusH |  Soutěžky

Mám tu pro Vás bleskovku :) První 3 lidičky, získají sadu avatarů, ostatní diplík za účast tak jdeme na to!

Ale pozor, musíte odpovědět správně!
NAPIŠTE KOHO NA PŘÍPADNÉ AVOŠE

Cenky - Bleskovka č. 28

31. července 2013 v 10:52 | DelusH |  Soutěžky

Tak jsem se konečně dostala k další cenkám za narozeninovou oslavu :D:D:D Tentokráte diplíky za Bleskovku č. 28 :)

Správné znění na to, jaké zvíře nesmí v Zoo dle DelusH chybět.
Je: Medvěd :)

Gratulace všem :)

image host image host image host image host image host image host image host image host

Změna v žebříčku Affs :)

30. července 2013 v 21:53 | DelusH |  Newsky

Achoooj, tak je nejvyšší čas trošku popřehazovat Affska, podle toho, které sem chodí častěji, navíc mám teď ještě dvě nové:) Ikonky udělám někdy během příštího týdne :)

Sister Site
Alice Englert - Filmografie

30. července 2013 v 14:15 | DelusH |  Movies - A. E.
Sem budu přidávat jednotlivé filmy, ve kterách Alice hrála. Jelikož je Alice prozatím začínající herečka, určitě časem nějaké filmy budou přibývat. :)

2006

Název: The Water Diary
Typ: Krátkometrážní // Drama
Země: Francie
Doba: 18 min
Role: Ziggy

2008

Název: 8
Typ: Povídkový // Drama
Země: Francie
Doba: 103 min
Role: není známa
----------------------------------------------------------------------

Tak opět fialová:)

29. července 2013 v 15:55 | DelusH |  Newsky

Achoooj :) Tak jsem konečně udělala ten nový lay:)
Je s Johnny Deppem a jeho filmovými rolemi, které jsem si docela oblíbila:)
V prvé řadě, Jack Sparrow z Pirátů Karibiku♥, poté Willy Wonka z Karlíka a továrnu na čokoládu, Barnabas Collins z Temných stínů, Bláznivý Klouboučník z Alenky v říši divů a v neposlední řadě Indián Tonto z Osamělého jezdce :)

Jsou tam dvě hlášky, obě dvě jsou z pirátů z Karibiku ... ta první nejde moc dobře vidět, nevím čím to ... každopádně tady si ji můžete přečíst :D Prostě typický Jack:D

Jack Sparrow: Já nejsem poctivec. A nepoctivci můžeš věřit, že se bude chovat nepoctivě. Ale poctivě ti radím, dávej pozor na poctivce, protože u nich nikdy nevíš, kdy udělají nějakou velkou hloupost...

A ano, opět jsem se vrátila ke své staré dobré fialové a přiadala ještě modrou :) Snad se Vám tahle kombinace líbi, musí tu vydržet min. měsíc :)

Jo ještě jedna věc, ta animka v záhlaví není mojí tvorby, ale je z : tumblr.com

Toť asi vše :)
DelusH

Past Layout 4.1

29. července 2013 v 12:28 | DelusH |  Past Layouts
Pořadí: 4.1
Název: Dream or reality?
Barvičky: šedá, zelená, žlutá, šedomodrá
Od: 6. 6 .2013
Do: 29. 7. 2013
Autor: DelusH (by me)
Moje hodnocení: 97 %


Univerzita pro příšerky

28. července 2013 v 21:46 | DelusH |  Recenze filmů
Název: Univerzita pro příšerky
Originální název: Monsters University
Typ: Animovaný // Dobrodružný // Komedie // Rodinný
Země a rok premiéry: USA, 2013
Doba: 109 min
Režie: Dan Scanlon

