My Diary - DelusH:)

Poslední ....

2. června 2017 v 20:03 | DelusH
Ahojte!
Už jsem tento článek chtěla napsat delší dobu, ale pořád nebyla jaksi příležitost.

V blogovém světě jsem byla od konci ZŠ, takže to bude už nějakých 10 let, strašně moc mi to dalo. Poznala jsem fajn lidi, s některými se přátelím doteď. Díky blogu jsem měla dá se říct druhý domov, kam jsem se ráda vracela. Žila jsem si ve svém vlastním světě se svými koníčky ... grafika a psaní ... vy jste mi dodávali odvahu pracovat na blogu a jít dál. Od počátku, kdy jsem začínala s fan blogem se seriálem Charmed až po teď, kdy blog byl o mé maličkosti. Děkuji Vám za to. Pokoušela jsem se mnohokrát o jakýsi comeback, ale řekněme si to narovinu, když jedou odejete, těžko se vrací .... Je to už rok co s přítelem (snoubencem) bydlíme společně v našem společném bytě ... a za tu dobu se toho tolik změnilo ... změnil se i můj přístup k tomuto blogu ... není na něj čas ... nepřijde mi správné zanedbávat Vás. Ale zase jsem asi dospěla do věku, ano za několik málo dní mi bude 27 ... že už pro mě blog není priorita ... že se nepotřebuji vypovídat a házet sem věci jako na běžícím páse.... Myslím, že je načase tento svět opustit a nechat místo jiným.

S těmi, kteří mi zůstají v srdíčku jsem buď na FB nebo Instagramu.

Hodnocení na knížky budu psát i nadále - můžete mě najít na databázi knih pod nickem Dela90.

Tímto se s Vámi a s lays-delush.blog.cz nadobro loučím a věřím, že vzpomínky je to co zůstane.
Mám Vás ráda, ale je načase, jít dál.

S láskou

DelusH

P.S. Nicméně věřím, že ke svým oblíbencům se bude nadále vracet na blog a číst články :)

DelusH Diary → 15.3.2017

15. března 2017 v 22:14 | DelusH
Ahoj! Nevím, ale vypadá to, že by snad mohla chytnou druhá míza. Ne, oprava už chytla! :) Přiznávám, že ten poslední layout byl sice hezký, ale tak nějak mi prostě přišlo, že tu byl v období - kdy to tu stálo, nic se nedělo.

Teď je na čase, to změnit! Nynější layout je sice temný, ale myslím, že se v něm odráží i přicházející jaro! :) Film Pitch Perfect (Ladíme) jsem viděla teprve nedávno a totálně jsem si ho zamilovala. Proto ta fotka :)

Předělala jsem ikonky k oblíbeným stránkám, však už bylo na čase, měly snad sto let.
Chystám recenzi kosmetiky. A pak se taky něco najde, třeba i nějaká grafika, když jsem po sto letech znovu otevřela Photoshop.

Co se týče mého života mimo blogovou sféru, příprava svatby se posunuje stále dál a dál ... strašně moc se těším. Ale ten čas utíká jako voda, ještě nedávno to bylo 9 měsíců a teď je to už za půl roku! :) Juchůůů! :)

Mějte se krásně a ahoj
Vaše DelusH

Něco končí .... něco nového začíná

22. května 2016 v 12:37 | DelusH
Něco končí .... a něco nového začíná ... takhle zní můj poslední titulek na tomto blogu ... poslední? Ano, poslední ... chtěla jsem se vrátit, ale nějak to nešlo ... ty roky, co jsem tu strávila už jsou dávno za mnou .... nechávám tady kus svého života Přes 5 let ...neskutečné, když jsem tento blog zakládala, byl to pouze druhý blog na grafiku ... a vidíte to, kde jsem dnes.

Prožila jsem tu neskutečné roky, ale je čas jít dále. Tak jako jsem se přestěhovala tak je čas i změnu tady. Ten, kdo mě zná déle, ví že já bez blogu asi nevydržím ... blog je něco u čeho si můžete odpočinout, vypsat se do podoby písmenek a tak nějak se Vám uleví ... máte z něho radost, prostě .... jak jsem již psala níže, poslední dobou fotím vše co mi přijde pod ruku ... a tak jsem se rozhodla že blog.cz opustím a přejdu jinam ... grafika už taky není to co to bývalo, kdy já jsem naposledy otevřela photoshop? To už je sakra dávno ... pauza tady na blogu mi ukázala, že chci mít blog, ale v jiném stylu než tento ... chci Vám psát o tom, jak se mám ... co je u mě nového, chci zapisovat své recenze na knížky ... chci fotit, chci dělat to co mě baví ... a tady už cítím, že to nejde ... ty lidi, které jsem za ty roky potkala na blogu nikdy nezevšední ... s některými si píšu pořád a jsme pořád v kontaktu ... k těm budu velice ráda chodit na blog ...

Moc Vám děkuju za to, že jste to se mnou těch 5 let a ti, kteří mě znají ještě z minula těch 10 let vydrželi ... protože ano, první blog jsem měla v 15ti a to už je nějaký ten pátek ... Mám Vás moc ráda, stejně tak jako jsem kdysi měla tento blog ...

