My Diary - DelusH:)

DelusH Diary → 19.11.2014

19. listopadu 2014 v 17:59 | DelusH

Ahoj, ahoj! Lidi, ten čas tan neskutečně letí! Za týden tu máme advent! Mimo to mi došel ze školy mail, a v něm hned několik věcí k mojí závěrečné práci ... doprčic, toto uteklo! Dva roky za mnou? To je hrůza, zase přicházejí nervy ...bože o čem budu psát? A kde seženu vedoucího .... hmmm, budu to muset pořešit ... Nejhorší je, že ani nevím, kdy to budu psát, když chodím do práce, asi po nocích :D Chtělo by to nějakou super schopnost. No, dost depresivních zjištění. Vzpomněla jsem advent, těšíte se na Vánoce? Já včera objednala přítelovi dárky, jak na Vánoce tak i na narozky, které má hned začátkem ledna :)

Včera jsem konečně vytvořila slibované obrázky k povídkám, které jsem slíbila Danielle :) Doufám, že budou dobře sloužit. V práci je to fajn, jen pořád něco řeším, aneb co by to byla za práce, kdyby v ní byla nuda, že?:) Plánuju zase vánoční firemní večírek, dneska jsem v práci robila pozvánku :)

A co nového?
DelusH

Zvládla jsem to!:)

27. října 2014 v 21:37 | DelusH

Jupííí!
Zvládla jsem to! Zdá se, že všichni byli spokojení i šéfová, od které jsem dostala pochvalu :) Která fakt potěšila :)
Tvořili jsme s dětma ty škrabošky, musím říct, že děti byly fakt šikové :) Nádherné výtvory :) Holky z práce mi dost pomohly co se organizace týče na místě ... no jako máme z akce 250 fotek :D Stříleli jsme z luku, mně to jako obvykle nešlo :D Vyhlásili jsme odměny, tancovalo se ... jsem spokojená ... dneska v práci to bylo fajn, jen jsem celý den nějaký unavená, asi ze včerejška ... zpětná reakce, jak to mám pokaždé :)

No, ale dneska se mi podařil výborný kup - koupila jsem si černý kábat na zimu, upa luxusní prošívaný, jsem naprosto spokojená! :) Zítra se uvidí s přítelem. A v sobotu máme v plánu Brno, na které se už moooc těším, aneb chození po obchodech, sushi a taaaak :)

Což znamená taky to, že se vracím na blog na plný úvazek! Jo, jo a ještě jednou jooo! :D Jen se budu muset dokopat k nějakému pravidelnému přidávání :) Budu muset asi něco vymyslet :)

Jinak těm co mají prázky přeju ať si to pořádněte užijete!
A Ti co mají zítra volno, díky státnímu svátku a pak pomažou do práce, přeju ať si užijí volný den! :)

DelusH

DelusH Diary → 25.10.2014

25. října 2014 v 21:23 | DelusH

Ahojte! Hlásím se po dost velké odmlce, a to v sobotu! No, jo jsem doma. Zítra máme ten firemní Halloween pro děti, takže jsem ze soboty na neděli doma. Vše už mám snad nachystané. V pokoji mám mega krabice s věcma, achjo, už bych to chtěla mít za sebou ... jako jo, ono je to fajn akce, jen ty nervy ... si řeknete, že to nic není, jenže jako zorganizovat něco takového žádná sranda, aby byla aspoň polovina lidí spokojená a hlavně, šéfová. :) Dýně nakonec nebudou, budeme s dětma tvořit škrabošky a bude se tancovat :) Dneska jsem stahovala nějaké písničky pro děti, dokonce jsem rozjela a našla svou starou mp3, tak snad to bude všechno okey, ještě že dneska budeme spát o tu hodinu dýl :) Aspoň se na to pořádně vyspím, ačkoliv v hlavě mi furt šrotuje tolik věcí a nejvíc mě štve, že jsem musela dneska od přítele. Ale tak naštěstí je v úterý státní svátek :) Bože, já chci neděli 18 hodin :) Držte mi zítra od 13 hodin cca do 18 palce!:)

Snad se konečně po Halloweenu vrátím na plný úvazek na blog! Bože, jak já bych chtěla! :) No, asi půjdu zaměstnat hlavu k seriálu :) Tak se mějte a přeji Vám všem hezkou neděli :)

DelusH

DelusH Diary → 15.10.2014

15. října 2014 v 21:10 | DelusH
Ahooooj!

Máme tu už 15, polovinu října ... fuhaaa toto letí! V práci se mám fajn, už jsem se tak říkajíc zžila i na té druhé straně. Teď ještě pořád plánuju a chystám věci na tu Halloweenskou akci. Bude to příští neděli, tak snad se to vyvede. Jen jsme měli koupené dýně a teď to vypadá, že asi brzy zhijí ... což mě netěší, ale co se dá dělat na tom poli, odkud jsme je sbírali byla voda, tak se není čemu divit. Takže asi budu muset ještě vymyslet nějaký náhradní plán? Neumíte mi někdo něco poradit?