Obsah:
Už od té doby, kdy byl Mike Wazowski jenom malé monstrum, snil o tom, že se stane úspěšnou příšerkou. A všichni přeci vědí, že ty nejlepší příšerky pocházejí z Univerzity pro příšerky. Ale hned během prvního semestru na univerzitě se začnou Mikeovy plány hroutit, když mu cestu zkříží příšerkovské eso James P. Sullivan, řečený Sulley, který je na strašení přirozený talent. Této dvojici se život na univerzitě i na koleji malinko vymkne kontrole a jejich soutěživost je dovede až k vyhazovu z elitního univerzitního strašícího programu. A aby to bylo ještě horší, Mike i Sulley si uvědomí, že budou muset spolupracovat, pokud budou chtít své průšvihy napravit. (oficiální text distributora)

Můj názor:
Film se mi moc líbil. Ten, kdo viděl první díl, tak si dá souvislosti, některé věci :) Je tam spousta postav, které byly právě v prvním díle. Ale tenhle se mi tedy líbil víc:) Prostě klasická zápletka, a docela ze života :) Outsider, který má svůj sen a chce všem dokázat, že on na to má! :) Mike (outsider), který se chce stát profesionálním strašákem, chce jít za svým snem stůj, co stůj :) Ze začátku se příliš nemusí se Sullivanem, ale postupem času, oba dva zjišťují, že jako týmu jim to jde mnohem víc, než samým. Ošklivé káčátka :) prostě dokonalost sama, docela poučitelný film, o tom, že každý jsme svého štěstí strůjcem:) Dokonalá rodinná komedie :) Určitě se nebudete nudit :)

Moje hodnocení: 4/5

Trailer:

DelusH Diary → 26.7.2013

26. července 2013 v 14:38 | DelusH |  My Diary - DelusH:)Nazdááárek :)
Zase se hlásím s jedním mým diary :) ale to už jste si ani zvykli, ne?:) Učím se, učím :) Dneska jsem dodělala 19. otázku z 25. :) Takže jsem na tom velmi dobře :) Tohle je poslední okruh, takže už mám v hlavě skoro 100 otázek :) Hurááá! Dneska jsem kupodivu docela brzo vstala, takže jsem toho stihla víc než obvykle, vynechala jsem pravidelnou dávku čarodějek :D:D:D Včera jsem kukala na díl, kdy umřel Leo, bůůůů:( Ten díl mě rozbrečí, pokaždé.

Navíc políbila mě grafická múza, třikrát hurá!!! :) Tvořila jsem svého Affsku layoutek na blogísek:) Měla ho ode mně slíbený už dobrý měsíc. Karamelka je takové moje milé Wardrobe :) Snad se jí layoutek bude líbit :) Zůstat u modré a bílé barvy, to bylo něco:D Furt se mi tam pletla růžová a fialová :D:D:D, kdo se chce podívat na moje dílo tak může TU

Teďka jsem se konečně dokopala k obědu, ještě musím poklidit něco doma a pak se začít balit:) Dneska odjíždím k příteli a budu u něj až do neděle. Hurá, konečně vypadnu z domu :D:D:D


Po víkendu, bych chtěla udělat nový layoutek i sem :) A už mám celkem i představu, tak uvidíme, jak se to vyvrbí :) Ne, že by se mi tenhle se Sel nelíbil, ale už je tu na mě, příliš dlouho:D:D A to už je co říct, však já dřív měnila layoutky jak ponožky, pamatujete?

No, mizím něco robit :) Mějte se tu krásně! a užij si slunečného víkendu, nejradši tak někde u vody, hm? :)
Vaše DelusH

Osamělý jezdec

23. července 2013 v 21:17 | DelusH |  Recenze filmů
Název: Osamělý jezdec
Originální název: The Lone Ranger
Typ: Western // Dobrodružný // Akční // Komedie
Země a rok premiéry: USA 2013
Doba: 151 min
Režie: Gore Verbinski

Obsah:
Indiánský bojovník Tonto (Johnny Depp) se dělí o dosud nevyřčené příběhy, které způsobily proměnu Johna Reida (Armie Hammer), muže zákona, v legendu spravedlnosti - společně s diváky se vydává na divokou jízdu plnou velkolepých překvapení a humorných neshod, které musejí oba rozpačití hrdinové překonat, aby dokázali společně bok po boku bojovat s lidskou chamtivostí a korupcí.(oficiální text distributora)

