My Diary - DelusH:)

Výletuju :)

18. srpna 2011 v 11:56 | DelusH

Achojky zlateška,

včera jsem byla na celodenním výletě v Olomouci .. byly jsme s kámoškou v Zoo a pak se projít trošku po městě. Bylo to fajne a konečně jsem vypadla z domu :) No, dneska jelikož je venku naprosto krásně razím na koupák do místního aquaparku, kde jsem ještě nebyla ... takže jsem docela zvědavá .. a večer jsme na letní kino ... na Čertovu nevěstu .. takže dnešek mám fakt nabitý, ale tak kdo by si neužíval, ne?:)

A co vy jak si užíváte posledních dní prázdnin? Já sice začínám až 12.září, ale i tak ... není nad to si pořádně užít, když to jde, nemyslíte? :)

Vaše DelusH

JSEM ZPÁTKY!

13. srpna 2011 v 21:02 | DelusH
Achoooooj :)
Tak jsem zpátky, dovča byla naprosto superní, bazény teplé ... okolo 35 stupňů ... umělé vlny naprosto dokonalé, počasí nám taky vyšlo celkem dobře, tedy až na středu, kdy sice svítilo sluníčko, ale foukal studený vítr, takže jsem večer seděla asi v 6 vrstvách a furt zima a na druhý den upa skok přes 30 stupňů, takže jen plavky, opalování, bazény a knížka. To mi připominá, že jsem přečetla Tajný Kruh - Zasvěcení a už jsem si objednala dneska další díl, fakt povedené! Mno a jinak jsem měla různé dobroty, jako zmrzku, heeej dokážete si představit skořicovou kopečkou zmrzku? Tak ta byla upa ňamí :) :) Včera jsem objevila, jak je dobrý gyros v pitě:D Mno trošku pozdě, ale přece :) A fakt jsem se měla upa superně ... :) Přes den bazény, sluníčko, něco dobrého .. případně město .. a nákupy a večer ... grilovačka, kytary, zpěv .... a prostě fakt pohoda! Tahle dovolena je fakt k nezaplacení!
Za celý týden, jsem si na PC anik nevzpomněla, nějak nebyl čas, ale na druhou stranu jsem napsala úvodní kapitolku k povídce The Lunary Connections, tak ji jen musím přepsat do elektronické podoby .. a šoupnu ji sem:) Vlastně je to něco jako pilotní díl :) No já se dneska loučím, ale brzy se můžete těšit na nový layoutek .. a s kým, že pak? Jooo, tak to netuším ... :)

Vaše DelusH
P.S. I přesto všechno jste mi moc chyběli :-*

Hlasujte pro mě v SONPísničku ↓ --------TADY-------- kují :)

Achooooj :) Jedu na dovču aneb čtěte :)

5. srpna 2011 v 19:15 | DelusH

Achoooj zlatenka
Jak už jsem si podle názvu článku všimli, jedu na dovču a to zítra :D Ale nebojte přednastavila jsem sem článečky .. A na co se můžete těšit, hm?

Videjka, Písničky, moje tvorba, bleskovky a jedna special soutěžka :) No však uvidíte :)

Jedu do termálů tak jako každý rok a už se totálně těším, letos nás jeden dohromady 9 rodin a heeej už tam chci, být né, že by to tady nebylo super, ale víte staré známé oblíbené místa .. a bazény s 35stupni Celsia ... jeeeej... boože já se těším, jak malé dítě :D :D :D Noooo tak já to jdu ještě oznámit mým SB:) A snad to tady ten týden beze mě vydržíte :)
Vaše DelusH :)

Nový RPG World :P

30. července 2011 v 18:10 | DelusH
Achojky zlatenka,
asi moc dobře víte, jaký jsem blázen do RPG, hm? :D Mno tak jsme s kámoškou po jisté době zavřely náš starý blog o RPG světě a vytvořily zcela nový .... takže jestli jsi na tom stejně tak jak já, rád/a píšeš a máš fantazii a třeba se přes prázky nudíš, RPG je to pravé ořechové pro tebe :)

Nechci Vás vnadit, nebo takhle ...:) To ať každý posoudí sám, ale budu ráda, když se přihlásíte :) Jinak vše, jak se hraje a jak se přihlásit naleznete tam :) A co vy víte, třeba najdete i nové přátele :)


S láskou Vaše
DelusH :)

Heeeeej co to jako je! - Výpočet je nesprávný????

