Srpen 2013

Holiday, Holiday, Holiday :)

27. srpna 2013 v 17:37 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Achoooj, hlásím se z dovolené!

Jak jste si jistě všimli, nepřivádám. Poněvadž se mi jednoduše nechce:) Jsem na dovolené, tak je fajn si odpočinout i od blogu:) Aspoň pak budu přidávat s větší vervou :)

Jinak se mám upa úžasně. Zatím jsme byli v Zoo v Děčíně, Rajských ostrovech v Děčíně, na zámku v Děčině .... , v mýdlárně, kde to nádherně vonělooo :), u vyřezávaných dřevených sochách, ta veverka z Doby ledové neměla chybu!, na výletu na kolech, ode dneška nesnáším mega kopce!:D
Zítra se chystáme do Liberce :)

Tak já jen, abyste věděli, že žiju:) Challenge bude pokračovat zase od pondělí
Mějte se
Vaše DelusH

11. den - nastav svůj přehrávač na náhodný výběr a napiš prvních 10 písniček, které přehraje

24. srpna 2013 v 14:00 | DelusH |  Challenge - DelusH
Dneska už jsem asi na cestě na dovču :) Ale mám tu pro Vás 11. den :) Sama jsem byla zvědavá, jaké písničky mi přehrávač náhodně přehraje, každopádně každá toho o mě něco prozrazuje :)

11. den - nastav svůj přehrávač na náhodný výběr a napiš prvních 10 písniček, které přehraje
 1. Beyonce - Halo
 2. Argema - Ty jsi má láska, ty jsi můj sen
 3. Kristina - V sieti ťa mám
 4. Vanilja Ninja - Blue Tatoo
 5. Lucy Hale - Make you believe
 6. Dan Bárta & Ewa Farná - Šestej pád
 7. Les Misérables - Do you hear the people sing
 8. Dj Antoine - Ma Chérie
 9. LFAO ft. Lauren Bennet - Party rock anthem
 10. Tereza Kerndlová - Schody z nebe


Promoce & Dovolená 24.8. - 1.9. 2013

23. srpna 2013 v 21:59 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Tak a je to tu! Zítra mám promoce! Jdu ve fialových šatech, ve kterých jsem šla na svatbu. Na místě vyfasuju modrý talár ... víte takový ten modrý hábit s tou čepičkou a budu číst slib na takovém tom stupínku do mikrofonu. Jááá!!! Která jsem trémistka!:D Potěš koště jako:D Před tolika lidma ehm :D Doufám, že se nezaškobrtnu, ale na druhou stranu ... zas je to poslední chvilka na téhle VŠ :) Tak je jí třeba dostát s úctou :D Poslední! Jupííí!:D

JSEM NA DOVOLENÉ OD 24.8. DO 1.9.2013

A k tomu druhému nadpisu, zítra odjžídím po promocích, na dovču s přítelem ... Jedeme přes celou ČR. Vemte si já jsem ze Zlínského kraje a jedeme až do Českého Švýcarska :) Upa se tam těším, nabalená snad jsem, i tak si myslím, že přítele raní, až uvidí ty moje bágly, ale třeba si už zvykl :D No, jo my ženy balíme, jak kdybychom jely na měsíc a ne pouze týden:D:D:D

Jinak co se týče blogu, budu se snažit přidávat alespoň Challenge, případně nějaký deníček ... ale nic neslibuju, na net asi moc času nebude, však to znáte:) Těšíte se na dovolenou celý rok, tak si ji musíte pořádně užít :) Na zítřek jsem přednastavila 11. den challenge:) Obíhat SB, tento týden nebudu, to by ani nebylo v mých silách, tak se prosím za to na mě nezlobte. Mockrát díky.

A užijte si poslední prázdninový týden:)
Vaše DelusH

10. den - popiš svou první lásku a první polibek

23. srpna 2013 v 21:10 | DelusH |  Challenge - DelusH
Omlouvám se, ale dneska naprosto nic nestíhám

