My Diary - DelusH:)

DelusH Diary → 17.5.2013

17. května 2013 v 20:45 | DelusH
Achooojky,

hlásím se po dnu učení :D Už mě ty pevná paliva, zemní plyn atd:D Nebaví :D Chystám se dneska večer na disco a totálně nestíhám!:D Takže jen ve zkratce, zítra po obědě, jedu na ty další dva testy do školy a odpo mám v plánu učení mučení :D Pokud tedy budu schopná:) A v neděli asi pojedeme s přítelem na výlet na kolech, na co se moc těším, doufám, že nebude cedit, to by mě naštvalo ....

A co říkáte na rekonstrukci, jste spokojeni? Mně se po včerejšku ten lay šíleně nelíbí:D:D:D Achjo:D
Tak já se valím chystat, etě musím pojest, bo fakt nestíhám, teď jsem vylezla ze sprchy, no konec, etě nwm ani co na sebe uháááá :D A 22.18 hod odjíždím :D Moje nervy :D

Tak se mějte a užijte si pátek
DelusH :)

DelusH prostě ráda mění názory :-D aneb vše bude jinak!

16. května 2013 v 17:55 | DelusH
Achooooojky!
No, tak elektronický test z daní a trestního práva je za mnou! Oba dva za A!:) Jupííí! :) Etě v sobotu a tohle budu mít z krku:)
No a teď k tématu, jestli jste četli článek níže, tak jsem psala, že vlivem zkouškového přesouvám rekonstrukci blogu na konec června, ale tím, že jsem dneska dala oba dva testy, mi došlo, že já vlastně potřebuju i nějaký ten odech a využiuju k tomu částečně blog, mám náladu na rekonstrukci, tak jdu robit rozcestníky :) Akorát nwm, jak to bude s Layoutem, uvidíme:) Třeba ho dneska ještě stihnu a pokud ne, tak to nějak zrobím na tomhle:) Holt, jsem se naráz ocitla na nové houpačce a chci aby to tu žilo :)
Takže jdu na to!:)
DelusH :)

P.S. Nezlobte se na mě, jsem děsná osoba:D

DelusH Diary → 16.5.2013

16. května 2013 v 11:40 | DelusH

Nazdárek zlatíčka :)

No, s mou aktivitou tady to bude asi poněkud bídné, jelikož toho mám tolik, že nevím, kam dřív skočit. Naneštěstí mám upa namačkané zkoušky na sebe a to bych měla ještě předělat bakuli, kterou mám za měsíc komplet odevzdat (uhááá, netuším, kdy to stihnu!)
Mám dojem, že rekonstrukce se asi bude muset odložit, na dobu po zkouškovém, ačkoliv pak mě zase bude čekat učení se na státnice, ale tam si čas najdu:) To se nebojte:)
Dneska jedu do školy na elektronické testy, které musím zvládnout celkem 4, ale za den můžeme udělat jen dva. Takže dneska a pak ještě v sobotu.
Příští týden mám ústní zkoušku z daní, zatím jsem si projela 16 otázek z 23, ale projela znamená přečetla a popodtrhovala, no bude to záhul, aspoň, že je to až v úterý. To se snad stihnu naučit. Pak to další pondělí mě čeká písemná z trestního práva, jehož skrypta mají 75 stran, které jsem etě ani neviděla. Super, no. O dva dny později pak ústní z Finační analýzy, ta by mohla být v pohodě, když si vezmete, že na toto téma mám bakuli. Pak je víkend a jdu na svatbu, jinak šaty jsem si koupila naprosto nádherné, s takovým volánem přes jedno rameno, fialové, úzké a krátké:) Takže za ten víkend se asi nic moc nenaučím, a hned v pondělí mám písemnou z OCP, fakt super načasování:D A to tenhle týden budu jen pendlovat po doktorech a po škole, achjo ... nehledě na to, že poslední zkoušku mám dva dny před svými narozkami, a to ještě ústní angličtinu, do které se musím naučit 10 odobrných témat, které umí, díky ekonomice možná tak v češtině, ale v ajině? No, potěš koště .... Vemte si takovou Nedokonalou a dokonalou konkurenci na trhu:D Pomalu ani to slovo v ajině neumím vyslovit a mám se to učit?:D Moje nervy!