28. července 2011 v 17:32 | DelusH
Dneska mě tu chce asi očividně někdo naštvat! Co to sakra ten blog.cz zase ztvárňuje! Nemůžu vůbec nikde v žádné prohlížeči odeslat komentáře ke článku! Furt mi to nahoře vyhazuje větu: VÝPOČET JE NESPRÁVNÝ!!!!!!!

A jak mám kruci napsat svůj názor na článek, když to nejde!!!!! Grrrrr nenávidím tyhle jejich inovace! Ať si říká kdo chce co chce, ale starý blog.cz byl prostě nejlepší!
Vaše naštvaná
DelusH

Jabadabadůůů :)

27. července 2011 v 14:23 | DelusH

Nebojte nezbláznila jsem se :D No ... dobře jen maličko .. včera jsem měla naprosto den blbec s velkým B, proto jsem neměla ani náladu něco sem přidat, ale večer jsem byla zase trošku crazy, ale to je jedno ... hodně lidí ze mě asi včera nemohlo .. a to co se mi včera nepodařilo, se dneska zdařilooooooo :) Takže je to supeeeer :) Já vím, neřeknu Vám, co ale to je jedno :) Domyslet si můžete prakticky cokoliv ... booože :D no dneska večer razím na filmovku a pak s kámoškou na diskotéku .. takže dojedu až zítra :) Ale dneska by tu ještě mělo být 2.kolo SONS ... :D A taky nějaký ten shootek nebo tak něco :D a možná moje grafika:D a Včera jsem zase dostala střeštěný nápad :D :P

No nic se loučím ...
DelusH

Achoj bobánci :D

24. července 2011 v 23:51 | DelusH

Achooooj no tak dneska jsme byla zase u babičky, jeli jsem pro bráchu, více méně jsme tam byli na kafe a trošku poklábosit a tak ... mno a pak jsem chtěla tvořit lay, já vím tento je tady asi 14 dní, ale však mě znáte ne? :) Ale uvažuju nad tím s kým bude no nechte se překvapit .... třeba budu nakonec překvapená i já :) Takže až zítra ... zítra se jdu poptat na brigošku do Kauflandu aspoň na noční inventuru, už jsem tam byla minulý rok tak snad to vyjde ...:) Tak já se loučím zítra něco přidám ....

Brou noc přeji .. DelusH :)

Čaoooo :P :D

21. července 2011 v 19:40 | DelusH

Čaaaao :P
No mám trošku no spíš více perkfetní náladku, jsem byla včera u babi a dojela dneska a naprosto perfektní den :) Jsme opékali a dneska jsme se sestřenkou hrály karty a fakt super den :) No mimo to mě napadl námět na novou povídku, na chvíli aspoň do doby než zase začne TVD ... odsunu na druhou kolej ... a začnu s touto .. ovšem teď bojuju s tím, jak ji přeložit do angličtiny :) To bude oříšek :) Jako ten název .... a čekejte asik i na profily postav a videjko :D Se s tím asik vyhraju :) Mám upa nápady :) A jinak dneska tu bude SONS ... start:D Tak já se zatím loučím ...

Vaše DelusH :)

Právě jsem došla z kina ... mám smíšené pocity ... :)

19. července 2011 v 19:25 | DelusH
Achoooj

před chvilkou jsem se vrátila z kina byla jsem na poslední části Harry Potterovi - relikvie smrti 2.část a jako film byl fakt dobrý, ikdyž ti co četli knížku, jako například já, jsme možná čekali něco víc .... ten konec podle mého názoru byl udělaný naprosto jinak, jasné né každý režisér se řídí dle knižní předlohy, musí do toho dát taky kousek sebe, to by pak nebylo ono. Ale víte, mám smíšené pocity, na jednu stranu to bylo fakt super a ty efekty prostě WOW, klobouk dolů. A ten konec, kdy jsou všichni starší a mají svoje děti tak ten mě rozesmál a zároveň rozbrečel. Ale na druhou stranu je mi tak nějak líto, že už je po všem, když to tak vezmu, s Harry Potterem jsem vyrůstala ... vedl mě mým dětstvím, pamatuju na dobu, kdy jsem dostala první knížku .... jo to mi bylo 11 stejně tak jako Harrymu a jeho přátelům právě v 1.díle. Je to už 10 let, co si držel, drží a držet bude HP své místečko v mém srdci! A ikdyž už všechno skončilo, na ty roky, co jsem s ním prožila jen tak nezapomenu! No začínám tu psát už sentimentálně tak bych toho asi měla nechat, ale ten kdo to prožíval tak já, ví o čem mluvím.