10. den - popiš svou první lásku a první polibek

První láska? Tak ta byla ještě v mateřské školce a táhla se snad do ZŠ :) To bylo takové to nevinné "chození", držíte se za packy, neustále se na sebe culíte, sem tam prolétne nějaká nevinná pusa. Na pískovišti společně patláte bábovičky a hrajete si na to, až budete dospělí. Jo, to byly krásné dětské časy. Musím říct, že jsme neustále kamarádi :)
První polibek, to jest to, o kterém každá náctiletá slečna sní a přeje si, aby to poprvé bylo s tím vysněným klukem, který se jí tak líbí. Můj první polibek byl v 17ti letech, odehrál se za budouvou za kinem v šeru, kam nedopadalo světlo pouličních lamp. Takové to imtimčo. Čekala jsem od toho mnohem víc, že Vámi proletí taková ta jiskra, ale nic. S dotyčným jsme to přehráli na kamarádský vztah. A musím říct, že pořádně dobrou pusu, jsem zažila až s mým nynějším přítelem, předtím nikdy nepřeskočila jiskra. Takže z toho plyne, že ačkoliv první polibek je prostě první, nemusí to být ten nejkrásnější polibek v životě:)


Avatars - Meredith & Derek

22. srpna 2013 v 11:58 | DelusH |  Avatary ©DelusH
Achooooj, dlouho tu nebyla žádná grafika, tak jsem se vrhla na avošky s Meredith & Derekem :)


9. den - jaká doufáš, že bude tvá budoucnost

22. srpna 2013 v 11:21 | DelusH |  Challenge - DelusH
Dneska tu máme čtvrtek a s ním přichází 9. den s Challenge :)
Téma dne:
9. den - jaká doufáš, že bude tvá budoucnost

Myslím, že toto téma se vztahuje dosti ke 2. dni. Každopádně bych chtěla, aby má budoucnost, byla co nejdelší - tímpádem, aby já i má rodina měla pevné zdraví. Přála bych si šťastnou budoucnost (kdoby taky ne;-) ... ), každopádně takovou, kde by mi štěstím či dojetí, z toho až mi budou vyrůstat děti, ukápne slza, nad tím jak jsou šikovné, či jak rostou jako z vody. Po pracovní stránce, nejsem kariéristka, ale kdo by nechtěl mít dobrou práci a těšit se do ní? :) Mít milujícího manžela, to snad ani nemusím psát, to je jasné. A především velkou rodinu, abych vždy věděla, kam patřím:) Na druhou stranu, život není procházka růžovou zahradou, ne vždy se vše podaří, jak jsme si plánovali. Ale vše, co v životě uděláte špatně, je určité pounaučení pro Vaše další kroky do budoucna.


8. den - chvíle, kdy ses cítila nejspokojenější se svým životem

21. srpna 2013 v 11:28 | DelusH |  Challenge - DelusH
Páni toto letí, už tu pro Vás mám 8. den Challenge a musím říct, že mě to celkem baví psát :)

Dneska je to na téma:
8. den - chvíle, kdy ses cítila nejspokojenější se svým životem
Nejspokojenější? Hmm, myslím, že bych nechtěla vyzvednout jen chvíli ze svého života. Prakticky nabývám spokojenosti, pokaždé, když se mi něco podaří. A kdo by taky ne. Pokud bych to měla brát už od malička. Tak to byly dozajista první krůčky, které jsem udělala, konečně skončilo to věčné se plazení po čtyřech :D. Co mi vykládali naši, tak jsem se poprvé rozešla úplně sama, když na mě, cinkali z povzdálí klíčky. :D Tehdy mi stačilo se jen postavit na nohy a udělat ten jeden velký ačkoliv malý krok k tomu, abych se posunula ve svém životě dál. V první třídě bych mohla říci, že to bylo, když jsem poprvé napsala svoje jméno, či když jsem poprvé okusila, co znamenají ony písmenka, ze kterých mi máma před spaním vyprávěla pohádky. Na základce, to pak byly úspěšně zvládnuté příjimačky. Na střední, když, to byla úspěšně složená maturita. Na výšce každá zkouška, a konečně úspěšně složené bakalářské zkoušky. Nejspokonější jsem byla i tehdy, když jsem potkala přítele :) Prostě jednoduše řečeno, každý z nás bere nejspokojenější chvíli v životě, něco co se mu povedlo, nebo co si moc přál. Nejde označit jen jeden okamžik, a kdyby ano. Co by to pak bylo za život?

