Listopad 2013

DelusH Diary → 28. 11. 2013

28. listopadu 2013 v 21:02 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Achoooj :) Tak se zase hlásím, omlouvám se, že jsem nedodržela ani ty challenge, ale jak jste si jistě všimli. Nešly vůbec přidávat články na blog, na to jsem fakt neměla nervy.

Jinak zítra máme pátek, to nám ten týden, ale utekl co :) Víkend ve škole jsem přežila. Měli jsme celkem zajímavou přednášku o Psychohygieně ... fakt super to bylo:) Večířek, jakžtakž ... a v neděli jsem měli přednášku vyloženě politického ražení, takže jsem po dvou hodinách zrhla :D Páč to se fakt nedalo:D

V pondělí jsem jela na ten kurz, prvně jsem nemohla ani najít budovu, mně dát mapu do ruky, no to jako :D Já a můj orientační smysl, těžce zklamal, musela jsem se zeptat kolemjdoucích:)

Ve třídě je nás 8 + lektor, zatím bereme takové věci co celkem znám i zvládám :) Tedy HTML a musím říct, že mě to fakt baví! Včera jsem byla zase :) Až začname brát JavaScripty či PHP tak to teprve bude sranda:D:D:D. Dneska jsem si byla vyřídit nějaké věci na ÚP. A zítra jedu k příteli, večer jdeme kalit a dojedu až v něděli. Už se moooc těším :)

Tak zatím
DelusH :)

Charmed Challenge - 4 day

25. listopadu 2013 v 21:00 | DelusH |  Challenge - Serial

4th day - MOJE OBLÍBENÁ ŽENSKÁ POSTAVA?


Tak myslím, že tohle je celkem jasné. Ačkoliv ne, každý asi zná můj druhý mail, ale i tak. Dříve jsem měla přezdívku Piper.Ada ... tudíž, co z toho vyplývá? No, samozřejmě, že má nejoblíbenější ženská role je právě Piper Halliwell ... moc se mi líbilo, jak byla ze začátku taková ustrašená, bála se toho být čarodějka, ale postupem času se z ní stala celkem ambiciózní žena, viz. že založila club P3, který vlastnila se sestrami. A navíc mi přišlo, že ona byla vždy takový ten rodinný typ nejvíce ze sester, nejdříve se vdala, měla děti. Navíc i její moc, se mi moc líbila, kdo by taky nechtěl, zmrazovat čas, co?:D Vždy se mi líbilo to, že ač byla čarodějka a dělala všechny ty věci okolo (míchala lektvary, ničila démony) a stále věřila, že jednou bude život bez kouzel aneb její vysněný život.
Každý, kdo sleduje nějaký ten seriál, se určitě ztotožní s nějakou postavou, kterou pak řadí do svých oblíbených, tak to bylo i u mě.

DelusH Diary → 22.11.2013

22. listopadu 2013 v 15:07 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Achoj, achoj :)

Jen ve zkratce :) Dneska jsem byla na ÚP a od pondělí začínám chodit na rekvalifikační kurz :) Už se celkem těším, nebudu jen doma, páč najít práci v téhle době, to je fakt něco :( Budu dva až tři dny v týdnu jezdit do Zlína - je to tedy tvorba www stránek s tím, že pak mě v lednu čeká zkouška a když ji zvládnu tak certifikát a pak si to můžu přidat do životopisu, což je super:)

Za hodinu a půl jdu na strýcovi 50tiny, do té doby se ještě musím nachystat k příteli. Zítra mám školu, a odpoledne nám začíná školní večírek, jsem docela zvědavá, ale taky z toho mám takové smíšené pocity, znám tam z 52 lidí ... 7 z toho 3 tam asi nebudou :D Takže no ehm :D

Nicméně v neděli mám taktéž výjimečně školu, protože v prosinci už školu nemám. Takže to bude náročný víkend a v pondělí jedu na ten kurz :) Pak Vám napíšu jaké to bylo a tak :)

To je prozatím asi vše :) Mějte se a já se jdu chystat :)
DelusH


16. den - tvůj názor na mainstreamovou muziku

22. listopadu 2013 v 14:53 | DelusH |  Challenge - DelusH
16. den - tvůj názor na mainstreamovou muziku
No, popravdě se mi tento den ani nechtěl nějak psát, protože jsem vůbec netušila, co že to vlastě ta "mainstreamová muzika" je. Ale většinou věci, které vypadají strašně složitě jsou ve své podstatě nakonec jednoduché.

