Únor 2016

DelusH Diary → 20.2.2016

20. února 2016 v 16:44 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Zdravím Vás všechny :)

Je to u dávno, co jsem se naposledy ozvala, pravda bylo to už minulý rok a uplynul nějaký ten čas ... leden byl celkově dost náročný .... hned na začátku bylo dost slz ... když Vám dá někdo něco, žije s Vámi Váš sen ... a pak z něho najednou vypadne, že on ten sen chce až příští rok ... je to zklamání ... veliké zklamání ... nechápejte mě špatně, ale když někdo vysílá ony signály, dá vám k Vánocům dárek, který jasně říká, že to chce taky a pak najednou, řekne NE? Nechtěla jsem sem nic psát, protože to dost bolelo a navíc vím, že sem občas chodí. Už jsem se s tím tak nějak smířila, nejhorší ovšem je,že mi to plánovali ... už jsme měli i místo ... a prostě byli jsme se tam podívat a pak najednou STOP. To by Vás taky mrzelo. Myslím, že to nemusím popisovat konkrétně, ten kdo tu občas něco četl, vím o čem mluvím. Letos jdeme na takové dvě události, všem to moc přeju to je jasné, ale jsem z toho taková smutná .... ale co naplat, bude to příští rok ...

Druhá věc je ta, že náš byteček začíná pomalu vypadat k světu, na konci ledna jsme konečně podepsali smlouvu o dílo s jednou firmou ... momentálně se řítíme do finále bych řekla, máme hotové jádro, celou novou koupelnu ... lidi ta vana! Boože, do ní se nehorázně těším! :) Máme naomítané všechny stěny a od včerejška položenou podlahu! Za 14 dní by nám měli přivést hotovou kuchyň a spotřebiče. Strašně se těším! Až tam spolu budeme bydlet, jen to stěhování. Myslím, že já budu mít hrozně moc věcí. Navíc už teď mám v pokoji plno dalších věcí do bytu od espressovač, který jsem dostala na Vánoce od rodičů, hrnce, talířky ... a různé další věci, které jsme si přivezli z Ikey. Prostě můj pokoj momentálně vypadá jako totální skladiště!:D Zrovna včera jsme si jeli ke známé pro konferenční stoleček do obyváku, je opravdu krásný. Já jsem z toho všeho tak nadšená! :) Myslím, že koncem března začátkem dubna bychom se mohli eventuelně stěhovat :)

Teď je toho v práci docela dost, zrovna je období DPH a závěrek a já nevím, kde mi hlava stojí, ale na druhou stranu je to dobře. Svou práci mám ráda, ikdyž sem tam mě to štve, ale to asi každého.

A teď něco z jiného soudku, začala jsem číst opět Harryho Pottera, teda jako čtu tu ilustrovanou knížku, které vyšla vloni na podzim. Jsou tam neskutečně krásné obrázky a celkově vás to tak krásně vtáhne do děje a znovu zavzpomínáte na ty krásné dětské časy. Ano, já na Harry Potterovi vyrostla, takže na něho nedám dopustit.

Také jsem začala sledovat seriál Doktor z hor nové příběhy, musím říct, že jako malá jsem sledovala tu starou verzi, ale tahle má pořádný kus šťávy. A to se u moc novějších seriálů na pokračování říct nedá.

To by bylo asi tak všechno z mého života :)

Mějte se hezky :)
Vaše DelusH