Březen 2014

Oddělovače pro Johnyho :)

31. března 2014 v 21:06 | DelusH |  Hotové objednávky
Ahoj, ahoj :) Dneska jsem strávila půlku dne na ÚP, konečně mám hotový životopis dle norem :)
Taaakže a teď k objednávce, došla mi opět prosba o oddělovače :) Johny si přál oddělovače s Pycem :) Tak snad se Ti budou líbit, psal jsi si o dva, já Ti jich udělala 5, ať máš nějakýv výběr :)
Snad budeš spokojený :)


NEVYDÁVAT VÝTVORY ZA SVOU TVORBU
NIJAK NEUPRAVOVAT
UVÁDĚT ZDROJ






SAMOZŘEJMĚ VELIKOSTNĚ SI JEJ UPRAVIT MŮŽETE :)

DelusH Diary 30. 3. 2014

30. března 2014 v 20:44 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Achoooj :)
Tak se Vám hlásím po krásně prosluněném víkendu :) Páteční akce s holkama, byla suprová. Až na to hodinové čekání venku na bus. Oni nás normálně ve 4 vyhodili z discotéky :D A bus jel až v 5 :D Takže jsem se dostala do postele těsně před 6 hodinou ranní :D:D:D Ale stálo to za to!:)

Včera jsem byla u přítele a dneska měl brácha dodatečnou oslavu 18tin s rodinou :D Tak jsme byli na obědě a pak ještě na kafi. Krásně jsme se prošli a pak jsem byli ještě v zámecké zahradě a letos na první kopečkové zmrzlině!:D Šmoulí :) Mňam :) Však bylo krásně, stačil mi jen lehoučký svetřík:)

Předělávala jsem si životopis, páč zítra jdu na ÚP a budu ho potřebovat :)
Co říkáte na letní čas? :D Já ho tak nesnáším!!!:D

K Vašim objednávkám jsem se dneska nedostala, nebylo kdy :D Jaksi ten den, rychle utekl, ale zítra na to mrknu :)
Tak se mějte :)
DelusH

Animace - Hayley & Elijah (část 2)

28. března 2014 v 19:33 | DelusH |  Animace ©DelusH
No, tak vzhledem k tomu, že je chci začít používat, tak je sem musím hodit, tedy tu druhou část animací Hayley & Elijah♥
Dneska už nic nepřidám, jdu s holkama na disco, tak si užijte pátek a já se pro dnešek loučím :) Kdo by si chtěl něco objednat z grafiky může a to TADY



Oddělovače pro Bella-Kejtý<3

28. března 2014 v 19:26 | DelusH |  Hotové objednávky
Achooooj, mám tu první hotovou objednávku pro Bellu-Kejtý<3 ... kdyby náhodou neseděla ta adresa, tak dej vědět :)
Přála si oddělovače v kombinaci barev modrá, černá a zelená, tak snad jsem se trefila. :)

NEVYDÁVAT VÝTVORY ZA SVOU TVORBU
NIJAK NEUPRAVOVAT
UVÁDĚT ZDROJ


SAMOZŘEJMĚ VELIKOSTNĚ SI JEJ UPRAVIT MŮŽETE :)

Objednej si...

27. března 2014 v 20:42 | DelusH
Achoooj, tak jsem se nakonec rozhodla, že sem přece jen na nějaký čas dám ty objednávky :) Tudíž, pokud si budeš chtít něco objednat na svůj blog, tak můžeš a to níže, avšak nejdříve nějaké ty pravidla :)

PRAVIDLA PRO OBJEDNÁNÍ

 • Nevydávej mé výtvory za svou tvorbu!
 • Vždy uváděj zdroj!
 • Přísný zákaz, výtvory jakkoliv upravovat!
Jsem milá osoba, ale za jistých okolností, se chovám jako rozbuška, takže si mě nechtějte znepřátelit, tím, že nebudete dodržovat pravidla. Děkuji

Cenky - Tipovačka č. 34

27. března 2014 v 14:02 | DelusH |  Soutěžky
Vyhodnocení tipovačky a cenky pro Vás, no moc úspěšní jste tedy nebyly :( Tak snad příště ... Jen mě trošku pobavilo, jak všechny 4 holčiny odpověděly na Bonusovou otázku Lukáš :D Omyl, holky! Byl to Kamil!:)


Za každou správnou odpověď, jste mohli získat jedno PNG, bonusem by se Vám dosažená výhra zdvojnásobila.