Mainstream je tedy hudba, která se hraje nejčastěji v rádiu, tedy ty písničky co jsou na žebříčku hitparád, dalo by se říct. Jaký na to mám názor? Poslouchám to co se mi líbí, nedám se příšli ovlivňovat davem. Vzpomínám na doby, kdy PSY prorazili do světa se svým songem Gangam Style ... všichni z toho byli naprosto unešení, ale já ne. Vždy mi to přišlo jak takové poskování na parketě, s prominutím jak opice :D No:D Postupem času jsem si na to udělala svůj názor a už taky čas od času poskakuju jak tak "opice", když to slyším :D:D:D Většinou se mi stane, že si nějakou písničku oblíbím přes youtube.com a pak ji najednou začnou hrát v rádiu ostošest:D
Jinak mám ráda, takové písničky co mají leč třeba jednoduchou melodii a jsou tam české nebo slovenské slova, tak taková písnička mne v rádiu zaručeně upotá.

Rozpis Challenge :)

21. listopadu 2013 v 20:37 | DelusH
Achoooj :) Poslední dobou se mi na blogu rozmohla Challenge, mám rozdělenou Challenge o sobě, o Čarodějkách a jelikož jsem nadšenec i do HP, tak samozřejme co? Našla jsem na tumblr i Challenge o HP.

Taaaakže, jsem se rozhodla, že si udělám rozpis Challenge, které budu jednolivé dny přidávat.
Tak jdeme na to:

pondělí - Charmed
úterý - DelusH
středa - Charmed
čtvrtek - Harry Potter
pátek - DelusH
sobota - xxx (většinou nejsem doma)
neděle - Harry Potter

Tak to by bylo a já jdu dneska na ten HP:)

Charmed Challenge - 3 day

20. listopadu 2013 v 19:59 | DelusH |  Challenge - Serial
3rd day - CO MI NEJVÍC CHYBÍ Z ČARODĚJEK?

Asi to počáteční se těšení na další a další díl :D A pak taky kdo by nechtěl, aby seriál pokračoval dál a dál. Ale to by pak už byl nekonečný seriál a jak se říká v tom nejlepším se má skončit. Ačkoliv by třeba producenti mohli natočit něco jako pokračování Charmed po letech, třeba jejich dětí, však na internetu existuje tolik Fanfiction právě na 9.sérii ... sama jsem nejednu napsala :) Ale to už je hooodně dávno :)


DelusH Diary → 19.11. 2013

19. listopadu 2013 v 22:15 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Achoooj, bobánci :)

Taaaak do třetice všeho dobrého, jsem stvořila ikonky pro Sisters, ty první mi neseděly, druhý pokus byl staršný a teď s těmato jsem fakt spokojená :) Tak snad vy také. Dodělala jsem ikonky pro Top :) Něco přidala :) Poslední dobou mě to zase chytlo :) Dneska jsem trošku přemýšlela nad layoutkem, ale nakonec jsem se rozhodla, že ho změním až začátkem prosince. Na ty vlčky tady jsem si celkem zvykla. Tak tu ještě může být chvíli dýl.

Jinak zpátky k víkendu, měla jsem se faaaajn:) V pátek jsme s kámoškou slavily :) Dárečky se jí líbily a v sobotu měl děda oslavu. Proslov jsme se sestřenkou zvládly, sice jsem se upa klepala, ale pohoda :) Moje básnické dílo se všem líbilo :)

V sobotu večer jsme byli s přítelem doma, protože už jsem byla upa k.o., jen jsme lenošili v postýlce:) V neděli něco podobného, plus zastávka v kavárně :)

Včera jsem měla pochůzky po městě, vyřizovala jsem si internetové bankovnictví, musela jsem do knihovny, na nákup atak. Dneska jsem si koupila boootky:) Takové nízké černé kozačky, trošku na podpatku, s kožešinkou a kolem dokola s kamínkama, jako jsem naprosto unešená!:)

