Listopad 2016

Newsky # 0.2

27. listopadu 2016 v 16:52 | DelusH |  Newsky

Ahoj, ahoj! Má tu pro Vás nějaké infošky:) Ehm, takže první věc, je ta, že jsem díky Karamelce, které jsem tvořila layoutek zde .. jsem dneska opět otevřela photoshop a vytvořila rádoby layoutek s vánoční tématikou :) Co jsem se tak dívala do archivu, tak vánoce se tu naposledy slavily v roce 2014. Což je sakra doba ... :) Layoutek je hotový a ačkoliv je dneska první adventní neděle, nastaven bude 1. prosince, což je ve čtvrtek :) Taky chystám update oblíbených stránek :)

Ten Vánoční čas ... který se pomalu, ale jistě blíží ... nebo lépe řečeno už začal ... co jsem dneska tak pozorovala na FB ... tak na mě nějak působí a vyvolává ve mě nostalgické vzpomínky ... pokusím se v období prosince přidávám více, a uvidíme jak to půjde ... mám nafocených celkem dost receptů, co jsem nedávno zkoušela ... tak je sem pak šupnu ...

Také se už pár dní nemůžu dokopat k tomu Vám sem hodit recenzi na další vyzkoušenou kosmetiku, takže nebojte všechno bude.

Chtěla bych zkusit nějakou soutěž o knížky. Tak se těšte, určo to bude stát za to :)

Krásný zbytek neděle! :)
Vaše DelusH

Past Layout 5.8

27. listopadu 2016 v 16:37 | DelusH |  Past Layouts
Ahojte! Tento layoutek byl dělán hodně narychlo ... taky podle toho vypadá, ale byla to příjemná změna ... nápis forever, měl značit, že mě se jen tak nezbavíte :D

Pořadí: 5.8
Název: Forever
Barvičky: černá, modro-zelená, bílá
Od: 30.10.2016
Do: 1.12.2016
Autor: DelusH (by me)
Moje hodnocení: 75 %


Layout pro Karamelku #05

26. listopadu 2016 v 21:20 | DelusH |  Others Graphic ©DelusH
Ano, dámy a pánové, čtete správně :) Skutečně jsem po sto letech otevřela Photoshop :) Už dobrý měsíc a půl měla ode mě Karamelka slíbený layoutek ... už jsem se popravdě kopala celkem do zadku, jak dlouho mi to trvá ... ale světe div se, podařilo se ... přání bylo temnější barvičky (modrá, černá ...) a tématika knižní hrdinové .... Strašně moc si vážím toho, že se pokaždé Karamelka ozve, že chce layoutek zrovna ode mě .... na jejím blogísku už bylo několik mých layoutků ... takže děkuju ... že jsi stále věrná ... moc si toho vážím :)


Přikládám náhled přímo z Karamelčina blogu


Harry Potter a prokleté dítě

4. listopadu 2016 v 16:51 | DelusH |  Books
Originální název: Harry Potter and the cursed child
Český název: Harry Potter a prokleté dítě
Série: Harry Potter
Díl: 8.
Žánr: Divadelní hry, Sci-fi a fantasy
Autorka: J.K.Rowling, J.Tiffany, J.Thorne
Nakladatelství: Albatros
Počet stran: 424

Stručný obsah knihy:
Děj knihy se odehrává o 19 let později po bitvě o Bradavice. Kniha nás zanese do úžasného světa plného magie, v jemž hlavní roli hraje syn slavného Harryho Pottera Albus a po jeho boku syn Draca Malfoye Scorpius. Albus se potýká s rodinou minulostí a nedokáže se srovat, s tím, že je syn Harryho Pottera. Když se pak po pár peripetiích začnou dít zvláštní věci v čase a hlavní úlohu hrají právě Albus a Scorpius, jež u sebe mají obraceš času ... všechno je znenadání v ohrožení. I jejich vlastní budoucnost. A co teprve pak, když temnota, která byla už celých 19 let poražena, znovu vyvěrá z nečekaných míst? Dokážou ji porazit?

Moje hodnocení: 5/5


Zprvu jsem se trošku bála, jak se mi bude knížka psaná touto formou, ale řekla bych, že to bylo naprosto v pohodě. Děj byl naprosto úžasný, byl to jako návrat do mých dětských let - úžasný kouzelnický svět plný zvratů, magie, přátelství a mnoho dalšího. Já jsem si knížku užila plnými doušky, strašně moc jsem se na ni těšila, na to jak to bude pokračovat a tak podobně. A opravdu to stálo za to. Vracení v čase je prostě uchvacující ve všech směrech. Navíc ta obálka! Takže za mě prostě rozhodně ano! Nemůžu knihu ohodnotit jinak než 5ti hvězdičkami :)

Úryvek: