My Diary - DelusH:)

Wooow! It was a wonderful!

20. ledna 2013 v 16:41 | DelusH
Woooow! To se nedá jinak nazvat! Včerejší kino, bylo naprosto úchvatné! Skvělé obsazení, hudba, filmové efekty:) Krása! Já jsem si to tedy 100 % užila, jen ta délka :) 2 hodiny a 40 minut:) Ale jinak nádhera! Vřele doporučuju, ačkoliv je to drama, byl to krásný příběh! Miluju muzikály♥♥♥


Tady máte trailer:)

Co dělat, když Vám myšlenky lítají jinam?:D

19. ledna 2013 v 15:09 | DelusH
Nazdárek :)
No, tak mě v úterý čeká první zkouška za zimák. Moje nervy, dneska jsem se naučila odborná slovíčka do ajiny a eseje. Ještě bych měla dodělat seminárku do daní a pak by snad už mohl být klid. Lidi znáte ten pocit, když musíte něco dělat, ale myšlenky Vám lítají úplně jinam? :D Hrůza! Za tohle bych asi vraždila, zrovna se potřebuju soustředit a místo toho vymýšlím novou povídku, no původně to měl být námět na rpg, ale ten nápad se mi tak líbí, že nejspíš začnu zase psát. Jen nevím, kdy to přitom všem budu stíhat:D Ale budiš :) Musíme si říct, že něco špatné je pro něco dobré :) Navíc večer jdu s přítelem do kina a šíleně se těším, takže myšlenky mám zase někde no:D Jdeme na Bídníky :) Muzikály miluju, i když je tohle drama :) Navíc zítra končí rok na EB, bude mi to chybět :) Miluju tu školu!


No, nic lidičky já jdu do sebe nalít kofeinový povzbuzovák a hurá dodělat tu seminárku do daní! Držte mi pěsti!
Vaše DelusH :)

Válka s mloky aneb vzpomínka na minulost...

17. ledna 2013 v 22:30 | DelusH

Achoooj :) Tak jsem dneska byla se opět a zase kulturně vzdělávat, abyste to pochopili do divadla chodím prakticky od 7. třídy ZŠ, takže nějaký ten pátek už to bude. Naše divadlo miluju:) Ale spíše miluje komedie, tam kde se člověk zasměje a pobaví, však víte ... Mám předplatné, takže si nemůžu vybrat na co půjdu a na co ne. Dneska jsem byla na hře, kterou určitě všichni znáte z povinné četby. Válka s mloky od Karla Čapka. I když se musím přiznat, tuhle knížku jsem vážně nečetla. Než jsem dneska mohla divadlo vidět, všichni známí, kteří na hře již byli říkali, že je to děs.


No, musím říct, že to byla "kláda" jak by řekla moje známá. Bylo to těžké a drsné k tomu. Holt, je to Čapkova drama. Jenže oni to zasadili do povodní z roku 1997, které u nás byly. Bylo to hrozné až děsivé v některých chvilkách. Ale na druhou stranu, obsah hry pojednával o tom, kterak nás mloci zahubí, díky tomu, že "jsme" je využili pro to, abychom získali peníze a slávu. Docela pravdivý příběh, protože bussiness v dnešní době je masakr a čím víc využíváme něčeho co bysme neměli, či na to nemáme právo, nakonec nás to potopí pod hladinu. Taková hra k zamyšlení, ale každopádně už se těším až bude příště nějaká ta komedie zase :) Nemůžu říct, že to bylo špatné divadlo, viděla jsem a to věřte o mnoho horší. Tohle ještě celkem šlo, ba se mi to do poloviny možná i líbilo. Ale pak už to začínalo nabírat grády a když začali herci číst jednotlivé zprávy z archivu o povodních, které roku 1997 na Moravě řádily, bylo to nostalgické možná až sentimentální a já si uvědomila, že lidé, kterých se to v té době týkalo, museli být plní beznaděje, když jsem ji před očima zhroutil celý svět. Protože, když Vám velká voda zaplaví Váš domov, nemáte nic. Krom toho, že máte lidi, kteří Vás mají rádi. V té doby mi bylo 7 let a jelikož bydlíme na kopci, tak se k nám voda nedonesla a to bylo jediné štěstí, ale i tak, tohle vzpomínání bylo dosti šokující, když si uvědomíte, kolik lidí zůstalo bez střechy nad hlavou.

