Březen 2015

Nový kabátek - My Love♥

31. března 2015 v 21:51 | DelusH |  Newsky
Ahoooj, Ahoj :)
Tak, je to konečně tady! Dodělala jsem a nastavila nový layoutek! :) Doufám, že už působí trošku jarním dojmem :) Jinak, abych ho nějak uvedla ... několikrát jsem ho předělávala, vypadal tolikrát jinak, že to ani není možné. Nakonc jsem zůstala u své fialové a přidala modrou, na které teď vážně ujíždím, a nakonec zelenkavou ... co se týče obrázků jsou tam delfíni, moje oblíbené zvířectvo, které bych si tak moc přála, vidět naživo. Růže, které miluju. Čokoládu v jakékoliv podobě a pak taky koktejl a jahody k tomu :) Proto My love.

S novým layoutem přibylo i několik nových volitelných boxů .. tak jen krátce na úvod, Actual Book - jedná se o knížku, kterou momentálně čtu, již tu bylo něco podobného dříve. The Film TIP - tipy na filmy, které jsem nedávno viděla a myslím si, že stojí za to je vidět (můžou a nemusí být již přidané ve filmových recenzích). Naproti tomu jsem vyhodila boxík navigace, myslím, že je to zbytečné, když je to v záhlaví. Konečně se mi podařilo obnovit program na videa, jakmile bude trošku více času, chtěla bych se zase vrátit k tvoření videií, Snad jsem to ještě nezapomněla.

Toť asi vše k layoutku, a vlastně ještě jedno zjištění, lidi já se těším, až začnu přidávat! :)

Past Layout 5.3

27. března 2015 v 19:45 | DelusH |  Past Layouts
Ahoooj, Ahoj :) Jen tak krátce v úvodu, žiju! Jen jsem se zasekla u tvoření layoutu, který je snad 5x předělávaný, původně vypadal úplně jinak, ale nějak jsem s ním nebyla pořád spokojená :D Taaakže :)

Tady je ten starý a nový dodělám buď dnes, nebo další týden ... ale mám záhlaví! :) To se počítá :)


Pořadí: 5.3
Název: Sexy & Sweet
Barvičky: Fialová, modrá, černo-modrá, bílá
Od: 27.1.2015
Do: 31.3.2015
Autor: DelusH (by me)
Moje hodnocení: 70 %


Objednávka grafiky - rozcestí

17. března 2015 v 22:53 | DelusH |  Objednávky
Tak, zkouším znovu rozjet objednávkový systém :)

Pro začátek začnu avatary, takže pokud bys chtěl/a avatary na pro svůj blog nebo do profilu

Ukázka mé tvorby ↑ více avatarů najdeš ZDE
Avatary jsou v rozměrech 95 až 100 pixelů

Co stačí udělat? Vyplnit do komentářů toto:

1) odkaz na fotky (nebudu je hledat - prosím v dobré kvalitě!)
2) Rozměry
3) Text, nápis - nebo něco podobného
4) Kontakt (blog nebo mail)

Z objednávky Vám vytvořím 5 avatarů

Těším se na Vaše objednávky :)


Extra - rozcestí

17. března 2015 v 22:29 | DelusH |  Extra

Extra rubriky, které jsou rozděleny celkem do 5 kategorií


Blog - rozcestí

17. března 2015 v 21:42 | DelusH |  Lays-delush // blog
Rozcestník o všem, co se týká blogu - LAYS-DELUSH.BLOG.CZDelusH - rozcestí

17. března 2015 v 21:09 | DelusH |  DelusH
Ano, skutečně na obrázku je moje maličkost, společně s dračí saní :) Ale já taková nejsem;-)

DelusH Diary → 12.3.2015

12. března 2015 v 19:37 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Ahoj, ahoj.

Ano, opět se hlásím, koukám, že ten můj 14ti denní interval budu muset změnit. To přece nejde, abych se ozývala za tak dlouho. Před 14ti dny jsem si dala vše dohromady, ale to už jste si asi přečetli o článek níže. Chtěla, vlastně chci to tady zredukovat, jenže nějak pořád není kdy. Achjo. Navíc mám teď i nějaké zdravotní problémy, pořád se mi točí hlava a je mi zle. To je tak, když jste dlouho okey, a pak se Vám to vše nahromadí ... no, dost depky. Něco veselejšího :)

V sobotu jsem byla s přítelem a rodiči v Praze. Udělali jsme si takový celodenní výlet dá se říct. Bylo to moc fajn, prošli jsme se po Karlově mostě, bylo nádherné počasí! Ne, jak dneska, pomalu jako na Sibiři. No, ale to odbíhám, byli jsme na obědě, dali jsme si kávičku v kavárně a před 15 hodinou odpoledne jsem vyšlapali do toho nejvyššího patra Hudebního divadla Karlín a usadili se na balkonu. Musím Vám říct, že první dojem, byl strašný, já nesnáším výšky. Ale po pár chvílích jsem si celkem zvykla, bylo to super, měli jsme nádherný výhled! Sice mě trošku štvalo, že jsem ji neviděla ostře do obličeje, ale co už. Holt to chce asi lepší brýle. Jo a to nejhlavnější, asi chcete vědět, na čem jsme to byli, že? Na Drákulovi, sice hlavní postavu nehrál D. Hůlka, ale Marián Vojtko, ale upa super! Nádherně zpívá, a to i Kamila Nývltová a Eva Burešová. Fakt zážitek, na který nikdy nezapomenu! Byl to luxus! :)

Fakt doporučuju, stojí to za to! Muzikály jsou prostě úžasné a takhle klasika jakbysmet!