Ceny

SuE



Animace - Hayley & Elijah (část 1)

26. března 2014 v 19:53 | DelusH |  Animace ©DelusH
Mám tu pro Vás animky páru, který se mi v TO, šíleně líbí :) Phoebe, jako herečku mám ráda a postavu Hayley také ... a co se týče Daniela coby Elijaha, tu postavu prostě miluju♥




Happy Birthday! LAYS-DELUSH

26. března 2014 v 8:30 | DelusH |  Newsky
Pááááni, toto letí! Dneska tu máme 26. března 2014 a tomuto blogu jsou 3 roky!!! Wooow! Wooow! A ještě jednou Wooow! Nemůžu tomu ani uvěřit, že vážně už jsem tady tak dlouho. Straně moc bych Vám všem chtěla poděkovat co se týče, toho, že sem chodíte. A to především mým stálým a věrným čtenářům ... Affskám, ale i náhodným návštěvníkům ... kdyby jste tu nebyli, už bych tu já ani blog nebyl. Tudíž, Vám patří mé vřelé díky, za to že tu jste :) DĚKUJI!
A teď bych chtěla popřát LAYS-DELUSH, který původně vznikl úplně za jiným účelem, než to, že bude samostatný a můj osobní blog, všechno nejlepší a doufám, že tu s Vámi ještě pár let vydržím :)


S ohledem na to, že tu byla vždy (poslední dva roky) nějaká narozeninová oslava, či hledání dárečků ... letos jsem si řekla, že bych zkusila zase otevřít objednávky grafiky, aspoň na nějaký čas, brali byste? A nebo byste chtěli spíš Dárečkománii? :) Je to na Vás :)

A teď aspoň jedna písnička (má oblíbená) na oslavu!

La Ola!



Alchymie věčnosti

25. března 2014 v 11:06 | DelusH |  Books
Originální název: The Alchemy of Forever
Český název: Alchymie věčnosti
Série: Inkarnace
Díl: 1
Žánr: Sci-fi a fantasy
Autorka: Avery Williamsová
Vydalo nakladatelství CooBoo v roce 2013
Počet stran: 180
Stručný obsah knihy:
Serafina už je na zemi 600 let. Žije, ačkoliv to až takový život není, musí zabíjet, aby přežila. Cyrus, který objevil alchymistickou metodu, která umožňuje duším střídat těla. Dřív to býval hodný muž, ale postupem času, Sera zjišťuje, že se změnil. Rozhodne se, proto od něj i od svých přátel utéct a pokusit se skutečně zemřít. Protože už jí nebaví život - neživot. Na jejím útěku se ji však do cesty připlete 16ti letá dívka, jménem Kailey a ona ve snaze ji zachránit život, si vezme ten její. Je nucena žít jejím životem. Získá rodinu, přátele a možná i to, co nikdy nepoznala. Bude schopná skutečně žít, ačkoliv toto tělo není její? Dokáže zapadnout mezi teenagery? A co, když ji najde ten, před kterým utíkala, kterého se bála? Co udělá Sera, v těla Kailey potom?

Moje hodnocení:
Upřímně na knížku jsem narazila zcela náhodně na jednom internetovém knihkupectví. A když jsem se v knihovně prodírala jednotlivými regály s knihami, objevila jsem ji tam. Její obálka mne
upoutala, co se týče fialové barvy, ale taky tím, že mi přišlo, že ke mě obálka promlouvá a chce mi povědět svůj příběh. Přečetla jsem několik recenzí, a většinou knihu hodnotily negativně, já se rozhodla si udělat vlastní názor a jsem za to velice ráda. Knížka mě pohltila, ačkoliv ze začátku se maličko táhla, ale tak už to bývá. Líbílo se mi, pojmutí reinkarnace, jako stěhování duší z těla do těla. Je pohled na svět úplně v jiném světle. Seru, coby Kailey jsem si zamilovala a její přátelé taky, u postele mi leží druhý díl a už napjatě čekám, jak to celé dopadne:) Opět nemůžu knížku hodnoti jinak než 5 hvězdičkami, protože kdyby se mi tolik nelíbila, určitě bych nesáhla po druhém dílu :)


Úryvek z knihy:
Pokusím se přestat, ale je to silnější než já. Když z těla vysávám její duši, tváře mám zvlhlé od slz. Síla jejího života proudí mými ústy, sladkost té síly se rozpíná, až se nakonec na své cestě do atmosféry rozplyne. Jako bych do těla tisícíckrát dostala elektrošok.
(Kapitola 8, str. 51)

Trailer:

DelusH Diary 23. 3. 2014

23. března 2014 v 20:14 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Achoooj :) Tak se zase hlásím po víkendu :) Byl naprosto super, až na pár zádrhelů z mojí strany, ale jinak pohoda :) Mám naprosto úžasného chlapa :)

V sobotu jsem měla školu a bylo to taky super, večer jsme byli na akci a dneska jsem koukali na telku a tak, prostě pohodová neděle :) Jenom, jsem tedy totálně k.o. Vidím to na brzký spánek :)