Dneska se vracím :)

5. července 2011 v 10:30 | DelusH

Čaaaauky ... momentálně tady nejsem jsen na Slovensku u rodiny :) Ale dneska se už vracím a večer sem hodím nějaký diářek nebo tak něco :) Vzhledem k tomu, že zítra začínáme malovat :) Tak to bude takové trošku hektické :)

Tak co těšíte se na můj návrat? Já doufám, že jj :)

Moje nepřítomnost - od 2.7. do 5.7. 2011

2. července 2011 v 8:00 | DelusH


Achojky zlatka :)
Dneska odjíždím pryč ... jedu za rodinou na Slovensko a vracím se až v úterý někdy k večeru ... přednastavila jsem článečky, ale fakt už jen maličko, včera jsem neměla absolutně na nic náladu .... takže se i dívím, že se mi to nakonec povedlo ... Takže se tu mějte fajne a v úterý večer se ozvu on-line :)

Vaše DelusH :)

Čauky prďolové :P

30. června 2011 v 22:12 | DelusH
Achooojky, neberte ten nadpis moc vážně ... to já už z naprostého vyčerpání :D Plácám :)
Dneska jsem byla na nehtíky .. (gelové ... takové střibrné třpytky a přes to bílé a růžové proužky :) A je to upa moooc dobré .... :) V sobotu odjíždím pryč .. ale do toho je ještě den :) Tak o tom teď nemluvě ... jo zlatka dneska jsem se no vlastně už včera začala koukat na seriál Pretty Little Liars ... proto ten nový obrázek:D Stahuju si díly, abych se mohla dívat .. a je to super :) Zatím jsem se dostala jen k 2.dílu :) Ale to na Slovensku doženu :) To je ten důvod, proč v sobotu odjížídím mno :) Ale tak jen na 4 dny:) A jinak dneska jsem dělala cenky za VGS, už mám hotová, 4. , 3. a 2. místo .. zítra dodělám 1. a šoupnu Vám to sem :) Okey? No já se dneska už loučím ... mějte se a Těm komu dneska začali prázky (jelikož já už je mám asi měsíc a něco ... no to víte výška mno:P ...) Tak přeju ať si ty prázky pořádně užijí :)

Vaše DelusH :)

Dneska a včera výletuju :)

23. června 2011 v 21:08 | DelusH


Achooojky zlatenka ....

omlouvám se, že nic nepřibylo jak včera tak dneska ... ale včera jsem s kámoškou vyrazila na kolo a celý den jsem byla pryč ... ujely jsme 44 km .. a pak jsem byla upa hotová a jako samé kopce :D :D :D ... a dneska jsme s kámoškama výletovaly do lázní Luhačovic, takže jsem se před chvilkou vrátila, takže tu asi taky nic už kloudného nebude ... vyhodnocení VGS tu bude nejspíš až o víkendu ... zítra to vidím na odpočinek a večer jdeme na kalbu .. takže v sobotu tu budu asik až k večeru.... tak jen, abyste věděli co a jak:)

Zatím DelusH

Přehoupla jsem se přes 20 ... a zase je mi o rok víc :)

7. června 2011 v 22:50 | DelusH

Achojky strašně moc kuju Těm, kteří se zúčastnily narozeninové odpoledne, soutěžky budou trvat až do zítřka :)

Jinak dneska jsem překročila hranici 20 .... zase jsem o rok starší ... 21 let, kdo by to řekl, že to tak utíká :) Je to zajímavé, jak roky plynou a lidé se mění, někteří zůstanou v našich životech napořád, někteří odejdou a někdo zase přijde .. Život je jen jeden, který si musíme cenit ... Jsou to vlastně takové omalovánky, které jsou od narození černobílé a postupně je vymalováváme vlastními barvami a tvoříme tak jedinečný pestrobarevné obrázek, náš jedinečný život. Někdy jsou barvy tmavší, když je nám ouzko a někdy jsou barvy veselé, když se máme fajn.

Proto si nesmírně vážím toho, že už jsem na světě 21 let :) Děkuju všem, s kterými můžu prožívat svůj život :)

Mám Vás ráda ...
DelusH

Unavená jak malé kotě ... :)

4. června 2011 v 19:33 | DelusH

Achojky zlatenka jsem dneska unavená jak malé kotě ... :D Včera jsem slavila s kámoškama narozky a dneska jsem byla výletovat na kole, trošku více jsme se projely, ale bylo to fajne :) Akorát mě děsně bolí nohy ...