Můj názor:
Při prohlídce traileru, jsem si říkala, že to asi bude nic moc. Ale opak byl pravdou. Možná to bylo tím, že film byl natočen od tvůrce Pirátů z Karibiku (moje srdeční záležitost), či možná tím, že tam hrál Johny Depp. Každopádně bylo na co se dívat. Z počátku nezajímavý příběh, ovšem když do hry nastoupil bílý mystický kůň, který předvídal, že John (hlavní představitel) stojí za to, aby ho přivedl zpátky ze stezky smrti, protože dokáže obrovské činy. Povstal, ač z počátku, byl trošku neohrabaný, ale s pomoci indiána Tonta (Johny Depp) se vydává po stopách největšího zločince všech dob, aby pomstit smrt svého bratra a našel, jeho ženu a syna ... mimochodem lásku svého života. Film je doplněn spoustu okamžiků, kde Vám zajisté budou cukat koutky, protože Tonto jakoby snad kopíroval kapitána Jacka Sparrowa svými neskutečnými činy. Každopádně já se nasmála dost a vy zajisté také budete. John je jakýsi tajemný osamělý jezdec, kterého možná můžeme ztotožnit z legendou o Zorrovi. Vše je doplněno známou a napínavou melodií, vtipy, hláškami a různými scénkami. Nechybí však ani napětí či akce. Rozhodně stojí za shlédnutí.

Moje hodnocení: 4/5
Trailer:

Madagaskar 3

23. července 2013 v 20:52 | DelusH |  Recenze filmů
Název: Madagaskar 3
Originální název: Madagascar 3: Europe's Most Wanted
Typ: Animovaný // Dobrodružný // Komedie // Rodinný
Země a rok premiéry: USA 2012
Doba: 90 min
Režie: Eric Darnell, Tom McGrath, Conrad Vernon

Obsah:
Rafinovaným tučňákům se s pomocí hrubé šimpanzí síly podařilo opravit letadlo, ve kterém naši hrdinové havarovali během přeletu z Madagaskaru do Afriky, a vyrazili si užívat do kasina v Monte Carlu. Lva Alexe, hrošici Glorii, zebru Martyho a žirafáka Melmana ale na palubu nevzali, což čtveřici donutí doplavat za nimi po svých Středozemním mořem. Tučňáky nutně potřebují, protože bez tučňáků nemají šanci vrátit se domů. Zejvení divokých, i když přátelských šelem v epicentru evropské zábavy pochopitelně vyvolá rozruch, který dostane za úkol zkrotit kapitánka Chantal DuBois. Je to elitní agentka organizace na odchyt zvěře, pro kterou je její práce posláním. Představa, že svůj životopis vyšperkuje ulovením žirafy, lva, zebry a hrošice ji dovádí až k nadlidskému úsilí a k rozhodnutí dostat se jim na kobylku za každou cenu. V Africe se schovali celkem snadno, na civilizovaném světadíle jim poskytne jediné maskování kočovný cirkus, který se po evropské šňůře chystá i do New Yorku. Jenže staňte se cirkusáky, když nic zvláštního neumíte… Tenhle zpáteční lístek vyjde Martyho, Melamana, Glorii a Alexe hodně draze.

Můj názor:
Obecně platí, že první díl, je vždycky nejlepší, ale tady u tohodle filmu to neplatí. Tento třetí díl naprosto nejlepší!:) Obsah dílu byl super, zpátky do Evropy, utíkání před naprosto střelenou kapitánkou a pak ten cirkus a zvířata v něm :) Lachtan ten mě dostal:) Cirkus Americano:) Závěrečnou scénu, kdy přiletí Afro Cirkus nemůžu dostat z mysli ještě teď, nehledě na tu písničku :D:D. Líbilo se mi, že to bylo doplněno známýma songama, efekty, příběh prostě. Film rozhodně stojí za shlédnutí, nebudete se u něj nudit! Doporučuju.