Doufám, že chápete, že škola je pro mě teď důležitější, kor když končím 3. ročník na VŠ. Chci to dodělat a mít pak klid. S okamžitou platností se plánovaná rekonstrukce odkládá na konec června 2013. Aspoň si to vše promyslím atd.

No, já se mizím učit otázky na dnešní elektroňáky :) No, učit spíš si to pročíst :) Páč to už jaksi nestíhám za dvě hodiny odjíždím do školy:)

Mějte se a děkuju všem, kdo mě chápe.
Vaše DelusH :)

DelusH Diary → 5.5.2013

5. května 2013 v 15:13 | DelusH

Nazdárek:)

Hlásím se:) V pátek jste si jistě všimli, dle té tipovačky, že jsem byla na dámské jízdě:) Která byla super:)) Včera jsem byla s mámou na kolech:) a pak tu byl přítel:) Momentálně mám otevřený Word a snažím se napsat seminární práci do školy. Jo a ten zápočet, jak jsem ho psala v pondělí, tak mám ho!!!:) Takže děkuji všem, co mi drželi palce:))

Jinak, chtěla jsem se zeptat, když se Vám tak líbí písmenkovka, co byste říkali na Mega soutěž v tomhle duchu? Musela bych to ještě promyslet a tak, ale jen se chci zeptat, či byste o to stáli? :)

Nebo pokud Vás napadá nějaká jiná soutěž, tam sem s ní:)

DelusH Diary → 28.4.2013

28. dubna 2013 v 13:13 | DelusH

Zase je to tu! Omlouvám se především mým věrným Affs, ale vůbec nemám na blog čas, abyste věděli prakticky od čtvrtku se učím na zápočet z ekonomiky, který mě čeká zítra. Ačkoliv jsou ty otázky celkem v pohodě, protože se dosti prolínají, jak znám sebe, tak největší úlohou zase budou nervy ... achjo:( Momentálně předemnou leží téma: Peníze a trh peněz, centrální bankovnictví. Což je docela v pohodě otázka, horší budou posuny křivek agregátní poptáky a nabídky ... to nesnáším! Ale tak zase si říkám, že když se to naučím pořádně teď, tak to pak u Státnic bude o to lehčí:)
Navíc v úterý máme zápočtový seminář k bakalářce, a měli jsme kupu věcí robit (www stránky, natočit videoviziku, zpracovat otázky ke státnicám - je jich 100., podat si přihlášku na VŠ, zrobit prezentačku .... no hrůza ... naštěstí tohle už vše mám snad krom těch vypracovaných otázek tam mi etě nějaké chybí.
Na druhou stranu si tak uvědomuju, že už mě čekají jen poslední 2 týdny školy a pak začne zkouškové a honba za získání titulu. A pak šmitec, konec chození do školy ... ačkoliv jsem si podala přihlášku na VŠ, rozhodla jsem se pro dálkové studium, je načase si najít práci (což nebude v téhle době vůbec jednoduché), trošku se toho bojím a zároveň je mi smutno, že tohle vše končí.... ale asi už je načase.

No, takže já si jdu přelouskat těch 13 otázek k tomu zítřejšímu zápočtu:) Snad to napíšu! Držte mi palce :)
Vaše DelusH (pokusím se Vás oběnhnout zítra, po škole:)

P.S. Soutěž o nej reklamu ukončím ve středu 1.5.!

DelusH Diary → 22.4.2013

22. dubna 2013 v 11:55 | DelusH
Achooooj :) Tak víkend je za námi:) Musím říct, že pátek byl luxusní:) Sobota jakbysmet:) Joo, jsme byli s přítelem v kině:) Na 3D, původně jsem myslela, že to bude děs:D Ale jako ten film, co jsme vybrali, neměl chybu!
Jeníček a Mařenka - Lovci čarodějnic, doporučuju!
Včera jsem dojela odpo, a tak jsem konečně vyplnila přihlášku na mé další studium po Bc. Dneska jsem ještě doma, mám, před sebou otevřené témata do angličtiny k ústní zkoušce. Prvně si to musím přeložit. Páč jsou to ekonomická témata. V češtině mi to říká dost, ale v angličtině achjo. No nic já jdu makat:) Večer se pokusím oběhnout Affs:) Zatím se mějte:)
Vaše DelusH

Go to the party!:)

