Leden 2015

Drákula: Neznámá legenda

28. ledna 2015 v 20:18 | DelusH |  Recenze filmů
Název: Drákula: neznámá legenda
Originální název: Dracula Untold
Typ: Fantasy // Drama // Akční // Válečný
Země a rok výroby: USA 2014
Doba: 92 min
Režie: Gary Stone

Obsah:
Vlad III. byl vládcem malé země Transylvánie, která byla pod nadvládou osmanské říše. Kde kdysi sám Vlad strávil kruté dětství. Jakýkoliv odpor proti silnému sousedovi by mohl znamenat konec, jak pro jeho rodinu tak i pro celou jeho zemi. Sultán požádá Vlada o 1000 chlapců včetně jeho vlastního syna jako rekruty do jeho armády. Vlad se rozhodne neuposlechnout, a postaví se silně na odpor. Aby však Sultána porazil spojí síly s mnohem větším zlem. Po vypití krve mocného Drákuly se stane touto legendou i on sám. Najednou je z něho nezničitelný a mocný démon, kterého se všichni bojí. Dokáže Vlad, zachránit své nejbližší, nebo je navždy ztratí? Podlehla touze po krvi, nebo bude dosti silný?

Můj názor:
Jednoznačně bomba. Možná trošku krvavá, ale tak to k Drákulovi patří. Myslím si, že hlavní obsazení byla dobrá volba, opravdu to Luke zahrál, no prostě wooow! Chvílemi mi šel mráz po zádech, ale film jsem hltala od začátku až dokonce. Za mně palec nahoru, tyhle filmy prostě můžu:)


Hodnocení: 5/5

Trailer:


Múza si dala načas, ale joo!

27. ledna 2015 v 22:29 | DelusH |  Newsky
Achoooj, tak mne konečně políbila múza, tedy ta grafická! Jooo, po včerejším bloumáním ve Photoshopu, kdy to vypadalo mezi hrůzou a skokem do tmy beznadějně :D Tak dnešek rozhodně stál za to. Jsem ráda, že se mi podařilo něco vytvořit, navíc v barvách, které se mi líbi. Jako obvykle je tam Phoebe a pak ještě Lucy ... prostě se mi líbil ten shoot no :) Tak a já jdu spát ... dobrou :)

Past Layout 5.2

27. ledna 2015 v 21:42 | DelusH |  Past Layouts
Jojo, jo! Taaak tady máme ten starý!

Pořadí: 5.2
Název: Merry Christmas
Barvičky: Fialová oranžová, bílá, černá
Od: 4. 12. 2014
Do: 27. 1. 2015
Autor: DelusH (by me)
Moje hodnocení: 95 %


Rozbalení dárečků ...(doháním restíky)

24. ledna 2015 v 17:27 | DelusH |  Newsky
Ahoooj! Tak jsem se do toho konečně pustila! :)

Mám tu pro Vás vyhodnocení vánoční soutěže o najdi si dáreček (doháním restíky, je to měsíc už ... pardon...) Tak jdeme na to, mohli jste najít celkem 9 dárečků, zúčastnili se však jen 4 z vás ... to, ale nevadí, všem moc děkuju, asi ode mě dostanete nějaký ten bonus navíc, že jste se na to dali! :)Pro výherce:

Animace - pošlete mi do komentářů odkaz na video, a text, který má být na animacích
Avatary - pošlete mi do komentářů odkaz na fotky
Oddělovače - chci po Vás barvu, odkaz na fotky

Každý dostanete ještě bonus navíc, že jste se zúčastnily :) Každý z Vás mi napište, vaši oblíbenou barvu a jeden odkaz na fotku vaší oblíbené celebrity ... :)

VŠEM MOC GRATULUJI! :)

DelusH Diary → 23.01.2015

23. ledna 2015 v 19:06 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Ahoooj! :)

Ten leden šíleně letí? Nemyslíte? Moc se omlouvám, že jsem nedodržela slovo s vyhodnocením dárečků, ale valí se to na mě ze všech stran. V práci je to šílené, to víte DPH a konec roku ... čekají nás závěrky ... tři dny jsem byla v práci přesčas, dokonce i dneska! To už jsem toho měla opravdu plné kecky:(

Ještě jsem si sháněla vedoucího závěrečné práce do školy, dalo mi to zabrat, ale mám! Ve středu a včera jsem tu tvořila osnovu a cíl a to byl fuška! Zítra mám školu, takže to zrovna odevzdám na studijním ... a doufám, že tento šílený týden zakončím někde na nějaké diskotéce s mým milým :)

Jinak už jsem od včerejška bez prášků a ready, nožka je v pohodě! Hip, hip hurá! :)
A jak se máte vy?

