Leden 2014

V pracovním vytížení ...

28. ledna 2014 v 20:16 | DelusH
Achoooj :)
Píšu, abyste věděli co a jak:) Začala jsem chodit na brigádu, takže mi bude krapet trvat, než si navyknu na ten režim :) Ale tak chodím na 8, takže pohoda. Včera a dneska jsem tam byla do půl 5. Ale pan šéf říkal, že tam tak dlouho být nemusím, pokud není práce. Tak uvidím, dneska jsem tam už hodinu před koncem seděla, vše hotové :) Nezdá se to, ale jsem kapuut :) Hlavně to sezení mi nedělá moc dobře na nohy. Ale to vstřebá, práce je fajn :) Vlastně dělám copywritera, v čem nejsem žádný nováček, už jsem jednou takovou brigádu měla. Prostě píšete články, přepisujete texty vlastníma slovama :) Plus vaříte kávu, umýváte nádobí v kuchyňce ... aneb prostě co se zamane. Baví mě to, máme tam dobrý kolektiv a šéf je sice autorita, ale v pohodě člověk :) Já jsem hlavně ráda, že už nejsem doma, lezlo mi to na mozek, od sprna :) Takže jupííí!:)

Mějte se :)
DelusH

P.S. Nezapomeňte


DelusH Diary 25. 1. 2014

25. ledna 2014 v 18:57 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Achoooj, hlásím se od přítele :)

Chtěla bych Vám poděkovat za komentáře k Povídce Láskou až za hrob. Potěšili jste mě. Už dlouhou dobu jsem toužila zase něco sepsat, ačkoliv mám sepsanou jednu kapitolu povídky, která bůhví, jestli spatří světlo světa na blogu, však víte, jak je to se mnou a sepsání povídek na více částí. Ale možná bych z ní mohla udělat takovou krátkou třeba o třech kapitolách, brali byste? :)
Láskou až za hrob, jsem psala taky proto, že jsem viděla na blogu.cz téma týdne : Láska ... což mě celkem nakoplo, pravda uronila jsem u jejího psaní několik slz, ale o to jsem ráda, že se Vám líbí, ač je smutná:) Ještě jednou děkuji.

Včera jsem měla takovou pracovní schůzku, zatím to vypadá nadějně, takže nebudu nic prozrazovat, abych nic nezakřikla :) Pak třeba napíšu něco víc :)

Dneska jsem měla školu, byla jsem si pro certifikát za úspěšně ukončený semestr - Řízení lidských zdrojů :) A pak jsme měli přednášku, pravdu říct, dneska to byla celkem nuda, holt škola no.

Přítelova babička měla narozeniny a zvala nás na oslavu, takže dnešní den byl opravdu nabytý. Bylo to fajn, ale už jsem ráda, že ležím v posteli, hezky v pohodičce :)

A jaký byl Váš den?:)
DelusH

Láskou až za hrob

24. ledna 2014 v 12:39 | DelusH |  Jednorázovky
"Sněží!" Na tváři mi pohrával něžný úsměv, všude kolem bylo bílo. Krajina se halila do sněhové skoro až cukrové přikrývky. Dneska byl ten den, kdy mi všechno připadalo krásné. Jak by taky ne, vracela jsem se z velice důležité schůzky a už se nemohla dočkat, kdy to povím mému nejmilejšímu. Měli jsme se sejít pod naším stromem, tam, kde jsme si poprvé vyznali lásku. Chtěla jsem, aby to bylo perfektní a sníh k mému přání ještě dopomáhal. Přešla jsem silnici, docela to klouzalo. Jak by taky ne, byl také první den, kdy ráno bylo pod nulou, tudíž mrzlo a silnice byly zledovatělé. Došla jsem až ke stromu, jež byla třešeň. Pamatuju si to jako včera, kdy jsme se tu drželi za ruce, měla jsem za ušima dva páry třešňových náušnic, dívali jsme se do očí a pak se to stalo, naklonil se ke mně a jeho rty se vpily do těch mých. V tu chvíli jsem ucítila v podbřišku tisíc malinkatých motýlků, srdce se mi rozbušilo a já věděla, že on je ten pravý.