Ale jinak všechna čest hercům, zahráli to perfektně!

Ask Me ... Zeptej se mě :)

16. ledna 2013 v 13:36 | DelusH


Nazdárek lidičky :) Dneska jsem byla ve městě, koupit si nějaké věci co potřebuju ke zkouškám a taky dva naprosto úžasně voňavé sypané čajíky :) byla i jsem i u doktorky zase na výsledky ohledně toho, kterak jsem loni byla v nemocnici. A konečně dobrá hodnota! Hurá! To mi upa zlepšilo náladu!


Včera jsem si založila Ask.fm což není nijaká novinka, většina blogerů ji již má. Takže pokud se mě budete chtít na něco zeptat, ohledně blogu, grafiky, či budete chtít něco vědět, pokud to nebude blbost typu: Jak se máš? :)


Klik na obrázek


Opět a zas zkouškový nadešel čas!

14. ledna 2013 v 19:05 | DelusH
Achoooj :)
No, jak už název článku napovídá ... opět mi začalo zkouškové období, hektické, plné učení, kávy a nervů. Ode dnešeka kromě toho, že dopisuju bakalářku se ještě učím na přicházející zkoušky, kterých mě letost čeká celkem 7 chjo .. moje nervy. Ale zápočet z ekonomiky, na který jsem se učila v prosinci, mám! Aspoň něco:) Ode dneška se učím angličtinu a postupně začnu přidávat a přidávat ... Naštěstí to máme tak rozházené, že to snad stihnu :D:D:D Ehm :D ... Proč Vám to sem píšu? Mno nejspíš proto, že nebudu tak aktivní na blogu. I když paradoxně, většinou, když nemůžete tak se Vám chce ... Takže tak :)


Moje letošní zkoušky:
Angličtina - 22. ledna, Cenné papíry - 29. ledna, Seminář k bakalářce - 31. ledna
Finanční analýza - 7. února, Daně - 11. února, Právo - 15. února


+ ještě elektronický test z Optimalizačních metod


No, je toho dost :) Chjo, ale snad to dám :) Ve směs je to vše písemné, až na Daně a Právo :)


Dneska ještě odstartuju VGS! Jo a BBG mi neustále chybí min. počet soutěžících, tak bych Vám byla moc vděčná, kdyby jste někoho sehnali:) aby soutěž mohla vypuknout :)

Rok 2013 je tu!

1. ledna 2013 v 18:22 | DelusH

Tady, jsme byli (kuk dolů :))
Achoooj! Tak jsem tu!
Jak jste oslavili Nový rok, hm?

Já jsem se měla naprosto skvěle, dopoledne jsme byli v Zoo, musím říct, naprosto úžasné červené pandy:) Pak na nákupech a v konečné fázi na úžasného večeři. Silvestr u televizky s mým nejmilejším :-* se sklenkou šáňa a o půlnoci nádherná vyhlídka z terasy na ohňostroje:) Naprostá pohádka!


P.S. KOHO BYSTE CHTĚLI NA NOVÝ LAYOUTEK?

Šťastný Nový rok 2013 aneb odjíždím, sejdeme se v Novém roce;-)

29. prosince 2012 v 21:40 | DelusH

Achooooj, zlatenka!

Jak už název článku napovídá! Zítra tedy 30. 12. 2012 odjíždím pryč. Máme s přítelem zaplacený pobyt na dvě noci v hotelu. Nejedu nikam daleko, dokonce je tam i přístup na internet, ale snad chápete, že na to nebudu mít myšlenky :)

Jelikož se vracím až na Nový rok, chtěla bych Vám popřát všechno dobré do Nové roku, ať je pro Vás šťastný, a ještě lepší než byl tento rok 2012.

Pro mě znamenal hodně, hodně se toho stalo jak dobrých věcí tak i špatných. Ale co by to bylo za život bez překážek!


Nejsem ta, co by si dávala novoroční předsevzetí do Nového roku, ale letos si ho nejspíš dám. Jelikož mně v roce 2013 čekají státnicové zkoušky a obhajoba mé bakalářské práce, přála bych si, abych tohle všechno zvládla a pak si v klidu mohla udělat konečně ten řidičák.