Toť asi vše
Vaše DelusH

P.S. Affska oběhnu zítra, dneska už mě čeká postel a RPG :)

Charmed Challenge - 2 day

19. listopadu 2013 v 20:56 | DelusH |  Challenge - Serial
2th day - MÁ NEJMÉNĚ OBLÍBENÁ SÉRIE
Moje nejméně oblíbená série? Hmm, to je těžké. Ona každá má něco do sebe, ty nejvíce oblíbené jsem už vypíchla minule ... takže co mi tam zbývá 1., 2., 4., 6. a 8. série. Hmm osobně jsem neměla moc ráda trojici Prue, Piper a Phoebe. Radši jsem měla trojici s Paige. Tudíž k mé nejméně oblíbené sérii by asi patřila 2.sérka, těžko říct proč, nějak mi prostě nepřirostla k srdci (ačkoliv paradoxně díl Morality Bites, je jeden z mých oblíbených). Ono se to nedá takhle napsat. V 6.sérce jsem zase neměla ráda Jasona, myslím, že se k Phoebe moc nehodil. V 8. sérii se mi zase nelíbila Christy. No prostě každé má svoje pro a proti:) To fakt takhle nejde, holt jsem byla a jsem nadšenec :D

Týdenní citát #04

19. listopadu 2013 v 20:44 | DelusH |  Týdenní citáty
Citát pro týden 18. 11. - 24. 11. 2013 je:

"Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá."


Jan Werich

Život bez smíchu, co by to byl za život? Smích je můj denní chleba a co Váš? :))

Návrat na zapomenutý ostrov

19. listopadu 2013 v 17:42 | DelusH |  Recenze filmů
Název: Návrat na zapomenutý ostrov
Originální název: Return to Nim´s Island
Typ: Rodinný
Země a rok výroby: USA, 2013
Doba: 90 min
Režie: Brendan Maher

Obsah:
Film Návrat na zapomenutý ostrov je pokračováním kasovního trháku Zapomenutý ostrov. Čtrnáctiletá Nim (Bindi Irwin) touží víc než kdo jiný chránit svůj milovaný ostrov i zvířata, která ho obývají. Když jejich domov začnou ohrožovat bezcitní stavitelé hotelů a chamtiví pytláci, Nim pochopí, že k záchraně ostrova bude muset spojit síly s cizincem Edmundem, uprchlíkem z pevniny. Jen s jeho pomocí se může postavit na odpor zloduchům ničícím jejich svět. Film Návrat na zapomenutý ostrov, od producentů snímku Letopisy Narnie, vznikl na motivy románové série autorky Wendy Orr a s jistotou uchvátí diváky všech věkových kategorií. Ve vedlejší roli se představuje Matthew Lillard (Scooby-Doo).(oficiální text distributora)

Můj názor:
Dokonalá oddechovka na nedělní odpoledne :) Ačkoliv by se dalo říct, že druhé díly většinou nebývají dobré. Tohle je výjimka. Jednoduše řečeno, nasmějete se. Jsou tam krásné záběry přírody, na lachtana jen tak nezapomenete coby domácího mazlíčka 14tileté Nim, která chce stůj co stůj zachránit svůj ostrov. Pohodový film, opravdu jen za předpokladu, že ležíte v posteli :)

Moje hodnocení: 4/5
Trailer:

Charmed Challenge - 1 day

18. listopadu 2013 v 19:54 | DelusH |  Challenge - Serial
Achooooj! U mého Affska a skvělé holčiny Emm jsem viděla Challenge o Charmed :) Jako dítě (no možná náctiletá) jsem na nich šíleně ujížděla, ani blog o charmed nebyl výjimkou. Je to moje srdcovka♥, takže jsem poprosila Emm, zda bych si ji mohla vyplnit též :) Moc děkuju:-*

