Listopad 2015

DelusH Diary → 24.11.2015

24. listopadu 2015 v 22:41 | DelusH |  My Diary - DelusH:)
Panejo, koukám na ten poslední článek ... konkrétně můj deníček a ten tu byl fakt, 4. října? To jako vážně? Nezbláznila jsem se? Ne. Ten, kdo má stejně tak jako já dlouho blog, postupem času zjišťuje, že už to není to co bývalo, a že jeho priority jsou jiné než před lety. Já si tohle poslední dobou celkem uvědomuju a nejedná se jenom o blog. Pamatuje, že jsem Vám sem psala, že kupujeme byt. No, tak pořád to není finální!!!! Tolik papírů a obíhání po úřadech, mailů a zařizování bych neřekla, že Vám může jeden byt zabrat. Ano, je to tak ... tento týden bychom snad už konečně mohli mít u sebe kupní smlouvu. Asi dám na modlení, aby to bylo alespoň do začátku Vánoc. Protože když tam letos ještě nebude trávit Vánoce, tak alespoň na Silvestra bychom chtěli. Držte nám palce!

Tuto sobotu jsem si byla ve škole vyzvednou diplom MBA (Master Bussiness Admistration) na slavnostním předávání. Byl tam se mnou přítel a bylo to takové rychlé, nehorázně ty dva roky na škole utekly a bum, jsou fuč a za mnou a teď už můžu plánovat budoucnost!

A abych se dostala k tomu, co jsem chtěla, v sobotu večer mě překvapil přítel a požádal mě o ruku!!!!


Ano? Anooo! Jsem straně moc šťastná, zasnoubená ... mám toho nejúžasnějšího chlapa, jakého jsem si mohla přát. Teď momentálně zažívám takovou tu euforii, kdy sedíte na posteli, koukáte na prstýnek a sníte a přitom se usmíváte jak troubelín :D:D:D

A co Vánoce? Už klepou na dveře. Není to ani možné, že už jsou tady zase. Dneska jsem se dala na objednávání dárků a doufám, že každý den objednám alespoň jeden. Nesnáším nakupování na poslední chvíli. To si pak nemůžete říct, že je to to, co jste tomu danému člověku chtěli dát. Já prostě miluju dávat dárky. Samozřejmě i dostávat, kdo by ne,že? :D Ale, když člověk dává dárky, dává vlastně kousek sebe ... nejhezčí dárky jsou prostě ty od srdce.


A na závěr, co říct k layoutu - jsem človíček naplněný láskou, který miluje tento citát.
Teď to tak cítím, barvičky srdcovky a růže jako znak lásky.

Past Layout 5.6

23. listopadu 2015 v 22:14 | DelusH |  Past Layouts
Pořadí: 5.6
Název: Tiger in Rainbow
Barvičky: fialová, modrá, černá
Od: 26.8.2015
Do: 23.11.2015
Autor: DelusH (by me)
Moje hodnocení: 50%