Takže, ještě jednou Přeju všem krásného Silvestra, moc se neopijte ;-) 5, 4, 3, 2, 1 .... Šťastný Nový rok, náštvěvníci mého blogísku! :)


Vaše DelusH :) Snad tu spolu vydržíme ještě alespoň do dalšího Silvestra!

Nazdárek ;-) ...

27. prosince 2012 v 20:10 | DelusH


(animace je mojí tvorby)


Achoooj :)
Tak jsem dojela od přítele večer, moc se mi od něj nechtělo, ale zítra už se musím podívat na nějakou seminárku do školy (už to vidím:D jak se mi zase nebude chtít :D:D) Včera to bylo super, večer jsme hráli activity u šáňa :) Úžasná hra! :D Tak jsme se nasmáli :) Večer jsme byli na discotéce, naprosto super kalba :)


Dneska to už vidím spíše na telku a relax s kámouškou po ajsku :) A možná nějaký ten dobrý čajíček, co jsem dostala :) Lidi Kokos-Mago, to tak úžaaasně voní! :)


Co vy? Jak bylo dneska a co plánujete na zítřek?
Vaše DelusH______________________________________________________________________
Edit 27.12. 2012 v 20.37 hod
Jsem se kukala na návštěvku a dívejte se :) To je krásné, samé dvojky, nuly a sedmičky! Děkuju!

Krásný ledový 1. svátek Vánoční :)

25. prosince 2012 v 19:08 | DelusHAchoooj:) Tak co jak je? Jak jste si užili Ježíška? :) Byl bohatý? Našli jste si pod ním vše, co jste si přáli? Nebo tam bylo i něco co Vás nepotěšilo, co?


Já jsem naprosto spokojená, přála jsem si jen takové drobnosti, jako sukni a voňavku, což jsem dostala:) Plus čokoládovou kosmetiku, upa úžasné teplé pyžámko a povlečení. Naušnice a upa úžasnou novou telku, což jsem hleděla jak z jara, to jsem tedy nečekala anik v nejmenším. Dneska jsem byli po návštěvách :) a zítra budu s přítelem :) Těším se :)


Akorát jsem dokoukala na pohádku na slovákoch, krásná pohádka - MUCIMUTR v překladu Princezna pro draka :) Upa se mi to líbilo, ale na Popelku, kterou jsem shlédla včera to nemá a taky Pelíšky, to jsou prostě nezapomenutelné hlášky!


To zatím vše, a jak jste na tom vy? Co plánujete a co jste dostali?
Vaše DelusH :)

Konečně pátek ...:)

7. prosince 2012 v 15:35 | DelusH


Achoooj :)

Tak je konečně pátek, hip hip hurá!:D Taky Vám tento týden přišel tak nekočný, jako mě? :-P Dneska vzhůru k mojemu :) A zítra hurá do předvánoční Bratislavy, už se mooooc těším :)
A co máte v plánu vy o víkendu?

V neděli mě čeká etě opakování otázek do ekonomiky, si musím ještě projít křivky nabídky a poptávky:D No, to bude sranda, to mi nikdy nešlo. Ve středu mě čeká ten zápočtový test z Ekonomiky a ve čtvrtek tradadá do divadla:) Už se těším ... a v pátek na nějakou tu akcičku :)

Jo, co se týče layoutu, tento týden jsem se na něj chystala asi 3x a vždy mi do toho něco přišlo, ale nebojte bude :D Mno sice nevím, kdy ale bude ... :D


Tak se mějte :)
Vaše DelusH :)

Poslední dva týdny ...aneb co mě čeká a nemine

29. listopadu 2012 v 21:09 | DelusH

Achojte :)

no, takže ještě mám před sebou dva týdny školy, no dosti nabyté dva týdny. V pondělí mě čeká test z ajiny ... takže dneska nedělám nic jiného než se drtím ajinu. Zítra též, krom toho budu zítra péct perníčky na Vánoce :) ... už se nám to blíží ... a já ještě ani dárky nenakoupené:D Hrůza děs ... a co vy?
Abych neodbíhala od toho učení ... za 14 dní mě čeká zápočet z ekonomiky, 12 otázek ... 2 už umím a těch 10, no jako nwm, kdy se to naučím ... snad v těch našich 3 dnech volna, jinak nevím, poněvadž příští týden jedu o víkendu do adventní Bratislavy a nebudu doma, si to vezmu asi do autobusu sebou... tento týden v sobotu jdu s přítelem na pyžamovku ... ještě musím vymyslet co na sebe, co myslíte, že by se hodilo k růžovým kraťasům? :)

