Prosinec 2014

Odjíždím, krásný Silvestr a šťastný Nový rok 2015!:)

29. prosince 2014 v 23:30 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Vánoce utekly jako voda, předemnou je ještě pár dní volna a odpočinku. Ježíšek byl super, nejvíce mě potěšily knížky, které jsem si sama vybrala :) Konkrétně je to Nabíječ a Roštěnka :) Dále mě pak potěšil přítel úžasnou kabelkou, kterou jsem předčasem zahlédla v obchodě, ta mi udělala obrovskou radost :) Samozřejmě mě potěšily všechny dárečky :)

Včera jsem si naprostou náhodou koupila v CCC botečky - kozačky, které jsou upa nádherné!:D Červené, prostě luxus! :) Sice jako boty za 750 Kč, máma mě ukecala :) Ale myslím, že jsem udělala dobře. No, dneska jsem byla ve městě, se podívat na plesové šatky :) A mááám, krásné černé :) Jsou přesně dle mých představ, takže spokojenost, ačkoliv nebyly zrovna nejlevnější, ale tak co už :) Však já je unosím :)

No, tolik k mým radostem a teď se vrátím k nadpisu :) Zítra odjíždím s přítelem na 3 denní pobyt do Rožnova pod Radhoštěm - máme tam rezervovaný pobyt v hotelu, wellness a tak :) Těším se, že budeme sami spolu :)

Čímž se dostávám i k poslednímu bodu, a to konkrétně k tomu, že tu ne Silvestra nebudu. Chtěla bych Vám popřát ať si poslední den tohoto roku, pořádně užijete, moc se neopijte :) A hlavně si ho užijte s těmi nejbližšími, třeba se Vám podaří novoroční polibek se sklenkou šáňa v ruce. Prostě hodně štěstí, lásky a hlavně zdraví do Nového roku 2015 Vám přeji já jakožto DelusH i celý blog lays-delush.

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!!!!


Krásné Vánoce!♥

24. prosince 2014 v 22:53 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Vám všem stálým, nebo nestálým návštěvníkům lays-delush bych chtěla popřát krásné vánoční svátky v kruhu těch nejbližších, ač letošní vánoce nejsou bílé. I tak si myslím, že dost záleží na tom, jakou atsmoféru si uděláme doma u rodinného krbu. Vánoce plné štěstí, pohody, lásky a všechny splněné touhy a sny ...

Vám přeje vaše DelusH

NAJDI SI SVŮJ DÁREČEK - TU (ještě 7 dárečků zbývá ↓ tento dáreček není výherní)Selekce

24. prosince 2014 v 14:46 | DelusH |  Books
Originální název: The Selection
Český název: Selekce
Série: Selekce
Díl: 1
Žánr: Beletrie pro dospělé
Autorka: Kiera Cassová
Vydalo nakladatelství CooBoo v Praze roku 2014
Počet stran: 288
Stručný obsah knihy:
Kniha vypráví o 35 mladých dívkách, které si podaly přihlášku do "Selekce" jedná se o tzv. soutěž o srdce krásného prince. America je od narození v páté kastě, tudíž někdy trpí hladem, ráda zpívá, ale také má ráda svou rodinu. Na popud matky a jejího přítele Aspena se přihlásí do soutěže, která probíhá už po celá staletí. Je vybráno celkem 35 dívek, které se uchází o srdce prince. America zprvu nechce do tohoto světa plného šperků a šatů. Miluje Aspena, kluka, který je níže postavený jako ona, ví že pokud by chtěli být spolu porušili by všechny zákony, i tak se scházejí. Jenže je to právě on, který ji řekne, aby to zkusila. Osud však rozdá karty tak, že America se ocitne mezi 35 dívkami, které vybrali do Selekce. Aspen se s ní rozchází a ona plná smutku utíká do zlatého paláce, kde se však neděje nic tak, jak si původně plánovala. Postupně začne zpochybňovat své plány, které si předsevzala. Je možné, aby se její sny tak změnily? A co ostatní účastnice, které z nich nakonec zůstanou v Elitě? A co, když se na scéně objeví muž, který ji zlomil srdce, jak se zachová potom?


Moje hodnocení:

Tohle je přesně to co od knížky chci. Aby mě pohltila od začátku až do konce. Příběh byl čtivý, konečně něco bez nadpřirozena. U některých scén jsem se smála. America si mě získala asi svou tvrdohlavostí. Z části mi trošku knížka připomínala Trylly, ale to možná tím palácem, dospěla jsem k názoru, že tyhle knížky mají své kouzlo, alespoň pro mě. Děkuju autorce za to, že napsala tak super příběh.Vůbec netuším, jak to vydržím do doby, než vyjde druhý díl, jsem napnutá, jak struna, jak to bude pokračovat. Jsem ráda, že jsem po knížce sáhla. Byla to dobrá volba.