Cenky - Tipovačka č. 30

20. srpna 2013 v 12:38 | DelusH |  Soutěžky

Taaak a ještě vyhodnocení za tipovačku :) Tady jsou výsledky :) Tipovačka č. 30


Nakonec zrobila jednoduché editorialky:)
(pro kliknutí zvětšete)
image host image host image host image host image host image host image host image host
Gratulace! :)

Cenky - Bleskovka č. 29

20. srpna 2013 v 12:05 | DelusH |  Soutěžky
Správné odpovědi:
1) Kdo je na fotce? - Phoebe a Coop
2) V jakém seriálu jsme hráli? - Charmed (Čarodějky)

Správně odpověděli a avošky získávají:
Tery


7. den - tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí

20. srpna 2013 v 11:16 | DelusH |  Challenge - DelusH

Nejprve jsem si musela něco o svém znamení přečíst, abych dokázala udělat jakési srovnání:)

7. den - tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí
Narodila jsem se 7. června, tudíž patřím do znamení Blíženců.

Základní rysy:
 • Nepovažuju se za příliš komunikativního člověka, nejdřív dotyčnému musím pořádně poznat. Pokud se sejdu jen s jednou kamarádkou, dokážu si povídat do aleluja. Pokud je to s více lidmi, je to těžší. Ale taky záleží na okolnostech.
 • Originalita? Hmm, tak tu snad mám, ráda se oblékám podle sebe, píšu podle sebe, grafiku taky dělám ráda dle svých představ:)
 • Smysl pro humor, tak tím zaručeně oplívám! Ten, kdo mě zná, tak ví, že se v jednom kuse směju. Bez toho bych to ani nebyla já:D
 • Ano, nemám ráda, když mi lidi lžou.

6. den - napiš 30 zajímavých informací o sobě

19. srpna 2013 v 20:45 | DelusH |  Challenge - DelusH

Achooooj, tak tenhle den mi dal dost zabrat, napsat o sobě 30 zajímavých věcí, no nwm, na kolik jsou zajímavé, ale nakonec posuďte sami;-)

6. den - napiš 30 zajímavých informací o sobě

1) V 1. třídě mám na fotce s pravou nohu v sádře.
2) Na konci 5. třídy jsem dělala příjimačky do matematické třídy. (do té doby jsem matiku milovala!:D a pak začala zas až na VŠ)
3) Moje první a jediná poznámka byla, v 9. třídě, došly jsme do hodiny matematiky pozdě a učitelka se ptala, zda nemáme hodinky. Moje odpověď zněla: "Ale paní učitelko, vždyť venku sněží!" :D:D:D
4) Na konci 9. třídy jsem si založila svůj úprvně první blog, byl na téma seriálu Charmed, který chytil mé srdce a držel se celých 5 let.
5) Miluju seriály a filmy, s doktorskou tématikou.
6) Miluju a v některých ohledech i věřím na magii.

Bídníci

18. srpna 2013 v 18:48 | DelusH |  Recenze filmů
Název: Bídníci
Originální název: Les Misérables
Typ: Muzikál // Drama // Romantický
Země a rok premiéry: Velká Británie, 2012
Doba: 157 min
Režie: Tom Hooper

Obsah:
Když bývalého galejníka Jeana Valjeana (Hugh Jackman) propustí na podmínku, netuší, že za zády bude mít jako věčný stín posedlého inspektora Javerta (Russell Crowe). Ten ctí zásadu, že zloděj zůstane vždy zlodějem a Valjean se zdá být jasným příkladem, zvlášť když pravidla podmínečného propuštění záhy poruší. Jenže Valjeanovi se daří unikat, začne žít pod změněnou identitou, stane se ctihodným občanem a dokonce starostou, jenže ani tehdy není před slídivým Javertem v bezpečí. Po smrti tovární dělnice Fantine (Anne Hathaway), kterou si klade za vinu, se ujme její dcerky Cosette. Společně s ní pak před Zákonem utíká do anonymity francouzské metropole. Tam na ně po pár letech relativního klidu čeká kromě Javerta i další nebezpečí - ulice bobtnající revolucí, kterou připravují mladí kluci. Jeden z nich, Marius (Eddie Redmayne), se při letmém setkání zamiluje do dospívající Cosette (Amanda Seyfried) a ta jeho city opětuje. Kvůli své dceři a jejímu štěstí se Valjean rozhodne riskovat, dokonce se vydá na barikády v předvečer rozhodujícího souboje mezi revolucionáři a armádou, aby z předem prohrané bitvy zachránil Mariuse. Na místě, kde historie napsala jednu ze svých krvavých kapitol, se zároveň odehraje finální souboj mezi ním a Javertem.(oficiální text distributora)

Můj názor:
Film plný emocí, lásky, napětí, akce a především úžasných písniček. Do tohodle filmu jsem se naprosto zamilovala, ačkoli je v mnoha ohledech smutný, ale i to ke správnému filmu patří. Prostě jednoznačně, pokud milujute muzikály a k tomu poutavý příběh, jděte do toho. Stojí to za to! Jedinečné zpracování! Klobouk dolů.