19. dubna 2013 v 18:00 | DelusH

Achooooj hlásím se:)
Teď jsem byla dva dny doma, což jste si asi všimli:) Momentálně jsem ve fázi chystání se na večer:) Razím s holkama na diskotéku, jelikož kámoška slaví 22:) Po delší době zase dámská jízda, tak si to umíte představit :D:D:D

Tímpádem tu už dneska nebudu:D A zítra to vidím na spánek a po obědě dojede přítel:) Takže se tu uvidíme zase až v neděli:) Užijte si víkend:) A mějte se:)

Vaše DelusH:)

Prodloužený víkend :) & Mega Soutěž

11. dubna 2013 v 21:15 | DelusH

Achooojky!
Konečně se nám trošku vyčasilo a snad už konečně bude jaro! Nevím, jak u Vás, ale u nás dneska svítilo sluníčko, pravda odpo sice foukal vítr, ale i tak. To Vám hned zlepší náladu! :)
Jinak dneska naposledy ve škole a přede mnou 3 krásné dny volna. Teď jsem oběhla všechny Affska:) A mám tu pro Vás takovou zprávičku, zítra odjíždím k příteli :) A budu u něj až do neděle :) Moc, moc se těším :) Takže jistě chápete, že tu nebudu ... :)

Ale teď něco k blogu, říkala jsem, jakou soutěž bych mohla uskutečnit. Co byste řekli soutěž o nejlepší televizní reklamu? Určitě jste na tom tak, jak já, že nemáte rádi, když během Vašeho oblíbeného seriálu běží reklamy někdy i 4x a to déle jak 5 minut. To jistě, ale určitě máte nějakou rádi, která se Vám líbí, prostě která je dle Vás povedená.

Takže pokud máte zájem se podělit o Vaši oblíbenou reklamu přihlašte se:
1) Váš Nick a blog
2) Název reklamy
3) Odkaz na reklamu (hledej přes www.youtube.com)
4) Co bys chtěl/a za cenu

DelusH Diary 3.4.2013

3. dubna 2013 v 22:28 | DelusH
Achooojte!

No, tak už tu máme středu večer .... Toto letí :D
Včera jsem byla ráno v nemocnici na krvi. Musím říct, že sestřičky byly velmi milé a šikovné, protože mi to tahaly jen na 2x. No, jo já holt nemám normální žíly, tož z boku zápěstí ... au, mám úžasně barvenou modřinu :D:D:D Ale jako jsem tam proseděla 3 hodiny a stejně jsem se nic kloudného nedozvěděla no nic :D Třeba příště :D

No, ta rýma mě zabije:D:D:D Nesnáším to! Nos odraný, tunu papírových kapesníčků, děs běs :D
Naštěstí zítra už naposledy do školy :) Jupííí :) Snad zas nebude sněžit a foukat, jak najaté, dneska mi to bohatě stačilo!

A co vy, jak se máte v tomhle týdnu?
Vaše DelusH :)

A kde je jako to jaro?!

31. března 2013 v 21:04 | DelusH

Nazdárek .... To je mi, ale počasí, co? Taky u Vás tak sněží? To je děs, běs! A já, že už začalo konečně jaro! A ono nic :( chjo ....

Jinak víkend jsem byla u přítele, bylo to naprosto luxusní:) Vše bylo ideální, dokud mě nepřepadlo nachlazení, takže tímpádem lay je rozrobený, tedy záhlavko je hotovo a s tím zbytkem snad pohnu zítra ... Mám teď trošku mánii Twilight Ságy, takže si dokáže domyslet, co na tom lay bude ehm:D Ale tak třeba se Vám to bude líbit :) No, nechte se překvapit :)

A zítra už tu máme Apríl:) Teeedy, toto letí ... a jo ještě jedna maličkost, bakalářska dopsaná!:) Teď uvidím, co na to škola :) ale měsíc o ní neci slyšet :)

Vaše DelusH

Změna je život!:D

22. března 2013 v 19:11 | DelusH
Nazdááárek :) Opět se hlásím, poslední dobou mi nějak chybíte :( :D No, a navíc jsem zjistila, že příští týden oslaví blog 2 roky! Takže bych aspoň nějakou narozeninovou bleskovku mohla spravit:)
Jinak mi máma barvila vlasy a hmmm jak byste řekli, že vypadá ohnivě červená? :D:D:D No, můj podklad světle hnědá s blonďatým melírem :D Chtělo to změnu a změna je život! :) Dneska slaví kámoška narozky, tak to jdeme oslavit, už se i celkem těším, zase někdy vypadnu ven i s holkama:D

Tak já se jdu chystat a užijte si víkend :) hlasujte za mě :::TADY::: kují
P.S. KOHO BYSTE CHTĚLI NA NEW LAYOUT?