Cenky za bleskovky mám rozdělené .. a ještě něco ocenila bych, kdyby jste mi nepsali, když už bude to a kdy to, tohle mě totiž dosti vytáčí ... jsem ráda, za každý komentík to je jasný, ale tohle prostě nemám ráda. Bude to až prostě budu mít čas okey?

Mějte se a užijte si slunečný víkend :)

Vaše DelusH

Nešel nám net ...

26. května 2011 v 18:15 | DelusH

Achojky zlatenka moc moc se omlouvám, ale včera díky tomu, že jsem přehazovali modem kvůli rychlejšímu připojení jsme zjistili, že nám dodali vadný modem, kde nefunguje WiFi, a tak jsme tam dali ten starý, jenže ten už nešel. Takže proto jsem neměla od včejších cca 18 hodiny do dnešeka do cca 18 hodiny přístup na internet, nemohla jsem ani tvořit ty Vaše lay na přání, vzhledem k tomu, že jsem si nestáhla fotečky, které k tomu bylo potřeba.

Kupodivu jsem se ani nenudila dělala jsem free lay s fotkami, které jsem našla ještě ze svého starého blogísku a koukala na film a dneska jsem konečně dočetla knížku, kterou jsem měla už 3 měsíce rozečtenou.

Vyhodnocení VGS tu budu dneska ...

Zatím se mějte Vaše DelusH

Od pondělí jsem zpět!

21. května 2011 v 19:39 | DelusH

Achooojky,
jelikož se v pondělí zase plnohodnotně vracím sem na blogísek je tu nový layoutek ... Je s filmíkem, který jsem si teď poslední dobou hodně zamilovala :D .. Jmenuje se The Good Witch ... v hlavní roli Catherine Bell :) Musím říct, že ona roli Cassandry (Cassie) Stvárnila naprosto dokonale ...

Od pondělí jsem zase plně aktivní .. co se blogu týče ... v pondělí v 10 hodin mám poslední zkoušku, no už, aby byla za mnou jen co je pravda ... chci už mít klid .. a pohodu prostě no stress.

Jak jste si mohli všimnout ... je tu něco new .. a to rubriky MovieTips - kde Vám budu dávat jednou za týden Tip na nějaký dobrý film, který se mi líbil :) Jinak Free Layoutky hodlám trošku předělat z menu zmizne rules .. a místo něj tam nastoupí (vlastně už tam je) Wardrobe ... jde o to, že se můžete přihlásit ke mě do wardrobe a já Vám budu tak jednou za 14 dní "oblékat" Váš blogísek ... ovšem z příhlášených si vyberu sama.

Do Layoutků na přání se pustím s vervou, páč jich je nepřeberné množství, ale těším mě to ... VGS pokračuje dále a chystám new soutěžku :D

Jo a brzy tu bude 3.kapitolka Chyba Osudu :D Tak myslím, že je na co se těšit ....

Jinak doufám, že se Vám layoutek líbí ... zítra se budu ještě učit .. a v pondělí se tu uvidíme mějte se papa

Vaše DelusH

Už jen 2 písemné zkoušky ... aneb kdy to mám?

15. května 2011 v 21:30 | DelusH


Achojky zlatenka tak dneska jsem úspěně dopísala odborný článek do marketingu na téma Trendy Marketingové komunikace ... nechápu jak se mi podařilo vykouzlit 20 stran:D ale dobrý, snad mi to profesorka uzná na zápočet :) Ještě musít trošku předělat seminárku do daní .. jen tak zhruba ...

A to co mě teď ještě čeká jsou dvě poslední písemné zkoušky a termíny jsou:
17. května - Matematika (od 8.00)
23. května - Účto (od 10.00)
Tak mi plsky držte palečky .. matiky se anik nebojím, horší bude účto ... tam jsem snad už všechno pozapomínala, proto se min. do toho 23. května zde neobjevím .. jinak už mám padla, do školy jako takové už nejdu, naposledy jsem byla v pátek ... ale tak vidím to na učení a učení ...

Zatím se mějte ...
Vaše DelusH

P.S. VYHODNOCENÍ 1.KOLA TU BUDE VE STŘEDU

Víkend byl perný ... ala škola a zítra začíná zápočtový týden ...