Zítra jdu na ÚP, ohledně jedné stáže ... naproti tomu v pátek jsem měla jeden pohovor, také ohledně stáže, ale zase jiné ... jen ještě, nevím, jak to dopadlo ... tak jsem taková na vážkách, jestli mi rozumíte ...
Vaše DelusH

Stále se můžete účastnit TIPOVAČKY Č. 34


Anketa - Nejlepší layout z roku 2013? (část 1)

21. března 2014 v 11:38 | DelusH |  About blog
Achooj, další anketka na tomto blogu, chtěla bych teď znáte Váš názor na předešlé layoutky blogu z roku 2013 ... Jejich počet oproti roku 2012 klesl na 11 :) Což si myslím, že stačí :) Tudíž, jsou rozděleny na část 1 - 6 layoutů a část 2 - 5 layoutů ... nyní tedy prvních 6 layoutů blogu lays-delush za rok 2013 ... hlasujte pro ten nej!

AMAZING COUPLE


Tipovačka č. 34

20. března 2014 v 20:23 | DelusH |  Soutěžky
A co takhle zase nějaká tipovačka? Však vy rádi tipujete, viďte? :-P Jdeme na to :)

1) Jakou polévku jsem dneska měla k obědu?
Hráškovou // Kuřecí // Rajskou

2) Jaký šampon jsem si dneska koupila?
Dove // Shauma // Elseve

3) Jaký okruh teď bereme ve škole?
Managament // Marketing // Právo

Zapečené mašličky s brokolicí :)

20. března 2014 v 9:25 | DelusH |  DelusH kuchtí ...
Achoj, ahoj ... v mobilu se mi zase nahromadilo spousta fotek :) Takže přidávám další recept, který jsem našla na internetu, ale opět jsem si ho předělala k obrazu svému :) Tentokráte to bude takové dá se říct vegetariánské jídlo :D Ale nebojte, já bych bez masa nevydržela :)

ZAPEČENÉ MAŠLIČKY S BROKOLICÍ

Samozřejmě mašličky a brokolice se dá změnit aneb jakákoliv alternativa, bude jistě výborná :)

Příprava není niktera náročná, tak jdeme na to ... tady jsou suroviny
INGREDIENCE:
 • 300 g mašliček (nebo jiných těstovin)
 • 1 brokolice
 • 250 g zakysané smetany
 • 2 stroužky česneku
 • 3 lžičky GYROS koření
 • Niva (nebo jiný sýr)
 • máslo na vymazání
Postup:

Nejdříve si uvaříme v hrnci těstoviny (7 až 10 minut). Kolem 7 minuty, přidáme umytou a nakrájenou brokolici a spaříme.

pozn. DelusH: Nezapomeňte vodu osolit. Nebojte se, niva nepustí tolik soli.

Drabble - Lapač snů

19. března 2014 v 18:23 | DelusH |  *Drabble*
Každý večer uléhám do postele v naději, že můj kamarád nepřipustí, aby se mi zdály špatné sny. Narazila jsem na něj v jednom obchodě, hrála tam nádherná uklidňující hudba. Jakmile jsem ho spatřila, vydala jsem se k němu. Natáhla jsem dlaň a věděla, že on je ten pravý. Věřila jsem na lásku na první pohled. Uklidňoval mě. Odešel se mnou domů. Byla to první noc, co jsme strávily spolu. A konečně se mi přestaly zdát špatné sny. Věděla jsem, že je tu a nikdo a nic mi neublíží. Visel nade mnou, když jsem spala, jako každou noc. Můj lapač snů.

Dědička

18. března 2014 v 10:25 | DelusH |  Books
Originální název: SWITCHED
Český název: Dědička
Série: Svět Tryllů
Díl: 1
Žánr: Sci-fi a fantasy
Autorka: Amanda Hocking
Vydalo nakladatelství Fortuna Libri v roce 2012
Počet stran: 312
Stručný obsah knihy:
Knížka vypráví o 17ti leté dívce jménem Wendy, kterou se matka pokusila zabít, když jí bylo 6 let. Od té doby žije se svým starším bratrem Mattem a tetou Maggie. Wendy byla vždycky magnet na problémy, proto se v každé škole nezdržela příliš dlouho. Ale teď se chce začít snažit kvůli Mattovi a Maggie. Ve škole poznává chlapce jménem Finn. Který je jí zpočátku nesympatický, jenže postupem času zjišťuje, že celý život žila ve lži. Stopař Finn ji ukazuje, kdo doopravdy je a kam dle svého osudu patří. Doví se i fakt, že, když byla novorozence byla zaměněna s jiným dítětem, chlapcem. Proto ji její matka před 11 lety označila za monstrum. Nakonec se rozhodne Wendy s Finnem utéct, protože ji hrozí nebezpečí. Nechává za sebou domov, ve kterém 17 let žila a přichází do nového světa své pravé rodiny. Avšak ani zde, nenajde matku, kterou si vždy přála. Královna je chladná bytost a Wendy přivítá jako následkni trůnu, jež je pro její lid důležitou součástí. Musí se naučit spoustu věcí, většinou musí překonat i sama sebe. Jedinou oporou ji zůstává Finn, s kterým se cítí, tak nějak bezpečněji. A pak je tu také Rhys, Willa nebo Tove. Jenže co se stane, když se vzepře královninu slovu? A co, když Finna nebere jako svého kamaráda, ale něco víc? A pak, bude tu doopravdy šťastná?