DelusH Diary → 18.3.2013

18. března 2013 v 19:11 | DelusH

Ehm, asi si říkáte co se mnou je, 17.3. již uplynulo a já stále nikde. Popravdě nějak nemám ani na blog náladu. Příspěvek co jsme měli do 17.3. odeslat jsem odeslala, snad to bude v pořádku. Oficiálně jsem přihlášená na státnice a těch pěnez, ojoooj. Prostě musím to dodělat stůj co stůj. Ve škole po nás chtějí tolik věcí, že by si jeden sedl na zadek. Ze začátku jsem měla dosti rozpolcené pocity a chvílemi to vypadalo, že to asi psychicky nedám. Jelikož máme první týden státnic v sprnu a někteří jdou až v lednu. Ale tak zase si říkám, že když to dali jiní, tak já to dám taky :) Holt, optimismus nadevše:) Kdybych měla nad vším tím jen brečet, tak nwm, holt je potřeba zabojovat. Do konce března máme zase uložit již hotovou bakalářku na síť. No, asi se ptáte kolik mi toho chybí ... Hm tak nějaký ty grafy, vyhodnocení analýz, nějaká ta citace a závěr. Jo a pilotní provoz, který dávám horko těžko:D Ale to půjde! Takže se omlouvám, že nebudu tak aktivní, spíš bych to viděla na nějaký ten diary, čímž se omlouvám i SB, že neobíhám, ale věřte jsou důležitější věci a já na tohle teď nemám čas, protože prioritou je teď pro mě dodělat školu a získat titul. :)

Doufám, že kolem 1. dubna se tu objevím, taky bych chtěla změnit lay, protože ta růžová už mě krapet vytáčí. V dubnu nebudu moct změnit verzi bakalářky, takže nějaký ten čas bude, i když tvoření požadavků k zápočtu, ke všem možným předmětům a vypracováním otázek ke stánicím a zkouškám za letní semestr, asi taky nebude procházka růžovou zahradou, nu což. Já to dám! Držte mi pěsti. A ještě jednou se omlouvám.

Vaše DelusH

Ta bakalářka mě zničí!

4. března 2013 v 20:16 | DelusH

Nazdárek, no oficiálně je po částečném pozastavení, ale mám takový dojem, že ho asi budu muset prodloužit, ze studijních důvodů. Tedy popravdě řečeno, potřebuju dopsat v takové lepší než hrubé verzi mou Bakalářskou práci, jelikož musíme poslat nějaký odborný příspěvek na mezinárodní konferenci. To, víte jsem z toho opravdu celá "happy". Ale co se dá, dělat srpen a mé státnice se neúprosně blíží a já začínám mít pocit, že se to na mě vše hromadí ze všech stran, chjo :( Si člověk fakt nevybere, holt za všechno se v životě musí bojovat, kdo nebojuje nic nedokáže. Dneska nám bylo ve škole doporučeno, ať začneme obalovat nervy čokoládou, no jo, ale to s takovou budu zachvilku jak kulička :D:D .... Lidi, vůbec netuším, kdy se tu zjevím v plné síle, prostě do příštího týdne to musím sepsat, tak snad po 15.3. Já vím, vůbec neobíhám, ale jestli mě mé SB, pochopí, tak prostě škola (VŠ) je teď pro mě důležitější, a když už 3 roky dřu, tak to chci dotáhnout do konce, doufám, že to to pochopíte.

Zítra jdu ráno jdu zase na kontrolu s krví, a pak tradáá do školy, a tam skejsnu až do půl 6, takže domů přijedu po půl 7. Fakt vyhlídky toto. No, nedá se ... Držte mi pěsti a já se Vám zase ozvu.
Pokud si mě některé SB, chce smazat, pochopím to.

Vaše DelusH

p.s. hlasujte za mě - Ian Somerhalder - zde děkuju!

Týden se přehoupl:) A sluníčko svítí!