Charmed Challenge - 14 day

22. ledna 2014 v 20:11 | DelusH |  Challenge - Serial

14th day - NEJVÍCE ŠOKUJÍCÍ OKAMŽIK?

Tak takový si snad ani nevybavím. Taky záleží na tom, co si představujte pod pojmem "šokující" Určitě jsem zůstala s pusou dokořán, když Prue zničila Piper svatbu, když její astrální já popustilo uzdu, či když starší odvolali Lea. Můžete tvrdit, že šokující byl i okamžik, když někdo zemřel. Prue či Chris. Když byl zmrazen Leo andělem osudu, tak to byl pro mě šok, obrečela jsem to. A nebo, když se prokázalo, že Cole je zdrojem všeho zla. Těžko říct, jelikož jsem viděla Charmed několikrát, už mi to asi tak nepřijde, když nevíte, co přijde, je to šokující.
A jak jste na tom vy, co pro Vás ze seriálu bylo šokující?


Kontrola Affs

22. ledna 2014 v 13:41 | DelusH |  Newsky
Mám tu pro Vás slíbenou kontrolu Affs + případně náběr nových :)

POKUD JSI STÁVAJÍCÍ AFFS A CHCEŠ ZŮSTAT ZAPIŠ SE TAKTO ↓
1) Nick
2) Blog
3) Zaměření blogu
4) Nejoblíbenější rubrika, na lays-delush?

POKUD NEJSI AFFS A CHCEŠ SE JÍM STÁT NAPIŠ TOTO ↓
1) Nick
2) Blog
3) Zaměření blogu
4) Proč chceš spřátelit?

Toť vše - kontrola bude neohlášená, a potrvá cca týden tedy do 29.1. 2014
POTM - Únor 2014 (Hlasování)

22. ledna 2014 v 12:03 | DelusH |  POTM
Páááni, tento měsíc nějako nestíhám :D Je 22. a já teprve dávám anketku o nej fotku února :D
Začala jsem sledovat seriál Hart of dixie :) Zatím jsem asi u 6.dílu :) Ale seriál se mi začal šíleně líbit :)
Tudíž, jak správně hádáte, fotečky do anketky jsou právě z tohoto seriálu :) A to konkrétně Zoe & Wade♥

Tak hlasujte do konce ledna (to ještě nějaký čas máte)News: BlogLovin♥

21. ledna 2014 v 18:02 | DelusH |  Newsky
Ahoj, ahoj :) Jak mám teď celkem dost času, objevila jsem včera při procházení na internetu, celkem fajn vychytávku, myslím, že spousta z Vás, už ji bude znát :) Ale přece ... vždy jsem si říkala, jak to udělat, aby mi na email, chodily nejnovější články spřátelených blogerů či jen mých oblíbených stránek .. jasné, blog.cz nabízí možnost zasílání novinek, ale to bych tu kolonku s možností, zadat mailu, musela mít na blogu :)

Je to jednoduché zadáte do vyhledávače tuhle adresu: http://bloglovin.com a máte to vyřešeno. Upřímně používám ho den, a jsem maximálně spokojená. A o čem, že to vlastně je? :)

Jedná se o to, že se tam zaregistrujete, poté si nastavíte blogy (ve vyhledávači), které chcete sledovat (following). Můžete si je ještě např. roztřídit do určitých kategoriií. Nastavíte si, jak často, chcete, aby Vám chodily nové články ze sledovaných blogů na mail (já osobně mám jednou denně :) Tudíž, vždy vím, co je u Vás nového :)