Moje hodnocení: 5/5
Trailer:

Učení aneb státnice se kvapem blíží!

17. července 2013 v 19:16 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Achooj :)

Jsem tu jen na skok, protože blog jsem teď musela nutně vypustit, strašně se Vám omlouvám, asi jsem šílené SB, takže pochopím, když si mě smáznete. Ale od minulého týdne jsem se začala učit na státnice, protože termín se mi kvapem blíží a já nechci vařit z vody. Navíc, jak jsem byla neustále v klidu a brala vše nad věcí, tak lidi začínám asi jančit a to dost. Sice pravda, mám projíté celé účetnictví a teď jsem asi v polovině otázek do ekonomiky, ale i tak. Prostě a jednoduše se bojím, však to znáte. Navíc ráno se nedokážu vyhrabat dříve z postele než po 9.Než kdesi cosi tak je 10, takže hoďka a půl učení:) než začnou čarodky, jo no začala jsem se zase dívat.
Na Love běží 4, sérka, ale mimo to se dívám i 7. sérii. Zatím jsem u 9. dílu :) Dneska jsem koukala na to, jak se Kyle a Paige přenesli do knížky a hledali Sokola:D:D Ten díl, jsem neměla příliš v lásce, ale po letech, jak na to tak koukám, tak celkem v pohodě :) No a když se vrátím zpět k učení tak u toho pro změnu zas usínám :D Holt je to nezáživné :D Takže se to snažím prokládat seriály, nebo nějakou jinou činností :) Odpoledne se mi už většinou nechce, nebo mám na práci jiné věci, navíc mám teď nějaké zdravotní problémy, takže fakt je toho moc:(
Na druhou stranu bych aj docela ráda přidávala, ale nějak mě netáhne to jít na počítač, asi to bude tím, jak celý den hledím do papírů s učením, tak jsem ráda, že si večer zapluju do postele, pustím si nějaký serioš a hurá spát :) O víkendu většinou nebývám doma, protože jsem u přítele, aspoň někdy vypadnu ven, už mám z těch 4 stěn docela ponorkovou nemoc. Takže se už těším na víkend :) A to je teprve středa, chjo :) A kruci, to jsem se rozepsala, pardon. Každopádně se ještě jednou omlouvám a snad se tu brzy zjevím a spolu se mnou i nový layout, Photoshop konečně přestal stávkovat, tak snad se k tomu i někdy dokopu.
Tak se zatím mějte krásně a užívejte si přednádherného počasí, já si užiju, ale až po státnicích :)
Vaše DelusH

Písmenkovka 1.4

12. července 2013 v 15:37 | DelusH |  Soutěžky
Ta po dlouhé době zase písmenkovka :) O co jde? Napíšu Vám sem slovo a vy mi na jeho počáteční písmena složíte větu :)
Např takhle: ZISK → Zita Instinktivně Sypala Kuličky.
Chápete? :) Žádné slovo navíc se do věty nepřidává!

Utvořte větu na slovo: ŠPERK


DelusH Diary 9.7.2013

9. července 2013 v 22:40 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Achoooj :)

Hlásím se po bujaré, ale naprosto suprové oslavě!:) V sobotu dojela mámina ségra s rodinou a pomohli nám vše nachystat :) Pak jsme tam s přítelem sváželi věci, protože to bylo venku, ačkoliv to bylo pod pergolou a byl tam výčep, kuchyňka a tak :) Ale bylo to venku, vítr silně foukal, ale kupodivu i naše výzdoba z krepáků vydržela :) Byla tombola, pak se tancovalo, pilo, jedlo, bavilo prostě super :) Ale lidi tancovalo se na rock:D takže si nepřestavujte valčík a polku:D:D:D:D:D

