DelusH píše ...

DelusH píše ...

26. září 2013 v 15:30 | DelusH
  • JEDNORÁZOVKY - povídky, které se vlezou do jednoho článku - prostě krátké povídky na dané téma či styl
  • POVÍDKY NA POKRAČOVÁNÍ - povídky, které mají několik kapitol
  • DRABBLE - krátké příběhy o 100 slovech
  • NĚCO JAKO SLOH - typické školní témata aneb jak bych se k nim vyjádřila dnes
  • ÚVAHY - různé úvahy, zamyšlení

My Stories - © DelusH

20. června 2011 v 17:14 | DelusHMy Stories
DANCE OF DEATH
Dance of Death v překladu Tanec smrti ...
Povídka se odehrává v malebném městečku jménem Dallawile, kde v minulosti vládli upíři. V té době žili předci rodiny Chadwick. A neměli s nimi moc dobré vztahy. Ale po čase díky nejmenované čarodějnické rodině se stáhli do ústraní. Léta a léta je nikdo neviděl až na začátku 21.století přišel tajemný muž v černém s tajemným přízvukem a usadil se v tehdejším sídle upírů. Tahle generace na upíry nevěřila, brala to jako báchorku nebo legendu, kterou jim jako malým dětem vyprávěli jejich babičky. Ale po čase se začali dít divné věci ...
O pár let později, když nejstarší dítě nejmladší generace rodiny Chadwick Anabell je v maturitním ročníku potká onoho tajemného muže a naprosto jí to změní celý život.

1. Kapitola - Já a On
3. Kapitola - Muž v zrcadle
4. Kapitola - Závan minulosti
5. Kapitola - Návrat
6. Kapitola - Hrad
7. Kapitola - Setkání
8. Kapitola - Varování
9. Kapitola - VodítkoAnglický název: The Royal Face
V překladu: Královský Líc
Hlavní postavy: Emmeline, Aurora, Ron, Ben, Danny, Emily
Základní info:
Největší sen Emm ještě do nedávna bylo, doslova tančit na ledě, stát se profesionální krasobruslařkou a vyhrát Minstrovství světa. Po dosažení 2. místa na šampionátu, začíná mít toho neustále ho dříče den co den, plné zuby, chtěla by s tím seknout, ale nemůže pro své rodiče, které ji její sen o krasobruslení splnily, nechce je zklamat. Ikdyž má dojem, že se rozhodly z ní sedřít kůži, psychicky na straně jejího otce, kterému se neustále něco nelíbí a fyzicky na straně jejího urputného trenéra Rona, který z ní chce mít dokonalou jedničku. Ovšem stojí tohle všechno za to? A co se stane, když Emm poruší dané pravidla? Navíc ty její sny a ustavičná bolest na prsou, jsou přítěží a není tu nikdo, o koho by se mohla opřít. Co se stane, když minulost vypluje na povrch? Zjistí, co je pravda a co ne? Dokáže rozeznat co je dobré a co naopak ne?


1. Kapitola - TRÉNINK
2. Kapitola - SETKÁNÍ
3. Kapitola - ÚTĚK
4. Kapitola - VEČÍREK
6. Kapitola - RÁNA
7. Kapitola - CO JSI ZAČ?
8. Kapitola - POPLACH


ICY HEART // LEDOVÉ SRDCE
Mia byla docela obyčejná dívka, která měla velký sen, dostat se na právnickou školu a stát se úspěšnou právničkou. Jediná chyba bylo její již od malička nemocné srdce, které jí vypovědělo službu dřív, než mohla uskutečnit svůj sen. Osud ji však dal možnost, psát svůj příběh ještě jednou, když ji udělal andělem lásky. Jejím úkolem bylo, je a navždy bude pomáhat lidem, jež jejich srdce křadlo. Vrátit jim pocit, že láska není zatracení, ale vysvobození ze samoty, bolesti. Láska je dar, který se neodmítá.
Darren Donovan, je úspěšný ředitel advokátní kanceláře, která nese jméno jeho rodu Donovan. Po zradě, kterou mu přichystala jeho vlastní žena a jeho starší bratr, se vydal tělem i duší na cestu úspěšného advokáta ve městě. Stal se z něj workoholik, který řeší jednu kauzu za druhou a co víc. Vyhrává. Jediná prohra v jeho životě, byla jeho láska Karin. A proto už nikdy nedá, žádné ženě přístup ke svému srdci.

Co se, ale stane, když Darrenovi vstoupí do života krásná a ambiciózní studentka práv Amelie? Dokáže Mia znovu vnést do Darrenova srdce život? Nebo, je jeho srdce tak chladné, že ani Anděl lásky tady nic nevzmůže. A co teprve pak, když do hry vstoupí Anděl osudu?

1. Kapitola - DRZÁ HOLKA
 
 

Reklama

Rubriky