Květen 2015

Past Layout 5.4

31. května 2015 v 13:04 | DelusH |  Past Layouts
Pořadí: 5.4
Název: My Love
Barvičky: Fialová, modrá, zelená, bílá
Od: 31.3.2015
Do: 2.6.2015
Autor: DelusH (by me)
Moje hodnocení: 75%


DelusH Diary → 21.5.2015

21. května 2015 v 21:41 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Ahoooj!
No, skoro po 14ti dnech se ozývám znovu. Budu se snažit o menší odmlky. Ale teď co je nového. Naposledy jsem Vám psala, že odjíždíme s přítelem na prodloužený víkend, který byl mimochodem úplně suprový! Ale strašně rychle utekl, tak jak vždy, když se dobře bavíte. Taky jsem Vám psala, o dětské akci u nás ve firmě. S dětma jsem tvořila zvířátka ze starých CD, no ... toto jsou moje předlohy ↓


Včera jsme byly s mámou na sushi, které dostala na narozky a bylo vynikají, jak taky jinak.
I na té fotce vypadá božsky!


Ještě včera mě začaly bolet zuby, což jsem dneska nevydržela a zašla k zubaři, no jako na potvoru, ten můj měl dovolenou, ale naštěstí mě vzal jiný zubař. No, po dnešku mám vytrhlou osmičku, která ač tam není tak pekelně bolí.
Co se týče tohoto blogu, asi ho omezím výhradně na deníček, chci ho překopat, ale dřív jak na začátku července to nebude. Jelikož do konce června musím odevzdat záverečnou práci do školy, kterou mám rozepsanou. Ve stadium, kdy mi chybí jedna kapitola do teorie a zbytek praxe, ale to půjde, už jednou jsem to zvládla, tak to zvládnu i teď a navíc mám super téma. Tak to půjde jedna báseň.

Mějte se hezky
DelusH

DelusH Diary → 8.5.2015

8. května 2015 v 10:21 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Ahojte!

Konečně jsem se sbalila, trošku jsem nestíhala, tak jsem tu lítala, jak namydlený blesk, ale už mám snad vše. Dneska je volno, jak všichni dobře víte a my s přítelem odjíždíme na prodloužený víkend. Vracím se až v pondělí, ano mám volno. Bože, jak já se těším :) Jinak teda jedeme do Horní Bečvy do takového bungalovu, dole kuchyňka, obyvák .. nahoře ložnice a koupelna :) Těším se na nic nedělání ... potřebuju ho jako sůl. :)

Jinak za týden v neděli opět pořádám dětskou akci pro lidi od nás z firmy. Včera večer jsem tvořila šablony pro kreativní tvoření, celkem oddychovka ... pak Vám sem dám kdyžtak fotku :)

Tak já se loučím, užijte si nádherný prodloužený víkend a ahoj!
Vaše DelusH

Drabble - Slabikář

5. května 2015 v 21:07 | DelusH |  *Drabble*
Bylo to jako uvedení do velkého světa. Světa, kterého znali jen mí rodiče. Vzpomínám si na doby, kdy mě do něj brávali. Byla jsem tak ráda, že jsem tam mohla být. Jen tak sedět a nadšeně poslouchat. V den, kdy jsem zavítala do nového světa, jsem seděla v lavici, tam byl on. Kamarád, který mi podal pomocnou ruku. Ukázal mi, to po čem jsem nejvíc toužila. Naučil mě písmenko, po písmenku. Slabiku po slabice. Byl to slabikář. A co víc, pro mě byl můj první, s kterým jsem se dokázala přenést do jiného světa. Světa, bez kterého bych nemohla být. Děkuju.