Je čas jít dál ... jak jsem psala něco končí a něco nového začíná ... rozhodla jsem se přejít jinam ... na jinou adresu, kde mě můžete potkávat ... nebudu spřátelovat, prostě budu chodit tam, kde to mám ráda ... a ti nejvěrnější zůstanou :)

Loučím se navždy s lays-deluhs.blog.cz
A otevírám bránu do nového světa už ne jako DelusH, ale jako LadyDell, a to TADY


animace převzata z: tady

DelusH Diary → 9.4.2016

9. dubna 2016 v 17:14 | DelusH

Ahoj ahoj! Tak se po veeelice dlouhé době zase ožívám .... tak jsem napsala krásný překlep a myslím, že je celkem výstižný :D Možná ožívám .... možná spíš ozývám! Březen a začátek dubna byl hektický ... včera jsem dodělala v práci poslední závěrky a konečně je klid! Teda, aspoň na nějaký čas. Poslední dva víkendy jsem strávila v práci nebo jsem pracovala z domu.
Co je jinak nového? Už tak nějak bydlíme! No, sice nejsem ještě přestěhovaná na 100 %, spíš tak na 20 % ... pořád něco převážím sem a tam ... balím věci postupně do krabic ... ale jinak je to super! Už jsem strávila noc v bytě sama bez přítele, bylo to divné. Ale bylo to super! Fungujeme ... prostě je to super. Jen kdyby to počasí bylo alespoň trošku lepší. Pořád něco kupujeme, to je tak, když zjistíte, že Vám něco chybí :D Však to znáte, ještě to má svoje mouchy, ale to přežene.

Co jiného říct? Na blog mi už moc času nezbývá a když ho mám tak se mi sem zase moc nechce, chtělo by to nějakou obměnu ... celkem ráda fotím prakticky cokoliv, tak možná bude nějaká změna ... chtěla bych se sem vrátit ... uvidíme. Já něco vymyslím, jen doufám, že mi to zase nebude trvat hrozně dlouho! :)

Mějte se krásně a užívejte krásných dní, které se určitě už blíží :)
Vaše DelusH

DelusH Diary → 20.2.2016

20. února 2016 v 16:44 | DelusH

Zdravím Vás všechny :)

Je to u dávno, co jsem se naposledy ozvala, pravda bylo to už minulý rok a uplynul nějaký ten čas ... leden byl celkově dost náročný .... hned na začátku bylo dost slz ... když Vám dá někdo něco, žije s Vámi Váš sen ... a pak z něho najednou vypadne, že on ten sen chce až příští rok ... je to zklamání ... veliké zklamání ... nechápejte mě špatně, ale když někdo vysílá ony signály, dá vám k Vánocům dárek, který jasně říká, že to chce taky a pak najednou, řekne NE? Nechtěla jsem sem nic psát, protože to dost bolelo a navíc vím, že sem občas chodí. Už jsem se s tím tak nějak smířila, nejhorší ovšem je,že mi to plánovali ... už jsme měli i místo ... a prostě byli jsme se tam podívat a pak najednou STOP. To by Vás taky mrzelo. Myslím, že to nemusím popisovat konkrétně, ten kdo tu občas něco četl, vím o čem mluvím. Letos jdeme na takové dvě události, všem to moc přeju to je jasné, ale jsem z toho taková smutná .... ale co naplat, bude to příští rok ...

Druhá věc je ta, že náš byteček začíná pomalu vypadat k světu, na konci ledna jsme konečně podepsali smlouvu o dílo s jednou firmou ... momentálně se řítíme do finále bych řekla, máme hotové jádro, celou novou koupelnu ... lidi ta vana! Boože, do ní se nehorázně těším! :) Máme naomítané všechny stěny a od včerejška položenou podlahu! Za 14 dní by nám měli přivést hotovou kuchyň a spotřebiče. Strašně se těším! Až tam spolu budeme bydlet, jen to stěhování. Myslím, že já budu mít hrozně moc věcí. Navíc už teď mám v pokoji plno dalších věcí do bytu od espressovač, který jsem dostala na Vánoce od rodičů, hrnce, talířky ... a různé další věci, které jsme si přivezli z Ikey. Prostě můj pokoj momentálně vypadá jako totální skladiště!:D Zrovna včera jsme si jeli ke známé pro konferenční stoleček do obyváku, je opravdu krásný. Já jsem z toho všeho tak nadšená! :) Myslím, že koncem března začátkem dubna bychom se mohli eventuelně stěhovat :)

Teď je toho v práci docela dost, zrovna je období DPH a závěrek a já nevím, kde mi hlava stojí, ale na druhou stranu je to dobře. Svou práci mám ráda, ikdyž sem tam mě to štve, ale to asi každého.

A teď něco z jiného soudku, začala jsem číst opět Harryho Pottera, teda jako čtu tu ilustrovanou knížku, které vyšla vloni na podzim. Jsou tam neskutečně krásné obrázky a celkově vás to tak krásně vtáhne do děje a znovu zavzpomínáte na ty krásné dětské časy. Ano, já na Harry Potterovi vyrostla, takže na něho nedám dopustit.

Také jsem začala sledovat seriál Doktor z hor nové příběhy, musím říct, že jako malá jsem sledovala tu starou verzi, ale tahle má pořádný kus šťávy. A to se u moc novějších seriálů na pokračování říct nedá.

To by bylo asi tak všechno z mého života :)

Mějte se hezky :)
Vaše DelusH

DelusH Diary → 31.12.2015

31. prosince 2015 v 17:32 | DelusH

Ahoj, ahoj!

Vánoce utekly jako voda a dneska tu máme poslední den v roce 2015. Zdá se Vám to neskutečné jako mně?

Páni! Zítra se bude psát už 20 .. 16 ... to zase bude. Možná byste chtěli vědět, co je nového? Nového je to, že jsme konkrétně 22.12. dostali byt! Ano, je to tak! Dostali jsme klíčky od bytu! Na to, jak jsem byla happy, tak jsem poté byla mírně řečeno skeptická, když jsem viděla, co všechno se tam musí dát dohromady. Ale mám strašně šikovného chlapa, bratra, tátu, skoro švagra a taky tchána :D Byt je už po 3 dnech připravený na rekonstrukci sice nás čeká ještě 2. ledna menší brigádka, ale myslím, že to bude fajn :) V polovině ledna by měla nastoupit firma na rekonstrukci, budeme rekonstrukovat kuchyň a koupelnu ... plus malovat ve všech místnostech, dávat podlahu (lino a koberečky). Kromě toho scháníme místo na dokonalý den D, tedy na svatbu .. která by měla být někde na konci léta či na začátku podzimu. Z toho jsem taky moc happy, prostě rok 2016 bude super!

A tak, abych to tak nějak ukončila, přeji Vám krásný poslední den v roce 2015 a pěkný vstup do nového roku 2016. Ať je ještě lepší než ten předchozí rok!

Mnoho štěstí!

přeje DelusH a blog lays-delush.blog.cz

Krásné Vánoce!

24. prosince 2015 v 20:39 | DelusH

Přeji Vám všem krásné Vánoce v kruhu rodinném, bohatého Ježíška a plno krásných chvil!

DelusH Diary → 24.11.2015

24. listopadu 2015 v 22:41 | DelusH
Panejo, koukám na ten poslední článek ... konkrétně můj deníček a ten tu byl fakt, 4. října? To jako vážně? Nezbláznila jsem se? Ne. Ten, kdo má stejně tak jako já dlouho blog, postupem času zjišťuje, že už to není to co bývalo, a že jeho priority jsou jiné než před lety. Já si tohle poslední dobou celkem uvědomuju a nejedná se jenom o blog. Pamatuje, že jsem Vám sem psala, že kupujeme byt. No, tak pořád to není finální!!!! Tolik papírů a obíhání po úřadech, mailů a zařizování bych neřekla, že Vám může jeden byt zabrat. Ano, je to tak ... tento týden bychom snad už konečně mohli mít u sebe kupní smlouvu. Asi dám na modlení, aby to bylo alespoň do začátku Vánoc. Protože když tam letos ještě nebude trávit Vánoce, tak alespoň na Silvestra bychom chtěli. Držte nám palce!

Tuto sobotu jsem si byla ve škole vyzvednou diplom MBA (Master Bussiness Admistration) na slavnostním předávání. Byl tam se mnou přítel a bylo to takové rychlé, nehorázně ty dva roky na škole utekly a bum, jsou fuč a za mnou a teď už můžu plánovat budoucnost!

A abych se dostala k tomu, co jsem chtěla, v sobotu večer mě překvapil přítel a požádal mě o ruku!!!!


Ano? Anooo! Jsem straně moc šťastná, zasnoubená ... mám toho nejúžasnějšího chlapa, jakého jsem si mohla přát. Teď momentálně zažívám takovou tu euforii, kdy sedíte na posteli, koukáte na prstýnek a sníte a přitom se usmíváte jak troubelín :D:D:D

A co Vánoce? Už klepou na dveře. Není to ani možné, že už jsou tady zase. Dneska jsem se dala na objednávání dárků a doufám, že každý den objednám alespoň jeden. Nesnáším nakupování na poslední chvíli. To si pak nemůžete říct, že je to to, co jste tomu danému člověku chtěli dát. Já prostě miluju dávat dárky. Samozřejmě i dostávat, kdo by ne,že? :D Ale, když člověk dává dárky, dává vlastně kousek sebe ... nejhezčí dárky jsou prostě ty od srdce.


A na závěr, co říct k layoutu - jsem človíček naplněný láskou, který miluje tento citát.
Teď to tak cítím, barvičky srdcovky a růže jako znak lásky.

DelusH Diary → 4.10.2015

4. října 2015 v 21:36 | DelusH
Ahoj, ahoj, tak jsem jsem slíbila, tak se ozývám. Tento týden uteklo jako voda, a to doslova!
Kde bych začala, tak asi od začátku ... Výsledek ze zkoušky z angličtiny zatím nevím. Každopádně budeme mívat angličtinu jednou do týdně, takže doufám, že se v úterý dovím výsledek ... snad kladný. Další zkoušky z účetního programu je úspěšně za mnou! Hurááá!