Je to přehledné, rychlé a moderní :)
Jasné, někdo by mohl tvrdit, že obíhání blogů obyčejným způsobem, je také fajn. Ale já bych mohla tvrdit, že tady si vyberete ty články, které Vás skutečně zajímají a přimo přes BLOGLOVIN, se dostane na ten článek, a pokud zůstáváte přihlášení přes blog.cz tak můžete ihned napsat ke článku komentář, případně si jej můžete hodit do oblíbených :)

Pokud chcete sledovat můj blog, přidala jsem nahoru do HOT NEWS ikonku, stači na ni kliknout a přidat si mě :)
A nebo klikněte sem ↓

Follow on Bloglovin


P.S. ZJISTILA JSEM, ŽE U SPOUSTĚ SB, UŽ ANI NEJSME AFFS, TUDÍŽ VÁS BRZY ČEKÁ MENŠÍ KOTROLA :)

Charmed Challenge - 13 day

20. ledna 2014 v 20:14 | DelusH |  Challenge - Serial

13th day - CHRIS NEBO WYATT?

Chriiiis! Pohledný z počátku tajuplný světlonoš-čaroděj, který přichází z budoucnosti, aby zachránil Wyatta před zlem :) Líbilo se mi, jak dával dohromady Piper a Lea. Jeden díl, kdy přijde Bianca z budoucnosti, a je odhalen jeho život. To, jak není až tak mocný, jako jeho starší bráška Wyatt. A ten jeho úsměv ♥. Při jeho smrti jakožto, dospělého na konci 6. sérii jsem brečela, jak malá. I jako mimčo se mi Chris prostě líbil víc. Souhlasí někdo se mnou? :)


Charmed Challenge - 12 day

18. ledna 2014 v 13:29 | DelusH |  Challenge - Serial

12th day - OBLÍBENÁ MOC?

Na tuto odpověď je naprosto jasná odpověď! Zmrazování času! No, řekněte, kdo by nechtěl jen tak zmrazit čas :D Když Vám třeba něco padá, nebo když na Vás někdo křičí, či když píšete třeba test :D Tahle moc mi přišla už od začátku úžasnááá :) A pak taky světlonošský přenos :) Konečně bych se nemusela bát letadel měla bys svoje vlastní :) Air Dela :D:D:D No, to by bylo :) A vaše oblíbená moc?


Layoutek pro Karamelku :) #02

17. ledna 2014 v 12:58 | DelusH |  Others Graphic ©DelusH
Nazdáááár:) Nooo, po včerejší úspěšném složení zkoušky a mé vizi, co bych v budoucnu chtěla skutečně dělat, mám velmi dobrou náladu :) Tudíž, jsem Karamelce, kterou už beru jako svou Wardrobe :) zrobila layoutek. Měla ho ode mě slíbený už od minulého roku. Tentokráte bylo přáníčko tajemné a tmavé barvy s obálkami knížek od Jeaniene Frost. Pokud si dobře pamatujete, jednu knížku jsem od ní četla i já a to Noční Lovci 1 - Na půl cesty do hrobu :)

Snad bude Karamelka spokojená, tady je náhled ↓ po klinutí se dostanete přímo na blog, kde je lay nastaven :)Jooo! Zkouška úspěšně za mnou!:)

16. ledna 2014 v 15:22 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Achooooj :)
Myslím, že nadpis článku je jednoznačný:D Zkoušku, jsem udělala!

Měli jsme 50 úkolů a na to asi 3 a půl hodiny. Jednalo se o HTML, CSS, Javascript (u toho jsem měla největší strach a bylo to celkem pohoda, ačkoliv udělat obrázek, který vložíte do html, necháte ho zmizet a po stisknutí tlačítka se zase objeví s tím, že se po najetí myši se zvětší a po odjetí se zmenší :) No a konečně PHP, které mi fakt dalo zabrat, nakonec jsem ten poslední úkol neudělala, protože ať jsem to zkoušela všemi směry, prostě to nešlo :D Ale mááám to!:D Jupipííí!:D