28. února 2013 v 17:41 | DelusH
Achoooojky:) Tak se hlásím od babi z praxe! Jak to vypadá? :) No, tak že na 9 chodím na obecák, udělám si svoje, nebo případně pomůžu a k obědu jdu domů:) Pak pooběvám, dám si šlofíka, kafíčko, a pak hurá za hafanem:D ... v neposlední řadě na procházku s babi za příbuzenstvem, či se sestřenkou něco hrajeme:) Večer telka a chvilku na PC, ale ještě jsem se nedokopala k tomu, abych Vám napsala, já vím, jsem děsná, ale zítra odpo jedu domů, a v sobotu zase k přítelovi, poslední víkend před začátkem letního semestru :) Booože, to mě zabije:D Zas škola po 3 měsících :D:D:D

A co vy, jak se máte vy? No já pádím, si etě stvořit rozvrh na EB (moje další závislost:D) a pak hurá kukat na taxík!:) Jsem se díky babi zas začala dívat:) Jo, kukáte někdo na Gympl? :) Já zase začala a jako jsem se včera totálně nasmála:D Upa super, seriál!

Tak paaa, se zase ozvu :) Ale pozastavení oficiálně ještě trvá!:)
Vaše DelusH
P.S. HLASUJTE V POTM / POTY 2012 / ROCK STYLE

Hlásím se od přítele! (Částečné pozastavení stále trvá do 3.3.)

24. února 2013 v 12:31 | DelusH
Nazdááárek :)

Pozastavení trvá teprve pár hodin a mně už se po Vás stýská!:) To je tedy paradox, co?:-D Já vím, jsem hrozná! :)

V pátek byla disco luxusní!:) Jen ta zima venku, to bylo něco! Snad z toho nebudu nemocná :D:D

Včera jsme s přítelem byli na večeři:) Hmm lidi palačinky s horkým ovocem a šlehačkou, upa mňam!:) Včerejšek byl superní:)
Teď Vám píšu ještě z postele :) Jo, zmínila jsem snídani do postele?:D Zachvilku vyrážíme k babi, no moc se mi nechce, ale co nadělám povinnosti jsou povinnosti, snad to rychle uteče, tam se ozvu, až budu mít přístup k netu a pak beru si knížky, tak třeba je dočtu, mám dvě rozečtené, tak snad :) A pak měla bych pohnout s tou mojí povídkou "Ledové srdce" na kterou teď nebyl čas:( Dokonce aj křížovky jsem si pořídila a měla bych zkouknout čtvrteční díl TVD:) Mám toho moc :-D Tak se mějte a doufám, že blog dá, nějaké normální téma týdne :-D:-D

Mějte se Paaa
DelusH :)

P.S. JSEM VE 3. KOLE V SOUTĚŽI O NEJ CELEBRITU SOUTĚŽÍM - S IAN SOMERHALDER HLASUJTE TU PROSÍM. DĚKUJUUU!:)

Částečné pozastavení kvůli praxi (od 23.2. - do 3.3.)

21. února 2013 v 18:28 | DelusH

Nazdááárek lidi!

Jen Vám chci napsat, co se mnou je, že nepřidávám. Nemůžu se dokopat ani k přidání BBG (já vím, jsem děsná). Je to zvláštní, ale když máte nejvíc povinností, tak byste přidávali a přidávali. A když prakticky máte hromadu času, tak se Vám nechce lautr nic. Včera a dneska jsem hrála simíky, testovala jsem roční období :) Upa jsem u toho zrelaxovala a zítra jdu na nehtíky a večer razím s kámoškou na discotéku:) Upa se těším, už jsme spolu nebyly snad od začátku prosince, takže asi chápete, že nemám nějak myšlenky na blog.

A co se týče toho nadpisu s praxí, mám praxi, na obecním úřadě, pro který dělám bakalářku, takže ji budu dopisovat, no takže se moc tedy netěším, spíš bych dělala nějaké ty admistrativní práce, jestli mi rozumíte .... Ale má to jednu výhodu, budu celý příští týden u babi :) Uvidím se se psem a tak:) Odpočinu, tím pádem tady nebudu. Babi sice net má, ale uvažujte, nebudu přece sedět u compu, když jsem u babi, ne? Jako určitě sem kouknu a napíšu Vám co a jak (tedy, pokud to někdo bude číst ... ) Ohledně cenek za Srdíčkovou mánii, tak s těmi si musíte počkat až po tom týdnu a to už mi zas začíná škola, takže budu v jednom kole dá se říct, ale nebojte cenky budou! :)