Moje paruka byla na hlavě snad u všech, prostě srandy kopec, cesta domů byla dlouhááá, protože jsme šli pěšky :D ale došli jsme!:) Ráno nás čekal maraton uklízení, no bylo toho dost, ale zvládli jsme to. Večer jsme byli s přítelem ještě v kině, vybrali jsme film OSAMĚLÝ JEZDEC, musím říct, že jsem si myslela, že to nebude stát za nic, ale bylo to suprové! Dobrodružná komedie a western v jednom a fakt dobře udělané a J. Depp si zahrál jednu z hlavních rolí a ten kdo ho zná z filmu Piráti z Karibiku, tak si zaručeně přijde na své. Fakt to stojí za to! Pak to přidám do recenzí filmů :)

Včera jsem ještě odpočívala, protože víkend byl fakt náročný. A dneska jsem se s vypětím všech sil začala učit, no lidi .... ehm, bylo to těžký se donutit, ale 7 otázek do účta je úspěšně za mnou :) Fakt, že jsem začala od toho nejlehčího, ale je fakt, že jinak by to asi nešlo :) Tak zítra budu pokračovat, jo ... další věc, stolní comp se mi šíleně seká, nedokážu na něm udělat lautr nic, takže jsem praticky bez photoshopu, doufám, že se to vzpamatuje:( Což mě štve, upa grrr ... ještě, že mám ještě malý neťásek:)

Tak já se loučím zatím se mějte:)
DelusH

DelusH Diary 5.7.2013

5. července 2013 v 23:26 | DelusH |  My Diary - DelusH:)


Achooooj:) Jsem úplně hotová....

Dneska jsem připravovala s našima oslavu tátových 50tin, která je zítra. Bylo toho moc a ještě toho zítra bude moc. Ale ačkoliv je toho všeho až nad hlavu, tak se těším, bude to taková netradiční oslava :) Paruková párty :) No, mám paruku blond s růžovým melírem :) Já, která mám tmavě hnědé, momentálně tmavě červené vlasy :D:D:D Dneska jsme s tátou dolaďovali ještě nějaké soutěže, robily jmenovky na stůl a tak :) Zítra mě čeká to tam vše vyzdobit, nachystat s mámou raut pro 50 lidí :) a odpoledne si to všechno užít!:D Takže chápete, že tu nebudu, zítra ani v neděli. Kdy se bude uklízet a večer chceme jít s přítelem do kina. V pondělí jsem tu v plné síle :) Tak se mějte:)

Vaše DelusH

Anketa - Nejlepší layout z roku 2012! (#0.2)

4. července 2013 v 17:23 | DelusH |  About blog
Ehm prej na konci Března, já jsem nemožná :D Pardon :) Výsledky z předešlého kola, zatím nemám, je to nerozhodně tak to rozhodněte vy:) ať to nemusím dělat já a hlasujte pro nej layout roku 2012 - 1. část - ZDE

A teď jdeme na další část :) Opět je tu 8 layoutků a vy máte vybrat ten nejlepší! 4 s největším počtem hlasů postoupí dále!

Pořadí: 2.7
Název: Selena GomezPOTM - Srpen 2013 (Hlasování)

3. července 2013 v 14:39 | DelusH |  POTM
Jistě, jste si všimli, že jsem na blog přidala herečku Alice Englert, o víkendu jsem viděla film Nádherné bytosti, a proto nyní pro měsíc Srpen jsem vybrala Stillsky právě z tohoto filmu :) Dvojice Ethan a Lena :)Noční Lovci 1. - Na půl cesty do hrobu

3. července 2013 v 14:31 | DelusH |  Books
Originální název: Halfway to the Grave
Český název: Na půl cesty do hrobu
Série: Noční lovci
Díl: 1.
Autorka: Jeaniene Frost
Vydalo nakladateleství FANTOM Print v Ostravě, v roce 2012
Počet stran: 271

