Duben 2016

DelusH Diary → 9.4.2016

9. dubna 2016 v 17:14 | DelusH |  My Diary - DelusH:)

Ahoj ahoj! Tak se po veeelice dlouhé době zase ožívám .... tak jsem napsala krásný překlep a myslím, že je celkem výstižný :D Možná ožívám .... možná spíš ozývám! Březen a začátek dubna byl hektický ... včera jsem dodělala v práci poslední závěrky a konečně je klid! Teda, aspoň na nějaký čas. Poslední dva víkendy jsem strávila v práci nebo jsem pracovala z domu.
Co je jinak nového? Už tak nějak bydlíme! No, sice nejsem ještě přestěhovaná na 100 %, spíš tak na 20 % ... pořád něco převážím sem a tam ... balím věci postupně do krabic ... ale jinak je to super! Už jsem strávila noc v bytě sama bez přítele, bylo to divné. Ale bylo to super! Fungujeme ... prostě je to super. Jen kdyby to počasí bylo alespoň trošku lepší. Pořád něco kupujeme, to je tak, když zjistíte, že Vám něco chybí :D Však to znáte, ještě to má svoje mouchy, ale to přežene.

Co jiného říct? Na blog mi už moc času nezbývá a když ho mám tak se mi sem zase moc nechce, chtělo by to nějakou obměnu ... celkem ráda fotím prakticky cokoliv, tak možná bude nějaká změna ... chtěla bych se sem vrátit ... uvidíme. Já něco vymyslím, jen doufám, že mi to zase nebude trvat hrozně dlouho! :)

Mějte se krásně a užívejte krásných dní, které se určitě už blíží :)
Vaše DelusH