Moje hodnocení: 5/5

Trailer:Můj vysvlečenej deník

18. srpna 2013 v 18:39 | DelusH |  Recenze filmů
Název: Můj vysvlečenej deník
Typ: Komedie
Země a rok premiéry: ČR, 2012
Doba: 102 min
Režie: Martin Dolenský

Obsah:
Johana má tři kamarádky, dva kamarády, tátu a macechu. Kasandru, která není promiskuitní, jen s "tím" nemá žádnej problém, Káču, kterou doma terorizuje otec, Andy, která miluje Vektora a ještě mu to neřekla, Vektora, kterej miluje Andy a ještě jí to neřekl, a chytrýho kluka, co moc kouří trávu a říká se mu Hagrid. Taky tátu, co býval novinář a rocker a teď píše do bulváru a macechu Sábu, kterou nemůže vystát. Počty kamarádů a rodičů se ale změní. Johana se totiž nečekaně zamiluje, začne pátrat po muži ze starých dopisů, který znal její mámu, když byla naživu a který by mohl být jejím biologickým otcem, a její deník, kde je úplně všechno, chtějí vydat jako knížku. A ani ty depky už nejsou, co bejvaly.(oficiální text distributora)

Můj názor:
Pohodový film, který popisuje život dívky jménem Johana, jejíž život nebyl od malička příliš jednoduchý, všechny strasti ale i dobré chvilky si zapisuje do deníku. Film se mi líbil, byl pojat velice dobře. I to, jak se prolínal s terapií, kterou prodělala, když kvůli lásce málem přišla o život. Rozhodně stojí za shlédnutí. Prostě pohodovka na nedělení odpoledne, kterou píše sám život :) Doporučuju.

Moje hodnocení: 5/5

Trailer:

5. den - okamžik, kdy jsi přemýšlel/a o sebezvraždě

18. srpna 2013 v 18:09 | DelusH |  Challenge - DelusH
Hlásím se, že jsem z dovolené v pořádku dooooma!:)

5. den - okamžik, kdy jsi přemýšlel/a o sebezvraždě

Sebevražda, slovo či čin, na které jsem až moc velký srab. Jo, možná už jsem někdy takové myšlenky měla, ale spíš to byl v okamžiku, kdy jsem byla hodně naštvaná či smutná. Takových okamžiků bylo zajisté v každém náctiletém věku hromada. Ale opravdu nejsem ten typ, který by se například jen řízl a pak se díval, na to jak krvácí. Tohle jsem nemohla pochopit u svých kamarádek na SŠ. Měly problém, něco je trápilo tak se prostě pořezaly. Pak to ventivalovaly tak, že si prostě musely ulevit od bolu, který je trápil. Nechápu, opravdu ne. Navíc, tohle bych nikdy v životě neudělala, už jen proto, že z krve se mi dělá šoufl a taky ne vždy to skončí dobře :( Tak prosím neblbněte, nikdy není tak hrozně, že by se to nedalo s pomocí rodiny či kamarádů překonat ;-)

4. den - tvůj názor na náboženství

17. srpna 2013 v 9:55 | DelusH |  Challenge - DelusH
Dneska tu máme sobotu a sní další téma :) Ačkoliv nějak jsem nevěděla co k tomuhle tématu moc psát.


4. den - tvůj názor na náboženství

Náboženství vždy tak nějak šlo mimo mě. Naši nejsou věřící, ani nikdo z naší rodiny. V kostele jsem byla párkrát co se týče svateb, křtu či na Půlnoční o Vánocích :) V Boha určitě nevěřím, ačkoliv vždycky říkám, že se dám na modlení, když se něco nepěkného děje. Každopádně nikomu jeho víru neberu, je to každého věc. Zda věří či ne. Jen by svou víru, neměl vnucovat jiným, protože to opravdu nemám ráda. Každý má svou svobodnou vůli, tak ať se rozhodne každý sám, zda bude věřit či ne. Taky nemám ráda to, když někdo s ohledou na svou víru riskuje život. To opravdu nestojí za to.