Jinak co se týče zimního layoutu, už jsem se o něj 4x pokoušela, ale nemám múzu a vlastně ani moc času, takže netuším, kdy tu bude ... nejspíš až budu mít po zápočtu ... a to beztak zas nebudu doma, páč jdu na EGA :) Źijeme len raz! :)


No, já se zas ozvu, ale dřív jak v pondělí to ani nečekejte :)
Vaše DelusH

Moje dojmy z Breaking Dawn part 2

19. listopadu 2012 v 22:04 | DelusH

Wooow! Myslím, že ten kdo byl na posledním dílu Twilight Ságy, si řekl to samé! To bylo něco! S holkama jsme se shodly, že to byl nejlepší díl. Rozhodně doporučuju se na to jít podívat do kina!
(další text rozklidni, jen pokud už jsi viděl film - mohl/a bys přijít o svůj vlastní první dojem)

Vzhůru do kina!

16. listopadu 2012 v 17:53 | DelusH


Achooooj!

Tak jsme se konečně dočkali posledního dílu Twilight Ságy :) Z jedné strany je to škoda, že končí, ale z té druhé se nesmírně těším na filmové zpracování, protože to knižní bylo též super! Ačkoliv to prej má být jinak než v knize, o to se těším víc. Ikdyž ty předělávky nemám ráda, na tohle se těším, tak doufám, že mě to nezklame! No, takže dneska vyrážíme s kámoškama do kina na Breaking Dawn 2 part :) Takže tu nebudu :)


A co vy, byli jste? Chystáte se či ne? A těšíte se?
Vaše DelusH :)

Konečně .... :)

25. října 2012 v 14:08 | DelusH

Achojky, zlatka :)

Tak dneska mě konečně pustili z nemocnice! Hip Hip Hurá, ač ještě si budu pichat injekce do bříška ...(docela jsem se toho bála, ale je to v pohodě) a brát prášky, ale už jsem doma, ležím ve své posteli, koukám na telku, a upa ten pocit. Jupííí! :)

Brzy začnu zase přidávat :) Ale zatím budu jen ležet, takže se k PC, kde mám PS nedostanu, až to půjde tak vyměním tento podzimní layoutek za jiný :) Jdu tvořit na polyvore ty outfitky do anketky :) Tak zatím :)

Vaše DelusH

Zatracená noha :(

21. října 2012 v 9:37 | DelusH

Achoooj :)

No, tak by se asi slušelo napsat, co se mnou je, že? Mno tak abych to shrnula v jeden celek, jsem od pátku v nemocnici. Mám trombózu v noze. Bolí to teda hlavně přes noc, a nebo na dotek, ale tak to se dá. Díky přítelovi tu mám i internet, takže díky němu můžu být například na ICQ, na blog chodit nebudu ... nemám na to náladu a pak nemám tu ani Photoshop ani nic jiného ... v nemocnici bych měla být do pátku (takže ještě 5 dní :( Už z toho mám upa ponorkovou nemoc, já chci domů!

Takže tak ...
Mějte se tu a o příštím víkendu, se tu snad ukážu ...:) A držte mi palce, ať je to dobrý, dny na víc už bych tu asi nedala. Díky.
Vaše DelusH

VOTE TO ME 0.3

5. října 2012 v 18:42 | DelusH

Čaaaute!

jsem v dalším kole Polyvore Contest - tentokrát bylo podzimní téma s kabátem :) Prosím dejte mi svůj hlas, díky moc pro tento outfit :::TADY:::

První den školy za mnou ...

