Červen 2015

DelusH Diary → 24.6.2015

24. června 2015 v 22:03 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Ahooojte! Tak se po několika týdenní odmlce ozývám. Věc se má tak, že minulý týden jsem seděla nad záverečnou prácí, takže jsem byla totálně k.o. Ke konci týdne už jsem nebyla schopná normálně fungovat, a to jsme ještě v práci měli večírek :) Který byl fajn, byli jsme ve skanzenu ve Strážnici, doporučuju! Fakt to stojí za to. A pak jsem byly ve steak baru, no fakt ideální místo pro člověka, který nejí hovězí a nemá rád ani moc vepřové:D:D:D:D Ale atmoška byla fajn, tak to bylo super!

Dneska jsem si byla vyzvednou posudek od vedoucí a zítra jdu práci svázat a v pondělí ji musím zavést do školy. Termín je 30.6. tak to stíhám, tak tak :) Ale stihla jsem to! Zkoušky máme, ale až v říjnu. Celkem docela dlouhá doba, ale zase si říkám, aspoň budu mít klidné léto a učit se začnu někdy v září :) Už abych to měla za sebou, ani nevíte, jak budu ráda, až tu školu konečně dodělám!

Jinak jsem si zkoušela objednat balíček překvapení Knihobit, a musím říct, že to bylo super, těším se, až se do knížky začtu, protože teď nebyl vůbec čas, ale jako takovou dobrou motivaci jsem si objednala ještě jeden balíček, tak jsem zvědavá, co mi přijde tentokrát :) Toto mi přišlo posledně ... kdo nevíte, co to je ... je to ve směs, to že si objednáte balíček knižního překvapení a oni Vám podle toho co zadáte do profilu vyberou knížku ušitou na míru, a nějaké drobnůstky k tomu. Plánuju po příštím balíčku, udělat takovou fotodokumentaci, když jsem to minule časově nestihla :) Tak jen tak na ochutnávku :)


Později přidám i recenzi na knížku, jen co ji přelouskám :) Teď, ale musím prvně dočíst Elitu, kterou jsem musela kvůli škole odložit na noční stolek :)

DelusH

Zase o rok starší :)

7. června 2015 v 19:59 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Ahoj, ahoj! Tak je to tady, rok uběhl jako voda a já dneska oslavuju svého čtvrt století na tomto světě! Ano, je to tak, dneska mám 25. To, ani není možné! Minulý rok přinesl hodně věcí, tento rok bude v něktrých věcech těžký, v některých úžasný. Těším se, i se krapet bojím. Doufám, že až budu slavit další narozeniny, už bude část věcí, které řeším právě teď, již vyřešených :) Takže pozvedám imaginární čiši a ťukám si s Vámi na zdraví a na všechno ostatní!

S láskou DelusH

Ehm, překvápko! :D

3. června 2015 v 19:55 | DelusH |  Newsky

Nooo, nazvala bych to, náhodou múzou aneb když Vás konečně přestane zlobit zub a vy máte chuť si povyskočit!:D
Ne, teď vážně, neplánovala jsem tak rychle tu rekonstrukci, normálně po večerech píšu práci, jenže od neděle mě zase zlobil jiný zub a bylo to vážně k nevydržení. A včera, když to konečně povolilo, jsem si řekla, že jeden večer mě nezabije a sedla k Photoshopu :) Chtělo to změnu, s tou světlou stránkou jsem prostě nebyla spokojená, s touhle tmavou ano. Není to nic světoborného, ale jak jsem řekla, chci to tu změnit.

Myslím, že věta - Never Stop Dreaming ... mluví za vše!