Jinak jsem zase začala hrát simíky a jako fakt bomba! :D Jo, novinkou je, že mám obarvené vlásky - čokoládově-hnědá ... je to takové hodně tmavé, ale pěkné :)
Zítra mě čeká školení na téma DPH, už se moc těším a v sobotu jdu do školy :) Toto, zase uteklo ten měsíc :D

A co máte nového vy? :) Jo, grafika se mi zase začala zamlouvat, akorát, že teď mám dost povinností v práci :) Ale po příští neděli začnu přidávat grafiku ostošest :)

Tak zatím
DelusH

DelusH Diary → 1.10.2014

1. října 2014 v 20:07 | DelusH

Ahoooj!

Páááni, toto letí ... dneska tu máme 1. října, nějak jsem nemohla v práci uvěřit, že už je 10. měsíc :D Neozývala jsem se, protože jsem tu měla od pátku na víkend kamarádku, se kterou jsem se viděla jen jednou, takže teď to bylo podruhé. Dojela za mnou přes půlku republiky a byl to vážně bombastický víkend. Hodně jsem se nasmály a kecaly:D A hrály takové to naše spešl člobrdo :) Moc Ti děkuju, že jsi jela za mnou takovou dálku :) Bylo to super!

V pondělí jsem chtěla napsat, ale opětovně jsem měla těžký den v práci, o minulém týdnu ani nemluvím, to bylo peklo ... systém neexistuje, takže si ho prostě musím sama zrobit, a ten nepořádek v tom no nic... minulý týden jsem byla upa vyřízená, chvílemi se mi už chtělo brečet, no jo silně jsem to nedávala. Ale už je to lepší ... sice v pondělí to bylo taky něco, ale tak co už. To se podá, časem :) Dneska jsem byla v UH, tam je to lepší :) Pamatujete, jak jsem před necelým půl rokem měla s dětma akci na Máj?:D Tak teď plánuju zase Halloween :D

Layout bude nejspíš někdy příští týden, až budu mít photoshop. Nejhorší je, že už ho vidím v hlavě a pořád jsem bez programu :D Takže tak :) Toť asi vše, jo a ještě jedna maličkost, chtěli byste nějaké animky? Ráda bych tvořila, ale nevím s kým nebo čím?

Vaše DelusH

Ahooooj :)

23. září 2014 v 22:13 | DelusH

Achoooj :)

Lidi, to byly perné dva dny, tolik práce a pořád ne a ne hotovo. Už celkem nevím, jestli se z té bezmocnosti smát nebo brečet. Ach jo. Ale nebudu si tu stěžovat. Spíš jinak.
Aneb z jiného soudku, objednala jsem si nový notebook, velký ... měla jsem takový maloučký, jen do školy. Teď sice do školy taky chodím, ale jen jednou do měsíce, tak jsem si pořídila new, je boží! Jsem z něho upa nadšená! :)

Až tu budu mít Photoshop a vše co, potřebuju ke svému fungování, bude nový layoutek, cca do 14ti dní, by tady snad mohl být.

Tak já se loučím, mějte se
DelusH

Zpátky z dovči :)

14. září 2014 v 19:09 | DelusH
Achoooj!

Týden utekl jako voda a s ním i moje dovča. Bylo to úžasný, ale krátký :)

Psali jste mi, že se těšíte, až Vám povyprávím, jak jsem se měla. Tak teda jdu na to. Dovolenou jsme měli od neděle do neděle. V Liptovském Mikuláši. Krásný to kraj, samý to kopec! :)

Navštívili jsme jeskyni, jeden z nej zážitků, vyšplapat ten strmý kopec, to bylo něco, aneb nedívat se za žádnou cenu dolů! :D Na cestu jsme si svítili jen čelovkama, celkem jsme se i nasmáli, ale ta zima! :D

Dále jsme byli v Tatralandii, pít koktejl na barové stoličce, která stojí v bazénu. Wooow! :D Voda krásně teploučká!:D A ty bublinky! Jůůůů:)

Oravský Hrad vřele doporučuju navštívit!:D Jen si nezapomeňte koupit lístky :D Docela sranda, šlapat ten kopec dolů a pak zpátky. Kdo to, kdy viděl, aby byla pokladna dole pod hradem :D:D:D aneb dobrá rozcvička po obědě!

Krásná příroda, ten vzduch, všude samé vochomůrky :D A kačenky:)

Wellness, super, ale ta výřivka mohla být trošku teplejší!:D

Filmové večery, nepřekonatelné :) Aneb teď trošku rozšířím svou filmotéku na blogu:D Aneb recenzemi se to bude jenom hemžit!:D

Papaňa, super, ale už jsem se těšla na něco normálního :D jako naše vepřo-knedlo-zelo, od babičky!:)

Návštěva rodiny, byla super, jen to počasí, kdyby nám vyšlo.