Osvědčení jsem už dostala:) Takže super :)
Děkuju všem, co mi drželi palce:)
DelusH

DelusH Diary → 15.1.2014

15. ledna 2014 v 12:56 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Achoooooj, po delším čase tu pro Vás mám slet mého života:) O víkendu jsme slavili přítelové narozky :) Pekla jsem dort, přání bylo s lentilkama, tak to nakonec i tak dopadlo:) Na můj vkus byl šíleně sladký, ale přítelovi chutnat :) Tak jsem byla moc ráda :) (Fotečka dortíku je pod perexem)

Jinak, včera jsem byla na kurzu, vstávala jsem v 5 ráno, a to se mi ještě zbláznil budík, protože nezvonil ... aneb hektické ráno, pro změnu ve městě, jsem nasedla do špatného busu :D Jak říkám, děs běs, aneb den blbec zasahuje :/:D Naštěstí ten bus jel do Zlína, akorát, že jsem tam byla o 50 minut dřív no:D Stane se. Dneska mám volno a zítra mám zkoušku z kurzu, takže se učím, mám otevřený PsPad a svoje poznámky a všechno si procházím, abych byla připravená, zjistila jsem, že dost věcí si i pamatuju. Tak snad to bude v pohodě, akorát jsem dočetla 5 lekci, takže mám 1/3 za sebou :) Teď si půjdu dát obídek a pak hurá zase na učení :) Jen jsem Vám chtěla napsat, co a jak :) A zítra mi prosím držte palce, kéž by bylo už zítra (čtvrtek) 12 hodin, to už to totiž budu mít za sebou:)

Tak se mějte
Vaše DelusH

18. den - v co věříš?

14. ledna 2014 v 21:21 | DelusH |  Challenge - DelusH
18. den - v co věříš?
V co věřím? No, nejdřív by bylo možné lepší jmenovat v co nevěřím. Určitě nevěřím v boha a podobné kraviny. Čímž, nechci nikoho urazit. Je to pouze můj názor.
Osud, jsem zastánce toho, že každý je svého štěstím strůjcem, takže cestičku životem určitě nalinkovanou nemám dle osudu.

Magie? Z části v ní věřím, ale mám na mysli takovu tu magii přírody. Ne, že bych věřila v nějaké sabaty, možná to bylo dřív. Ale v dnešní době to asi ne. Ač ji miluju co se týče magie v knížkách, je to svět, který si přeju, aby byl skutečný, ale není.

A konečně v co věřím?

Charmed Challenge - 11 day

13. ledna 2014 v 18:12 | DelusH |  Challenge - Serial

11th day - OBLÍBENÉ KOUZLO?

Saaafra těch bylo! Určitě mi každý dá za pravdu, že kouzlo vyvolání moci tří, které pronesla Phoebe v prvním díle, je určitě oblíbené a proč? Protože bez toho by to nebyly čarodějky. Ale teď jmenovitě, klidně bych mohla vypsat všechny, každé je originál :) Ale tedy

Z dílu 2x02
Když překážka v cestě vězí, zaklepej a ihned zmizí!
Vyvolaly Piper a Prue - kouzlo na vytvoření dveří

Z dílu 3x22 a 4x01
Duchu vzdušných vírů, tady nemáš sílu nezůstaň tu se svým zlem, smrt tě s tímhle kouzlem vem!
Vyvolaly Phobe,Piper a Prue // Piper, Phoebe a Paige - kouzlo na zničení Shaxe

Z dílu 5x01
Vodo, ze všech moří vzejdi, tu jež unikla mi, na zemi najdi. Jdi tam, kde vichry nesou zkázu, pak desetkrát na ni padni jak za starých časů.
Vyvolala Mořibaba - kouzlo na nalezení mořské panny

Z dílu 5x15
Vezmi to zvíře, dárci ho odnes, pro matku i dítě, byl by to otřes!
Vyvolala Paige - kouzlo na vrácení Jednorožce


A jaké se vybaví vám? :)


Photo of 2013 (Hlasování 0.1)

10. ledna 2014 v 21:01 | DelusH |  POTM
Máme tu rok 2014 a s ním i anketka o rok 2013. Prvně tu máme 6 foteček, z kterých postoupí do dalšího kola 3 s největším počtem hlasů, tak hlasujte do konce února 2014!Charmed Challenge - 10 day

10. ledna 2014 v 15:06 | DelusH |  Challenge - Serial

10th day - NEJOBLÍBENĚJŠÍ HLÁŠKA?