No a ta nejdůležitější ... státnice ze školy, jsem včera úspěšně zvládla, chápete to! Jsem MBA! :) Pořád tomu nějak nemůžu uvěřit, fakt dva roky školy jsou za mnou a já jsem úspěšně dokončila školu. To je bomba! Konečně se můžu těšit z bytečku, který už doufám, co nevidět ... (cca měsíc) bude náš :)

Ti co mi dželi palečky, moc děkuju! :) Škytalo se mi slušně :D:D:D

DelusH Diary → 26.9.2015

26. září 2015 v 18:13 | DelusH
Ahoj, ahoj! Já vím .... neozvala jsem se, pomalu skoro měsíc, ale věřte měla jsem své důvody. Za poslední měsíc se toho tolik stalo ...

Kde bych začala ... teď v záři máme v práci školení na jeden velice těžký účetní program ... zjistila jsem, že poslouchat 8 hodin denně v kuse ... na to už asi nemám. I když některý dny to bylo celkem zajímavé. Taky máme v práci nově každý den výuku angličtiny ... ze začátku jsem byla mírně skeptická, že to asi nepůjde, ale máme úplně úžasnou lektorku.

Co je asi největší novinka, nevím, jestli jsem to tu vzpomínala. Je to, že s přítelem kupujeme byt. Ano, byt! :) Strašně moc se do něj těším, i když teď je to takové ... no však uvídíte. Byli jsme se na něj na začátku září podívat ... a teď se to táhne s papírováním a vyřizováním úvěru, smluv apod. Doufám, že po tomto víkendu to bude na lepší cestě k vytouženému cíli. :) Až budeme mít všechno podepsáno a bude skutečně náš, napíšu Vám co a jak :)

Odjíždím na dovču!

14. srpna 2015 v 15:23 | DelusH

Ahoooj, ahoj!
Dneska jsem skončila v práci dříve, abych se stihla nachystat a tak :) Zítra odjíždíme s přítelem na dovču! Strašně moc se těším! Zítra jedeme na jedno místečko, kde máme zaplacenou jednu noc, a v sobotu jedeme na druhé místečko :) Kde máme zaplacené ubytování v penzionu s bazénem. Moc se těším, až budeme jezdit na výlety :) Jinak teda jedeme do Českého ráje ... je to kousek od Hradce Králové!

Tak se mějte a užívejte sluníčka, prázdnin, volna a tak!

DelusH

DelusH Diary → 30.7.2015

30. července 2015 v 19:52 | DelusH

Ahoj, ahoj!

Opět má menší odmlka, no věc se má tak, že zrovna bylo čtvrtletní DPH, a to je plno práce, a tak se mi nějak nechtělo večer na blog ... :)

No, ale! Přemýšlela jsem, jak bych to tu mohla oživit, tedy pokud se ještě dá. Co byste řekli na nějakou challenge? Nemyslím typu soutěž o nej ... nebo grafická ... spíš ze dvě otázečky :) nic těžké :) ... důležité, by, ale asi bylo o co byste chtěli soutěžit ... myslím jako hmotně .... přemýšlela jsem, co bych Vám tak mohla nabídnou .... něco co mám vyzkoušené ... co byste řekli např. laky na nehty, mám vyzkoušenou jednu značku a fakt drží! A já jsem s nimi fakt velmi spokojená ... nooo, nebo jsem si říkala o nějakou knížku, která mi leží v knihovničce a o které fakticky vím, že ji číst nebudu ... protože to není to pravé ořechové, tak proč by nemohla udělat radost někomu jinému ... hmmm, a nebo?

Napište mi svůj názor, nebo spíš nápad, o co byste měli zájem!
Moc mi tím pomůžete, moc díky!

Vaše DelusH

DelusH Diary → 8.7.2015

8. července 2015 v 20:09 | DelusH
Ahoj, ahoj!

Tak 29. června jsem konečně odevzdala hotovou závěrečnou práci do školy! Jupííí! Ale, že mi dala zabrat. Zkoušky jsou ještě daleko, tak si aspoň můžu užívat léta ... pokud teda zrovna nesedím v práci.
Co je jinak nového, hledáme s přítelem nějaký útulný byteček ke koupi :) Strašně se mi líbí ta představa, že budeme spolu bydlet! Hledání je, ale těžké, tak nám držte palce!

Konečně jsem zase začala číst, dočítám Elitu .. a začíná to být čím dál tím víc zajímavější, jak jinak, když se blížíte ke konci knihy. Nooo, jinak mi tedy došel další knižní balíček od Knihobitu

