Říjen 2013

15. den - tvý oblíbení blogeři

30. října 2013 v 17:29 | DelusH |  Challenge - DelusH

15. den - tvý oblíbení blogeři

Dlouho jsem přemýšlela, co bych do 15. dnu měla napsat. Ale jedno vím jistě, jsou to ti, se kterými se znám už šíleně dlouho dobu, kdybych je měla jmenovat tak jsou to především: Charmed-ka.Pavla, Emm, Celene, Tery, Lady Rosana či DeliLia. S těmihle holkama, se znám už neskutečně dlouho:) Proto se na jejich blogy ráda vracím:) Pak tam také řadím Karamelku či PawlušQu, tyhle dvě holky jsou jedinečné. Prostě každé moje SB, je unikát. A pokud bych si měla vybrat to co u nich nejradši čtu. Většinou mě upoutají články o nich samotných, tedy jejich deníčky, ať už jsou jakkoliv dlouhé. Mám ráda blogery, kteří si umí napsat svůj názor. Ti co napíší zajímavý článek ať už je to o čem koliv:) Ti co mají na blogu knížky, grafiku, povídky ... Prostě to co mě zajímá. Ať už se jedná o seriály, filmy, názor, deníčky, hudbu, módu ... prostě cokoliv. A pak taky mě musí zaujmout layoutek stránky:) S tím se tam vracím o to radši. Prostě mám ráda všechny své SB + ty, které ráda navštěvuju například blog Abyss či samotné srdce blogu. Aneb nemám vyhraněný styl. Každý si zaslouží, být unikát!

Tipovačka č. 32

29. října 2013 v 20:01 | DelusH |  Soutěžky
Po velice dlouhé době tu mám pro Vás soutěž :) A to tipovačku :) Pro takové to zpestření :)

Tipovačka se týká mě (tedy webmissky) tak schválně, třeba se zase něco dovíte:)
Každému zrobím nějakou tu grafickou cenku, kdo otipujete nejvíce dobře získá něco navíc:)

1) Jaké víno mám nejradši?
bílé // červené // růžové

2) Do kterého seriálu, jsem teď poblázněná?
TVD // Chicago Fire // The Originals

3) Kolik rámečků s fotkami mám ve svém pokoji?
4 // 6 // 8

4) Jakou barvu má můj mobil?
černo-žlutou // černo-bílou // černo-červenou

5) Kolik se nás sešlo ze školy, na seznamovacím večírku?
7 // 10 // 15

6) Do čeho jsem maniak?
naušnice // boty // klíčenky

7) Oblíbené Frisco?
černý rybíz // citrón // brusinka

Toť myslím stačí :) Tak tipujte a hádejte :)
Jo a připiště mi barvičku prosím ke komentáři:) díky :)

Týdenní citát #01

29. října 2013 v 19:45 | DelusH |  Týdenní citáty

Mám moc ráda citáty, protože každý z nich říká něco pravdivého a každý z nich je originál. Proto jsem se rozhodla zavést tuhle rubriku na blogu, kde budu pravidelně přidávat týden co týden citáty:)
____________________________________________________________________________________

Citát pro tento týden od 28.10. do 3.11. 2013 je:

"Kniha bez příběhu je jako člověk bez duše." Stephen King

I kniha dýchá, a proto je pravda, že pokud nemá žádný příběh, do kterého bychom byli ponořeni, jako by nebyla.


Layoutek pro Kamarelku♥

29. října 2013 v 14:58 | DelusH |  Others Graphic ©DelusH
Achooojky, před nedávnem jsem slíbila svému Affsku Karamelce , že je udělám layoutek :) už ji beru jako svoje Wardrobe, jelikož v tomhle ohledu mi neustále zůstává věrná a já si toho velice cením! ;-)

Přáníčko bylo do nějakých zamilovaných barev s Kůstkou a Boothem♥
Upřímně Layoutek jsem nazvala Zamilovaná Bonboniéra :) To ta hnědá tam:) Prostě mi to připomíná čokoládu:)
Snad se Karamelce bude líbit :)


