Leden 2017

The Selection - nový layoutek

18. ledna 2017 v 22:08 | DelusH |  Newsky
Ano, ano ... tak je to konečně tady, už jsem se nemohla dívat na ten vánoční layout, pozdě ... ale přece ... dostala jsem takový menší podmět .. jelikož za pár dní vychází poslední díl Selekce, neodolala jsem a vytvořila opravdu jednoduchý layoutek s tématem lásky ... navíc jak teď plánuji svou vlastní svatbu tak to šlo jedna báseň :) Změna je to veliká, ale mně se líbí ... a co vám? :)

animace převzata zde

Past Layout 5.9

18. ledna 2017 v 20:29 | DelusH |  Past Layouts
Ano, ano nejvyšší čas je změnit layout :D

Pořadí: 5.9
Název: Sweet drema about Christmas time
Barvičky: modrá, růžová, bílá
Od: 1.12.2016
Do: 18.1.2017
Autor: DelusH (by me)
Moje hodnocení: 98 %Recenze #0.3 Kosmetika

18. ledna 2017 v 19:49 | DelusH |  Recenze ...
Ahojky, dneska tu pro Vás mám mini-recenzi toho, co jsem vyzkoušela od značky Benetton. Jedná se o italskou firmu, kterou založili 4 sourozenci. Obsahuje přírodní ingredience a tyto výrobky nejsou testovány na zvířatech. Produkty se vyznačují jednoduchostí a nízkou cenou.

Já objednávala opět z této stránky - chtěla jsem nějaký tělový sprej .... a podařilo se ...

1) Arousing Watermelon
Objem: 250 ml
Cena: 119 Kč

Tady ten jsem si naprosto zamilovala, což jde asi i vidět na obrázku. Miluju vůni vodního melounu, a tady tento sprej je toho důkazem. Opravdu nefalšovaný meloun, krásně voní, na to že je to tělový sprej, tak i vydrží. A navíc je ho tam opravdu dost, za tu cenu ... myslím, že si ho pořídím zase :)

2) Warming Mango
Objem: 250 ml
Cena: 119 Kč

Již podle názvu, se jedná o mango. Nevím, jak to máte vy, ale mně tedy výrobky s vůní manga většinou nikdy nezklamou, možná proto, že je to tak sladká vůně. Nicméně, tenhle tělový sprej je výjimka, která potvrzuje pravidlo. Tohle se opravdu nepovedlo! Sice je tam trošku cítit to mango, ale na můj vkus to voní, tak nějak uměle. Není to ono. Takže za mě rozhodně ne.

Recenze # 0.2 Kosmetika

17. ledna 2017 v 21:43 | DelusH |  Recenze ...
Ahoj, ahoj! :) Pořád se nemůžu donutit to sem dát. Málem jsem dneska vyhodila prázdnou lahvičku od sprchového gelu, což mě dneska nakoplo, nafotila jsem to a bum je to tu :)

Dneska to bude kosmetika FARMONA

Jedná se o polskou firmu z Krakova. Kdybych si v obchodě vybírala čokoládu, tak polskou bych si určitě nevybrala. Ale co se týče kosmetiky tak bych určitě volila tady tu polskou.

Poslední dobou objednávám kosmetiku z zde, tady jsem právě narazila na tuto kosmetiku. Byla to sice náhoda, jako blázen, ale na první pohled mě upoutal úžasně barevný obal. Nebudu lhát, přečetla jsem pár recenzí a rozhodla se také vyzkoušet. A je to fakt pecka! Objednávala jsem první várku někdy v září, měli totiž výhodnou kosmetickou sadu ... byl v ní sprchový gel, tělové máslo a krém na ruce.


Sprchový gel - Farmona Tutti Frutti Kiwi & Carambola