Říjen 2014

Brandnooz Box - říjen 2014

30. října 2014 v 21:19 | DelusH |  Brandnooz Box

Ahoooj, ahoooj! Tak jsem jsem po menším, no vlastně větším uvažováním objednala tajemný Brandnooz box, plný dobrot :) Po několik shlédnutí videií na YT jsem se odhodlala a objednala. :) Takže tím vlastně i začínám každý měsíc (no po dobu těch 3 měsících, na kterých mám předpatné) přidávat pravidelně na blog.

Dneska jsem byla úplně happy, když přišel balíček :)

Celá natěšená, jsem ho otevřela :)
Odhrnula jsem slámu, nebo něco takového :D a hle toto tam bylo ↓

Zvládla jsem to!:)

27. října 2014 v 21:37 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Jupííí!
Zvládla jsem to! Zdá se, že všichni byli spokojení i šéfová, od které jsem dostala pochvalu :) Která fakt potěšila :)
Tvořili jsme s dětma ty škrabošky, musím říct, že děti byly fakt šikové :) Nádherné výtvory :) Holky z práce mi dost pomohly co se organizace týče na místě ... no jako máme z akce 250 fotek :D Stříleli jsme z luku, mně to jako obvykle nešlo :D Vyhlásili jsme odměny, tancovalo se ... jsem spokojená ... dneska v práci to bylo fajn, jen jsem celý den nějaký unavená, asi ze včerejška ... zpětná reakce, jak to mám pokaždé :)

No, ale dneska se mi podařil výborný kup - koupila jsem si černý kábat na zimu, upa luxusní prošívaný, jsem naprosto spokojená! :) Zítra se uvidí s přítelem. A v sobotu máme v plánu Brno, na které se už moooc těším, aneb chození po obchodech, sushi a taaaak :)

Což znamená taky to, že se vracím na blog na plný úvazek! Jo, jo a ještě jednou jooo! :D Jen se budu muset dokopat k nějakému pravidelnému přidávání :) Budu muset asi něco vymyslet :)

Jinak těm co mají prázky přeju ať si to pořádněte užijete!
A Ti co mají zítra volno, díky státnímu svátku a pak pomažou do práce, přeju ať si užijí volný den! :)

DelusH

DelusH Diary → 25.10.2014

25. října 2014 v 21:23 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Ahojte! Hlásím se po dost velké odmlce, a to v sobotu! No, jo jsem doma. Zítra máme ten firemní Halloween pro děti, takže jsem ze soboty na neděli doma. Vše už mám snad nachystané. V pokoji mám mega krabice s věcma, achjo, už bych to chtěla mít za sebou ... jako jo, ono je to fajn akce, jen ty nervy ... si řeknete, že to nic není, jenže jako zorganizovat něco takového žádná sranda, aby byla aspoň polovina lidí spokojená a hlavně, šéfová. :) Dýně nakonec nebudou, budeme s dětma tvořit škrabošky a bude se tancovat :) Dneska jsem stahovala nějaké písničky pro děti, dokonce jsem rozjela a našla svou starou mp3, tak snad to bude všechno okey, ještě že dneska budeme spát o tu hodinu dýl :) Aspoň se na to pořádně vyspím, ačkoliv v hlavě mi furt šrotuje tolik věcí a nejvíc mě štve, že jsem musela dneska od přítele. Ale tak naštěstí je v úterý státní svátek :) Bože, já chci neděli 18 hodin :) Držte mi zítra od 13 hodin cca do 18 palce!:)

Snad se konečně po Halloweenu vrátím na plný úvazek na blog! Bože, jak já bych chtěla! :) No, asi půjdu zaměstnat hlavu k seriálu :) Tak se mějte a přeji Vám všem hezkou neděli :)

DelusH

DelusH Diary → 15.10.2014

15. října 2014 v 21:10 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Ahooooj!

Máme tu už 15, polovinu října ... fuhaaa toto letí! V práci se mám fajn, už jsem se tak říkajíc zžila i na té druhé straně. Teď ještě pořád plánuju a chystám věci na tu Halloweenskou akci. Bude to příští neděli, tak snad se to vyvede. Jen jsme měli koupené dýně a teď to vypadá, že asi brzy zhijí ... což mě netěší, ale co se dá dělat na tom poli, odkud jsme je sbírali byla voda, tak se není čemu divit. Takže asi budu muset ještě vymyslet nějaký náhradní plán? Neumíte mi někdo něco poradit?

Jinak jsem zase začala hrát simíky a jako fakt bomba! :D Jo, novinkou je, že mám obarvené vlásky - čokoládově-hnědá ... je to takové hodně tmavé, ale pěkné :)
Zítra mě čeká školení na téma DPH, už se moc těším a v sobotu jdu do školy :) Toto, zase uteklo ten měsíc :D

A co máte nového vy? :) Jo, grafika se mi zase začala zamlouvat, akorát, že teď mám dost povinností v práci :) Ale po příští neděli začnu přidávat grafiku ostošest :)

Tak zatím
DelusH

POTM - Listopad 2014 (Hlasování)

13. října 2014 v 17:46 | DelusH |  POTM

No, tak s touto anketou tu poslední dobou bylo pusto, takže je nejvyšší čas to napravit! :) Vyhlašuju anketu o nej fotku listopadu! :) Vybrala jsem fotečky hlavních protagonistů z filmu Divergence herců Shailene a Thea, tak vyberte tu nej dle Vás :)Fakjů pane učiteli