V balíčku byl:
  • Plakát - já na tyhle věci moc nejsem.
  • Přívěšek sovičky, tak ta je nádherná! Krásný talisman.
  • Pohlednice, záložka a takové ty drobnosti, které se prostě využijí.
  • Poukaz se slevou na audio knihu, no nevím, jak vy, ale já jako člověk milující knížky, tohle neuznávám, asi stejně jako čtečku knih.
  • Časopis Válka - tak tohle šlo totálně mimo mě a vůbec netuším, kde se to u mě vzalo. Co takhle 21. století či tak? Když už časopis neobsahující knižní tématiku.
  • Moc se mi líbil dopis v obálce určený přímo pro mě :) Za to plus!
  • Knížka! To nejdůležitější. "Topím se v tobě" od Jasindy Wilder.
Anotace knížky: Osmnáctiletá Nell Hawthornová se zamiluje do dlouholetého kamaráda z dětství Kylea Callowaye. Jejich mladá láska je krásná a budoucnost plná příslibů, avšak jen do osudného dne, kdy Kyle tragicky zahyne. Jeho náhlý odchod Nell navždy změní. Na Kyleově pohřbu potkává jeho staršího bratra Coltona. Oba jsou v nelehké životní situaci a zranitelní jako nikdy dříve. Po roce se jejich cesty zkříží znovu, tentokrát v New Yorku. Nell se ještě stále nesmířila s Kyleovou smrtí. Colton se Nell snaží přiblížit, ale nedaří se mu to, přesto ji však nedokáže pustit z hlavy. Cestu k sobě nenacházejí snadno, oba tíží vlastní tajemství… (text převzat z: databazeknih.cz)

Musím říct, že podle anotace a obálky mě doslova poutá k sobě, bože, už abych měla dočtenou tu Elitu! :)
Tady je ještě fotečka celého balíčku:)

DelusH Diary → 24.6.2015

24. června 2015 v 22:03 | DelusH
Ahooojte! Tak se po několika týdenní odmlce ozývám. Věc se má tak, že minulý týden jsem seděla nad záverečnou prácí, takže jsem byla totálně k.o. Ke konci týdne už jsem nebyla schopná normálně fungovat, a to jsme ještě v práci měli večírek :) Který byl fajn, byli jsme ve skanzenu ve Strážnici, doporučuju! Fakt to stojí za to. A pak jsem byly ve steak baru, no fakt ideální místo pro člověka, který nejí hovězí a nemá rád ani moc vepřové:D:D:D:D Ale atmoška byla fajn, tak to bylo super!

Dneska jsem si byla vyzvednou posudek od vedoucí a zítra jdu práci svázat a v pondělí ji musím zavést do školy. Termín je 30.6. tak to stíhám, tak tak :) Ale stihla jsem to! Zkoušky máme, ale až v říjnu. Celkem docela dlouhá doba, ale zase si říkám, aspoň budu mít klidné léto a učit se začnu někdy v září :) Už abych to měla za sebou, ani nevíte, jak budu ráda, až tu školu konečně dodělám!

Jinak jsem si zkoušela objednat balíček překvapení Knihobit, a musím říct, že to bylo super, těším se, až se do knížky začtu, protože teď nebyl vůbec čas, ale jako takovou dobrou motivaci jsem si objednala ještě jeden balíček, tak jsem zvědavá, co mi přijde tentokrát :) Toto mi přišlo posledně ... kdo nevíte, co to je ... je to ve směs, to že si objednáte balíček knižního překvapení a oni Vám podle toho co zadáte do profilu vyberou knížku ušitou na míru, a nějaké drobnůstky k tomu. Plánuju po příštím balíčku, udělat takovou fotodokumentaci, když jsem to minule časově nestihla :) Tak jen tak na ochutnávku :)


Později přidám i recenzi na knížku, jen co ji přelouskám :) Teď, ale musím prvně dočíst Elitu, kterou jsem musela kvůli škole odložit na noční stolek :)

DelusH

Zase o rok starší :)

7. června 2015 v 19:59 | DelusH

Ahoj, ahoj! Tak je to tady, rok uběhl jako voda a já dneska oslavuju svého čtvrt století na tomto světě! Ano, je to tak, dneska mám 25. To, ani není možné! Minulý rok přinesl hodně věcí, tento rok bude v něktrých věcech těžký, v některých úžasný. Těším se, i se krapet bojím. Doufám, že až budu slavit další narozeniny, už bude část věcí, které řeším právě teď, již vyřešených :) Takže pozvedám imaginární čiši a ťukám si s Vámi na zdraví a na všechno ostatní!

S láskou DelusH

DelusH Diary → 21.5.2015

21. května 2015 v 21:41 | DelusH
Ahoooj!
No, skoro po 14ti dnech se ozývám znovu. Budu se snažit o menší odmlky. Ale teď co je nového. Naposledy jsem Vám psala, že odjíždíme s přítelem na prodloužený víkend, který byl mimochodem úplně suprový! Ale strašně rychle utekl, tak jak vždy, když se dobře bavíte. Taky jsem Vám psala, o dětské akci u nás ve firmě. S dětma jsem tvořila zvířátka ze starých CD, no ... toto jsou moje předlohy ↓


Včera jsme byly s mámou na sushi, které dostala na narozky a bylo vynikají, jak taky jinak.
I na té fotce vypadá božsky!


Ještě včera mě začaly bolet zuby, což jsem dneska nevydržela a zašla k zubaři, no jako na potvoru, ten můj měl dovolenou, ale naštěstí mě vzal jiný zubař. No, po dnešku mám vytrhlou osmičku, která ač tam není tak pekelně bolí.
Co se týče tohoto blogu, asi ho omezím výhradně na deníček, chci ho překopat, ale dřív jak na začátku července to nebude. Jelikož do konce června musím odevzdat záverečnou práci do školy, kterou mám rozepsanou. Ve stadium, kdy mi chybí jedna kapitola do teorie a zbytek praxe, ale to půjde, už jednou jsem to zvládla, tak to zvládnu i teď a navíc mám super téma. Tak to půjde jedna báseň.