Stručný obsah knihy:
Knížka pojednává o 22 leté dívce Catherine, která je takříkajíc úkaz přírody, protože je poloviční upír a zároveň člověk. Už pár let chodí večer do baru a číhá na upíry, aby je tak mohla zabít, ve snaze najít svého biologického otce a probodnout ho, za to co udělal její matce. Cítí k upírům nenávist, ačkoliv je jedním z nich. Ovšem jednoho večera na svém tzv. lovu naráží na elegantního na první pohled docela nebezpečného nemrtvého jménem Bones, které ho chce téže dostat. Ale jaké je to překvapení, když dostane on ji. Zaváže se s ním smlouvou, že společně s ním, půjde po stopě velkého upířího pána Hennesseyo. On ji naoplátku slíbí, že jí pomůže najít jejího bilogického otce a pomstít se mu. Bones cvičí Cat v bojových umění, v umění lovu, k umění zabíjení upírů. Úkol je to těžký a Cat několikrát ztratí vědomí, ale kapičky jeho krve ji vždy přivedou zpátky. Ovšem co se stane, když Cat pomalu, ale jistě zjišťuje, že nenávist k nemrtvému se proměnila v něco víc? Co na to řekne on? A co pak její matka, která upíry přímo nenávidí? Dokáže se s tím Cat vypořádat? A najdou s Bonesem společnou cestu k Hennessey?

Moje hodnocení:
Možná trošku morbidní název knížky, ale něco Vám povím, rozhodně vystihuje celý obsah knihy. Protože ne jednou se v tom hrobě skutečně objeví ať už psychicky nebo fyzicky. Knížka mě upoutala jak přebalem, který jasně říká, že obsah knihy je nebezpečný, ale rozhodně záživný. Ovšem není to nic pro slabé povahy. Jedná se o sci-fi možná trošku thriller, ale to vůbec nic nemění na tom, že Vás knížka upoutá a nepustí. Navíc z části je doplněná o milostné scény, takže si jistě každý přijde na své. Ani na chvilku jsem se nenudila. Takže rozhodně doporučuju, ten kdo rád čte o upírech, akci
a vášni tak je rozhodně na správném místě.

Úryvek z knihy:
"Přestaň mi říkat kotě, jsem Cat." Skončila jsem a pomalu se přes kameny vracela zpátky, až jsem měla pod nohama pevnou zem. "Mimochodem, jak se vlastně jmenuješ ty? Ještě jsi mi to neřekl. Jestli spolu máme ... pracovat, pak bych aspoň měla vědět, jak ti říkat. Pokud tedy nedáváš přednost nadávkám."
Otočil se ke mně a na rtech mu pohrával šibalský úsměv. Stál mírně rozkročený a s boky lehce vystrčenými. Vlasy mu
v pevných vlnách spadaly kolem hlavy. V paprscích světla se mu pokožka doslova třpytila.
"Jmenuji se Bones."
(3. Kapitola, str. 32)

Alice Englert

3. července 2013 v 13:40 | DelusH |  About Alice

Kariréra: herečka
Narozena 15. 6. 1994 Sydney, Austrálie
Věk: 19

Celým jménem Alice Allegra Englert se narodila na Novém Zélandě. Ve svých 18 dostala menší roli v krátkých filmech s názvem "Listen" od režísera P. Maling, v roce 2001 to byl film s názvem "The Water Diary", který napsala a řežírovala její matka. Její otec je filmař a má nevlastního mladšího bratra Gabriela.

Alice si zahrála podpůrnou roli v romantické komedii "Singularity". Zahrála si po boku herečky Elle Fanning ve filmu "Ginger a Rosa". Ale nám je známá především ve filmu s nadpřirozenými efekty, kde hraje mladou dívku, která je potomkem zaklínačů a čeká v den svých narozenin na vyžádání buďto od světla nebo od tmy. Film se jmenuje Beautiful Creatures ... v českém podání Nádherné bytosti a byl natočen podle knižní předlohy.

Kromě toho, že je Alice herečka, věnuje se ještě zpívání, hraní na kytaru, téže skládá a píše básničky.

POTM - Červenec 2013 (Vítěz)

1. července 2013 v 12:53 | DelusH |  POTM
Tak všem školou povinným dneska oficiálně začali prázdniny:) A s 1. dnem tohoto krásného dne přichází i vyhodnocení anketky o nej fotku měsíce Července, ve které jste hlasovali za svého favorita takhle ↓


Tudíž vyhrává fotečka č. 3!