Proto blog od soboty 23.2. do další neděle 3.3. částeně pozastavuju, kvůli mé praxi a mé nepřítomnosti, původně jsem chtěla přednastavit nějaké články, ale vůbec se mi nechce. Tak snad to pochopíte a deníček Vám přes týden někdy napíšu :)

Vaše DelusH :)

Super víkend po zimním semestru!:)

17. února 2013 v 23:43 | DelusH


Nazdááárek:)

Od pátku jsem nebyla na blogu, protože jsem v sobotu v 8 ráno odjjížděla s přítelem do Brna, nákupy, Valentýnský oběd (opožděný) a poté kino :) Lidi tak uchozená jsem nebyla šíleně dlouho! Jsme dojeli k přítelovi až kolem 6 hodiny večer! :) Ale stálo to za to, ač já na tyhle velké a hlavně drahé obchody moc nejsem, i tak to bylo super! Mně stačí za míň pěněz a víc kusů, jestli mě chápete:) A na značkové věci jsem už krapet alergická, ale tak co, každý má rád něco:) To je každého věc. Celý den byl super, až na to, že v kině jsme nakonec nebyli v sobotu, nýbrž dneska - BABOVŘESKY - nová letní komedie od Trošky! Naprosto super film! :) Rozhodně to stojí za to! Doporučuju! :)


Včera jsme s přítelem koukali na Hotel Transylvánie - animák a zatraceně dobrý!:) Dorazila jsem až dneska o půl 11 večer, takže jen tenhle zběžný článek a zítra začnu tvořit cenky za Srdíčkovou mánii :) a taky nějak přidávat, už se na to mega těším!:) Konečně pohoda od učení (ačkoliv etě čekám na jeden výsledek, ale tak snad to tam zítra už bude dané!) nebo toho učitela zaškrtím!:D:D:D:D .... Jsem upa zjistila, že nic nedělat snad ani neumím už, asi si něco dobrého upeču, minule se ty muffiny, podařily! Nemáte tip na nějaký dobrý řez? :)

Tak já mizím spát a zítra přes den budu zase online :)
Dobrou :)

DelusH

Juchůůůů!:)

15. února 2013 v 12:33 | DelusH

Jooooo! Mám to! Poslední zkouška je v kapse! Lidi mně bylo zle jak nikdy a ještě se mě ke všemu ptal úplně na něco jiného, než co jsem byla naučená!:D Ale mááám to! (etě počkat na jeden výsledek z písemky a tralalááá)
Bože, to bylo zkouškovéé:D Jsem přišla o tolik nervů! A teď týden volno a pak praxe:D Už se těším, že nebudu muset nic dělaaaat!:) A navíc zítra jeden kdy se otevírá E-Bradavice pro nováčky, už aby začal školní rok i tam:) Moooc, se těším :) Nooo:D mám takovou náladu, že snad půjdu udělat new layout:D nebo co:D:D:D Pokud mě tedy nepřemůže spánek:D:D:D

Tak schválně :)
Vaše DelusH :)

Valentýnský den :)

14. února 2013 v 19:57 | DelusH
Ahooojky:) No tak co jak jste prožili Valentýn? Je to pro Vás obyčejný den, nebo ne? Já ho vnímám jako každý den, však když se mají lidi rádi, tak se nemají rádi nejvíce jen ten jeden den v roce, no ne? :D Valentýna jsme si s přítelem už dělali už včera, protože nám to tak časově vycházelo. Dostala jsem krásnou modrou kytici s modrou růži :) No prostě nádhera! A Raffaelo :) Miluju kokos! :) Užili jsme si spolu krásný večer, který mi dal plno sil na nadcházející den, tedy dle kalendáře svátek svatého Valentýna:D Popravdě jsem ho prožila s učením otázkám ke zkoušce pracovního práva:D No učení, spíš takové pročtení jednotlivých 20ti otázek. Zítra mě čeká poslední zkouška, lidi držte mi palce, jelikož tohoto profesora, jsme ještě na zkoušce neměli, vůbec nevím, co od něj můžu čekat, a jelikož jdu první, tak potěš vidle jako! To bude nejhorších 10 minut v mém životě:D Už aby bylo půl 11 a já to měla v kapse. (tedy, doufám:D).