DelusH Diary → 25. 10. 2013

25. října 2013 v 10:52 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Achoooj :) Hlásím se :) A to z jednoho prostého důvodu :) Máme pátek a já odjíždím pryč :) Tudíž tu nebudu.
Abych byla přesná :) Dneska jedu do divadla do Brna na divadelní představení Čarodějky z Eastwicku :) Já takový divadelní nadšenec, to víte že se těším, jak malá holka!
Naposledy jsem tam byla před dvěma lety na hře Marry Poppins:)
Naše Slovácké divadlo miluju, a nikdy bych na něj nezanevřela, ale tohle je prostě zážitek :) Odjždím o půl 1 z baráku, a o čtvrt 2 nás vyzvedne ve městě BUS:) Jedeme celý zájezd ....
Návrat je kolem 11 hodiny večer, což pro mě přijede přítel a pojedu k němu. Zítra mám školu od 10 hod:) Což je pohoda :) Po škole máme takové posezení (seznamovací) docela se bojím, nevím co od toho čekat:D Však jich vůbec neznám :) Ale snad to bude pohoda :) Dám si vínko atak:) Až do pondělí budu u přítele:) Uděláme si fajn prodloužený víked, nejradši bych šla někam zapařit:) Uvidíme :) A mám slíbený výlet, ale zatím nevím kam.

Toť asi vše tak se tu mějte a užijte si prodloužený víkend, snad bude slunečný!
Vaše DelusH

Nominace - Liebster Blog Award :)

24. října 2013 v 21:02 | DelusH |  Newsky
Původně jsem vůbec netušila co to je:) Ale jak mi bylo vysvětleno od Chucky , jedná se o to, aby o sobě blogeři dali více vědět, hlavně Ti s tou menší návštěvností :) Navíc jsem to viděla na více blocích:) Tudíž jsem se do toho dala, když už jsem byla nominována (png je mé tvorby, chtěla jsem svoje vlastní).
Tak jdeme na to:) V čem to spočívá?
Pravidla:
- řekněte 10 věcí o sobě
- odpovězte na 10 otázek, které vám položil/a bloger/ka, jíž jste byli nominováni
- vymyslete 10 otázek pro ty, které budete nominovat
- nominujte 5 blogerů, kteří mají méně jak 200 pravidelných čtenářů
- informujte blogery o tom, že jste je nominovali

Zataženo, občas trakaře

24. října 2013 v 15:06 | DelusH |  Recenze filmů
Název: Zataženo, občas trakaře
Originální název: Cloudy with a Chance of Meatballs
Typ: Animovaný // Komedie // Rodinný
Země a rok výroby: USA, 2009
Doba: 86 min
Režie: Phil Lord, Chris Miller

Obsah:
Snaživý vynálezce Flint Lockwood je podivínský génius, zodpovědný za jedna z nejbizarnějších zařízení, která kdy vznikla. Ale i přesto, že všechny jeho vynálezy, od bot ve spreji až po překladač opičích myšlenek, byly naprostými katastrofami a přivodily malému městu, v němž žije, jen spoustu problémů, je Flint odhodlaný vytvořit něco, co lidi potěší. Když jeho nejnovější vynález, stroj na proměnu vody v jídlo, nešťastnou náhodou zničí náměstí a vystřelí do nebe, domnívá se, že je s jeho vynálezeckou kariérou konec. Dokud se nestane něco neuvěřitelného - z nebe začnou padat cheeseburgery. Jeho stroj funguje! Jídlová přeháňka je okamžitě obrovsky populární a Flint naváže přátelství se Sam Sparks, televizní rosničkou, která do města přijíždí, aby udělala reportáž o tom, co sama označuje za "nejvýznamnější meteorologický fenomén v dějinách." Ale když se lidé začnou nenasytně dožadovat víc a víc jídla, začne se stroj chovat nepředvídatelně a vypouštět na město špagetová tornáda a obří karbanátky. Pokud nemá město skončit pod lavinou želé a zavalené melouny, je na Flintovi se Sam, aby společnými silami stroj zastavili a dali všechno do pořádku.(oficiální text distributora)

POTM - Listopad 2013

21. října 2013 v 18:41 | DelusH |  POTM
Blíží se nám konec měsíce a tak je nejvyšší čas, zahlasovat o fotku měsíce Listopadu:) Vybrala jsem promo fotečky ze seriálu Chicago Fire :) Tak vyberte tu nej!



DelusH Diary → 20.10. 2013

20. října 2013 v 19:55 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Achoooojky!