1. října 2012 v 17:47 | DelusH

Achoooj :)

Tak včera jsem se vrátila až po 9 hodině. Na slovensku to byla celkem nuda, ale co naplat, holt rodina. S přítelem to bylo suprové! :)

Mno a dneska jsem byla poprvé po 4 krásných měsíců prázdin ve škole, hrůza sice jsem tam byla jen chvilku dá se říct od 11 do 3, ale i tak ... už teď se mi tam nece :D A jen při představě co mě letos vše čeká, upa uháááá:D Mno nic, zítra mám naštěstí volno:) Tak udělám nějaké ty věci na blogu atak, ale hlavně se těším, že se vyspím :)

Jo a díky, že jste se účastnili soutěží, moc jsem mi tím udělali radost, cenky budou, až budu schopná otevřít PS a něco tam stvořit :D:D:D

Tak zatím
Vaše DelusH :)

Poslední víkend před školou ...

27. září 2012 v 19:50 | DelusH


Achoooj :) Jak už sám název napovídá, po neděli nastupuju do 3. ročníku na VŠ. Nedá se říct, že se těším (kdo by se taky těšil do školy, proboha?! :D ), ale nadruhou stranu, změna prostředí atd., však víte :)

Mno, ale to jsem odbočila, zítra ráno odjížím s rodinou na slovensko k bábi a dědovi:) Mají zlatou svatbu, tak to víte oslava atak :) Mimo to tam mám 3 roční sestřenku, kterou vidím jednou za uherský rok :) Mno, dorazím až v neděli, ale nejspíš budu s přítelem, s kterým jsme se dneska neviděli, páč nám to nevyšlo časově. Takže chápete, že se tu asi s největší pravděpodobností zjevím až po první školním dnu, někdy ve večerních hodinách :) Vůbec netuším, do kolika máme :) Takže, tak :)

Články nejsou přednastavené, protože na to nemám čas. Takže si užijte prodloužený víkend, ikdyž hlásí, že nemá být zrovna moc hezky, ale i tak :)

Mějte se paaa
Vaše DelusH :)

P.S. Hlasujte v těchto anketách: POTM // LAYOUT BLOGU // SONG MĚSÍCE // VOTE TO ME

____________________________________________
Edit: 27.9.2012 v 19.55 hod - přednastavím tipovačku a bleskovku :)

Vzhůru na párty :) Zase :D

25. září 2012 v 20:20 | DelusH
Achooooj, tak se zase ozývám, v sobotu jsem Vám psala, že jsem byla v pátek na disco, což se opakovala i v sobotu večer:D:D:D Holt mi to chybělo, mno:) Ale bylo to super :) Mno a dneska večer razím taky :) Jelikož mi příští týden začíná škola, tak se hodí říct, že je to studentská párty, razím s kámoškou:) A těším se :)

Takže doufám, že se tu zítra zjevím :)
Mějte se:)

Vaše DelusH :)

Absolutely perfect friday :)

22. září 2012 v 14:06 | DelusH

Achooojky:)

Tak včera jsem byla snad po měsíci a půl s kámoškou na diskotéce :) (trošku jsem byla rozcházet tu nohu) a bylo to naprosto dokonalý, pokecaly jsme, to už jsem fakt potřebovala :) Sice jsem trajdaly z jednoho clubu do druhého, ale to neva :D Těch schodů kolik jsem zdolala :D:D:D To byste nevěřili :) Ale bylo to dokonalý :) Sice policajtů bylo všude plno, asi neměli co dělat :) Nejvíc mně dostala věta: "Holky, co vy tady tak sami?" :D To si jako nemůžeme sami dvě vyjít, či co?:D:D:D
Ač mě dneska šíleně bolí nohy, z tance a z toho chození, tak to byl super pátek, už jsem něco takého potřebovala, prostě vypnout a hotovo :) Domů jsem dorazila ráno kolem půl 6:) Konečně akce, jak se patří :)

Dneska jedu k přítelovi, takže se tu ukážu zase až zítra :) Musím nějako dát dohromady ty cenky, ale to bych viděla asi na neděli případně na pondělí :) Uvidíme, každopádně jsem ještě jeden týden doma :) Poslední a pak škola :D:D:D: To je hrozné, jak ty 4 měsíce prázdin rychle utekly :D:D:D

Co, vy jaký jste měli pátek, a jaký budete mít víkend?
Jo a jakou soutěž byste zde chtěli?