Zkoušela jsem hledat fotky na nový design, protože tenhle je vánoční, ale nějak nemám buňky na tvoření grafiky, snad příští týden ... dohoním všechny resty, pokud bude v práci trošku klid :)

Toť asi zatím vše
Vaše DelusH

Sedmý syn

15. ledna 2015 v 19:56 | DelusH |  Recenze filmů
Název: Sedmý syn
Originální název: Seventh Son
Typ: Fantasy // Dobrodružný
Země a rok výroby: Velká Británie, USA, Kanada, Čína 2014
Doba: 103 min
Režie: Sergej Bodrov


Obsah:
Poslední žijící člen řádu válečníků rytíř John Gregory, kdysi uvěznil královnu čarodějnic, místo toho aby jí zabil. Udělal chybu, protože mocná čarodějka hnaná nenávistí a touhou po pomstě se dostane z vězení na svobodu a začne kout pikle se svými věrnými. Shromažďuje armádu. Gregory se vydává tentokrát už opravdu zabít královnu, k tomu však sebou vezme mýty opředeného sedmého syna, který jak záhy zjistí, má úžasné schopnosti. Sedmý syn je mladý farmář Tom, který rozhodně jako válečník nevypadá a moc toho neumí. V jeho rodinných kořenech se však skrývá tajemství, které Gregory přesvědčí, že si vybral dobře. Na cestě za tou nejvyšší čelí nejhorším nepřátelům, ale Tom potkává i okouzlují dívku, bude jeho zkázou? Zabijí královnu čarodějnic a pomstí tak všechny, kteří bojovali proti ní? A nebo jim unikne mezi prsty? Stane se Tom tím pravým rytířem, nebo všechno selže?

Moje hodnocení:
Po shlédnutí traileru, jsem byla naprosto navnaděná. Film mě opravdu dostal. Vynikající fantasy, úžasné efekty - napětí, akce, romantika, zvraty. Prostě všechno co od dobrého filmu čekáte. A taky samozřejmě dobrý příběh. Pokud nevíte na co do kina, tak tady rozhodně neprohloupíte, ovšem za předpokladu, že máte rádi fantasy :)

Moje hodnocení: 5/5

Trailer:

DelusH Diary → 09.01.2015

9. ledna 2015 v 14:54 | DelusH |  My Diary - DelusH:)


Ahoj, ahoj! Omlouvá se, byla tu vetší odmlka ... už jste si asi mysleli, co to se mnou je:D

No, věc se má takhle, že Silvestr byl fajn do půl 10 večer, kdy nám zavolali na pokoj z recepce, že se máme zbalit, vzít si nejnutnější věci, protože je v hotelu nahlášena bomba! Moje reakce byla, když mi to přítel říkal: To si děláš prdel? Jenže, ona to sranda nebyla. Skutečně jsem na sebe něco naházela, protože jsem se zrovna chystala do sprchy, lidi tolik policistů jsem v životě neviděla. Byli tam i hasiči a nakonec dojel i kriminalista. Čekali jsme s přítelem a ostatními hosty z hotelu venku, kde bylo -10 stupňů, no jako prostě bych to charakterizovala, jako můj nejhorší Silvestr, a prej že to byl konkurenční boj mezi hoteli, no řekněte mi, je tohle prostě normální? Ten, kdo zavol by zasloužil ... grrr :( Z toho Silvestru jsem měla totálně pokaženou náladu .....


Návrat do práce po 14ti dnech volna byl náročný, sice první den trošku hektický. Ve zkratce, zabouchnuté dveře, nefungující čip, jezdění hore dole, bolavá záda a moře práce!:D Úterý už bylo lepší, ale opět zavalená prací. Stejně tak ve středu, kdy mi, ale večer opuchlo jedno místo na noze a ti z Vás, kteří jsou pravidelnými návštěvníky tohoto blogu ví, že jsem měla před lety trombózu, dneska mi to nedalo a zašla jsem si k doktorce, ty čekací doby jsou příšerné! Ale tak mám antibiotika a další prášky. Naštěstí to není to, co jsem si myslela, takže mi celkem odhlehlo.

K tomu musím do konce ledna odevzdat ve škole Osnovu a cíl záverečné práce společně s vedoucím práce(kterého intenzivně scháním) Je vůbec možné, že by to tak uteklo? Jsem tam už dva roky a budu končit? Nevěřím.

Dárečky, které jste tu během Vánoc hledaly, na ty se vrhnu buďto dneska (nějaké to vyhodnocení) nebo příští týden - moc děkuju všem za účast!

Já se loučím, mějte se a užijte si víkend!
Vaše DelusH