Nebojte, žiju! Jen, jsem měla náročný týden. Aneb každý den něco. Ve středu jsem tu měla kámošku, opět jsme se neviděly asi 2 měsíce, takže si to dovedete představit, pak už mě čekalo jen večerní EB a RPG :D Ve čtvrtek jsem tuším byla doma, ale neustále se u mě drží bacily, taky by už mohly jít zase o dům dál grrr:/ No a pátek, to jsem robila řez, na to jak se mi z počátku nelíbil, tak byl super. Dokonce čokoláda nahoře ztvrdla tak, že to ani nešlo rozkrájet!:D No, jako:D Krom řezu jsem se balila na víkend. Večer přijel přítel, byli jsme v kině (opět po delší době, výběr nebyl sice skoro žádný, ale nakonec to bylo super.) I jsem se zasmála :) Kameňák 4. Později přidám recenzi. Dostala jsem od přítele krásného pandího plyšáka, kterého jsme pojmenovali Pátek (já vím, že jsem to neměla nikde ventilovat, ale to prostě nešlo:D:D:-*) Včera jsme jeli k babi na Slovensko. Cesta dlouhá, no jsem tak nasezená :D Chce to pohyb!:D Sestřenka je milá (má 4 a půl roku), ale strašné třeštidlo:D:D Dneska jsme dojeli domů, něco kolem 4 hodiny, tož vybalit, etě jsme měli dole v paneláku úklid, tož poklidit, pak poklidit doma, zkoukla jsem díl seriálu:) Začala jsem sledovat seriál Chicago Fire a jsem z něj nadšená!:) Jo, a ještě jedna novinka :D Začala jsem psát novou povídku! Vzala jsem si svůj nápad z RPG a zkusím si to napsat po svém:) Prozatím mám jednu kapču, až jich bude více, začnu přidávat na blog:)

Toť asi vše, aby bylo jasné, že jsem na Vás nezanevřela :)
DelusH :)

Nový magický lay :)

15. října 2013 v 14:07 | DelusH |  Newsky

Ach, ano možná jsem se trošku nechala inspirovat právě touto, animkou:) Navíc já vlky miluju! :) Takže je tu takový trošku magický layoutek :) s Názvem Full Moon - v překladu Úplněk :) Osobně se mi líbí, je to konečně něco jiného, než jen s celebritama:) Takový tajemný :) No, dost řečí, snad se líbí i Vám, co vy na to? :)

Vaše DelusH :)

Past Layout 4.3

15. října 2013 v 13:07 | DelusH |  Past Layouts
Pořadí: 4.3
Název: Wedding Day
Barvičky: fialová, šedá, šedočerná, červená
Od: 20. 9 .2013
Do: 14. 10. 2013
Autor: DelusH (by me)
Moje hodnocení: 85 %

Vůně a já ... a co vy?!

14. října 2013 v 14:34 | DelusH |  Articles
Jak jste na tom, když si kupujete parfém? Řídíte se třeba tím, co jste za znamení? Nebo to co se hodí k Vaší osobnosti? Nebo prostě šáhnete, po tom, který má pro Vás přitažlivý obal?

Tyhle podrobnosti jsem zjišťovala u sebe. Vlastně většinou si vybírám voňavky, které jsou fialové nebo růžové.
Trošku paradox, protože nemám ráda vůně s nádechem růže. Osobně miluju dřevité a ovocné vůně.
Koukala jsem doma, na svoje voňavky ... tady jsou ↓



Animace - H2O stačí přidat vodu (3.část)

14. října 2013 v 12:30 | DelusH |  Animace ©DelusH
Zdravím :) Poslední část animek ze seriálu H2o stačí přidat vodu :)


DelusH Diary 11.10.2013

11. října 2013 v 12:18 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Achooooj :)

Od včerejška mám opět nabarvené vlásky :) Zase třešňově červená :) Byla jsem včera i něco povyřizovat, konečně jsem sehnala legíny (tentokráte šedé) všechny mám totiž černé :D Na vzory já moc nejsem :D Musela jsem pořídit nové rámečky na fotky, které dneska přišly :D Mamina, pravila, že by ji zajímalo, kam to budu dávat :D Mám plnou poličku fotek, ale to je pěkné, ne? :)
Není nad to si dělat radost maličkostmi, jako třeba borůvkovým sprcháčem :)

Dneska jdu s kámoškou pařit, zítra až do neděle budu u přítele. Takže nwm, zda se na blog dostatnu, spíš ne než jo. Na večer se moooc těším :) A na zítřek taky :)

Tak se tu zatím mějte, já jdu uklízet:)
Vaše DelusH :)

P.S. Máte tip, s kým mám tvořit animace?