12. října 2014 v 15:30 | DelusH |  Recenze filmů
Název: Fakjů pane učiteli
Originální název: Fack ju Göhte
Typ: Komedie
Země a rok výroby: Německo 2014
Doba: 117 min
Režie: Bora Dagtekin

Obsah:
Zeki Müller je propuštěn z vězení a vydává se hledat ukryté peníze z bankovní loupeže. Jenže, peníze se nyní nachází pod budovou tělocvičny místní školy. V přestrojení se z něj stává učitel, který má nezvyklé šílené praktiky. V noci se Zeki snaží tajně prokopat ke své uloupené kořisti a během dne předvádí trochu drastické učební metody, aby zkrotil neukázněnou třídu - tu nejhorší třídu na škole 10.B Jeho kolegyně slečně Schnabelstedtová je přímo ukázkovou slečnou učitelkou, jenže problém je v tom, že studenti si z ní vždy dělají legraci. Postupem času se ukazuje, že ač Lisi odsuzuje Zekiho metody, je tu něco co ji k němu přitahuje jako magnet. Co, když kořist není úplně vše, co by Zeki nakonec chtěl získat?


Moje hodnocení:
Prostě bomba! Jinak se to ani nazvat nedá! Konečně po čase fakt dobrá komedie, u které se bude řezat od začátku až do konce, příběh Vás vtáhne do děje a vy jako divák uvidíte, jak se z naprosté nuly stává někdo, kdo by mohl mít na víc. Film není žádná americká kravina, ale musím podotknout, že naši sousedé to dobře natočili. Za mě palec nahoru! Navíc moc dobré obsazení hlavních rolích :) No, však posuďte sami ;-)

Moje hodnocení: 5/5

Trailer:


Avatars - Frozen

12. října 2014 v 15:13 | DelusH |  Avatary ©DelusH
Ahooooj, tak jsem zase otevřela photoshop :) a přidávám do grafiky, která poslední dobou vůbec nebyla nové avatary, jsou takové jednoduché a s tématem Frozen :) Tedy ledového království, pohádky, kterou jsem si zamilovala!Při použití, prosím uvést zdroj. Děkuji

New Layout - Divergence

11. října 2014 v 13:53 | DelusH |  Newsky
(zdroj animace: tumblr.com)

Ahooooj!

Taaak konečně jsem to nastavila! Už jsem pomalu zapomněla, jak na to :D Ehm :) Divergenci jsem si zamilovala ... :) Takže proto, to téma :) a fialovááá, se vrátila jupííí!:D Je takový jednoduší, ale já jsem s ním spokojená ten s tou želvou a perlou už mi lezl na mozek :D

Tak co líbí se Vám?

DelusH

Past Layout 5.0

10. října 2014 v 18:44 | DelusH |  Past Layouts
No, neříkáte si už, konečně?! :D Já ano, takhle dlouho jsem tu zatím žádný layout neměla. Upa uhááá :D Dneska jsem vytvořila záhlaví aneb první krok :D a musím říct, že to šlo jako po másle :) Ale layout nebude to jediné co se tu změní, chce to změnu a já se na ni už moc těším! :) Layoutek dodělám snad zítra, dneska jdu s přítelem do kina, takže se jdu chystat :)

Pořadí: 5.0
Název: Exotic Summer
Barvičky: modrá, oranžová, bílo-šedá
Od: 9. 6. 2014
Do: 11. 10. 2014
Autor: DelusH (by me)
Moje hodnocení: 85 %

DelusH Diary → 1.10.2014

1. října 2014 v 20:07 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Ahoooj!

Páááni, toto letí ... dneska tu máme 1. října, nějak jsem nemohla v práci uvěřit, že už je 10. měsíc :D Neozývala jsem se, protože jsem tu měla od pátku na víkend kamarádku, se kterou jsem se viděla jen jednou, takže teď to bylo podruhé. Dojela za mnou přes půlku republiky a byl to vážně bombastický víkend. Hodně jsem se nasmály a kecaly:D A hrály takové to naše spešl člobrdo :) Moc Ti děkuju, že jsi jela za mnou takovou dálku :) Bylo to super!

V pondělí jsem chtěla napsat, ale opětovně jsem měla těžký den v práci, o minulém týdnu ani nemluvím, to bylo peklo ... systém neexistuje, takže si ho prostě musím sama zrobit, a ten nepořádek v tom no nic... minulý týden jsem byla upa vyřízená, chvílemi se mi už chtělo brečet, no jo silně jsem to nedávala. Ale už je to lepší ... sice v pondělí to bylo taky něco, ale tak co už. To se podá, časem :) Dneska jsem byla v UH, tam je to lepší :) Pamatujete, jak jsem před necelým půl rokem měla s dětma akci na Máj?:D Tak teď plánuju zase Halloween :D

Layout bude nejspíš někdy příští týden, až budu mít photoshop. Nejhorší je, že už ho vidím v hlavě a pořád jsem bez programu :D Takže tak :) Toť asi vše, jo a ještě jedna maličkost, chtěli byste nějaké animky? Ráda bych tvořila, ale nevím s kým nebo čím?

Vaše DelusH