3. den - tvůj názor na drogy a alkohol

16. srpna 2013 v 9:37 | DelusH |  Challenge - DelusH

Dneska tu máme pátek a s ním další téma Challenge :)

3. den - tvůj názor na drogy a alkohol
Drogy a alkohol škodliviny dnešního světa. Každý z nás si jistě už někdy dal skleničku, při přípitku. Pamatuju si doby, kdy mi bylo -náct a jistě každý z nás, si chtěl dát nějaký ten alkohol, tehdy to co jsme jakoby nemohli, nás lákalo víc a víc. A taky, že to tak je, zakázané ovoce nejvíce chutná. Není to tak dlouho, kdy jsem nemohla pít ze zdravotních důvodů, a ze začátku jsem se s tím tak nějak nemohla smířit, že všichni ostatní kolem mě mohli a já ne, ale postupem času si uvědomíte, že alkohol není vše. Důležité je se na akci bavit, protože co máte z toho, že se napijete, a pak si ráno třeba nic nepamatuje? Dobrou akci dělají lidé a né to, co si nalijete do skleničky. A pokud se už rozhodnete si něco dát, tak všeho s mírou, protože ta nám někdy chybí. Každý z nás určitě již udělal někdy chybu, ale chybama se člověk učí. Každý již jistě zažil onu nepříjemnou věc a to kocovinu, určitě už jste si tolikrát říkali, že tak moc pít nebudete, že se toho příště vyvarujete, že je to naposledy, ale vždy nás něco přinutí si dát znovu a proč? To je ta otázka, na kterou si neumíme odpovědět, možná řetězová reakce, dá si jeden, dáte si i vy. Každopádně život máme jenom jeden, tak si ho bedlivě opatrujte.


Téma drogy - nikdy mě tohle téma nelákalo, nedokážu pochopit, jak tomu někteří lidi můžou propadnout, možná vlivem těžké životní situace, možná spadnutím až na samé dno, možná se chceme jen vyrovat někomu z party a nebýt outsider, ale stojí tohle všechno za to? Proč si kazit zdraví? Mít rozpíchané ruce, už jen pohled na jehlu, ve mně vyvolává mdloby a ne tak, ještě něco brát. Každý má nějakou závislost. Ale tohle je pro mě jedno velké kažení zdraví a nikdy v životě bych se nedala na tuhle cestu. Vždy je možnost volby, a je jen na nás, jakou cestu si zvolíme.

2.den - kde bys chtěl/a být za 10 let

15. srpna 2013 v 13:20 | DelusH |  Challenge - DelusH
Další den a mám tu druhý den challenge :)

2.den - kde bys chtěl/a být za 10 let

Tak na tohle téma jsem psala už tolik slohů, co si pamatuju ještě z doby ZŠ či SŠ. Nyní jsem ukončila VŠ, je mi 23 a kde bych se chtěla vidět za 10 let? Fuuuha, to mi bude 33!:D Kristepane, toto letí ... Kdoví, co za těch 10 let skutečně bude, ale co bych si přála, určitě mít již rodinu, osamostatnit se, vždycky jsem chtěla jít do bytu, protože tam jsem vyrostla, já a zahrada nejde dohromady. Ale možná, kdyby to byl malý domeček s malinkatou zahrádkou, plus pejsek k tomu, tak by to šlo:) Moc bych si přála, abych si našla práci, která mě bude bavit a do které budu ráda chodit. Ačkoliv to ranní vstávání to opravdu není na mě. A co se týče blogového světa, nechtěla bych na něj zanevřít, hodně mi dal, přinesl spoustu zkušeností a pak, kde se můžete tak krásně vypsat jako právě tady. Věřím, že každý jsme svého štěstí strůjcem, takže jak to za 10 let bude, bude záležet jen na mě a mých činech.

1. den - tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný/á, piš o tom, jak to je být single

14. srpna 2013 v 10:25 | DelusH |  Challenge - DelusH
Máme tu 14. sprna a já startuju Challenge o 30 dní a 30 témat:)

1. den - tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný/á, piš o tom, jak to je být single