Co se týče blogu, srdíčková mánie dneškem skončila, chtěla bych moc poděkovat, všem co se zúčastnili! Cenky udělám příští týden!:) Jo, dneska jsem definitivně ukončila VGS, protože nemá cenu dělat něco, když na to víc jak polovina lidí kašle. Těm třem holčinám, které výtvor poslaly a to : Em*, ♥PawlušQa♥ a Luss.* udělám cenky - jen mi musíte napsat, co by se Vám líbilo. Jo a taky budete tu mít u mě na blogu reklamu po dobu 14 dní.

Nazdárek hlásím se z maratonu učení! :)

12. února 2013 v 17:35 | DelusH

Achoooojky :) Hlásím ze z maratonu účení :) Tak včera jsem měla zkoušku z Daní, ústní zkoušku mám! A na písemný test, tedy na jeho výsledek prozatím ještě čekám, ale doufám, že bude! :)

Jsem z toho měla šílené nervy, takhle blbě při písemném testu už mi dlouho nebylo:D Jsme měli písemný a hned po tom byl ústní a já šla první!:D Ale jsem za to ráda :) Aspoň jsem to měla rychle z krku :)

Poslední (doufám, že poslední) zkouška mě čeká v pátek a to z Pracovního práva, dneska jsem se na ni začala učit, no mám celkem 20 otázek - projítých už mám 7 a zatím se to celkem dá, tak uvidíme. Určitě je to jednodušší, než loni obchodní nebo předloni občanského právo :) V pátek jdu taky první, moje nervy, letos fakt dostávají zabrat!:D

Jinak co se týče blogu, chtěla bych strašně moc přidávat, ale jaksi jsem časově vytížená a když už chci, tak pro změnu nejde blog, fakt to je o nervy! Psala jsem na blog.cz Co se děje, proč se mi zobrazují staré články z Ledna, proč se nezobrazují komentáře, proč je nejde vkládat, ale zatím neodepsali, tak uvidíme.

Srdíčkovou mánii přidávám každý den, protože to byla slíbená soutěžka :) Jinak BBG bude vyhlášena v pátek, dřív to opravdu nestíhám. A co se týče VGS, jako já nwm, lidi, ale když nemůžu poslat výtvor, tak aspoň napíšu, že nemůžu, ale tohle je fakt moc. Termín byl do 7.2. prodloužila jsem ho do 10.2. a co si myslíte, že se stalo? Poslaly jen tři holky, mám sto chutí to prostě zrušit a udělat cenky jen těmto třem holkám. No, ještě o tom porozmýšlím ... ale moc růžově to nevidím.

Příští týden plánuju nový layoutek, tedy až bude o Valentýnu, protože nevím jak Vám ačkoliv se mi ta animace tam líbí, šíleně se mi z toho seká načítání blogu, asi se vrátím ke svému starému dobrému bez animačního záhlaví.

Omlouvám se Affs, že Vás teď tak často neobíhám, ale min. do neděle na to nebudu mít čas. To víte zkoušky a pak jedeme v sobotu s přítelem do Brna. Takže tu zase nebudu, ale to se dá pochopit, no ne? :)

Tak zatím Vaše DelusH :)
P.S. Jdu si upéct Muffiny, takhle grandiózně to asi vypadat nebude, ale ta představa na obrázku je upa mňam :)

Jde se plesat!:)

9. února 2013 v 16:23 | DelusH


Achooooj:)

No, od rána se učím a snažím se připravit na ples, ovšem tyhle dvě věci jsou neskutečné, když se musejí dělat spolu:D:D:D

No na hlavě mám magické natáčky, s kterými jsme více než spokojena, už je mám vyzkoušené a vždy to dopadlo dle mých představ, tak schválně jak to dodpadne teď:D Na ramínku naproti postele mi visí moje fialovo-černé šaty na ples, strašná pokušení tohlecto! :D A vedle mě na posteli leží otevřené Daňové Zákony :D To je tedy výběr :D Šíleně se těším :) Na plese jsem byla naposledy před rokem a to byl náš školní, letos není pořádaný, což mě štve :( Ale tak tímhle si to vynahradím!:) Na to, že mám v pondělí dvě zkoušky:D Hmm, mám nějakou dobrou náladu:D:D:D Se mi zdá :) Tak já se jdu chystat o kolo půl 7 mám být ready, tak snad to stihnu:D Mějte se tu hezky:)

Vaše DelusH :)

Jde se válčit!:D

6. února 2013 v 21:45 | DelusH

Achoooj :) Tak lidičky, omlouvám se, že se moc neozývám, ale to víte to ty zkoušky, mno dávájí mi zabrat, navíc moje zdravotní problémy, no škoda mluvit.