Začínám mí dojem, že tohle je cesta na dlouho trať:D Ne, teď vážně, pokusím se vybrat tři hlášky, které mi tak nějak utkvěli v paměti. Každopádně, ale v každém dílu, bylo něco při čem mi cukaly koutky.

Hláška 1:
Cole: Dostala jsi mé květiny?
Phoebe: Jo... "promiň, že jsem tě chtěl uškrtit"... to nejspíš květinář nepíše každý den.

Hláška 2:
Chris: Jenom jsem chtěl vědět, jak to šlo u doktora.
Piper: Budeš šťastný, až ti řeknu, že jsi kluk. (Ukáže mu fotku.)
Chris: Takhle jsem to nemyslel.
Paige: Jak to poznáš?
Piper: Podle tý věci. Tady... (Ukazuje na fotku.)
Chris: Heeej! No dovol! (Vezme jí fotku.)


Hláška 3:
Paige:Já dělám na něčem jiném... Dělám dokonalého muže...
Phoebe:Musí umět ženě trpělivě naslouchat.
Phoebe: Pomáhat doma...
Paige: Umět to s dětmi...
Phoebe:Musí s ním být normální život...
Paige:A musí mít opravdu velký...
Phoebe:Paige!
Paige:Óó, co je? Jde o dokonalého chlapa!
Phoebe: Hoď to tam.


Nový kabátek blogu:)

9. ledna 2014 v 21:31 | DelusH |  Newsky
Achoj, Achoj! :)
Tak nakonec je tu nový kabátek o den dříve, to víte dobrá nálada dělá s člověkem divy :) Nakonec jsem ho ještě i krapet předělávala :) Ale v konečném důsledku se mi líbí :) A navíc jsou tam dvě moje oblíbené barvičky a to fialová a modrá :) Takže spokojenost největší :) Menu je zase takové jiné, ale já nwm, jak vy, ale na mě působí ten lay, takovým tajuplným dojmem, což byl účel :) Tak snad to tak cítíte i vy :) Opět by tu měl být minimálně tak měsíc :)
Vaše DelusH


Past Layout 4.5

8. ledna 2014 v 22:21 | DelusH |  Past Layouts
NOVÝ LAYOUTEK, MÁM ROZDĚLANÝ. ZÍTRA MÁM KURZ, TAK V PÁTEK SE HO POKUSÍM DODĚLAT A I NASTAVIT.

Pořadí: 4.5
Název: Merry Christmas
Barvičky: stříbrná, červená, zelená, modrá, žlutá
Od: 12. 12 .2013
Do: 9. 1. 2014
Autor: DelusH (by me)
Moje hodnocení: 80 %


Charmed Challenge - 9 day

8. ledna 2014 v 19:45 | DelusH |  Challenge - Serial

9th day - NEJMÉNĚ OBLIBENÝ PÁR

Jak jsem již zmiňovala dříve, neměla jsem ráda Jasona. K Phoebe se mi prostě nehodil. To Cole či Coop to byla jiná písnička :) Tudíž pár Phoebe a Jason, nene. Co víc k tomu napsat? K Phoebe se prostě hodil někdo, kdo byl obdařený magií stejně jako ona a pak to věštění, že její milý bude začínat na C, všeho fakt dočasu. A pak bych možná ještě zmínila pár Paige a Glen ten se mi taky nelíbil.