Únor 2015

Co bude dál?

26. února 2015 v 22:29 | DelusH |  Newsky
Ahoooj, ahoooj dneska jsem měla těžký den v práci, ostatně jako posledních 14 dní, co jsem tu nebyla ... byla to dlouhá doba. Vlastně jsem ani neměla moc chuť něco přidávat - na chvíli jsem myslela, že prostě udělám tlustou čáru za blogovou, érou. Asi před měsícem jsem slíbila Karamelce vytvoření layoutku, strašně dlouhou jsem s tím otálela, nechtělo se mi ... jenže dneska jsem prostě zapnula photoshop a začala tvořit, byl to jako sen, který jsem si tak přála, aby se mi znovu zdál. Vytvořila jsem layoutek, s kterým doufám bude Karamelka spokojená. Ale to nebylo to, co jsem chtěla říct, vlastně jsem si uvědomila, že s blogem nemůžu jen tak seknout a všechno tu nechat. V mysli mi vytanula myšlenka na to, že bych snad měla začít odznovu. Ale nebyla by to škoda? Byla. Proč někde začínat od znovu, když máte rozjetou, dráhu, tak či onak. Nejlepší je zatnout zuby a prostě se probojovat, tam kam byste chtěli. Je ironie, že tohle říkám zrovna dneska, ale co už. Možná si říkáte, co jsem tím chtěla říct? Je to jednoduché, mám přiliš obsáhlý blog, abych jej stihla zvládat při práci, škole, přítelem a rodinou. Takříkajíc to tady trošku zkrouhnu na ty věci, které opravdu budu stíhat, nechám tu třeba archiv, ale každopádně to pro mne i pro Vás bude jednodušší. Možná sem přestanete chodit, možné ne. Já budu ráda za každého jednoho z Vás, který si přečte mé bláboly a prohlédne další věci, případně zanechá komentář. Proč mít něco, co už vlastně není tak úplně vaší součástí?

Myšlení mě dneska opravdu bolí:( A tak přidávám ještě vytvořený layoutek pro Karamelku s jejími vlastními fotkami, které jsou mimochodem naprosto úžasné! :)

DelusH Diary → 11.2.2015

11. února 2015 v 22:06 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Páááni, je to zase doba, kdy jsem se naposledy ozvala. Začínám mít pocit, že z blogu se brzy stane deníčkový blogís anketkami :D Ne, třeba se ještě proberu k životu co se týče toho blogování! :) Budu se snažit ...

Koukala jsem, kdy jsem Vámm naposledy písala a to už je setsakramentsky dlouhá doba, jsem opravdu hrozná. No nic, takže jdeme na to, hezky postupně :)

První takovou novinkou je to, že mi schválili ve škole téma a osnovu záverečné práce, samozřejmě i s vedoucím. Takže hip, hip hurá! Ani jim to tak dlouho netrvalo, jak mě strašila paní na studijním, upa uuuf :) Teď už to jen nějak napsat a naučit se na záverečné zkoušky, které budu mít v září, takže to je ještě času. No, ačkoliv ... ten čas tak straaašně rychle utíká ... ani jsem se nenadála a už je skoro půlka měsíce za náma, děs.

V neděli jsme byly s dámskou částí rodiny (Bylo nás 5:D) v Praze na Muzikálu. No, jako lidi vstávání v neděli v 4.45 hod tak to není nic pro mě. Jely jsme LeoExpressem, ten můžu vřele doporučit - příjemné cestování, servis a ještě jsme i vychytaly akční jízdenky takže cesta do Prahy a zpět nás stála na jednoho cca 350 Kč, což je super!

Dopo jsem byly v nákupním centrum Palladium, no obchodově jako nic moc, orientačně taky ne. Ale Starbucks nezklamal, dala jsem si velké latte :) Lidi, to byl půl litr kávy!:D a úžasný švestkový muffin!:) Nezklamalo mně ani knihkupectví, ze kterého jsem si přivezla knížku, která mě upoutala svou obálkou a po přečtení o čem knížka je bylo jasné, že tuhle musím mít. Knížka se jmenuje Havraní bratrsto - Osudný polibek. Jen si musím konečně najít čas a pustit se do všech knížek, které mám doma, navíc v Březnu by měl vyjít druhý díl Selekce ... tedy Elita :) Na kterou se nesmírně těším!:D Snad to nezaspím!:D


Ústřední písnička, která mi zní v uších ještě teď, ačkoliv v české verzi :)

No a abych se dostala, proč jsme jely do Prahy - konkrétně na Muzikál Fantom Opery ... musím pochválit super výpravu, ty kostýmy, zpěv, efekty, hudba prostě wooow!:D Jen ten děj, byl na mě moc hektický, ačkoliv s odstupem času, se na to dívám už jinak a bylo to fajn!


Objednáváte Mixit? Kámoška mě nalákala na vlákninu a musím říct, wooow to je bomba a to jejich ovoce a oříšky. Makadamové oříšky a kávové boby v čokopolevě těch bych se mohla ujíst!:D

V práci je to fajn, už mám za sebou jednu závěrku a dalších x mě ještě čeká, ale je fajn, se učit zase něco nového, takže proč né :)

V sobotu jdeme s přítelem na maškarní ples, já se rozhodla to pojmout trošku jinak ... chci jít normálně v plesových šatech, ale se škraboškou na obličeji :) Víc tu popisovat nebudu :) Ještě nevím, jak to bude celé vypadat dohromady :)

Taky mi přišel Brandnooz boxík, který už je ve směs fuč, ale ještě jsem nedostala k tomu, abych Vám ho sem dala, ale nebojte dám! Slibuju!:)

Nooo, původně to tak dlouhý článek být neměl, pardooon :D

Mějte se krásně
DelusHPOTM - Únor 2015 (Hlasování)

5. února 2015 v 17:23 | DelusH |  POTM

Totální nestíhačka, a tak přidávám opožděně hlasování o nej fotku února :) Která tu budu týden a pak vyhlásím novou :)
Vybrala jsem photshootky Lucy Hale :)