Hodnocení: 5/5

Úryvek z knihy:
"Dobrý den, má drahá." zapěl.
"S tím ani nezačínejte." varovala jsem ho. Maxon se ucilil a podal mi ruku.
"Vydržte moment. Máte přetočenou šerpu."
"To mě ani nepřekvapuje." Ta zatracená věc byla tak těžká, že jsem při chůzi cítila každý její pohyb.
"Mě taky ne," zavtipkoval.
Šlehla jsem po něm očima. "Vy si dejte radši pozor, aby vás nepověsili jako lustr." Ukázala jsem na blyštivé medaile, co měl po celém hrudníku. jeho uniforma, která se podobala stejnokroji stráží, ovšem elegantnějšímu, měla navíc zlaté nárameníky a u pasu meč. Trochu přehnané.
"Podívejte se na objektiv, prosím,"vyzval nás fotograf.
Zvedla jsem hlavu a uviděla, že mě sledují nejen jeho oči, ale i oči všech ostatních dívek. Znervózněla jsem.
Otřela jsem si zpocené dlaně do šatů a vydechla.
"Nebuďte nervózní," pošeptal mi Maxon.
"Nemám ráda když se na mě kouká moc lidí."
Princ si mě přitiskl k sobě a jednu ruku mi položil na bok. Chtěla jsem ustoupit, ale držel mě příliš pevně. "Podívejte se na mě tak, jako byste mě nesnášela." Nato tak směšně našpulil rty, že jsem se neudržela.
Právě v té vteřině nás osvítil blesk a fotoaparát nás zvěčnil oba rozesmáté.

(Kapitola 17, str. 192-193)

Knižní trailer:

Brandnooz Box - prosinec 2014

22. prosince 2014 v 21:44 | DelusH |  Brandnooz Box

No, tak ještě, že jsem boxík vyfotila, protože polovina věcí už je pryč :) Heeeh :) No tak jdeme na to, takhle krásně vypadal, když jsem ho otevřela :)Najdi si vánoční dáreček ... :)

22. prosince 2014 v 12:28 | DelusH |  Soutěžky
Ahoj, ahoj! Štědrý den se nezadržitelně blíží, straně moc bych Vám chtěla poděkovat, že můj blog stále navštěvujete, ikdyž tu už nejsem tak často. Pokud si pamatujete, loni nebo možná už předloni jsem tu měla takovou menší soutěžku ve stylu najdi si dáreček :) Chtěla bych tuto soutěž zopakovat, pokud tedy máte tedy soutěžního ducha, Vaší úkolem bude najít kdekoliv na blogu vánoční dáreček, ale pozor musí mít tuto podobu ↓ (NÁPOVĚDA: HLEDEJ V LETECH 2013 a 2014)

(dáreček v tomto článku není výherní)

Jakmile najdete jeden ze 9 dárečků zkopírujte odkaz do komentářů - POZOR ODKAZY SE NESMÍ OPAKOVAT, takže platí, kdo dřív přijde, ten dřív bere! :) Každý si může najít jenom jeden dáreček. Samozřejmě nechejte ještě i nějaký kontakt na Vás (blog nebo mail)

HLEDÁTE SAMOZŘEJMĚ GRAFICKÉ CENY.

Přeji hodně štěstí! :)
DelusH

Tři radosti během dvou dnů :)

19. prosince 2014 v 21:10 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Ahoj, ahoj! Jak se máte? Už jsem se dlouho neozvala, moc se toho stalo :) Vánoční večírek na firmě se vydařil!:) Vlastě byl totálně luxusní, také jsem byla na vánočních trzích v Olomouc, moooc doporučuju, tam prostě ucítete tu vánoční atmosféru :) A jinak teda, aby to tedy bylo k nadpisu :) Objednala jsem si knížky, jakože k Vánocům :D Ale jaksi jsem to do Vánoc nevydržela, však víte, když se těšíte :D

Objednala jsem si tyto dvě knížky ↓

Do Selekce jsem se ihned pustila a musím říct, že je to přesně moje gusto :) Takže se brzy můžete těšit na doplnění mého čtenářského deníku :) Ta záložka byla v balíčku s knížkama, což mě moc potěšilo :) Ta se vždy hodí :)


Další radostí bylo to, když jsem dneska přišla domů a na posteli jsem našla Brandnooz boxík :) Přebrala mi ho naše milá paní sousedka, takže další důvod proč být happy :)


Prozatím Vám neukážu co v něm bylo, to zase až v příštím článku. Jinak co se týče mé poslední radosti je fakt, že dneska jsem to zapichla v práci před Vánocmi a čeká mě 14 krásných dní volna :) Jůůů :)