Mějte se hezky
DelusH

DelusH Diary → 8.5.2015

8. května 2015 v 10:21 | DelusH

Ahojte!

Konečně jsem se sbalila, trošku jsem nestíhala, tak jsem tu lítala, jak namydlený blesk, ale už mám snad vše. Dneska je volno, jak všichni dobře víte a my s přítelem odjíždíme na prodloužený víkend. Vracím se až v pondělí, ano mám volno. Bože, jak já se těším :) Jinak teda jedeme do Horní Bečvy do takového bungalovu, dole kuchyňka, obyvák .. nahoře ložnice a koupelna :) Těším se na nic nedělání ... potřebuju ho jako sůl. :)

Jinak za týden v neděli opět pořádám dětskou akci pro lidi od nás z firmy. Včera večer jsem tvořila šablony pro kreativní tvoření, celkem oddychovka ... pak Vám sem dám kdyžtak fotku :)

Tak já se loučím, užijte si nádherný prodloužený víkend a ahoj!
Vaše DelusH

DelusH Diary → 2.4.2015

2. dubna 2015 v 21:16 | DelusH
Ahoj, ahoj :) Dlouho už jsem nepsala deníček :) A tak, no jak bych to řekla, v pátky budu jezdit na pobočku do Zlína autem! Firemním autem! Manuálem! Uháááá! Jela jsem s tím dvakrát, a to vždy s kolegou, zítra jedu sama, bože lidi držte mi palce! Ano, aneb co s Vámi udělá rok ježdění v automatu :D:D:D

Nu, a co jinak, blíží se nám Velikonoce, to je super,ne? :) Teda, já se hlavně těším na to volno, než na nějaké svátky, abych pravdu řekla ... Jinak mi včera došly naušnice, které jsem si objednala z Fleru a jsem z nich nadšená! :) Miluju tu stránku! :) Jinak se nestalo asi nic velkolepého. Tak zatím :)

DelusH

DelusH Diary → 12.3.2015

12. března 2015 v 19:37 | DelusH
Ahoj, ahoj.

Ano, opět se hlásím, koukám, že ten můj 14ti denní interval budu muset změnit. To přece nejde, abych se ozývala za tak dlouho. Před 14ti dny jsem si dala vše dohromady, ale to už jste si asi přečetli o článek níže. Chtěla, vlastně chci to tady zredukovat, jenže nějak pořád není kdy. Achjo. Navíc mám teď i nějaké zdravotní problémy, pořád se mi točí hlava a je mi zle. To je tak, když jste dlouho okey, a pak se Vám to vše nahromadí ... no, dost depky. Něco veselejšího :)

V sobotu jsem byla s přítelem a rodiči v Praze. Udělali jsme si takový celodenní výlet dá se říct. Bylo to moc fajn, prošli jsme se po Karlově mostě, bylo nádherné počasí! Ne, jak dneska, pomalu jako na Sibiři. No, ale to odbíhám, byli jsme na obědě, dali jsme si kávičku v kavárně a před 15 hodinou odpoledne jsem vyšlapali do toho nejvyššího patra Hudebního divadla Karlín a usadili se na balkonu. Musím Vám říct, že první dojem, byl strašný, já nesnáším výšky. Ale po pár chvílích jsem si celkem zvykla, bylo to super, měli jsme nádherný výhled! Sice mě trošku štvalo, že jsem ji neviděla ostře do obličeje, ale co už. Holt to chce asi lepší brýle. Jo a to nejhlavnější, asi chcete vědět, na čem jsme to byli, že? Na Drákulovi, sice hlavní postavu nehrál D. Hůlka, ale Marián Vojtko, ale upa super! Nádherně zpívá, a to i Kamila Nývltová a Eva Burešová. Fakt zážitek, na který nikdy nezapomenu! Byl to luxus! :)

Fakt doporučuju, stojí to za to! Muzikály jsou prostě úžasné a takhle klasika jakbysmet!


DelusH Diary → 11.2.2015

11. února 2015 v 22:06 | DelusH
Páááni, je to zase doba, kdy jsem se naposledy ozvala. Začínám mít pocit, že z blogu se brzy stane deníčkový blogís anketkami :D Ne, třeba se ještě proberu k životu co se týče toho blogování! :) Budu se snažit ...

Koukala jsem, kdy jsem Vámm naposledy písala a to už je setsakramentsky dlouhá doba, jsem opravdu hrozná. No nic, takže jdeme na to, hezky postupně :)

První takovou novinkou je to, že mi schválili ve škole téma a osnovu záverečné práce, samozřejmě i s vedoucím. Takže hip, hip hurá! Ani jim to tak dlouho netrvalo, jak mě strašila paní na studijním, upa uuuf :) Teď už to jen nějak napsat a naučit se na záverečné zkoušky, které budu mít v září, takže to je ještě času. No, ačkoliv ... ten čas tak straaašně rychle utíká ... ani jsem se nenadála a už je skoro půlka měsíce za náma, děs.