Animace - H2O stačí přidat vodu (2.část)

10. října 2013 v 20:34 | DelusH |  Animace ©DelusH
Taaak, nadělala jsem jich nějako moc, takže 2. část animací s H2O stačí přidat vodu je zde!



z toho měsíce jsem unešená :D:D:D

14. den - tvá nejranivější vzpomínka

10. října 2013 v 20:25 | DelusH |  Challenge - DelusH
14. den - tvá nejranivější vzpomínka
Každý minimálně jednou zažil něco, co ho v životě ranilo. Ať už jakýmkoliv způsobem. A ten, kdo tvrdí, že ne. Tak to není pravda. Život není procházka růžovou zahradou a jedině tak, že nás někdy něco raní, se s ním umíme poprat a jít dál. Nebudu tu vypisovat, mou nejranivější vzpomínku, protože na špatné věci se většinou hůře vzpomíná. A to mi dá jistě každý za pravdu. Jsou věci, které raní tak, že nám dlouho trvá, než se zase postavíme na nohy. Když nám odejde někdo blízký, ať už je to člověk či pes. Když nás někdo zklame, komu jsme nejvíce důvěřovali. Když se věci nevyvíjejí dle našich představ, a my spadneme na nos a nabijeme si. Když se špatně rozhodneme, a pak toho litujeme, ale už je pozdě to napravit. Srdce dostává rány celý život, ale vždy je něco, co nás popožene na další kus cesty, protože když se něco pokazí, většinou se za rohem vyrojí něco, co nám otevírá druhé dveře a konečně je čas vyměnit slzy za úsměv :)

Animace - H2O stačí přidat vodu (1.část)

9. října 2013 v 21:44 | DelusH |  Animace ©DelusH
Po velice dlouhé době, zase nějaké animky, nedávno jsem narazila v telce na seriál H2O stačí přidat vodu, ten jsem měla ráda. Tak pár animek, můžete je používat u sebe :) Není problém :)


13. den - kam by ses rád/a podíval/a nebo přestěhoval/a

9. října 2013 v 13:36 | DelusH |  Challenge - DelusH
13. den - kam by ses rád/a podíval/a nebo přestěhoval/a

Miluju cestování, ale taky na to musí být finance, že ano. Kam bych se ráda podívala? No, poslední dva roky jezdím s přítelem po krásách naší České republiky tedy přesněji řečeno po Čechách. Loni jsme byli na Šumavě, tam se mi moc líbilo a letos v Českém Švýcarsku, nezapomenutelné. Ještě bych se ráda podívala do Českého ráje, tak uvidíme, zda se podaří. Jinak tedy žiji na Moravě a jsem tu spokojená. Jelikož mám rodinu na Slovensku tak, znám i končiny Slovenska, například Slovenský ráj, to je radost pohledět. Termály atak. Nikdy jsem moc nebyla na to jet k moři, jo sice je to fajn, ale já jsem ten typ člověk, který chce něco vidět a zažít. Každopádně, když už něco exotičtějšího tak, asi Španělsko ... vždycky mě lákalo jít se podívat na delfíní show, ochutnat jejich speciality či si zatancovat národní tance:) Ale problém je ten, že by mě asi nikdo nedostal do letadla. Takže o tomhle si můžu nechat jenom zdát. Ikdyž kdoví, třeba jednou ...

POTM - Říjen 2013 (Vítěz)

9. října 2013 v 13:25 | DelusH |  POTM
Vyhodnocení anketky pro měsíc ŘÍJEN :) Musím říct, že vyhrál můj favorit a to fotečka č. 2¨


Martin a Venuše

9. října 2013 v 10:33 | DelusH |  Recenze filmů
Název: Martin a Venuše
Typ: Komedie // Rodinný
Země a rok výroby: ČR 2012
Doba: 102 min
Režie: Jiří Chlumský

Obsah:
Příběh filmu začíná před 10 lety, na vernisáži obrazů, kdy se mladá a nadějná výtvarnice Vendula (Kristýna Boková) seznámí se svým budoucím partnerem a manželem Martinem (Marek Taclík). Společně založí rodinu, mají dvojčata - holčičky - předškolního věku a jednoho kluka, batole. Martin buduje kariéru ve firmě vyvíjející hračky a Vendula se stará o rodinu. Martin je většinu času v práci, snaží se zabezpečit rodinu, na kterou mu nezbývá čas, naopak Vendula se stará o děti a chod domácnosti a nemá žádný prostor pro sebe.