8. května 2011 v 20:43 | DelusH

Achojky zlatenka ... já se mocky, mocky omlouvám, ale ani o víkendu prostě není čas, včera jsem dopisovala seminárku do Práva ... kterou už konečně mám kompletní a dneska jsem zase celý den nebyla doma, navíc zítra jdu do školy .. týjo v pondělí jsem nebyla ve škole už dobrý rok a něco ... vzhledem k tomu, že mám pondělky volné ... ale zítra máme 4 hodiny daní ... celá žhavá mno:( ale tak nedá se ... už mám za sebou 5 úspěšně napsaných zkoušek a ještě mě v úterý čeká jedna elektronická právě z těch daní a pak další dva týdny ještě dvě a to písemně ... do toho musím ještě napsat odborný článek do marketingu a dodělat ročníkový projekt ... ani na brigády teďkom nemám čas ... proto nic nepřídávám ... prostě až bude po tomto koloči tak se vrátím na 200%, jak už jsem psala předtím ... jen ještě tento týden 4 dny do školy a pak už jen 2 zkoušky a pak praxe a konec s 1. ročníkem na VŠ ... Takže ještě jednou se moc omlouvám a dočasně pozastavuju objednávání Layoutků ... až budu zpátky všechny resty layoutků dodělám a obnovím objednávku ....

Tak to je něco, abyste věděli co se mnou je ...

S láskou Vaše DelusH

Layoutky budou až bude čas, zkrátka moc povinností ... aneb čtěte dále!

2. května 2011 v 20:19 | DelusH

Achojky zlatenka,

poslední dobou se to na mě valí fakt všema směrama, takže na Vaše layoutky na přání prostě nějak nezbývá čas. Doufám, že mě za to neukamenujete, ale taky jsem jen člověk ... člověk s mnoha povinnostmi, jelikož chodím na vysokou, a teď za 14 dní nám začíná zase zkouškové období, nějak se to zae začíná hromadit, samé seminární práce a ročníkové projekty a do toho zkoušky a prostě nervy tak trošku na dranc ... zase začínají pracovat ... už, aby bylo tohle období zase za mnou ... Mimo toho jsem si teď našla ještě ke všemu brigádu a hned dvě takže .. jsem fakt maximálně vytížená a když se konečně dopracuju k tomu a otevřu vítězoslavně photoshop, že budu tvořit tak se mi nechce, páč jsem děsně utahaná a jsem tak zralá na večerní relax, nechci se do grafiky nutit, já ji dělám ráda, vlastně víc než to miluju ji, ale někdy je dobré ubrat plyn a chvíli posečkat, než aby se mi všechno zhroutilo jak domeček z karet okey? Takže vydržte aspoň do víkendu ... doufám, že o víkendu na tom budu líp než dneska ... a zase budu přidávat a tvořit ... snad to chápete ... pro mě je teď škola důležitější a všechny zkoušky ... pak už bude pokoj a budu tu zase na 200% :)

Vaše DelusH

Woooow tak to bylo tady něco .... :)

1. května 2011 v 18:07 | DelusH

Achojky právě jsem dokoukala 20.díl 2.série Upířích deníků a musím teda říct Wooow tak, to bylo něco tedy .... heeeeej takové zvraty a všechno kolem .... prostě už se mocky moc těším na další díl :D

Žiju .... víceméně :D Ikdyž dneska jen na ÚSPORNÝ REŽIM :D

23. dubna 2011 v 21:11 | DelusH
Achooojky,

jdu Vám sem něco napísat ať víte, jestli žiju a tak:D Včera jsem byla na kalit, takže dneska jsem mega moc unavená, ale bylo to super, ostatně tak jako vždy ;-) mno takže dneska se mi nic nece ... víceméně jen RPG .... a na ostatní nemám náladu ... zítra jedeme k babi a pak se musík konečně už podívat na tu matiku:D Už se vidím :-) Takže nějakou grafickou aktivitu čekej zítra a písací popřípadě taky ...

Toť vše ...

Vaše DelusH

Omlovám se za vzhled, ale blog.cz si dělá co chce a začíná mě tím docela dost vytáčet!

19. dubna 2011 v 22:43 | DelusH

Achojky omlouvám se za to jak to tady teď vypadá ... ale když chci nastavit lay tak to prostě nejde ... už to měnit nebudu ... zkusím to nastavit zítra ... takže se nelekejte jak to tu vypadá okey? Jinak Layoutek bude s Emmou Watson, jak jste si jistě stihli všimnout ....

Zatím zdraví naštvaná DelusH
 
 

Reklama