Celkově byla dovolená nepřekonatelná, strašně moc jsem si to užila (mooooc děkuju, zlatí:-*, že jsem mohla trávit tento úžasný týden s tebou:-*)

A teď zpátky do reality, od zítra začínám chodit do práce, budu teď tři dny v týdnu chodit pomáhat do přidružené firmy, takže jsem celkem zvědavá, a taky se trošku bojím, jak to bude. Ale to zmáknu a čas uteče jako voda a zase tu pátek! Teda aspoň doufám!:)

Jo, iniciativně jsem si do noťasu stáhla mozzilu, protože ten chrome neustále stávkuje, aneb nespolupracuje s blogem. Psala jsem na blog.cz, ale zatím mi neodpověděli, by mě zajímalo, zda to ještě i někdy půjde :(

Vaše odpočatá DelusH

Jsem na dovolené ...

8. září 2014 v 23:12 | DelusH


Achoooj!
Mám nějaký problém s přihlášením se přes Google Chrome, což nechápu. Teď jsem přihlášená přes IE, což není ono. Proto jsem se ani neozývala.


Jinak od včerejška jsem na dovči, v Liptovském Mikuláši, takže se tu neukážu. Navíc to ani nejde ...já jen, abyste věděli, že žiju. Jen si se mnou hraje blog, už jsem se bála, že to nenahodím vůbec. Jenže s IE nejsem kamarádka, takže nevím, jak to nakonec dopadne.

Co se týče dovči, tak se mám s přítelem fajn :) Dneska jsme byli v jeskyni, kde jsme si svítili čelovkama :) Super zážitek, fakt doporučuju! Stanišovská jeskyně. Zítra jdeme do Tatralandie, koupili jsme si na slevomatu vstupenky za třetinovou cenu, takže se těším, toť asi vše ... mějte se a já se loučím:)

DelusH

DelusH Diary 24.8.2014

24. srpna 2014 v 21:16 | DelusH

Achoooj :)

Opět vůbec nic nestíhám, a to jsem si myslela, že po dopsání seminárky do školy, to půjde.
O víkendu jsem byla na oslavě strýcových 40tin :) sice jsem řídila, ale bylo to fajn. Jen to počasí nám krapet nevyšlo, mělo to být venku, jenže se strhl celkem lijavec a pršet už nepřestalo, takže celkem škoda.

Za svů nápad, ala tématický příběh, za ten bych se měla nakopat do zadku, mám dojem, že cokoliv začnu tak buď nedokončím, nebo to trvá extrémně dlouho. No, uvidíme ... budu se snažit ho dopsat, ale nwm. Nemám kdy. Tento týden budeme doma předělávat kuchyň, takže to vidím na kolotoč práce, úklid doma a pak postel ... jediné na co se už nemůžu dočkat je dovča, která mě čeká ode dneška za 14 dní :) a pak mi ještě v září má přijet kamarádka z druhého konce republiky :)

Taky bych měla změnit layoutek, jenže já se nějak nemůžu dokopat k tomu otevřít photoshop, aneb není nápad. Čímž se omlouvám i Danielle, které stále dlužím grafiku k povídce. Promiň.

A když už sednu, že budu aspoň animace robit, tak se mi pro změnu zblázní program :D no, nezabili jste to?:D:D:D:D

No, toť vše, já jdu relaxovat a zítra do práce :)
Mějte se a užijte si poslední sprnový týden :)

DelusH

DelusH Diary 10.8.2014

10. srpna 2014 v 21:43 | DelusH

Ahoj, ahoj :)

Celý týden jsem se neozvývala a to z jednoho prostého důvodu, naši byli na dovči i s bráchou. Tudíž jsem tu měla přítele ... a tak jsme tu spolu kralovali :) Omlouvám se, že jsem nic nepřidala, ale to víte, už se mi sem nechtělo ... chodila jsem do práce, a pak mě přítel vždy vyzvedl a jeli jsme domů. Jo od pondělí mám řidičák! Jezdila jsem přítelovým autem, což bylo super :) A dneska jsem zkusila i to naše s normální převodovkou, fakt jsem nezapomněla za ty tři týdny řadit, tak snad to půjde! :)

Jinak, druhou kapču tématického příběhu, mám rozepsanou, jak říkám, nebyl čas :) Takže tu bude o trošku později, ale mám ji rozepsanou ... jen doladit závěr :)

Toť zatím vše :)
Mějte se, já si jdu lehnout, zítra práce volá
DelusH

DelusH Diary 22.7.2014

22. července 2014 v 20:23 | DelusH

Ahooj, Ahoj ...:)

Co je nového? A proč stále nic nepřibývá?
Chtěla bych, vážně chtěla, co víc já chci! Ale nějak nemůžu nahnat nápady či uspořádat své myšlenky v hlavě a něco vyplodit. Zatracená práce. Tak moc bych chtěla psát, dopsat povídku,
a začat tvořit, chci zase začít blogovat ostošest. Achjo, chtěla bych začat psát nějaké jednorázové povídky, ale asi bych potřebovala nahodit návnadu, jestli chápete. Máte někdo nějaký návrh ... nějaké téma, na které byste tu chtěla najít povídku? Prosím poraďte.

