Dance of Death

9. Kapitola - Vodítko

21. prosince 2011 v 21:05 | DelusH

9. Kapitola - Vodítko
Stála na místě jako přikovaná do země s rukama založenými na prsou a propalovala ho svým docela naštvaným pohledem. Nehnula se ani o píď, ani když Joel udělal pár kroků k ní a natáhl k ní dlaň, možná by měla cuknout, nebo tak něco hnalo se jí hlavou, ale pak si uvědomila, že možná by bylo dobré si ho neznepřátelit hned na začátku, že by třeba snad mohla zjistit nějaké informace, jak to tehdy bylo. Pravda muži, kterého kdysi tak vroucně milovala a po dnešním krátkém zážitku, asi stále miluje, věřila, ale přece tu bylo něco co, jí dodávalo jistý pocit, který nebyl příliš dobrý, a ona nevěděla, co to znamená.

8. Kapitola - Varování

13. července 2011 v 17:52 | DelusH
8. Kapitola - Varování

Hleděla mu do očí neschopná naprosto čehokoliv, ovšem najednou utichly všechny hlasy v její hlavě a zůstal jen tlukot jejího tolik zmateného srdce. Pousmál se na ni, pamatovala si ještě dobře, jak se jí při tomhle úsměvu podlamovala kolena. Ale on nedbale na její zběsilý tlukot srdce jen vztyčil svůj ukazováček před svá ústa a tak ji naznačil, aby nic neříkala.

7. Kapitola - Setkání

10. července 2011 v 22:12 | DelusH
Achojky ... no podle všeho to vypadá, že jsem se vrátila už dnes :D Jak tak pozoruju :D Tady je další kapitolka povídky Tanec Smrti ... a 8. už mám taky napsanou na tu se těšte během týdne :)

7. Kapitola - Setkání

6. Kapitola - Hrad

15. června 2011 v 14:32 | DelusH
6. Kapitola - Hrad
Uplynulo už pár dní od podivuhodného setkání Alex s Annabell. Alex tohle setkání nemohla vypudit z hlavy, ač se snažila sebevíc, nešlo to. Kladla jsi různé otázky. Je to vážně ona? A co tu chce? Proč se na ni tak dívala? Na tu poslední otázku znala odpověď, ale bála se to vyslovit nahlas. Proč se po tolika letech vrací zpátky sem? Do městečka, kde ji všichni znají. Proč? Nechápala to…. Potřebovala to zjistit stůj co stůj, proto se rozhodla učinit zásadní krok, který ji dovede k jejím odpovědím.

5.kapitola - Návrat

12. dubna 2011 v 18:27 | DelusH
5.kapitola - Návrat

4, Kapitola - Závan minulosti

12. dubna 2011 v 18:25 | DelusH
4, Kapitola - Závan minulosti

3.Kapitola - Muž v zrcadle

12. dubna 2011 v 18:23 | DelusH
3.Kapitola - Muž v zrcadle

2.Kapitola - Něco nového začíná

12. dubna 2011 v 18:21 | DelusH
2.Kapitola - Něco nového začíná

1.Kapitola - Já a On

12. dubna 2011 v 18:19 | DelusH

1. Kapitola Já a on

Úvod :)

12. dubna 2011 v 17:56 | DelusH

DANCE OF DEATH

Dance of Death v překladu Tanec smrti ...
Povídka se odehrává v malebném městečku jménem Dallawile, kde v minulosti vládli upíři. V té době žili předci rodiny Chadwick. A neměli s nimi moc dobré vztahy. Ale po čase díky nejmenované čarodějnické rodině se stáhli do ústraní. Léta a léta je nikdo neviděl až na začátku 21.století přišel tajemný muž v černém s tajemným přízvukem a usadil se v tehdejším sídle upírů. Tahle generace na upíry nevěřila, brala to jako báchorku nebo legendu, kterou jim jako malým dětem vyprávěli jejich babičky. Ale po čase se začali dít divné věci ...
O pár let později, když nejstarší dítě nejmladší generace rodiny Chadwick Anabell je v maturitním ročníku potká onoho tajemného muže a naprosto jí to změní celý život ...
 
 

Reklama