Zatím se loučím
Vaše DelusH :)

A na závěr, jedna moje oblíbená písnička :)

Relaaax:)

12. září 2012 v 20:50 | DelusH

Achooooj :)

Lidičky poslední tři dny jen relaxuju :D Mno, je potřeba ... nevím, zda jsem to sem psala, ale škola mi začíná až 1. října ... tak relaxuju dokud to jde ... :) Já jen, abyste věděli co se mnou je :) Zítra jedu s přítelem nakupovat a pak na oběd :) Dneska jsem uklízela a pak jsem se zasekla u simíků :D:D:D No, jo :D Kdo, by to byl řekl :D

Tak se zatím mějte
DelusH

2.září slavím :)

2. září 2012 v 11:36 | DelusH


Pááni, toto letí. Už je tu zas 2. září :D Mno, ti z Vás kdo neví, tak moje skutečné jméno je Adéla a ty mají dneska svátek. Včera jsem slavila s přítelem načež mně překvapil hodinkama, které jsem už dlouho obdivovala :) Musím říct, že na ruce sedí upa perfektně :) Šíleně se mi líbí :D

Dneska mi dojede rodina, takže budeme slavit, na blogu bych se mohla ukázat někdy k večeru :D a zítra musím konečně vymyyslet ten layout :D Pardon, že mi to tak trvá :D

Vaše DelusH

Jedu k babi ...

29. srpna 2012 v 14:59 | DelusH

Achoooj,

tak rekonstrukce je skoro hotová, už chybí jen ten layout a vše tu uspořádat. Vzhledem k tomu, že dneska odjíždím k babi, potřebuju totiž šíleně moc vypadnou z těch čtyř stěn, jak jsem tu furt zavřená, přednastavím Vám nějakou soutěžku, asik tipovačku, ať mám pak zas co dělat s cenkama, ju?

Každopádně tu budu asik v pátek, ale nový layout tu bude tak příští týden :)

Takže se zatím mějte hezky :)
Vaše DelusH

Grafický experiment :D

24. srpna 2012 v 16:21 | DelusH

Achojky člóbrdi,

konečně můžu sedět u PC, tedy u stolu, kde mám Photoshop, sice to není nikterak pohodlné ještě, ale trošku jsem kouzlila a já se s tímhle layem s Charmed nemůžu srovnat ... mám tu typ layoutu, který asi brzo bude zde ač je jednoduchý, na víc se nějak nezmůžu ... bude tu asi od soboty, dneska už ho nejspíš nenastavím, protože mi přijede přítel ...

tady je náhled ↓ a celý ho může vidět zde
image host

Jsem zpět i s dvěma tetama k tomu ...

12. srpna 2012 v 21:07 | DelusH

Achoooj, tak jsem se Vám vrátila, včera jsem dojela z dovči, který byla super, měli jsme krásné počasí tři dny bylo dokonce přes 40 stupňů, bazény krásných 38 stupňů a ten nejchladnější 27, prostě luxus, zmrzka atd, výlet do Maďarska a válení se u vody:) Ikdyž se mi stýskalo po mém zlatkovi a psala jsem bakalářku, bylo to super :)

No s bakalářkou jsem tak slabě za třetinou, jsem to musela celé přepsat, no ale tak pohoda, jsem si koupila knížku, v které je to docela pěkně napsané:) Včera jsem byla s přítelem na té dance párty, naprosto luxusní akce:) Dokonalý večer :) Až na dnešní ráno, kdy jsem nemohla stoupnout na nohu. Koleno v háji, no když je někdo šmatlavej, no co na plat, mám skoro na tři týdny ortézu a berle k tomu. Nic moc šťastnýho, ale co už, aspoň mě to nebude lákat ven, když potřebuju do konce srpna dopsat tu bakalářku, ne? S tím souvisí i laye co tu byli na objednávku, bohužel se teď nedostanu k PC, kde mám Photoshop, jsem na svém malém školním neťásku, takže to budete muset vydržet:) Jinak děkuju všem, kdo se tu za celý týden, co jsem byla včudu objevili :)

To je prozatím vše:)
Vaše DelusH :)
 
 

Reklama