A pak taky je pomalu konec měsíce a já pořád ještě nevyhlásila POTM, protože, jak je léto tak ani nic nesleduju, tudíž nemám přehled - takže koho nebo co byste tu chtěli?

Moc, díky za rady ... :)
DelusH

Jooo!

18. července 2014 v 22:04 | DelusH

Myslím, že animace hovoří opravdu za vše! Mááám to! Testy jsem zvládla, jsem ráda, že jsem si je všechny proběhla, protože jsem měla zádrhel jen asi u dvou otázek a prostě super! S výsledkem více než spokojenost :) Co se týče jízd, tak to jsem jela druhá ... a lidi, jako tak jsem se bála, blbě mi bylo .... ale jela jsem! Sice pan inspektor pravil, že i slimák by jel rychleji než já, ale jako zase tak pomalu jsem nejela ... fakt, ne ... ale mám to! Jsem neskutečně šťastná, moc děkuju všem, kdo mi drželi palečky ... už jsem se byla i vyfotit a v pondělí skočím na ispektorát a budu čekat na řidičák :) Panejo, já to fakt dala :D Pořád tomu nevěřím! Hehééé :)
(zdroj animace: tumblr.com)

DelusH Diary 16. 7. 2014

16. července 2014 v 21:21 | DelusH
Ahoooj, uběhl týden řekla bych, že jako voda .... a za dva dny mě čeká autoškola. Ouu!

Musím říct, že otázky do autoškoly zvládám, a hlavní zásluhu na tom má přítel, který se mnou seděl o víkendu nad předpisama ... moooc děkuju:-* Doufám, že to v pátek nezvořu z těch nervů :)
Všichni mě tady uklidňují, že ta jízda uběhne jako voda ... ale nwm, no :D Bojím se parkování, a to mě i instruktorka ubezpečovala, že ještě nikdy nikdo na parkování nevyletěl ...že si to vždy můžu zpravit, tak snad :) Booože, no bojím se no, co bych zapírala!

Dneska jsem byla s mámou ve městě po práci, jediný den, kdy v tento týden nemám autoškolu... tak jsem pochodily po obchodech ... chtěla jsem si udělat radost ... normálně jsem jich prošly a furt se nám nic nelíbilo, až úplně v posledním ... jsem si pořídila hned tři kousky ... dvě trička ... jedno takové na normální nošení ... z toho jsem upa nadšená a pak takovou halenku no, ono je to spíš tričko ... ale tak do práce vepředu je z kamínků udělaná hlava levharta :) A ještě jsem si pořídila mikču :) Já vím v tomhle horku si kupovat mikču, ale nadruhou stranu, já jsem spíš na svetříky, ale mikina je někdy potřeba :)

No, pak jsem s mámou zapluly do kavárny, kde jsme si daly dortík ... ledový mátový čaj s citronem, byl fakt luxusní! Plus kafíčko samozřejmě :) Dnešek byl fajn, snad mi ten elán vydrží až do té zkoušky ... tak mi držte v pátek ráno palce;-) A já se pak ozvu, jak jsem dopadla :) Mějtze se hezky

DelusH

DelusH Diary → 10.7.2014

10. července 2014 v 20:58 | DelusH

Ahooooj, ahoooj :) Já Vím, jsem děsná, neobíhám ... ani nepřidávám, ale mám proto své důvody. Možná si někteří z Vás všimli, že ve volitelném boxu těsně pod záhlavím se objevila animace s autíčkem a pod tím text. Kdo se nedočetl, tak to oznamuju zde. Příští pátek dělám zkoušku z autoškoly, takže teď můj běžný den vypadá tak, že ráno vstanu, valím do práce, buď na kole nebo busem, záleží na počasí :) Dojedu z práce, případně mám ještě jízdy, to jsem včera dojela až o půl 7 ... dneska sice po 16 hodině, ale nebylo mi dobře, takže jsem si dala čaj a chvilku si dala voraz ... pak něco pomoct do kuchyně ... umýt nádobí, večer zasednu k testovým otázkám do autoškoly a pak padnu do postele, stihnu ještě shlédnout starou ordinaci a hurá do říše snů ...no, ale musím říct, že už mi jich zbývá jen 290 si projít napoprvé ... což je docela dobrý číslo .... pak si je budu procházet znovu, a přítel mi slíbil, že mi v sobotu vysvětlí co mi není jasné, za což jsem mu neskutečně vděčná.

