Září 2015

DelusH Diary → 26.9.2015

26. září 2015 v 18:13 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Ahoj, ahoj! Já vím .... neozvala jsem se, pomalu skoro měsíc, ale věřte měla jsem své důvody. Za poslední měsíc se toho tolik stalo ...

Kde bych začala ... teď v záři máme v práci školení na jeden velice těžký účetní program ... zjistila jsem, že poslouchat 8 hodin denně v kuse ... na to už asi nemám. I když některý dny to bylo celkem zajímavé. Taky máme v práci nově každý den výuku angličtiny ... ze začátku jsem byla mírně skeptická, že to asi nepůjde, ale máme úplně úžasnou lektorku.

Co je asi největší novinka, nevím, jestli jsem to tu vzpomínala. Je to, že s přítelem kupujeme byt. Ano, byt! :) Strašně moc se do něj těším, i když teď je to takové ... no však uvídíte. Byli jsme se na něj na začátku září podívat ... a teď se to táhne s papírováním a vyřizováním úvěru, smluv apod. Doufám, že po tomto víkendu to bude na lepší cestě k vytouženému cíli. :) Až budeme mít všechno podepsáno a bude skutečně náš, napíšu Vám co a jak :)


Boxík Semix - Müsli srdíčka

3. září 2015 v 20:23 | DelusH |  Recenze ...
Ahoooj, dneska mi psali z pošty, že tam mám balíček, který jsem si objednávala ... no, nebyl to balíček spíš balík!:D No a co mi v balíčku prišlo ... uvidíte zde na fotce ↓


Abych to tak shrnula, na fotečce vidíte (zleva) müsli srdíčka s příchutí čokolády (o kterých bude řeč ještě níže), dále pak ovesnou vanilkovou kaši, která nádherně voní. Dále pak ječná hrušková kaše se skořicí, lidi to na stránkách chválili, tak jsem si říkala, že to taky zkusím. Dále je tam Ovesná kaše- jahoda - bez té by to prostě nešlo, moje nejoblíbenější kombinace! Co se kaší týče, tak snad nebudu litovat. Úplně napravo jsou další müsli srdíčka tentokrát s příchutí čokolády a kokosu (o kterých Vám dnes povím víc, ty nešlo neochutnat!:D) V popředí jsou tři sáčky Chia kaší - borůvky a syrovátka ... chia semínka jako takové znám, ale nedokážu je sníst jen tak, tohle bude lepší varianta, poté až ochutnám napíšu o každém výrobku více.

Tak a teď tedy menší recenze k Müsli srdíčkám - čokoláda s kokosem :)