Moje hodnocení:

Cenky - Tipovačka č. 33

17. března 2014 v 19:55 | DelusH |  Soutěžky
Achoooj, vyhodnocení tipovačky č. 33 :) Údaje jsou platné k 3. 3. 2014 :) Věřte, že teď mám těch naušnic, už zase více :)
Tady je vyhodnocení ↓ Všem děkuji za účast!


A teď už cenky, Denisa měla správně celkem 3 odpovědi, proto má o jedno PNG víc :)

Denisa - 3 PNG


28. den - něco, co Ti schází

17. března 2014 v 13:56 | DelusH |  Challenge - DelusH

28. den - něco, co Ti schází

Momentálně mi schází hned několik věcí.
 • zdraví - v prvé řadě jsou to asi zdravé dásně. Už mi přijde, že ten zánět dásní se u mě uhnízdil natvralo, ať dělám co dělám. Je tam a nechce ses mu ode mě pryč, sviňák jeden :/
 • miláček - je pondělí, viděli jsme se včera a už mi chybí, moje drahá polovička, už aby byl zase pátek:)
 • práce - to sezení doma je sice sem tam fajn, ale po čase Vás to přestane bavit, já chci něco dělat!
 • spánek - v tomhle zakaboněném počasí se mi neustále zívá :D Asi to bude chtít kafe
 • múza - chtěla bych konečně dopsat onu povídku, kterou Vám tolik slibuju, avšak teta múza si asi vzala dovolenou :( Poootvora :-P


DelusH Diary 14.3. 2014

14. března 2014 v 18:06 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Achoooj, tak se hlásím :)

Zase s nějakým deníčkem, ať víte co a jak :) Od pondělí jsem bez práce. Takže zase válčím doma ... buď vařím, uklízím, čtu nebo bloguju ...
Začala jsem číst Svět Tryllů - Dědičku od Amandy Hocking a musím jenom doporučit, pak Vám sem hodím recenzi :) Jinak jsem obarvená, chtěla jsem změnu - no barva se jmenovala burgunská červená, ale ve výsledku je to taková tmavá, hodně tmavá hnědá místama až černá s červeným odleskem... šíleně se mi to líbí!
A víte, co? Dneska se mi normálně ulomil tak nešikovně přední zub, lidi ten, kdo si chce pořídit rovnátka, tak ať si to dvakrát rozmyslí, tak to kazí zuby! Měla jsem je na SŠ a jako lituju toho ještě dnes, mám tak pokažené zuby, už jen to, že se Vám zalomí jednička zub a jako zubařka Vám řekne, to musíte vydržet máme plno, dojděte v pondělí. Achjo :( Kousat s tím nejde ... děs, tak mi držte palce, ať se neodlomí úplně ... nevím, co bych s tím dělala ...:(

Zachvíli odjíždím k příteli ... zítra jdeme nakupovat ... asi si udělám radost, pravda já si tu radost dělám poslední dobou nějak často, ale tak co by ne :) Život se má žít! :)

Vaše DelusH

Color palette of life → New Lay!

13. března 2014 v 16:13 | DelusH |  Newsky
Achooooj :)

Přicházím s new layoutkem, ačkoliv jsem váhala, zda ho měnit. Páč jste mě zasypávali hezkými komentáři na jeho účet, čehož si vážně važím :) Ale i tak, byl tu měsíc a týden. A pak bylo potřeba trošku pozměnit barvičky na něco jarního :) Dělala jsem se s ním cca 3 hodiny :) Nehorší bylo to s tou stránkou :D Z toho už mi celkem slušně hrabalo, jak to nešlo :) Ale tak podařilo se a já doufám, že si ho také oblíbíte :) Nazvala jsem ho dle citátu - Barevná paleta života.

Tak co na něj říkáte?:)
DelusH

Past Layout 4.7

13. března 2014 v 15:22 | DelusH |  Past Layouts
Pořadí: 4.7
Název: Together
Barvičky: černá, fialová a modrá
Od: 6. 2. 2014
Do: 13. 3. 2014
Autor: DelusH (by me)
Moje hodnocení: 95 %