Jediné na co se těším je zítřek, konečně pátek! Tento týden jsem zjistila, jak tu práci, miluju! Jak jsem tam strašně moc šťastná, jak máme fajn kolektiv a tak ... ale i tak těším se na pátek, na svého miláčka a především na to, že si trošku odpočinu ... u nás je Slovácké léto ... na náměstí je písek a hrajou se tam beachové sporty plus večer tam vždy někdo hraje ..... zítra právě jdeme na Divokého Billa, ne že bych ho nějak zbožňovala nebo tak, ale má fajn písničky a přítelovi se líbí ... začínám zjišťovat, že asi stárnu ... čím dál víc se mi líbí písničky tohoto ražení ... jakože zábavové :D:D Ale tak co na tom :)

Tak na mě hlavně myslete toho 18. já asi budu mít nervy na dranc, nevím z čeho víc, jestli z teorie nebo z jízdy ... už teď mám šílené sny, a to je týden před ... hlavně, že mi nad postelí visí lapač snů jako :D Ach jo :D

Tak já se jdu natáhnout, mějte se hezky a přeju dobrou noc
DelusH

DelusH Diary 2.7.2014

2. července 2014 v 21:05 | DelusH

Achoooj :)

Po delší době, přicházím zase s deníčkem :) Co se událo nového? :) Hmmm užíváš si svou první výplatu :) Aneb dělám si drobné radosti sem tam :) Nové balerýnky, kalhoty .... dneska mi přišly naušnice, které jsem si objednala z FLER, fakt tu stránku doporučuju vybrala jsem si 4 od jedné slečny, stály mě i s poštovným 180 Kč a ještě mi přišly i jedny navíc :) A každé jsou naprostý unikát! Ani nevím, které si zítra dát do práce :)

V práci to zvládám, od pondělí soutěžíme s kolegyněmi - cyklosoutěž aneb do práce a z práce na kole ... máme za úkol odjet alespoň 12 pracovních dní v měsíci červenci na kole ... zatím jsem jela jen jednou, protože v pondělí jsem měla autoškolu, a to jezdím přímo z práce a dneska pršelo ... ale zítra pojedu zas, ono je to fajn ... se tak hezky protáhne po ránu a odpo, po celodenním sezením, je to také super :) Aspoň se konečně hýbu :)

Moje mise s mámou po obchodech, dneska dopadla vcelku dobře ... koupila jsem si nové plavky, už jsem je potřebovala ... ty předchozí jsem měla snad 4 roky už :D Už na to i vypadaly :D No a úplně náhodou jsem objevila krásné tříčtvťáky takové broskvové s bílou ... dole na nohavicích nařasené ....a padly mi na poprvé ...což se u mě moc nestává, spíš vůbec, takže chápete to nadšení :)

Pak jsme byly s mámo ještě v kavárně, na kávě a dortu ... trošku jsme zmokly, páč poprchalo, ale tak pohoda :) A zítra už máme čtvrtek ... a propo, zlatka, jak si užíváte prázdnin? Mně to ani nepřijde, když je nemám ... ale je pravda, že já si užívám toho, že chodím do práce :)

Docela hezky jsem se vypsala, tak zatím se mějte hezky
DelusH

DelusH Diary 19. 6. 2014

19. června 2014 v 21:51 | DelusH
Ahoj, ahoj .... opět je tu čtvrtek ani jsem se nenadála .... a zítra pátek hurá! Nemůžu říct, že by mě to v práci nebavilo, je to super. Chodím tam ráda, ale na pátek a víkend už se těším. Dneska jsem měla autoškolu a zítra mám taky. V neděli jdu na teorii, na které jsem ještě nebyla, ač mám za sebou již 13 jízd, tedy přesně polovinu.

Jo, včera mi máma barvila vlásky, už jsem to měla strašné. Tahle barva od Garnier je fakt dokonalá - Rubín. Taková tmavší s krásným leskem do červena, miluju to!

Zítra jedu k přítelovi, tak je možné, že se sem už nedostanu.
Tak si užijte víkend, snad bude pěkné počasí.
Vaše DelusH

DelusH Diary 15. 6. 2014

15. června 2014 v 20:45 | DelusH

Achoooj, já vím ... je to doba co, jsem se ozvala naposledy. Za což se omlouvám, ale to víte ... ve středu jsem byla s kámoškama po práci si sednout a pokecat a pak už se mi nic nechtělo. Ve čvrtek jsem měla autoškolu a pak v divadle. Byli jsme na operetní komedii s názvem Utíkej Nituško! ... a fakt luxus, perfektní odreagování .... no a v pátek jsme měli ten firemní večírek ... začínali jsme ve 12 hodin dopoledne, byly jsme na výstavě a pak na kafi ... a pak hurá do přístavu, kde jsme měli trošku problém s objednaným občerstvením, fakt domluva toto :( ... no, plavba na lodičce byla celkem fajn, dokonce se to ani nehoupalo ... a zážitek z plavební komory :D oooch :D:D:D Večer jsme ještě seděli v přístavu, na večeři ... hrála tam country kapela ... dobré to bylo, akorát celkem zima ... kolem půl 10 pro mě přijel přítel, jeli jsme k nám, kde jsem si vzala věci a jeli jsme k němu domů ... včera měl přítelův táta 50, tak jsme pomáhali s přípravou a pak s úklidem ... večer jsme byli na grilovačce a dneska na pouti ... jojo, byla cukrová jahodová vata :) Super víkend to byl :)