Tu zkoušku z minulého týdne mám! :) Hurááá!:) Dneska jsem byla na elektronickém testu a ten mám též hip hip hurá! A zítra další písemná zkouška, tentokráte z Finanční analýzy, no je to moje téma na bakalářku, tak snad doufám, že tohle napíšu :) Takže mi zítra držte palce :)

Vaše DelusH jo a díky za vyplnění dotazníku, kdo ete nevyplnil prosím :::ZDE:::
Jo a soutěžící VGS, zítra je poslední den a zatím mi došel jen jeden výtvor!

Jupííí! :)

31. ledna 2013 v 15:43 | DelusH

Achooooj, dneska jsem byla ve škole na další zápočet, který ale budu vyřizovat až příští týden, ale to je jedno, ten bude, ten je jistý. Ale dozvěděla jsem se výsledky z minulého týdnu z komplexky z Angličtiny a mááám to! :) Lidi ani nevíte, jak jsem šťastná! :) Uuuf:D Přede mnou etě tři zkoušky :D Moje nervy :D Ale tohle je dobrý začátek :)

To byly nervy!:D

29. ledna 2013 v 19:20 | DelusH
(animace je mé tvorby)

Achoooj, no tak jsem po menším vzteknutím! Nastavila lay :D Hrůza tenhle rozkouskovaný Layout ve směs na 10 dílů no hrůza! To by jednoho zabilo:D Jinak tedy nesedí přesně dle mých představ, ale to spravím později. No, původně byl do barev modrá, fialové a hnědá:D Mno a vidíte to?:D Já se prostě svých třech barev nikdy nezbavím:D Růžová, fialová a modrá, to je moje fakt:D ...

Tak snad se Vám bude líbit, ta animka je tam záměrně, protože je to Lay o Damonovi & Eleně a já jsem tedy jejich velký fanda, co se týče párů. Ta scéna se mi docela dost líbila, tak proto :) Navíc jsem chtěla takový, abych ho za 14 dní na Valentýna nemusela hned měnit a tohle to jasně vystihnuje:)

Jinak co se týče zkoušky, tak celkem v pohodě, tak uvidím za týden, jaké budou výsledky, ale dneska by měly být ještě výsledky z té přechozí z ajiny, tož jsem upa napnutá, jak to nakonec dopadne. A Elektroňák jsem nakonec nepsala, jsem se rozhodla až pro příští týden. Zítra zase najedu na učení daní a finanční analýzy. Dneska jsem si dala od včeho voraz a jak jsem jela domů, tak mě napadl tento lay. Jo, jinak včera jsem přidala na blog rubriku - Téma týdne, co má na hlavní stránce blog.cz začnu pravidelně psát :) To je taková novinka a teď jdu ještě oběhnout SB, jak jsem slibovala a hurá k telce :) Tak se zatím mějte :)
Vaše DelusH

Mučení skončilo, alespoň pro dnešek aneb zítra vzhůru na zkoušku!

28. ledna 2013 v 20:49 | DelusH
(animka je mé tvorby)

Čaaauky :)
Tak zítra mě čeká další zkouška tentokráte z OCP, opět zase písemná a já doufám, že tam bude jen to co jsem se učila, protože jestli ne, tak ouuu:( ... Ale tak umím to, tak se uvidí, co tam profesor dá či ne. Držte mi palce :D
Pak bych chtěla ještě zfouknout i elektronický test, který máme letos naštěstí jen jeden, no tak aspoň něco, v tomhle prodlouženém zkouškovém.
Mám to zítra na 11, ale odcházet z domu budu už po 9. To víte blbé spoje, upa grrr ... A kdy se dostanu domů?:D Hmm až vše napíšu takže nějak po 5, bych možná mohla být doma :D Takže pak se Vám ozvu :)

Tak hezkou dobrou noc a SB, oběhnu Vás zítra :)
Vaše DelusH :)


P.S. Hlasujte pls pro Selenu Tady díky
 
 

Reklama