V neděli jsme byly s dámskou částí rodiny (Bylo nás 5:D) v Praze na Muzikálu. No, jako lidi vstávání v neděli v 4.45 hod tak to není nic pro mě. Jely jsme LeoExpressem, ten můžu vřele doporučit - příjemné cestování, servis a ještě jsme i vychytaly akční jízdenky takže cesta do Prahy a zpět nás stála na jednoho cca 350 Kč, což je super!

Dopo jsem byly v nákupním centrum Palladium, no obchodově jako nic moc, orientačně taky ne. Ale Starbucks nezklamal, dala jsem si velké latte :) Lidi, to byl půl litr kávy!:D a úžasný švestkový muffin!:) Nezklamalo mně ani knihkupectví, ze kterého jsem si přivezla knížku, která mě upoutala svou obálkou a po přečtení o čem knížka je bylo jasné, že tuhle musím mít. Knížka se jmenuje Havraní bratrsto - Osudný polibek. Jen si musím konečně najít čas a pustit se do všech knížek, které mám doma, navíc v Březnu by měl vyjít druhý díl Selekce ... tedy Elita :) Na kterou se nesmírně těším!:D Snad to nezaspím!:D


Ústřední písnička, která mi zní v uších ještě teď, ačkoliv v české verzi :)

No a abych se dostala, proč jsme jely do Prahy - konkrétně na Muzikál Fantom Opery ... musím pochválit super výpravu, ty kostýmy, zpěv, efekty, hudba prostě wooow!:D Jen ten děj, byl na mě moc hektický, ačkoliv s odstupem času, se na to dívám už jinak a bylo to fajn!


Objednáváte Mixit? Kámoška mě nalákala na vlákninu a musím říct, wooow to je bomba a to jejich ovoce a oříšky. Makadamové oříšky a kávové boby v čokopolevě těch bych se mohla ujíst!:D

V práci je to fajn, už mám za sebou jednu závěrku a dalších x mě ještě čeká, ale je fajn, se učit zase něco nového, takže proč né :)

V sobotu jdeme s přítelem na maškarní ples, já se rozhodla to pojmout trošku jinak ... chci jít normálně v plesových šatech, ale se škraboškou na obličeji :) Víc tu popisovat nebudu :) Ještě nevím, jak to bude celé vypadat dohromady :)

Taky mi přišel Brandnooz boxík, který už je ve směs fuč, ale ještě jsem nedostala k tomu, abych Vám ho sem dala, ale nebojte dám! Slibuju!:)

Nooo, původně to tak dlouhý článek být neměl, pardooon :D

Mějte se krásně
DelusH


DelusH Diary → 23.01.2015

23. ledna 2015 v 19:06 | DelusH
Ahoooj! :)

Ten leden šíleně letí? Nemyslíte? Moc se omlouvám, že jsem nedodržela slovo s vyhodnocením dárečků, ale valí se to na mě ze všech stran. V práci je to šílené, to víte DPH a konec roku ... čekají nás závěrky ... tři dny jsem byla v práci přesčas, dokonce i dneska! To už jsem toho měla opravdu plné kecky:(

Ještě jsem si sháněla vedoucího závěrečné práce do školy, dalo mi to zabrat, ale mám! Ve středu a včera jsem tu tvořila osnovu a cíl a to byl fuška! Zítra mám školu, takže to zrovna odevzdám na studijním ... a doufám, že tento šílený týden zakončím někde na nějaké diskotéce s mým milým :)

Jinak už jsem od včerejška bez prášků a ready, nožka je v pohodě! Hip, hip hurá! :)
A jak se máte vy?

Zkoušela jsem hledat fotky na nový design, protože tenhle je vánoční, ale nějak nemám buňky na tvoření grafiky, snad příští týden ... dohoním všechny resty, pokud bude v práci trošku klid :)

Toť asi zatím vše
Vaše DelusH

DelusH Diary → 09.01.2015

9. ledna 2015 v 14:54 | DelusH


Ahoj, ahoj! Omlouvá se, byla tu vetší odmlka ... už jste si asi mysleli, co to se mnou je:D

No, věc se má takhle, že Silvestr byl fajn do půl 10 večer, kdy nám zavolali na pokoj z recepce, že se máme zbalit, vzít si nejnutnější věci, protože je v hotelu nahlášena bomba! Moje reakce byla, když mi to přítel říkal: To si děláš prdel? Jenže, ona to sranda nebyla. Skutečně jsem na sebe něco naházela, protože jsem se zrovna chystala do sprchy, lidi tolik policistů jsem v životě neviděla. Byli tam i hasiči a nakonec dojel i kriminalista. Čekali jsme s přítelem a ostatními hosty z hotelu venku, kde bylo -10 stupňů, no jako prostě bych to charakterizovala, jako můj nejhorší Silvestr, a prej že to byl konkurenční boj mezi hoteli, no řekněte mi, je tohle prostě normální? Ten, kdo zavol by zasloužil ... grrr :( Z toho Silvestru jsem měla totálně pokaženou náladu .....