Už aby byl zase další :) Jooo, ve čtvrtek jsem si konečně koupila kabelku. O polední pauze jsem vletěla do obchodu a no, byla moje :D Heeeh :D Konečně se mi nějaká pořádně líbila :) Normálně modrá, taková v riflová s kamínkama a pořádně velká a má i takové to velké ucho přes rameno :) No, a ani nebyla moc drahá :)

A co, vy jaký jste měli víkend? :)
DelusH

Zase o rok starší :)

7. června 2014 v 17:24 | DelusH
Achoooj :) Tak už je tomu zase rok, co jsem na tomto světě déle :) Aby jste byly v obraze, tak dneska 7. června jsem se před 24 lety narodila :) Fuuuha, toto letí :D Mám dojem, že tuhle větu opakuju rok co, rok :) Dneska mi volala máma, aby mi popřála a vzpomínala na doby, kdy jsem na základce v tuto dobu vždy byla na školním výletě .... jo, to byly časy :) Za ten rok, co uběhl jsem se dost změnila, změnila se spousta věcí ... řekla bych, že jsem více zodpovědnější než před rokem, studuju dále VŠ s cílem získat MBA. Začala jsem pracovat, a práce mě opravdu baví, ještě na SŠ bych neřekla, že mě účetnictví bude tak naplňovat :)

A teď k dárečkům :) Musím se Vám pochválit, v týdnu jsem byla s kámoškama na kafi, dostala jsem krásný hrneček s motivem Blížencům :), černé tričko vepředu s kamínky a vzadu s krajkou, naušnice upa krásné dlouhé a růžové víno ... šíleně mě překvapily a potěšily v jednom :) Od našich dostanu onen řidičák, až ho udělám :) Vybrala jsem si šatky takové modro-růžové ...no prostě byste je museli vidět, tála jsem už v obchodě, a to už je něco říct, mně aby se něco takhle líbilo :) Heeeh :) Opět naušnice, přítel pravil, že vypadají jak baňky :D, Voňavku - Beyonce Heat :) Nádherně vonííí!:D už mám jednu takovou fialovou, ale tahle červená je wooow!:D Jo a plážovou tašku od bráchy, nádherně velkou :) Ta se bude hodit :)

Včera jsem nesla do práce krabici se zákuskama a chlebíčkama :) Holky mi dokonce v práci zazpívaly :) No, upa mě dostaly :) A šéfová má tento víkend narozky taky .... tooož jsme ji přáli v práci taky ... a úplně mě dostala, když mi popřála naoplátku taky a podarovala se slovy: Něco na večer ... víno :D

Nooo a naposledy, přítel mi včera přinesl nádhernou kytici růží ... Pak sem hodím fotku :) Moje oblíbené belgické pralinky a dneska jsem si vybrala další šaaaaty :) A opět z nich taju :) Budu mít včem chodit do práce :) Jééééj :)

A jooo, ještě jsem byla přes týden v divadle, to byl zase do dárek od babi, mně a mámě :) Byly jsme na Divadelním představením - Donaha!:D Viděla jsem to, před lety a tentokráte to ve mě zanechalo, ještě silnější zážitek!:) Luxus!

No, toť asi vše :) Už jsem se moc rozkecala :) Paaaardon :)
DelusH

DelusH Diary 1. 6. 2014

1. června 2014 v 20:09 | DelusH

Achoooj :)

Po velice náročném víkendu se opět ozývám ....:) V pátek jsem byla v práci, která utíkala opravdu velmi pomalu, poté jsem měla autoškolu. A pak jsem se doma jen otočila a přijel přítel, jeli jsme k němu. A večer na discotéku, dojeli jsme ráno v 5 hodin. A v 9 už jsem vstávala do školy, takže asi chápete, že to byl opravdu výkon.

Ze začátku jsem si říkala, že tam snad usnu, ale pak začala profesorka přeblikávat prezentaci a vkládala do toho celkem zajímavé příklady z praxe, tak to bylo super. Měli jsme přednášku o korupci, a pak o psychologii jedince a týmu. Odpoledne jsme s přítelem dospávali náš spánkový deficit. A večer jsme se vydali na 1. zábavu v tomto roce :) Artemis :) Bylo to super, jen jsem byla už mírně řečeno unavená a taky zmrzlá, takže to jistil grog :) Aneb víkend byl super, dneska jsme se byli projít a na zrmzce :) A zítra zase do práce ... snad budu mít co na práci .... a jo, říkala jsem Vám, že jsem dostala další úkol, a to naplánovat náš firemní letní večírek? Hmm, no jako my jsme fakt firma, ve které se pořád něco děje, což je fajn. Jen se trošku obávám, toho večírku na lodi :D Ehm, bude mi blběěěě :D:D:D:D