1 day - MOJE NEOBLÍBENĚJŠÍ SÉRIE

Odjakživa jsem měla nejradši 5. sérii Čarodějek. Dle mého názoru se právě v téhle sérii hodně stalo. Takové ty nejdůležitější okamžiky jestli víte. Narodil se Wyatt. Cole je fuč. Dle mého názoru nejhezčí přeměny sester byly v tomhle díle např. Phoebe jako mořská panna, sestry jako pohádkové postavy, jako superhrdinky, nymfy, Isis, bohyně. Navíc příchází v posledních dvou epizodách Chris :) I celkově image sester se mi v téhle sérii líbila nejvíce:)
Když jsem se teď nedávno opakovaně dívala na Čarodějky, zalíbila se mi ještě 7. série. Stejně jako v 5. sérii i tady mám spoustu oblíbených dílů. A pak Leo jako Avatar, agent Brody :) Jen ta utopie se mi moc nelíbila.
Takže kdybych to měla shrnout, tak by to šlo asi takhle:
5.série, 7. série, 3. série (svatba Piper a Lea)


DelusH Diary 15. 11. 2013

15. listopadu 2013 v 0:08 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Nazdárek bobánci :)

Tento článek píšu chvíli po půlnoci a to z jednoho prostého důvodu, že přes den nejspíš nebudu mít kdy. Včera jsem kámošce scháněla dárek k narozkám - my si vždy dáváme stejnou sadu rok a pak se zas vymýšlí něco jiného a cože to? - Šátek, hrneček, naušnice, spodní prádlo a něco voňavýho já dostala vonné tyčinky... kámošce jsme koupili takovu aromalampičku s vonným olejemem a čajovýma svíčkama :)

Dneska jsem byla na nehtech, lidi naprosto unikátně luxusní dílo! Nehtařka si je i fotila, pokud je dá na net, tak se pochválím :) Jinak jsem dneska robila věci na dědovu oslavu 70tin, včera jsem ještě psala proslov, který budu se sestřenkou číst :)

Což se dostávám k tomu, že přes den mě čekají další připravy na oslavu a večer jdu slavit narozky s kámoškou, která slaví 23. narozeniny :) Takže budu mít opravdu nabytý víkend, v sobotu večer jedu k přítelovi a vracím se až v neděli, tudíž tu do té doby nečekejte žádné změny.

Affska se pokusím oběhnout v neděli, dřív to asi nestíhám, leda tak v pátek na pauzu na oběd :D Ale no, nwm :) Každopádně nic neslibuju, protože sliby chyby :D

Dneska jsem se dále patlala s ikonkama pro Sisters a nesedělo mi to a nesedí .... nezlobte se, ale dodělám to po víkendu. Už na to nemám nervy. Stejně tak i ikonky pro Top.

Toť asi vše a já jdu zalehnout a spát, snad se mi podaří ráno vstát.
Mějte se a užijte si víkendu, někde v pohodlí a teple
Vaše DelusH

Bleskovka č. 30

12. listopadu 2013 v 15:13 | DelusH |  Soutěžky
Achoooj, mám tu pro Vás bleskovku :) Prosím odpovídejte na všechno, co je na obrázku!

Opět správné odpovědi - získají sadu tří avatarů - proto napište co na ně!


Týdenní citát #03

11. listopadu 2013 v 17:37 | DelusH |  Týdenní citáty
Citátek pro týden od 11. 11. do 17. 11. 2013:

"Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš."¨


Albert Einstein
Aneb v nouzi poznáš přítele ... mnohokrát daný citát a leč pravdivý. Proto si važte Vaše nejlepšího přítele, všichni ho máme:))

DelusH Diary 10.11.2013

10. listopadu 2013 v 20:56 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Achoooj:)

Hlásím se! V pátek jsem byla po x časech večer doma, povím Vám upa divný pocit :D:D:D Ale vyplnila jsem volný čas RPG :) Takže to bylo fajn. V sobotu jsme s mámou dělaly knedlíky z odpalovaného těsta s broskvemi :) Miluju je!
Odpo pro mě přijel přítel ... a jelikož má v pondělí svátek, tak jsem mu v pátek robila Tiramisu :D a co myslíte :D Jak jsem to v sobotu brala z linky :D tak se mi to podklouzlo a já jak to chtěla zachytit :D:D:D tak jsem strčila palce do alobalu.... jsem nevěděla, zda se mám smát či brečet ... naštěstí přítel to vzal v pohodě :D Za což mu velice děkuju:-*
Byli jsem s přítelem na koštu domácích kečupů ...:) Některé byly fajn, některé šíleně kořeněné a některé silně nepoživatelné :D:D:D:D
Večer jsme si robily švestky ve slanině:) A pak romantika se vším všudy :) ala šáňo ... a ovocné čokoládové fondy :)
Byl to super víkend!:)