Návrat do práce po 14ti dnech volna byl náročný, sice první den trošku hektický. Ve zkratce, zabouchnuté dveře, nefungující čip, jezdění hore dole, bolavá záda a moře práce!:D Úterý už bylo lepší, ale opět zavalená prací. Stejně tak ve středu, kdy mi, ale večer opuchlo jedno místo na noze a ti z Vás, kteří jsou pravidelnými návštěvníky tohoto blogu ví, že jsem měla před lety trombózu, dneska mi to nedalo a zašla jsem si k doktorce, ty čekací doby jsou příšerné! Ale tak mám antibiotika a další prášky. Naštěstí to není to, co jsem si myslela, takže mi celkem odhlehlo.

K tomu musím do konce ledna odevzdat ve škole Osnovu a cíl záverečné práce společně s vedoucím práce(kterého intenzivně scháním) Je vůbec možné, že by to tak uteklo? Jsem tam už dva roky a budu končit? Nevěřím.

Dárečky, které jste tu během Vánoc hledaly, na ty se vrhnu buďto dneska (nějaké to vyhodnocení) nebo příští týden - moc děkuju všem za účast!

Já se loučím, mějte se a užijte si víkend!
Vaše DelusH

Odjíždím, krásný Silvestr a šťastný Nový rok 2015!:)

29. prosince 2014 v 23:30 | DelusH

Vánoce utekly jako voda, předemnou je ještě pár dní volna a odpočinku. Ježíšek byl super, nejvíce mě potěšily knížky, které jsem si sama vybrala :) Konkrétně je to Nabíječ a Roštěnka :) Dále mě pak potěšil přítel úžasnou kabelkou, kterou jsem předčasem zahlédla v obchodě, ta mi udělala obrovskou radost :) Samozřejmě mě potěšily všechny dárečky :)

Včera jsem si naprostou náhodou koupila v CCC botečky - kozačky, které jsou upa nádherné!:D Červené, prostě luxus! :) Sice jako boty za 750 Kč, máma mě ukecala :) Ale myslím, že jsem udělala dobře. No, dneska jsem byla ve městě, se podívat na plesové šatky :) A mááám, krásné černé :) Jsou přesně dle mých představ, takže spokojenost, ačkoliv nebyly zrovna nejlevnější, ale tak co už :) Však já je unosím :)

No, tolik k mým radostem a teď se vrátím k nadpisu :) Zítra odjíždím s přítelem na 3 denní pobyt do Rožnova pod Radhoštěm - máme tam rezervovaný pobyt v hotelu, wellness a tak :) Těším se, že budeme sami spolu :)

Čímž se dostávám i k poslednímu bodu, a to konkrétně k tomu, že tu ne Silvestra nebudu. Chtěla bych Vám popřát ať si poslední den tohoto roku, pořádně užijete, moc se neopijte :) A hlavně si ho užijte s těmi nejbližšími, třeba se Vám podaří novoroční polibek se sklenkou šáňa v ruce. Prostě hodně štěstí, lásky a hlavně zdraví do Nového roku 2015 Vám přeji já jakožto DelusH i celý blog lays-delush.

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!!!!

Krásné Vánoce!♥

24. prosince 2014 v 22:53 | DelusH
Vám všem stálým, nebo nestálým návštěvníkům lays-delush bych chtěla popřát krásné vánoční svátky v kruhu těch nejbližších, ač letošní vánoce nejsou bílé. I tak si myslím, že dost záleží na tom, jakou atsmoféru si uděláme doma u rodinného krbu. Vánoce plné štěstí, pohody, lásky a všechny splněné touhy a sny ...

Vám přeje vaše DelusH

NAJDI SI SVŮJ DÁREČEK - TU (ještě 7 dárečků zbývá ↓ tento dáreček není výherní)


Tři radosti během dvou dnů :)

19. prosince 2014 v 21:10 | DelusH
Ahoj, ahoj! Jak se máte? Už jsem se dlouho neozvala, moc se toho stalo :) Vánoční večírek na firmě se vydařil!:) Vlastě byl totálně luxusní, také jsem byla na vánočních trzích v Olomouc, moooc doporučuju, tam prostě ucítete tu vánoční atmosféru :) A jinak teda, aby to tedy bylo k nadpisu :) Objednala jsem si knížky, jakože k Vánocům :D Ale jaksi jsem to do Vánoc nevydržela, však víte, když se těšíte :D

Objednala jsem si tyto dvě knížky ↓

Do Selekce jsem se ihned pustila a musím říct, že je to přesně moje gusto :) Takže se brzy můžete těšit na doplnění mého čtenářského deníku :) Ta záložka byla v balíčku s knížkama, což mě moc potěšilo :) Ta se vždy hodí :)


Další radostí bylo to, když jsem dneska přišla domů a na posteli jsem našla Brandnooz boxík :) Přebrala mi ho naše milá paní sousedka, takže další důvod proč být happy :)


Prozatím Vám neukážu co v něm bylo, to zase až v příštím článku. Jinak co se týče mé poslední radosti je fakt, že dneska jsem to zapichla v práci před Vánocmi a čeká mě 14 krásných dní volna :) Jůůů :)

A co vy, udělali jste si teď poslední dobou něčím radost?
Vaše DelusH :)
 
 

Reklama