Není to tak dávno, kdy jsem byla ještě single a myslela jsem si, že se snad ani nikdy nezamiluju. Vlastně jsem to ani nijak neplánovala, ale stalo se, že jsem si podala na internetovou seznamku inzerát, napsala jsem, můj přítel by řekl "esej" o sobě :) a poslala :) Díky tomuhle impulsu, který se stal díky kamarádce, jsem nyní přesně rok, 7 měsíců a 21 dní šťastně zamilovaná, tudíž zadaná :) Pamatuju si to jakoby to bylo včera, kdy jsem v té hromadě mailů objevila mail, který byl nejdelší ze všech, tím mě můj milý ohromil a některými jistými věcmi, stále a stále ohromuje:) S přítelem vzpomínáme na to, jak jsme se poprvé viděli či jaké jsme měli dojmy. A musím říct, že každým dnem, kdy jsme spolu, ačkoliv se vidíme jen o víkendu, ale to má také své kouzlo, protože se na toho druhého více a více těšíte :), si dokážu představit, že bychom spolu strávili zbytek života, však už nepatříme do náctiletého věku, je nám -cet, jsme dospělí, mladí a máme celý život před sebou, tak proč ho prostě neprožít spolu:) Však prožít život po boku toho, kdo Vás má rád, a pro toho, pro nějž Vám tluče srdce láskou, je to nejkrásnější co může být. Navíc, když víte, že ten druhý je pro Vás oporou, ve smutných, těžkých, ale i šťastných chvílích, tak je to on, ten pravý.

Challenge - 30 dní 30 témat

13. srpna 2013 v 23:16 | DelusH |  Challenge - DelusH
Dneska, když jsem otevřela blog.cz .... zaujala mě na titulní stránce, blog týdne a na něm článek 30 dní a 30 témat ...... proto jsem jej rozklikla, to víte zvědavost mi nedala a to co jsem uviděla, mě naprosto nadchlo, jedná se o 30 dní, a na každý den je dané téma, na který se má napsat článek. Řekla jsem si, proč bych to taky nemohla zkusit? A taky, že jo. Od zítřka začnu přidávat (budu se snažit každý den - však mám teď docela času, ačkoliv jsem na dovolené), doufám, že vydržím celých 30 dní :)

1. den - tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný/á, piš o tom, jak to je být single
2.den - kde bys chtěl/a být za 10 let
3. den - tvůj názor na drogy a alkohol
4. den - tvůj názor na náboženství
5. den - okamžik, kdy jsi přemýšlel/a o sebezvraždě
6. den - napiš 30 zajímavých informací o sobě
7. den - tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí
8. den - chvíle, kdy ses cítilPa nejspokojenější se svým životem
9. den - jaká doufáš, že bude tvá budoucnost
10. den - popiš svou první lásku a první polibek
11. den - nastav svůj přehrávač na náhodný výběr a napiš prvních 10 písniček, které přehraje
12. den - jak ses změnila za poslední dva roky
13. den - kam by ses rád/a podíval/a nebo přestěhoval/a
14. den - tvá nejranivější vzpomínka
15. den - tvý oblíbení blogeři
16. den - tvůj názor na mainstreamovou muziku
17. den - tvé úspěchy a neúspěchy za poslední rok
18. den - v co věříš
19. den - kdy jsi nerespektoval/a své rodiče
20. den - jak důležié je podle tebe vzdělání
21. den - jeden z tvých oblíbených pořadů
22. den - popiš celý svůj den v heslech
23. den - 5 obrázků známých dívek, které jsou podle tebe atraktivní
24. den - tvůj oblíbený film a o čem je
25. den - někdo, kdo tě fascinuje a proč
26. den - jaký typ lidí tě přitahuje
27. den - jaký problém jsi měl/a
28. den - něco, co Ti schází
29. den - tvé cíle a na příštích 30 dní
30. den - tvé úspěchy a neúspěchy za tento měsíc


Joooo! Je to doma!:)

12. srpna 2013 v 19:32 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Achoooooj!

Byly to nervy, ale mám to! Jsem Bc. :) Oficiálně skončena Vysoká škola s titulem bakalář. Samozřejmě jsem si, vytáhla otázku, kterou jsem nechtěla :) A to 20:D:D

EKO - Agregátní poptávka a nabídka (fuuuuj!)
FAP - Výrobní kapacita (Joooo!) ačkoliv chtěl po mně praktický příklad, já a logické myšlení to nejde dohromady :D
UCE - účtování mezd se sociální a zdravotním pojištěním plus daň z příjmu (prvně jsem si vůbec nemohla vzpomnět, ale pak to naskočilo!)
DAN - Zákon o rezervách .... (tak to byl konec!:D Ale nakonec jsem to dala, ačkoliv ty její otázky, no jako :D)

Jinak jsem od přítele dostala za státnice upa krásný stříbrný řetízek s takovým dvojitým srdíčkem :) Upa krásné to je :) až mě to dohnalo k slzám :)

Mám to!:D Huráááá!:D A zítra odjíždím na dovču, ozvu se až z dovči, je tam wifina :) Zatím se tu mějte a všem, co mi drželi palečky, moc děkuju!
DelusH :)