Zítra se vrhnu na ty ikonky pro Affska, Ti co nenapsali tak si poradím sama asi :D:D:D Času jste měli dost :)

Pořádek v SB :)

8. listopadu 2013 v 13:57 | DelusH |  Newsky
No, včera jsem sem hledala koho, bych nominovala ... jsem zjistila, že mám šílený bordel Affs :D Takže to se musí napravit :) Navíc ty ikonky už Vás slibuju nevím, jak dlouho, taaaakže ....

Sisters Site :)

Elite Site

Normal Site
Celkem: 11 / 15
New Site:
Ráda bych zase s někým spřátelila:) Takže jen do toho, budu jen ráda :)
PIŠTE:

1) PŘEZDÍVKU
2) BLOG
3) O ČEM BLOG JE

Pozor, nespřáteleluju se všema, musí mě blog zaujmout! V případě, že se mi Váš blog zalíbí, ozvu se Vám na blog:)

Prosím Všechny moje Affska, aby napsaly co by rády na ikonku. Děkuji.
Pozastavené blogy:
Renda♥, Lamia, DeliLia, DA-NKA, Marky

Liebster Blog Award # 2,3,4

7. listopadu 2013 v 20:13 | DelusH |  Newsky
Achoooj, ačkoliv jsem již tenhle tag robila ... nominovaly mě další tři blogerky, navíc moje Affska a to Celene, Tery a Marry tudíž opět a zase jdu odpovídat na otázky:) Třeba se tak o mě dovíte i něco dalšího, co jste doposud nevěděli. Možná proto, se mi tento tag tak líbí :)

Pravidla:
- řekněte 10 věcí o sobě
- odpovězte na 10 otázek, které vám položil/a bloger/ka, jíž jste byli nominováni
- vymyslete 10 otázek pro ty, které budete nominovat
- nominujte 5 blogerů
- informujte blogery o tom, že jste je nominovali

10 VĚCÍ O DELUSH
1) Jsem děsně tvrdohlavá.
2) Miluju tvoření animací a grafiky vůbec.
3) Mám nepřeberné množství naušnic, holt jsem na ně manik:)
4) Bez ICQ, bych to nebyla já. Tudíž ho zapínám opravdu dost často.
5) Miluju psaní, už jako malá jsem psala příběhy a pohádky.
6) Jsem bordelář :D Aneb hromádky vítězí!:D
7) Miluju kokos a vše s ním spojené např. Malibu, kokosovou zmrzlinu nebo šampon:)
8) Mám ráda taneční hudbu, ale snesu i rock, techno, country apod.
9) Pořád ulítávám na The Sims 3
10) Nemám ráda značkové oblečení, radši si koupím neznačkové za míň peněz a víc kousků:) Mám z toho pak větší radost:)

Oddělovače - Motýlci

6. listopadu 2013 v 18:11 | DelusH |  Oddělovače
Taaak a ještě jedny :) Zase můžete používat, ale neuvádějte za své!

Oddělovače - Nebeské srdíčka

6. listopadu 2013 v 18:09 | DelusH |  Oddělovače
Achooooj, nechala jsem se tak trošku inspirovat včerejšíma cenkama a je tu sada 4 oddělovačů, které můžete klidně používat dle libovosti, jen prosím dodržujte pravidla slušného chování a nevydávat za své!


Cenky - Tipovačka č. 32

5. listopadu 2013 v 21:00 | DelusH |  Soutěžky
Achoooj mám tu pro Vás vyhodnocení Tipovačky č. 32

Docela jste se potrefovali :) Vyrobila jsem Vám Takové menší oddělovače či jmenovky s Vaším blogem :)