Tak se mějte ...
DelusH

DelusH Diary 18. 5. 2014

18. května 2014 v 21:11 | DelusH
Achoooj :)
Nebojte, žiju! Já vím, že jsem nic nepřidala od středy. Ale jak mnozí z Vás ví, psala jsem na blog, že mi dali v práci za úkol uspořádat Májovou akci pro děti. Tento týden byl opravdu nabytý, hektický a prostě plno příprav a vše okolo. Neměla jsem takový ten pravý víkend ... ani jsem se pořádně nevyspala.... včera jsme jeli s přítelem do města ráno a dneska jsem zase vstávala brzo, abych vše nachystala ... doufám, že všichni byli spokojení ..., tvořili jsme s dětma papoušky z papírových tácků, pak jsem robili lodičky ze špuntů. S dětma se hrály hry, stříleli jsme z luku ... dokonce i já, mám zážitek na celý život :D:D:D Myslím, že i ti lukostřelci ze mě :D:D Booože :D No, jsem upa k.o. totálně mě bolí nohy, dneska asi lehnu a usnu :) Doufám, že i děti se pořádně utahaly :D Odnesly si domů nějaká tou odměnu, papírového papouška ... medaily ve formě fidorky a námořní dipolomy :) Snad i nějakou pěknou vzpomínku :) Jak já se těším už do té postele ... a zítra zase do práce, doufám, že budou dobré ohlasy ... pak Vám zase napíšu co a jak :) A teď už jdu relaxovat :)

DelusH Diary 11. 5. 2014

11. května 2014 v 20:22 | DelusH
Achooj, achoj :)
Jak se máte? Taaakže, co je nového?:)
V pátek jsem kralovali s bráchou sami doma, páč naši odjeli na prodloužený víkend :) Došla jsem z práce, pak jsem byla v autoškole ...:) což bylo fajn, až na to, že mi jeden takový děda málem vletěl do silnice ... pche :/ ... Odpo dojel přítel a navečer jsem vyrazili do města, kde jsme měli sraz s kámoškou a jejím přítelem ... hráli jsme bowling :D bylo to super! Pak jsme skončili ještě u nás doma :)
V sobotu jsem robila mrkovovou buchtu :) přítel strouhal, za což mu patří velké dík :) Musím říct, že ji všichni chválili, ač se na první pohled na ni příliš netvářili :) Ale s čokoládou nahoře, je fakt mňam!:D Možná pro příště méně cukru :)
Večer jsme jeli do Lhoty (k přítelovi) dali si takový pohodový večer u telky, když už jsme jeden večer sportovali, že:D:D

Dneska celý den pršelo a vlastně ještě přší :( Upa fuuuuj škaredé počasí ... no, za týden mám mít tu akci pro ty děti ... co se týče té firmy ... dneska jsem s pomocí bráchy (který je výtvarně nadaný :) zrobila papouška z papírových tácků a barevného papíru :) A musím říct, že to vypadá fakt dobře :) Plus jsem ještě robila lodičky z korkových špuntů :)

Jen doufám, že nám vyjde počasí, protože to by mě fakt naštvalo :( Tolik příprav :)
Od zítřka začínám chodit do práce na půl 8, protože slečna, která mě má na starost chodí na takhle, takže se jí musím přizpůsobit, což se mi moc nelíbí, radši bych chodila na dřív furt na 7. Ale tak nedá se ... ale říkala, že jen ze začátku, že až budu mít svou práci, tak můžu chodit na tu 7. V práci je to fajn, máme celkem fajnový kolektiv :)

A ještě něco k blogu, moc děkuju za komentáře k 1. kapitole povídky VE ZNAMENÍ RŮŽE ... moc mě potěšilo, že si to aspoň někdo přečetl :) Během týdne přidám další kapču :)
Toť asi vše, já se jdu dívat na telku
Mějte se
Vaše DelusH

DelusH Diary 4. 5. 2014

4. května 2014 v 18:59 | DelusH
Achoooj :)
Tak se hlásím po delší odmlce, pardon. Ale nebyl čas. V pátek jsem byla poprvé oficiálně v práci, bylo to fajn, ale bylo to dlouho :) No, je to o zvyku. To se podá ;-)
Z práce jsem byla s mámou nakoupit a pak jsem se doma jen vytočila, sbalila si věci a jela jsem k přítelovi. Byli jsme zvaní na grilovačku. No, dokážu si představit i lepší zábavu večera. Ale co už:) Včera jsme byli zalezlí doma, však byla taky meeega zima :D Pak jsme jen vyrazili do cukrárny a nakoupit. Večer přítel kuchtil ... musím ho pochválit :) Vyvedlo se mu to :)
Pak jsme se už jen koukali na telku a měli takový pohodový večer :)

Před půl 6 jsem dojela domů. V rychlosti umýt vlásky, pojíst, nachystat se a zítra v 6 zase vstávat do práce :)
Tak se mějte, přes týden přidám první kapču nové povídky :)
Vaše DelusH

DelusH Diary 27. 4. 2014

27. dubna 2014 v 21:01 | DelusH

Achoooj :)

Jak se máte? Jak jste si užili víkend? :)
Já fajn, v pátek jsem byla s příteleme na večeři .... která byla naprosto úžasná :) Dala jsem si jídlo s názvem Koště čarodějnice .. ala masový špíz a musím říct, že to bylo upa mňaaam:)
V sobotu jsem byla ve škole, sice nás tam bylo 5 a půl, ale bylo to fajn .... odpo jsme byli doma a večer jsme vyrazili na Disco ... z počátku Oldies, která byla super a pak kolem 11 začal DJ hrát i normální ... ale mně se to líbílo i předtím :)
Super akce to byla jen tak ve dvou ...