A co vy, udělali jste si teď poslední dobou něčím radost?
Vaše DelusH :)

Christmas Tag :)

15. prosince 2014 v 21:00 | DelusH |  Challenge - DelusH

Ahoj, ahoj :) Narazila jsem na jednom blogu na vánoční tag, tak jsem prostě neodolala, ovšem trošku jsem si ho poupravila :)

Jaký film je v období Vánoc Tvým oblíbeným?
Rozhodně Tři oříšky pro Popelku, to je prostě klasika. Pak Pekařův císař a Císařův Pekař :) Ale mám ráda, všechny pohádky, které na Vánoce dávají, možná až na výjimky :)Photo of 2013 - Vítěz!

15. prosince 2014 v 17:45 | DelusH |  POTM
JO! Máme tu konec roku 2014 a s ním konečně i konec anketky za nej fotku roku 2013! Nuže, a jak to dopadlo? Následovně ↓


Krásná ksychtící se fotečka s titulem nej fotka roku 2013 ↓

Želvy Ninja

7. prosince 2014 v 20:05 | DelusH |  Recenze filmů
Název: Želvy Ninja
Originální název: Teenage Mutant Ninja Turtles
Typ: Dobrodružný // Akční // Fantasy // Komedie // Sci-Fi
Země a rok výroby: USA 2014
Doba: 101 min
Režie: Jonathan Liebesman

Obsah:
Nosí jména slavných italských renesančních umělců, ovládají zbraně japonských ninjů a zbožňují pizzu. Želvy Ninja jsou obrovským fenoménem, který se zrodil přesně před třiceti lety jako černobílý komiks. Producent těžkotonážních akčních velkofilmů Michael Bay se rozhodl, že právě teď nastal čas, aby tihle specifičtí bojovníci se zlem opustili stránky časopisů a televizní seriál a konečně s plnou parádou vpadli na filmové plátno. Podobně urputně Bay kdysi prosazoval první Transformers, s nimiž vstoupil do elitního klubu nejúspěšnějších filmových ság současnosti. A historie se může opakovat...(text převzat z www.csfd.cz)

Všechno začalo, když se v jedné vědecké laboratoři snažili o vytvoření mutagenu, tehdy se zrodila rodina želváků, krysou a samozřejmě malou April. Laboratoř záhy shoří, jenže když po letech narazí April na něco zvláštního, něco co by ji mohlo zajistit dobré místo v místních novinách - zjišťuje, že našla víc, než jen hrdiny města, které New York zoufale potřebuje v boji proti mocného klanu v čele s Trhačem. Našla svou ztracenou rodinu - želváky s mimořádnými schopnostmi v čele s jejich mistrem. Společně odhalí Trhačovi plány a rozhodnout se jej porazit stůj co stůj.

Moje hodnocení:
Želvy Ninja jsem milovala už jako malé dítě. A teď po shlédnutí tohoto filmu musím říct "Woow"! Nevím, zda film nadchne člověka, který neměl ninjy rád. Každopádně já jsem uchvácená. Film byl suprový, akční, chvílemi jste se solidně zasmáli a co víc, je usazen do 21. století se vším všudy. Prostě Comeback :) Za mě určitě palec nahoru a 5 hvězdiček k tomu! :)


Moje hodnocení: 5/5
Trailer:


POTM - Prosinec 2014 (Vítěz)

7. prosince 2014 v 12:56 | DelusH |  POTM

Ahooooj, tak vyhodnocení POTM o 7 dní později snad neva ... takže rozhodli jste jste pro mého favorita!

Vítězná fotečka č. 1

Nový Layout konečně nastaven!

4. prosince 2014 v 22:31 | DelusH |  Newsky
Ahoooj!
Tak jsem se konečně dopracovala k dodělání layoutu! :) Původně jsem měla jiný plán, ale pak jsem uviděla fotky toho vlka s Hayley ... no a pak jsem našla fotku i s Klausem a Hope a bum! Dostala jsem nápad ... já jsem spokojená ... co na něj říkáte vy?

Já se loučím, dooobrou :)
DelusH

Past Layout 5.1

3. prosince 2014 v 22:36 | DelusH |  Past Layouts
Ahoooj! Jojo, je to tak! Konečně jsem začala s tvořením layoutku! Mám to nejdůležitější záhlaví a náhled :) No, dneska už letím do postele, ale zítra bych to snad mohla dodělat :)

Tak prozatím tedy ten poslední :)

Pořadí: 5.1
Název: Divergent
Barvičky: Fialová (tmavá a světlá), světle modrá
Od: 11. 10. 2014
Do: 4. 12. 2014
Autor: DelusH (by me)
Moje hodnocení: 80 %