Jinak jsem se zamilovala do Mixit!:D Opět jsem si namíchala svůj mix, to je tak, když já nesnáším hrozinky a jiné sušené ovoce :D takže tímhle jsem to vyřešila ... a můžu se toho ujíst :)

Zítra mám další hodinu autoškoly, první jízda byla suprová ... takže se celkem těším :)
Do práce, nastupuju oficiálně od pátku .... tam se taky těším :) jsou tam fajn lidi ...
Někde na mě sednul nějaký bacil, tudíž mám nos jako jahodu ... poootvora :-/
Jo a ještě jedna věc, byla jsem v knihovně a půjčila si další dvě knížky ... první z nich je Železný král ... už se nemůžu dočkat, až ji otevřu a začnu číst .. ehm, takhle urvaná na knížky, jsem byla naposledy na záklace :D Co se to se mnou jen stalo?:D

Mějte se
Vaše DelusH

DelusH Diary → 23. 4. 2014, Návrh Challenge

23. dubna 2014 v 20:28 | DelusH
Achooooj :)

Jen v rychlosti, co je nového od ... hm, a jo od neděle :D Ach ta skleróza :-P

No, tak v práci jsem byla teď dva dny, chodím na odpoledne. Včera a dneska jsem řešila to místo na tu dětskou akci, no teď to záleží na šéfové, jak se rozhodne. Pozvánku jsem udělala ... jinak téma jsou námořníci :) Dneska jsem ještě třídil účetní dokumenty jako jsou faktury a tak ... no to byla fuška :D ale bavilo mě to :)
Ještě jsem dneska scháněla bráchovi dárek, páč má v pátek svátek ... ale sehnala po dvou dnech obíhání obchodu mám!:)
Zítra mám dopo autoškolu ... poprvé :) Tak mi držte pěsti ... a pak na 12 do práce a ve 4 mám sraz s holkama, konečně musíme předat kámošce dárek k narozkám :)
Náročný den to bude ;-)

Nicméně bych zase chtěla přidávat challenge, tentokráte to bude asi moje vlastní ... bude se jednat buď o moje nej a nebo jsem si říkala, že by se dalo vymyslet typu: Co uděláš když/kdyby .... ale to byste museli asi vymyslet vy :D Já bych Vám asi odpovídala, protože sama bych asi nevymyslela tak dobré věty :)

No, takže ... pokud souhlasíte napište mi, do komentářů ... (ptáte se vy mě)

CO UDĚLÁŠ KDYŽ/KDYBY ....

nebo

CO BYS DĚLALA, KDYBY ....


do těch teček musíte něco vymyslet kupříkladu: Co uděláš, kdyby jsi viděla ufo ... kupříkladu :)
Fantazii se meze nekladou!

Díky, moc za pomoc ;-)
Vaše DelusH

DelusH Diary → 20. 4. 2014

20. dubna 2014 v 20:47 | DelusH

Achooj :)

Jak se máte? Věřím, že si především Ti školou povinní užíváte velikonoční prázky a ti práce povinní zaslouženého volna :) Já to, že jsou Velikonoce ani nijak nepociťuji, řekla bych normální víkend, jako každy jiný, ač možná že máme o 1 den volna navíc :)

Včera jsem byla u babi a pak pro mě přijel přítel, koukali jsem na Účastníky zájezdu, co šli v telce a pak na Souboj národů :) Dneska jsme byli na výletě v Hodoníně se projít ... poté zastávka v cukrárně ... jsem totálně nacpaná! :D Jooo, včera jsem dostala nádhernou modrou růži od přítele a krabici jahod :) Mňam byly sladké :) A se šáňěm dokonalé :) Krásně mě překvapil a přitom jsem nic neměla ... jen tak :) Miluju ho!:)

V týdnu začínám v autoškole, ještě přesně nevím kdy, ale rozhodla jsem se pro autoškolu, kde je instruktorka, kámoška si ji strašně chválila a mně osobně připadala při prvním osobním setkáním, upa v pohodě :) Takže moje nervozita asi mizí ... no, uvidíme :) Jo, jinak v úterý jdu napoledne do práce, jsem jim slíbila, že jim přijdu pomoct, ještě před oficiálním nástupem a hned jsem dostala úkol, budu pořádat májovou akci pro děti :) Program bych měla vymyšlený, jen sehnat nějaký pěkný plácek, kde to bude :) Tak uvidím, jak pochodím v úterý, držte mi palce :)

No, a teď už dost keců, jsem se zase rozepsala, jdeme se s přítelem koukat na film, tak se mějte a užijte si zbytek Velikonoc :)
Paaa
Vaše DelusH
 
 

Reklama